چگونه تهمت تبدیل هواکش به یک شکل از حمایت

یک به ظاهر بی ضرر جیر جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته شده در مورد کلرادو دریافت هواکش از دولت در واقع افزایش نگران کننده سوال در مورد میزان که رئیس جمهور با استفاده از نجات بخش تجهیزات پزشکی به عنوان یک شکل از سیاسی حمایت.

روز چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که ارسال 100 هواکش به کلرادو — توسعه و او به اعتبار یک درخواست از جمهوری خواه و سناتور رو دشوار انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی سال جاری کوری گاردنر.

که صدای جیر جیر ممکن است نگاه بدون مشکل و حتی شاید ستوده در چهره خود را. کلرادو یکی از بسیاری از کشورهای درخواست برای اطلاعات بیشتر نجات بخش منابع در وسط یک جهانی همه گیر.

اما گزارش های اخیر نشان داده اند تهمت شده است بازی سیاست با تخصیص تجهیزات پزشکی. ایسنا شکست, اخبار آخرین جمعه است که دولت فدرال swooped در و منفجر کردن یک معامله است که در کلرادو دولت به رهبری دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس ساخته شده با یک شرکت خصوصی برای به دست آوردن 500 هواکش. FEMA به جای کشف و ضبط فن های خود را ترک کلرادو بالا و خشک است.

“کنگره منبع سی ان ان گفت که بسیاری از سفارشات کلرادو مکان برای لوازم از جمله سفارش 500 هواکش لغو شده است چرا که اقلام خریداری شده توسط FEMA” سی ان ان گزارش شده است.

پلیس پس از تایید این گزارش در سی ان ان ظاهر که در آن او با انتقاد از این حرکت گفت: از دولت فدرال “یا شما آنها را خرید و شما در حال ارائه آنها را به ایالات و شما اجازه ما می دانیم آنچه که ما در حال رفتن به دریافت کنید و هنگامی که ما در حال رفتن به آنها را دریافت کنید. یا شما اقامت در خارج و اجازه دهید ما آنها را خرید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها منحرف انتقاد که دولت فدرال در حال انجام است بیشتر به کمک کشورهای با اصرار دولت فدرال فقط یک “پشتیبان گیری” و ایالات متحده باید کار بیشتری در خود دارد. اما در کلرادو مورد زمانی که دولت سعی خود را به کمک آن مانع توسط دولت فدرال.

مشاهده شده است که در زمینه مغلوب ساختن پیشی جستن جیر دادن گاردنر اعتبار برای کلرادو دریافت هواکش دارای بوی ناشایستگی. کلرادو به پایان رسید تا با 400 کمتر هواکش از آن را تا به حال بدون فدرال bigfooting و به جای پلیس گرفتن اعتبار برای تلاش های خود را همه از آن داده شد به یک سناتور از مغلوب ساختن پیشی جستن است که می تواند با استفاده از تقویت.

در پاسخ به تهمت را صدای جیر جیر پلیس گفت که او “سپاسگزار” برای هواکش. اما تشکر. institutvanier (D-CO) کمتر بود دیپلماتیک.

“فرماندار پلیس و ما هیئت نمایندگان کنگره کار کرده اند برای دریافت بیشتر هواکش به کلرادو برای هفته ها. در واقع کلرادو راه اندازی شد برای دریافت 500 هواکش تا FEMA مسدود حمل و نقل است. در حال حاضر رئیس جمهور تهمت می گوید ما 100 به عنوان یک حسن نیت ارائه میدهد به سناتور گاردنر” DeGette در بیانیه ای گفت. “این بدان معناست که چون رئیس جمهور است که بازی سیاست با بهداشت عمومی ما هنوز 400 هواکش کوتاه از آنچه که ما باید دریافت کرده اند. خود را سوء مدیریت این بحران است که هزینه زندگی و معیشت.”

جدول زمانی اطراف مغلوب ساختن پیشی جستن جیر باعث دنور پست برای نوشتن یک داغدار سرمقاله با عنوان, “مغلوب ساختن پیشی جستن است بازی نفرت انگیز بازی سیاسی با ما زندگی می کند.”

“رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است درمان زندگی صرفه جویی در تجهیزات پزشکی به عنوان emoluments او می تواند دل را به عنوان نعمت به وفاق ملی” در سرمقاله آغاز می شود. “این بدترین شکل قابل تصور از فساد — بازی بازی های سیاسی با زندگی. برای این ملت در طول آنچه که باید در یک زمان از وحدت او باید متوقف شود.”

کلرادو تجربه در این زمینه نیست و منحصر به فرد است. لس آنجلس تایمز اشاره کرد که روز پنجشنبه در بیمارستان ها و درمانگاه در هفت متحده گزارش شده داشتن لوازم پزشکی کشف و ضبط یک شیوه ای شبیه به آنچه که پلیس توصیف کرد.

“مقامات است که تا به حال مواد کشف و ضبط نیز می گویند که آنها بدون دریافت راهنمایی از دولت در مورد, چگونه, و یا اگر آنها را از دسترسی به منابع آنها دستور داد” این بار گزارش شده است. “دامن زده است که نگرانی در مورد چگونه بودجه عمومی صرف شده بودن و این که آیا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توزیع نسبتا کمیاب تجهیزات پزشکی.”

روز پنج شنبه در بلینگهام هرالد گزارش داد که تحویل Covid-19 کیت های آزمایش که در راه خود را به واشنگتن “کشف و ضبط شد و منحرف توسط دولت فدرال به سواحل شرق.” FEMA را تکذیب کرد, گزارش, حتی اگر آن را تأييد یک بیمارستان محلی سیستم.

در طول coronavirus بحران تهمت حمله کرده دموکراتیک فرمانداران مانند اندرو کومو (NY), Gretchen Whitmer (MI) و جی Inslee (WI) برای بودن “سپاسگزار” به اندازه کافی فدرال در تلاش است.

اواخر ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن حتی اعتراف کرد که او می خواهم به کارگردانی رسمی در حال اجرا در کاخ سفید پاسخ تلاش های معاون رئیس جمهور مایک پنس به تماس نیست Inslee و Whitmer — حتی به عنوان بیمارستان ها در کشورهای خود را با نزدیک شدن به نقطه غرق شدن توسط coronavirus موارد — از آنجا که آنها تا به حال صفرا به طور علنی به انتقاد از رئیس جمهور برای انجام بیشتر ترک کشورهای خود را تا حد زیادی به دفع کردن برای خود.

“من به او بگویید — منظورم من یک نوع متفاوت از فرد — من می گویند, ‘مایک همین حالا تماس بگیرید و فرماندار در واشنگتن شما در حال اتلاف وقت خود را با او. همین حالا تماس بگیرید در میشیگان'” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اگر آنها نمی, شما درمان مناسب من همین حالا تماس بگیرید.”

حداقل مغلوب ساختن پیشی جستن درمان متفاوت از مقامات که یا بحرانی شده است از او و یا نیست از نظر سیاسی برای او مفید است بعید است. اما واشنگتن پست گزارش هفته گذشته صدا زنگ که وضعیت جدی تر از آن است.

پست گزارش داد که در حالی که سرسخت تهمت متحد فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis “بی درنگ” دریافت همه وسایل او خواسته از دولت فدرال آمریکا با فرمانداران دموکرات مانند ویسکانسین و ایلینوی (نه به ذکر است نیویورک و میشیگان) شد و با داشتن همان شانس است. روشن نیست که تهمت سیاسی کینه در حال رانندگی است که اختلاف اما پست گزارش داد برخی از مقامات “بدانم که آیا سیاست در حال پخش است نقش مهمی را در پاسخ.”

قرار دادن آن همه با هم و تصویر است که ظهور یکی است که در آن دولت فدرال تصرف سفارشات لوازم پزشکی از بیمارستان و ایالات متحده و پس از آن حداقل در برخی موارد توزیع در راه است که به ظاهر مغلوب ساختن پیشی جستن انجام نفع برای او خواه حامیان.

دولت را انکار می کند این است که چه خبر است. یک FEMA نماینده گفت: لس آنجلس تایمز که آژانس توسعه یک سیستم شناسایی نیاز بر اساس “بالا-انتقال مناطق” و “جمعیت” و نه سیاسی اما آنها نمی به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات در مورد “چگونه این تعیین شده و یا چرا از آن است که انتخاب برای به دست گرفتن برخی از تامین سفارشات و نه دیگران.”

“مقامات دولت نیز نمی خواهد می گویند چه لوازم در حال رفتن به آنچه که می فرماید:” بار اضافه شده است. اما اگر همه چیز واقعا فوق هیئت مدیره, چرا نمی تواند شفاف در مورد آن ؟

گاردنر در ضمن در زمان به توییتر برای ابراز تشکر برای مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال کلرادو هواکش.

آنچه او اشاره نمی کند این است که دولت فدرال دخالت در واقع هزینه های دولت خود را از 400 نفر از آنها.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>