چگونه برای برنده شدن در این مبارزه بیش از مؤتلفه مجسمه ها و پایگاه های


Statue being removed by a crane
کارگران آماده به حذف مجسمه مؤتلفه ژنرال استون وال جکسون در ریچموند, ویرجینیا, در روز چهارشنبه.
جف برک/ایالات متحده آمریکا امروز از طریق شبکه العالم

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد در مبارزه با بیش از کنفدراسیون. در سه شنبه شب در پاسخ به قانونی که حذف نام مؤتلفه ژنرال از ارتش آمریکا پایگاه تهمت و تهدید به مسدود کردن بودجه برای نیروهای مسلح. “من وتو دفاع مجوز لایحه” او توییتی اگر آن را شامل اصلاحیه که “منجر به تغییر نام … فورت براگ در فورت Robert E. Lee, و بسیاری دیگر از پایگاه های نظامی که از آن ما برنده دو جنگ جهانی.”

این چیز عجیب و غریب است که یک رئیس جمهور در میان اعتراض بیش از خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید را انتخاب کنفدراسیون به عنوان یکصدمین شود. اما از لحاظ سیاسی مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت نیست احمقانه است. نظرسنجی انجام شده در ماه گذشته نشان می دهد که این مبارزه می تواند یک برنده برای او. به ضرب و شتم او—به دست آوردن پایگاه های تغییر نام, دریافت مؤتلفه مجسمه برداشته و مبارزه پرهزینه برای مغلوب ساختن پیشی جستن—طرفداران تغییر باید یاد بگیرند که از این نظر سنجی.

دو هفته پیش یک سیاسی/صبح مشورت نظرسنجی پرسید که آیا پنتاگون باید “تغییر نام پایگاه نظامی که به نام مؤتلفه رهبران” و یا “ترک نامها” را به عنوان آنها هستند. کثرت رای دهندگان 48 درصد به 33 درصد گفت که این نام باید به سمت چپ به تنهایی. مغلوب ساختن پیشی جستن موقعیت برنده شد با مستقل میانه و حومه پیدا کرده اند. آن را نیز ترجیح داده شده توسط رای دهندگان که تا حدودی مخالفت خود را با عملکرد شغلی یا که بیان تا حدودی نامطلوب نظر او. در این مسئله او می تواند با استفاده از پنجه راه خود را به عقب به انتخابات.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان می تواند قاب این موضوع متفاوت است. در اوایل ماه ژوئن یک VoteVets/Public Policy Polling بررسی پرسید: “ارتش ایالات متحده در حال حاضر عمل ده عمده تاسیسات به نام بعد از مؤتلفه فرماندهان نظامی. سپاه تفنگداران دریایی و نیروی دریایی به تازگی ممنوع همه متفق مرتبط با متعلقات از پایگاه های خود در سراسر جهان است. آیا شما حمایت و یا مخالفت با ممنوعیت مشابه در مؤتلفه تصاویر در سراسر کل نظامی از جمله تغییر نام برخی از پایگاه های ارتش?” زمانی که سوال قرار گرفت و در این راه از نظر “متعلقات” و یک نظامی رفوی که در حال حاضر در جریان کثرت رای دهندگان از جمله کثرت مستقل پشتیبانی از ممنوعیت.

اکثر نظر سنجی ها در مورد مؤتلفه ژنرال را متمرکز بر مجسمه. در اینجا هم مغلوب ساختن پیشی جستن یک مزیت است. در یک صبح مشورت نظرسنجی انجام شده در این هفته pluralities از, مستقل, میانه, حومه پیدا کرده اند و رای دهندگان به عنوان یک کل توافق کردند که “مجسمه مؤتلفه رهبران باید باقی می ماند ایستاده” به جای “به پایین گرفته شود.” دوباره رئیس جمهور موقعیت جذاب بود و به رای دهندگان که تا حدودی مخالف از او و یا بازدید که او را تا حدودی نامطلوب.

اعداد و حتی بهتر برای مغلوب ساختن پیشی جستن اگر او می تواند کشیدن بنیانگذاران آمریکا به مبارزه با. در اخبار یاهو نظرسنجی انجام شده در هفته گذشته رای دهندگان بودند از نزدیک تقسیم بر اینکه “مجسمه مؤتلفه ژنرال” باید حذف شود. (چهل و یک درصد مورد علاقه حذف; 46 درصد مخالف آن است.) اما زمانی که نظرسنجی در مورد خواسته “مجسمه ای از رئیس جمهور آمریکا که slaveholders مانند واشنگتن و جفرسون و جکسون” رای دهندگان به شدت مخالف از بین بردن آنها. اجماع در برابر حذف شامل کثرت دموکرات و کثرت افرادی که گفت: آنها را برای رای دادن به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن و نیز اگر او می تواند تمرکز بحث در ad hoc تخریب توسط معترضان. در دانشگاه هاروارد/هریس نظرسنجی صورت گرفته دو هفته پیش بیش از 60 درصد از دموکرات ها و از کسانی که رای دادند برای هیلاری کلینتون در سال 2016 موافقت کرد که “مجسمه مؤتلفه ارقام” باید حذف شود. اما دموکرات ها و کلینتون رای دهندگان همچنین توافق کردند با تقریبا همان حاشیه است که دولت های محلی باید “بلوک گروه از لحاظ جسمی از بین بردن” این مجسمه.

بایدن درک مغلوب ساختن پیشی جستن بازی و او را بازی می کند. در تبادل با خبرنگاران در روز سه شنبه معاون سابق رئیس جمهور را رد کرد ad hoc تخریب و برجسته بنیانگذاران از رهبران کنفدراسیون. “همیشه بهتر است آن را انجام دهد مسالمت آمیز او گفت:” از برچیدن مجسمه. اما “اگر کسی را می کشد پایین مجسمه جفرسون دیویس” بایدن افزود که “اساسا متفاوت” از مخرب “Jefferson Memorial.”

این هفته صبح مشورت نظرسنجی ارائه می دهد برخی از نکات در مورد چگونه به نوبه خود رای دهندگان در برابر تهمت موقعیت. این خواسته یک سری از سوالات در ابتدا با این مقدمه: “برخی از آمریکایی ها خواستار حذف مجسمه ها و بناهای تاریخی با نژادپرست صهیونیستی است. به نظر شما آیا شما فکر می کنم مجسمه یا خواص به افتخار هر یک از انواع زیر از ارقام باید حذف/تغییر نام داد یا نه؟” کثرت رای دهندگان 46 درصد به 38 درصد گفت: مجسمه “نظامی مؤتلفه رهبران و چهره های سیاسی” باید به سمت چپ به تنهایی. اما به عنوان نظر سنجی اقدام به سایر آفرین تعادل از نظر علیه مغلوب ساختن پیشی جستن. در آمار و ارقام که “متعلق به بردگان” رای دهندگان بودند به طور مساوی تقسیم در 40 درصد است. در آمار و ارقام که “ساخته شده نژادپرستانه نظرات” کثرت و 45 درصد به 34 درصد مورد علاقه حذف. در آمار و ارقام که “پشتیبانی از سیاست های نژادپرستانه و” کثرت برای حذف شد 50 درصد به 33 درصد است.

در نگاه اول این اعداد گیج کننده. چگونه می توانید مؤتلفه رهبران نمره بهتر از رهبران که “پشتیبانی از سیاست های نژادپرستانه”? پاسخ به نظر می رسد که بیشتر سفید همراه با pluralities از مستقل و میانه رو ببینید مؤتلفه مجسمه به عنوان نمادهای “جنوب غرور” نه نژاد پرستی. برای متقاعد کردن آنها است که مجسمه باید پایین آمده یا که پایگاه باید تغییر نام داد و شما را به تمرکز بر روی کنفدراسیون اما در شرایط خاص اعمال نژادپرستانه و اظهارات چهره های کسانی که مجسمه ها و یا پایگاه های افتخار است.

هنگامی که مجسمه ها حذف شده اند مردم به نظر می رسد خوب با آن است. سه هفته پیش یک اقتصاددان در نظرسنجی از رای دهندگان خواسته شد که آیا آنها را تایید و یا رد از “تصمیم به حذف مؤتلفه مجسمه در موبایل, آلاباما, و, Richmond, Virginia.” کثرت 46 درصد به 41 درصد تایید شده است. فقدان سرنگون بناهای جدید تبدیل می شود وضعیت موجود. همان پویا است که به احتمال زیاد با پایگاه های نظامی: فورت براگ می شود فورت جانسون و زندگی حرکت می کند.

در دراز مدت مغلوب ساختن پیشی جستن را در کنار از دست خواهد داد. سالم کثرت رای دهندگان زیر سن 35 سالگی می گوید که پایگاه تجلیل مؤتلفه رهبران باید تغییر نام داد و کثرت هر گروه سنی زیر 65 پشتیبانی از تغییر نام آنها را به عنوان بخشی از ممنوعیت های مؤتلفه تصاویر. جوان ترین رای دهندگان نیز معتقدند که مؤتلفه مجسمه باید پایین آمده است. و آن را بعید است که این نسل جدید را به نحوی توسعه یک پیوست به ژنرال که مبارزه برای اشتباه و از دست دادن سمت در 150 سال جنگ. اما در ابتدا آنها باید مطمئن شوید که این مبارزه کمک نمی کند که طرف اشتباه در نوامبر است.

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ را پوشش سیاسی, مشترک, سیاسی Gabfest در اپل پادکست ها و یا گوش دادن زیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>