چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر دارد برای استراحت اجتماعی فاصله دستورالعمل

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با ارسال نامه ای به دولت فرمانداران در روز پنج شنبه گفت که دولت جدید در حال توسعه بیشتر آرامش اجتماعی فاصله دستورالعمل برای دولت و مقامات محلی و حتی به عنوان کشور معاملات با وخیم تر شدن بیماری همه گیر کوروناویروس.

در این نامه مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش فرمانداران برای نقش خود را در مقابله با چالش های مطرح شده در توسط Covid-19 بحران و اذعان کرد که “نبرد طولانی در پیش رو” — قبل از pivoting به تمایل خود برای بازگشت به حالت عادی. او اشاره کرد:

در پیشبرد این هدف مشترک دولت در حال کار برای انتشار دستورالعمل جدید برای دولت های محلی و سیاستگذاران برای استفاده در تصمیم گیری در مورد حفظ شده و افزایش یا آرامش بخش اجتماعی فاصله و سایر اقدامات کاهش آنها را در محل قرار داده.

مغلوب ساختن پیشی جستن چشم انداز آرامش بخش اجتماعی فاصله شامل استفاده از گسترش آزمایش برای شناسایی افراد آلوده و قوی نظارت برای نظارت بر گسترش ویروس و همچنین خیاطی محدودیت های جغرافیایی اساس. “با استفاده از این داده ها مبتنی بر معیارهای ما نشان می دهد دستورالعمل های طبقه بندی استان ها به عنوان در معرض خطر متوسط خطر و کم خطر” در این نامه می خواند.

در حالی که آزمایش ظرفیت در ما افزایش یافته است و در روزهای اخیر آن را هنوز هم فاصله زیادی پشت سر دیگر کشورهای توسعه یافته با توجه به کارشناسان بهداشت عمومی. در حالی که درایو-از طریق تست سایت و آزمایشگاه در ادامه به کار اضافه کاری افزایش تقاضا برای آزمون معنی ارائه دهندگان هنوز سهمیه بندی آنها که در نهایت می تواند قرار داده یافت نشد در مغلوب ساختن پیشی جستن اجتماعی فاصله زمانی.

مغلوب ساختن پیشی جستن اما به نظر می رسد مشتاق به استراحت محدودیت و گفت: در نامه ای که آمریکایی ها “به امید روز به زودی می رسند” زمانی که همه چیز می تواند به حالت عادی بازگشت. او گفت که او امیدوار است به “راه اندازی مجدد اقتصاد” در یکشنبه عید پاک است که در مارس 12. او گفت: او را انتخاب تاریخ از آنجا که او “فکر آن را یک بار. یک جدول زمانی زیبا” او به خبرنگاران گفت: نشان می دهد که او می خواست برای دیدن کامل کلیساها برای عید پاک خدمات.

مغلوب ساختن پیشی جستن نامه می آید یک روز پس از بیش از 14,000 موارد coronavirus گزارش شده در ایالات متحده بیشترین تعداد موارد جدید گزارش شده در یک روز در هر کشور از این بیماری همه گیر آغاز شد. از مارس 26 وجود دارد بیش از 76 ، 000 موارد تایید شده در ایالات متحده و در نتیجه بیش از 1 ، 000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب.

این ویروس به ضربه بزرگتر مراکز شهری مانند شهر نیویورک به خصوص سخت است. متحده داشته اند متفاوت تجربه با کروناویروس تا کنون و هر گرفته اند, مختلف, مراحل, از ایالت پناهگاه در محل سفارشات به بسته شدن مدارس و کسب و کارهای غیر ضروری به منظور کاهش اثرات این بیماری همه گیر و “صاف منحنی.”

اما بدون قوی تست برای ردیابی و جداسازی افراد در معرض بسیاری از مقامات بهداشت عمومی هشدار داده اند که, کاهش, اجتماعی فاصله دستورالعمل ها خیلی زود نتیجه در بیشتر عفونت — و پس از آن مرگ و میر بیشتر — از Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

در حالی که اقتصاد را ویران شده است توسط سیاست در توقف گسترش coronavirus اپیدیولوژی می گویند که پایان دادن به اجتماعی فاصله خیلی زود می تواند باعث بزرگ سنبله در موارد. که می تواند نه تنها آسیب اقتصاد بلکه آن را بسیار بیشتر احتمال دارد که در حال حاضر تیره و تار سیستم پزشکی می تواند به سقوط به عنوان Vox برایان رزنیک توضیح داد:

این قابل فهم است که برخی از — شاید بیشتر مردم می خواهند زندگی برای بازگشت به حالت عادی در حال حاضر. مغلوب ساختن پیشی جستن است که اضطراب بیش از حد, گفت که او امیدوار است برای بازگشایی این کشور توسط, عید پاک, مارس 12.

اما که می تواند خطرناکی بیش از حد به زودی. “این سناریو کابوس برای اپیدیولوژی و مراقبت های بهداشتی کارگران می گوید:” تارا اسمیت که مطالعات در حال ظهور بیماری های عفونی در دانشگاه ایالتی کنت. “تصور کنید که مخلوط کردن از جمعیت است که اتفاق می افتد در عید پاک, اگر با توجه به همه روشن’ — افرادی که ممکن است حامل ویروس بدون دانستن آن در آغوش گرفتن عزیزان خود را صرف ساعت در تماس نزدیک و پس از آن هر کس قصد بازگشت به خانه پس از آن.”

به عنوان زمانی که یک دکتر می پرسد شما را به مشورت آنها را قبل از پایان یک دارو نمی توانیم end اجتماعی فاصله به طور ناگهانی و بدون مشاوره. (فکر می کنم در مورد زمانی که شما در یک دوره از آنتی بیوتیک دارو — شما باید برای تکمیل کل رژیم از قرص حتی زمانی که شما شروع به احساس بهتر است. اجتماعی فاصله کمی شبیه به آن است.)

و مانند واکسن به فاصله نیست فقط برای شما (اگر چه داده ها نشان می دهد که همه گروه های سنی و افراد بدون موجود عوامل خطر می افتد بدحال از بیماری). از آن مهمتر محافظت می کند آسیب پذیر مردم از این بیماری است. بدون آن که آنها را تبدیل به آسیب پذیر دوباره.

“اگر همه ما فقط به سمت راست رفت و برگشت به چه چیز قبل از انتقال خواهد شروع دوباره با همان شدت می گوید:” کیتلین, رودخانه ها, یک استاد در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت. “این سخت است برای تجربه بسیاری از محدودیت و بسیاری از مشکلات و احساس مانند آن کار نمی کند. ما نیاز به رسمیت شناختن است که ما در حال انجام کارهای درست. شما فقط باید کمی بیمار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>