چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن هرج و مرج بی کفایتی و “ساختارشکنی” از “دولت عمیق” رو ما در اینجا

در فوریه سال 2017 در روز خیلی زود از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استیو Bannon پس از آن کاخ سفید و مشاور استراتژیک به نظر می رسد در گردهمایی سالانه این کمیته اقدام سیاسی محافظه کار و توصیف دولت جدید سه “خطوط فکری.” برای اولین بار تا به حال با حاکمیت یا “امریکا برای اولین بار.” دومین چیزی بود که او به نام “ناسیونالیسم اقتصادی” ( تهمت را به جنگ تجاری). و سوم او به نام “ساختارشکنی اداری دولت است.”

در آن زمان فرض بر این بود که این به معنای مقررات زدایی طولانی برگزار شد هدف از محافظه کار جنبش با نام دیگر. و در واقع برگ برنده دولت گرفته شده از یک توپ مخرب برای محیط زیست و محل کار و مقررات عمدتا تحت رادار. حتی coronavirus همه گیر شده است استفاده می شود به عنوان یک فرصت به شدت کاهش مقررات در آلودگی است.

تبلیغات:

اما هر چه Bannon ممکن است فکر “ساختارشکنی اداری دولت” نیست بخشی از هر ایدئولوژیک “خط فکری” چون دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فکر نمی کند که راه. آنچه در آن واقعا به معنای تخریب و مشروعیت زدایی از غیرسیاسی حرفه مقامات که اجرای دولت فدرال به صورت روزانه. این تا به حال هیچ چیزی برای انجام با برخی از نظری تعهد به دولت. آن همه چیز در مورد تعهد به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

این مقامات که آیا در جامعه اطلاعاتی, وزارت دادگستری, پنتاگون, سازمان حفاظت محیط زیست, امنیت میهن و یا وزارت امور خارجه که وظیفه دیدن که قوانین و هنجارهای مقررات و قوانین به دنبال دارد و بیطرفانه حقایق و داده ها تولید می شوند بنابراین دولت و بخش خصوصی می تواند در تصمیم گیری منطقی. آنها تا به حال به حاشیه رانده می شود به منظور حفاظت از این بی منطق ضربه خودشیفتگی رئیس جمهور که هیچ درک درستی از چگونه دولت کار می کند و بدون آگاهی از آنچه که شغل خود را شامل.

مغلوب ساختن پیشی جستن را هم پیمان شده اند بی امان در ماموریت خود را. گردش مالی در سه سال اول این دولت بوده است و سرسام آور است. زمانی که آژانس سران نبودند مجبور به ترک آنجا آشکار از فساد آنها تحت فشار قرار دادند ignominiously برای هر چیزی از درک شخصی slights به حسادت بیش از حد توجه مثبت از مطبوعات به تفاوت بیش از خود بی پروا تصمیم گیری های سیاست. و او اغلب تصمیم گرفت به نام دائمی جایگزین اما به ترک “اقدام” سر به اتهام ظاهرا چون او را دوست دارد انعطاف پذیری. حقیقت این است که او گرفته به قرار دادن بی حد و حصر دوستان در مشاغل مهم که احتمالا نمی تواند در مجلس سنا تصویب و خروج تعداد زیادی از مشاغل پر نشده.

تبلیغات:

این اتحاد چپ وزارت دادگستری در حالت نزدیک به شورش تحت رهبری تهمت مرید لایحه Barr, در حالی که جامعه ایران تلاش می کند برای جلوگیری از گفتن مغلوب ساختن پیشی جستن هر چیزی که او را نمی خواهم به شنیدن و وزارت امور خارجه است که کارکنان توسط افرادی که هیچ ایده چه چیزی سیاست خارجی آمریکا این است که از یک روز به بعد. اما من فکر می کنم اکثر آمریکایی ها فرض بر این است که عملکرد فدرال بهداشت عمومی سازمان خواهد بود در زیر به اطلاع رئیس جمهور خواهد بود و بنابراین همهمه همراه بدون دخالت. که معلوم می شود اشتباه بیش از حد و به دلایل آشکار است. سازمان هم پیوسته هستند و اگر یکی در حال تضعیف همه آنها.

نیویورک تایمز اخیرا گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل برای استخدام وفاداران بدون تجربه و خروج بسیاری از موقعیت های توخالی ساخته شده است در پاسخ به کروناویروس همه گیر نامنظم و بی کفایت در تمام سطوح دولت. در امنیت داخلی 20 ارشد هستند یا خالی و یا پر شده با اقدام مقامات از جمله وزیر چاد گرگ که به نظر می رسد کاملا clueless در اخیر سنا شنوایی. کارگران در وزارت امور سربازان سابق تا به حال به سفارش لوازم پزشکی از آمازون به دلیل رهبران آنها آنقدر بی تجربه در بلایای طبیعی آنها نیست برنامه ریزی برای بیماران و بیمارستان در طی این بیماری همه گیر.

و اگر شما تعجب کنید که چه چیزی را اشتباه رفت و در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از Marketplace گزارش روز پنج شنبه که از همان ابتدا که آژانس در کل هرج و مرج در تلاش برای مقابله با این بیماری همه گیر, یک بحران است که به طور خاص در آن wheelhouse. آن را فقط که آزمون آنها توسعه یافته کار نمی کند و یا که آنها بدون توضیح خودداری از استفاده از تست دانشمندان آلمانی در حال توسعه برای سازمان بهداشت جهانی است. آژانس بود و شکست در آن اساسی ترین عملکرد.:

تبلیغات:

در فوریه. 13, مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ارسال یک ایمیل با آنچه نویسنده به عنوان یک “فوری” برای کمک تماس بگیرید. این سازمان تلاش شد با یکی از مهم ترین وظایف: پیگیری آمریکایی مظنون به داشتن رمان coronavirus. آن را به حال “یک موضوع در حال انجام” با سازماندهی — و گاهی اوقات تخت-از دست دادن — فرم فرستاده شده توسط سازمان های محلی در مورد مردم فکر می کردند به توان و حذف. به ایمیل ذکر شده در پست شغل برای مردم است که می تواند مسیر و یا بازیابی این کاغذ بازی.

مغلوب ساختن پیشی جستن است اصرار بارها و بارها که هیچ کس نمی تواند پیش بینی کرده اند که چیزی شبیه به این که البته مزخرف کامل است. دولت اوباما در حال راه اندازی یک بیماری همه گیر تیم در شورای امنیت ملی که زد سناریوهایی را برای ورودی اداره در ژانویه 2017 به عنوان بخشی از یک قانونی انتقال مورد نیاز ورزش است. تقریبا دو سوم از مغلوب ساختن پیشی جستن نمایندگان که با حضور در آن جلسه دیگر خدمت در دولت به هر حال یک مثال دیگر چگونه گردش مالی بسیار بزرگ است و کمک به botched پاسخ. در هر صورت سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون منحل تیم زمانی که او پیوست کاخ سفید به طوری که به سختی وجود دارد هر کسی که در اطراف چه کسی می توانست از آن جلسات به هر حال.

اما با توجه به سیاست اوباما مردمی در سمت چپ یک “راهکار” پشت که مشخص شده همه چیز دولت جدید نیاز به دانستن برای شروع هماهنگی سازمان های مختلف و توزیع مواد و همچنین سایر راهنمایی های مفید. ظاهرا که راهنمایی پرتاب شد بر روی یک قفسه در جایی شده است و جمع آوری گرد و غبار بوده است.

تبلیغات:

هیچ کدام از آن تعجب آور است. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده بود در یکی از کاخ سفید coronavirus تجمعات انتخاباتی اگر او می خواهم به نام هر یک از رؤسای جمهور سابق برای مشاوره به او پاسخ داد که او فکر می کند او را به انجام یک کار باور نکردنی و گفت: “من فکر نمی کنم من قصد دارم برای یادگیری بسیار است.”

در روز پنج شنبه او سرزنش دولت اوباما برای عدم آماده سازی garnering این پاسخ:

https://twitter.com/JeremyKonyndyk/وضعیت/1243299159890894854

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن عادت از آغاز شده است به آتش هر کسی که به پیروی از قانون و یا علم اگر او احساس می کند که او را تهدید می کند در هر راه. بنابراین این همشهری داستان در مورد “کادر از جناح راست سایت خبری” که در حال مهیج برای شلیک از موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی رئیس Dr. Anthony Fauci است که همه بیش از حد قابل پیش بینی با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن سابقه. آنها به Fauci اصرار که داده و البته از این ویروس باید تعیین کنید که دستورالعمل های اجتماعی فاصله می تواند برداشته شود. چرا ؟ چرا که او “یک نماینده از” دولت عمیق ” که تهمت عهد کرده است به از بین بردن.” البته.

و بنابراین اداری دولت همچنان به واسازی یک مرده آمریکایی در یک زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>