چگونه دو هنرمند همراه هزاران نفر از نیویورک Listings به تبلیغ برای یکی از عظیم $43.9 میلیارد آپارتمان


Screenshot of the exhibit, a fictitious NY City apartment ad.

سام لوین و Tega مغز آپارتمان در نیویورک, سال 2020 است. تصویر.

به عنوان مردم در سراسر کشور سر خم کردن در تلاش برای کند کردن روند گسترش این رمان coronavirus بسیاری از موسسات مانند موزه ها و تئاتر را بسته درهای خود را به عموم مردم—اما برخی هنوز هم ارائه تورهای مجازی یا آنلاین نمایشگاه برای کسانی که حوصله خارج از ذهن خود را در خانه. آپارتمان در نیویورکتوسط هنرمندان سام لوین و Tega مغز نیست با ایجاد قرنطینه در ذهن اما این پروژه گرفته شده در یک رزونانس در زمان حاضر از انزوا. مغز و لوین وارد شده واقعی لیست برای خواص در سراسر شهرستان برای ایجاد یک سایت تبلیغات “ساختگی آپارتمان در شهر نیویورک برای فروش را پوشش می دهد که بیش از 300 میلیون فوت مربع و دهانه پنج بخش نیویورک” با توجه به وب سایت برای Whitney Museum of American Art, که در آن نمایشگاه در حال حاضر ساکن. همانطور که با هر گونه املاک و مستغلات لیست نمایش تعداد اتاق خواب و حمام و سرویس بهداشتی مجموعه ای از امکانات و قیمت: $43.9 میلیارد دلار است.

در کنار هزاران عکس از آپارتمان ها در سراسر شهر و صدها پوچ سوالات مطرح شده توسط تبلیغ کنندگان (“آیا شما آماده برای سطح بعدی ؟ آیا شما آماده به سقوط در عشق است؟”) مغز و لوین همچنین ایجاد چهار های مختلف 3D تورهای مجازی از floorplans که بینندگان می توانند از طریق کلیک کنید. تخته سنگ صحبت به مغز و لوین توسط تلفن برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد پروژه طراحی آنها چه آموخته از قرار دادن آن با هم و این که آیا این بیماری همه گیر ساخته شده است که آنها را به دیدن کار خود را در یک نور جدید. این مصاحبه ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

Rachelle Hampton: از کجا این ایده برای آپارتمان در نیویورک آمده است ؟

Tega مغز: من تا به حال به حرکت می کند و به دنبال یک آپارتمان. جدید ترین نیویورکی باید انجام دهید این است که در هر سال است. در این روند شما صرف مقدار زیادی از زمان در سایت املاک و مستغلات. سام تصمیم گرفت برای کمک به من کنید و سعی کنید به خراش اطلاعات هر لیست املاک و مستغلات در شهر نیویورک است.

سام لوین: شما می توانید اطلاعات زیادی در مورد یک مجموعه داده بر اساس چگونه به راحتی شما قادر به آن دسترسی داشته باشید. بسیاری از آنچه در جریان است با وب سایت املاک و مستغلات است که اطلاعات خود را در مورد آنچه که برای فروش و یا آنچه که برای اجاره یک نوع از کالا. آنها سعی کنید به آن را دشوار است برای دسترسی به. من واقعا علاقه مند در آن است. در ابتدا این پروژه در آینده با جایگزین رابط برای کاوش که اطلاعات و بله قطعا برای کمک به Tega پیدا کردن چیزی. در راه, آن را بسیار آسان تر به سعی کنید به کشف کردن آنچه در جریان است اگر شما قادر به دانلود همه چیز و مرتب سازی از طریق آن راه را از طریق اکسل جدول بر روی کامپیوتر خود را.

بسیاری از آنچه که ما انجام می دهیم به خصوص آنچه که من انجام دهید این است استفاده از این تکنیک به نام web scraping که در آن به جای نگاه کردن به یک وب سایت با مرورگر من, من اجرای یک برنامه است که می رود از طریق یک وب سایت و اساسا محبوبیت یک کپی از همه چیز برای من است. سپس هنگامی که شما که که داده ها است که شما می توانید در بسیاری از راه های مختلف.

شما می توانید به من بگویید بیشتر در مورد آن ؟

لوین: ساده ترین راه برای توضیح این است که شما می توانید تصور کنید رفتن به مانند Trulia.com یا چیزی و شما با کلیک بر روی “برای فروش” چیزی که در صفحه اول و نوع در “منهتن” و یا “بروکلین” و یا هر چیز دیگری. سپس شما با کلیک بر روی به معنای واقعی کلمه هر لیست و شما را نجات دهد و آنها را دانلود کنید و یا شما یک صفحه گسترده اکسل باز کنید و شما باید یک ستون برای قیمت و یک ستون برای فیلم مربع و یک ستون برای اتاق خواب و شما فقط کپی و چسباندن برای هر لیست.

که اگر شما آن را انجام دستی. تفاوت در این است که ما فقط نوشت: یک برنامه کامپیوتری انجام دهید که به جای. که فیلم مربع اتاق خواب, در سال ساخته شد, محله تعداد حمام و سرویس بهداشتی. ما دریافت هر تصویر از تمام کسانی که listings نیز و همه از توصیف. آنها به طور معمول بسیار گل و بلبل توصیف.

مغز: ما همچنین دریافت در روند همان است که همه طرح های طبقه. ما با استفاده از یک برنامه به بیرون آمدن آنها به یک شکل 3D و سپس ایجاد آن نوع مجازی از assemblages از همه آپارتمان ها به شکل گسترده این ساختار است که شما می توانید پرواز در اطراف و حرکت است.

من کنجکاو چگونه خانواده را انتخاب و چگونه به تجسم این مقدار مجنون از داده ها را به چهار های مختلف ممکن است طرح های طبقه برای تمام آپارتمان: “دو نوع عمودی برج یک چشم انداز مسطح و یک هرم است.”

Pyramid.

سام لوین و Tega مغز آپارتمان در نیویورک, سال 2020 است. تصویر.

لوین: منظورم برج واضح بود. من متوجه شدم این پس از این واقعیت اما من فکر می کنم آن را الهام گرفته شده مانند سر صحبت کمی در راه است که ما در حال بازی با زبان و با آنها در مورد آواز خواندن حومه و مسائل.

مغز: در مورد صفحه اصلی و چه به عنوان صفحه اصلی.

لوین: سپس آن را با الهام از یک بیت توسط J. G. Ballard, رمان, High-Rise, که در آن تمام افراد ثروتمند در زندگی بالا و تمام مردم فقیر زندگی می کنند در پایین و انگار یک کلاس داخل ساختار معماری از بالا افزایش می یابد.

مغز: ما اغلب می گفتند که با این پروژه فلسفه ما بود که شامل تمام آزمایش به جای انجام یک نوع نگهداری جمع اوری است که اغلب بخشی از انجام این کد تولید شده مبتنی بر پروژه است.

لوین: همچنین یک داستان کوتاه به نام “Quadraturin” توسط Sigizmund Krzhizhanovsky. طرح است که اساسا همه آنها زندگی می کنند در آپارتمان و کسی می آید و ارائه می دهد به فروش [شخصیت] این کرم و او می تواند مالیدن آن بر روی دیوارهای آپارتمان خود را و آن را به آپارتمان خود بزرگتر است. این embiggening کرم اما پس از آن او می شود حریص و او آن را بیش از حد و سپس دیوارها گسترش بی نهایت بیرون و او را برای همیشه لطفا برای به دام افتاده در یک گسترده فضای خالی.

New York Apartment screenshots.

سام لوین و Tega مغز آپارتمان در نیویورک, سال 2020 است. تصویر.

آن را برای تلفن های موبایل مانند این پروژه آغاز شده و با یک هدف عملی در ذهن داشت. هنگامی که شما متوجه است که آن را می تواند تبدیل به چیزی بیش از یک صفحه گسترده اکسل برای کمک به شما آپارتمان-شکار ؟

لوین: بدیهی است که همه ما می دانیم که مسکن یک کالای مناسب است ؟ که یک راز بزرگ یا هر چیزی اما [پروژه] نشان می دهد متنی مسکن چگونه است که یک کالا و تمام راه هایی که در آن است به فروش می رسد به ما. بسیاری از آن است که فقط توصیف تکرار راهی است که برخی از چیزهایی صحنه هستند. این چیزی است که ما شده اند و فکر زیادی در مورد این است که مسکن به عنوان یک حق انسانی.

مغز: در امتداد آن خطوط ما شروع به گرفتن واقعا علاقه مند بود و اگر چه ما فکر مسکن در نیویورک به عنوان این عوام که در آن به جای فکر کردن در مورد مالکیت فردی برخی از تکه های کوچک از آن چه می شود اگر ما به فکر در مورد املاک و مستغلات در نیویورک به عنوان جمعی. پس چگونه است که به ما کمک کند فکر می کنم در مورد چگونه جهان می تواند متفاوت باشد ؟

این ایده از یک عوام جالب است که در این زمان لحظه پس از همه ما خواسته بودن برای منزوی کردن برای خوب بیشتر. چیزی در مورد این بیماری همه گیر ساخته شده شما در پروژه خود را در یک نور متفاوت?

لوین: اول از همه آره چه نشانی از آن است که برجسته مجنون نابرابری در شهرستان. کل پروژه است که در مورد مسکن که برای فروش. اکثر مردم نمی توانیم به خرید یک خانه در نیویورک است. که بلافاصله غیر قابل دسترس برای اکثر مردم است.

مغز: اما من فکر می کنم بیشتر از رسیدن به آن است بیشتر است که مردم عقده روحی بیش از این وب سایت است.

لوین: راست دقیقا. سپس در درجه دوم حتی اگر شما به اندازه کافی خوش شانس می شود قادر به پرداخت هزینه خانه شما هنوز هم نمی تواند تقریبا هر چیزی که در دسترس است. شما در حال صحبت کردن در مورد کوچکترین فضای ممکن. که یک چیز است. که در مکان ها و افرادی که در آنهایی که کمی ؟ شما می دانید آنچه در آن است در نیویورک. شما دریافت می کنید یک shoebox و شما سپاسگزار برای آن است. که خوب هم در راه است, اما برخی از مردم برای دسترسی به گسترده این مقدار فضا و آنها نمی نیاز به آن را داشته باشد.

نکته دیگر این است که البته در حال حاضر ما به دنبال در یک جمعیت بی خانمان که نیاز به مسکن که در حال تشدید این بیماری همه گیر. ما همچنین به دنبال در یک وضعیت که در آن وجود دارد رفتن به یک نیاز بزرگ برای بیمارستان و اتاق بیشتر برای بیمار تخت و مسائل. من فکر می کنم فقط وجود دارد مقدار زیادی از اتاق های خالی در شهر.

مغز: زمانی که مسکن می کند تبدیل به یک کالا, سپس آن را می شود یک سرمایه گذاری و سپس آن را دیگر نه نیاز واقعی. آن را به حدس و گمان است. ما شده ایم صحبت های زیادی در مورد اگر وجود دارد یک راه برای شناسایی آپارتمان خالی و یا فضاهای خالی را از طریق این مجموعه به برجسته کردن آن است. این چیزی است که ما فکر شده ایم در این زمان حاضر است.

وجود دارد هر چیزی که شما را شگفت زده در تدوین این همه داده ؟

مغز: شما مرتب کردن بر اساس ذاتی آن را می دانم اگر شما صرف زمان کافی در این سایت وجود دارد اما دو نوع از عکاسی—خوب در واقع سه. وجود صحنه, املاک و مستغلات, عکاسی که در آن کسی است بدیهی است که پرداخت یک بالا پایان املاک و مستغلات عامل به در آمده و قرار دادن در صحنه مبلمان را به آپارتمان خود را نگاه کنید بهترین. وجود افرادی که فقط عکس آپارتمان خود را به عنوان آنها. من حدس می زنم آن دسته از افرادی که کردم کمتر دسترسی به منابع و فقط مایل به فروش برساند. سپس نیز وجود دارد این دسته از تصاویر که در آن مردم قرار داده مرکب مجازی مبلمان به فضاهای. شما دریافت می کنید این بسیار عجیب و غریب سورئال, احساس, به دلیل آن کامل نیست. شما شروع به متوجه این تاکتیک های مختلف است که در حال استفاده در صنعت املاک و مستغلات برای فروش اموال. رویای آنها به فروش می شود واقعا روشن زمانی که شما شروع به خواندن از طریق تمام مجموعه.

ما شروع به پس از آن متوجه وسواس خاصی در این بازار نیز هست. برای مثال در سنگ مرمر, فولاد ضد زنگ, طبقه چوب جنگلی همه این نمادها یا آرمان وقتی که می آید به فضای داخلی در آپارتمان. دوباره خنده دار, چرا که بسیاری از ما در یک موقعیت که در آن ما می توانیم حتی کسانی که سلیقه.

چه عجیب ترین ویژگی و یا توضیحات که شما را آمد در سراسر?

لوین: یک چیزی که من متوجه شده است که این کلمه پیش از جنگ بود. من نگه داشته از دیدن کلمه پیش از جنگ, ارجاع یک دوره از معماری است. که قابل توجه بود به من فقط به خاطر این شعر از کلمه پیش از جنگ بود.

مغز: من جمع آوری عکس ها از سایت از افرادی که زحمت نیست به تخت خود را قبل از آنها عکس خود را آپارتمان.

لوین: همبستگی با این افراد است. شما می دانید منظورم چیست ؟ من کاملا به آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>