چگونه دانشگاه ها در حال برنامه ریزی برای بازگشایی میان همه گیر


Two women push a cart full of belongings out of a dorm.
دانشگاه میشیگان دانش آموزان حرکت از خوابگاه خود در ماه مارس است. مدرسه برنامه ای برای بازگشایی خوابگاه در پاییز.
گرگوری Shamus/گتی ایماژ

در ماه مارس زمانی که در کالج شروع به شاتر به عنوان coronavirus گسترش بیشتر دانش آموزان—از جمله خود من—فکر آنها می تواند به عقب در دانشگاه هر چه زودتر به جای بعد. بدترین سناریو مورد آنها می خواهم دوباره با دوستان و اساتید در پاییز. پس از همه, در این وقایع از آموزش عالی پیش بینی شده است که بیش از 60 درصد از مدارس در حال آماده شدن برای حضوری آموزش در سپتامبر. اما به عنوان متحده شروع به تعطیل یک بار دیگر که بدترین سناریو در حال حاضر به نظر می رسد مانند یک رویا لوله.

به عنوان ترم پاییز نزدیک شدن بیشتر و بیشتر مدارس اعلام برنامه های خود و هیچ دو یکسان هستند. برخی از موسسات در حال برنامه ریزی برای یک به طور کامل در دانشگاه های ترم, در حالی که دیگران در حال امید بستن برای اقامت از راه دور برای آینده قابل پیش بینی. در زیر یک نمونه از استراتژی های مختلف که در دانشگاه های سراسر کشور هستند هم برای شروع 2020-21 سال تحصیلی. [توجه داشته باشید: بسیاری از کالج ها در حال تجدید نظر در برنامه های خود را به عنوان تعداد موارد افزایش می یابد بنابراین برنامه ممکن است تغییر کرده است پس از انتشار این قطعه است.]

اقدامات احتیاطی

اکثر چهار سال در کالج ها و دانشگاه ها باید اذعان کرد ضرورت پوشش صورت اگر و هنگامی که دانش آموزان خود را بازگشت به دانشگاه. دانشگاه کاتولیک آمریکا در سی برنامه های الزامی در پوشش صورت “که در آن مناسب” و بویزی امور خارجه خواسته است که دانش آموزان خود را ماسک می پوشند که فاصله فیزیکی امکان پذیر نیست. 12 مدارس از دانشگاه ایالتی فلوریدا سیستم نیز نیاز دانش آموزان به پوشیدن ماسک. در حالی که گرجستان را تشویق دانش آموزان به پوشیدن ماسک انجام این کار خواهد بود اختیاری (و شما می تواند صحیح است که فرض کنیم که مردم خوشحال هستند).

بسیاری از مدارس نیز تایید برنامه های خود را به ادغام تماس با ردیابی و گسترده COVID-19 تست به پردیس reopenings. UC سان دیگو امید به آزمون حدود 70 تا 75 درصد از آن از 30000 دانش آموزان به صورت ماهانه. این هدف بلند پروازانه است با تشکر از امکان UC سان دیگو خود آزمایشگاه بیمارستان و آزمون تدارکات تیم. در میشیگان, Calvin دانشگاه گرفتن 5,000 آزمون از تجاری آزمایشگاه مارپیچ تشخیص به منظور باز کردن آن 3,500 شخص پردیس برای ترم پاییز. و پایین جنوب, دانشگاه کنتاکی را بخواهید در آن کارکنان و دانشجویان برای بررسی و گزارش هر گونه COVID-19 علائم از طریق یک “فن آوری های مبتنی بر نرم افزار” به صورت روزانه.

و در حالی که اکثریت قریب به اتفاق از کالج ها و دانشگاه ها در حال کار به اجتماعی فاصله ممکن است در پاییز است و پیروی از دستورالعمل CDC. UNC–چپل هیل در اصل برنامه ریزی شده در اجرای یک 3-فوت-از هم جدا اجتماعی فاصله سیاست هر چند دلیل افزایش اعداد در دولت این مدرسه در حال حاضر تشویق مردم به ماندن حداقل 6 فوت از هم جدا.

به طور کامل آموزش از راه دور

به غم وغصه از زوم متنفر برخی مدارس نشان داده اند که آنها طرح به طور کامل آموزش از راه دور تا پایان سال 2021 سال تحصیلی. در کالیفرنیا اعلام کرد که آن 23 دولتی دانشگاه باقی خواهد ماند و بسته به علت آن ترس از دوم COVID-19 موج. دانشگاه هاروارد نیز خواهد شد به طور کامل آنلاین در پاییز. جامعه چند دانشگاه از جمله سیرا کالج, San Mateo County Community College, و, Northern Virginia Community College ادامه خواهد داد به ارائه عمدتا از راه دور دوره های آموزشی نیز هست.

اما قصد دارد به ندرت در سنگ. با توجه به تجدید حیات coronavirus موارد در کالیفرنیا و دانشگاه کالیفرنیای جنوبی رفته پشت در اصلی آن بازگشایی برنامه ای که اجازه داده اند دانش آموزان و برگشت در محوطه دانشگاه در ماه اوت به صورت مخلوطی از آنلاین و کلاس های حضوری. در جولای 2, کارشناسی, دانش آموزان بیشتر خواهد شد را از راه دور کلاس های این سقوط. همپتون در دانشگاه ویرجینیا backpedaled هم اعلام کرد که کلاس باقی خواهد ماند آنلاین ترم بعد با وجود در ابتدا نشان می دهد که این امر بازگشایی دانشگاه خود را برای حضوری آموزش.

به طور کامل در فرد آموزش

چند مدارس که بسیاری از نهادهای مذهبی را انتخاب کرده اند به بازگشت به فرد در آموزش به عنوان به زودی به عنوان در اواخر ماه اوت است. مرکزی کالج مسیحی کتاب مقدس در میسوری استدلال که آن را به اندازه کافی فضا در محوطه دانشگاه به “ما اجازه می دهد برای به انجام رساندن اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات ایمنی به عنوان مورد نیاز است.” کالج بوستون نیز برنامه ریزی در استقبال مردم پشت در کلاس های حضوری این سقوط هر چند این وعده را به جای دانشجویان و استادان که نمی تواند بازگشت به دانشگاه از راه دور آموزش گزینه های.

یادگیری ترکیبی

اکثریت قریب به اتفاق چهار سال در کالج ها و دانشگاه ها در حال امید بستن برای یادگیری ترکیبی—برخی از کلاس باقی خواهد ماند آنلاین و دیگران را در شخص این سقوط. این موسسات از محدوده بزرگ دانشگاه های دولتی به خصوصی و مدارس و کالج ها و هر کس در میان است.

این تصمیم چه خواهد بود تدریس آنلاین اغلب می آید به اندازه کلاس یا گروه. پس از آموزش از راه دور دشوار است (و یا حتی غیر ممکن است) برای برخی از افراد, Washtenaw کالج در میشیگان برگزار خواهد شد آزمایشگاه و استودیو هنر در دوره های پردیس با فرد راهنما با اکثر کلاس های دیگر ماندن آنلاین. دیگر مدارس پایگاه اینکه آیا یک کلاس اتفاق می افتد در فرد و یا آنلاین در اندازه. در دانشگاه واشنگتن کلاس با 50 نفر از دانش آموزان و یا بیشتر خواهد بود تدریس از راه دور و کلاس های کوچک را ملاقات در اتاق های بزرگ.

به منظور کاهش ازدحام و خطوط در راهرو, UW محدود خواهد شد و تعداد آن از back-to-back کلاس. در خطر متخلف بر دانش آموزان, مهمانی, ساعت, فلوریدا, کشاورزی و مکانیک دانشگاه را گسترش کلاس درس ساعت گذشته 5 بعد از ظهر در روزهای هفته تا کی برای کاهش پردیس ترافیک به طور معمول در طول زمان های شلوغ. دانشگاه کاتولیک امریکا ارائه خواهد شد کلاس ها در روزهای شنبه به همین دلیل است.

اجازه دادن به دانش آموزان در تصمیم گیری

برخی از موسسات در حال خروج از تصمیم به دانش آموزان خود را. در دانشگاه ایالتی آریزونا دانشجویان می توانید انتخاب کنید بین سه گزینه های مختلف: “ASU غوطه وری” که در آن کلاس خواهد بود در فرد و در پردیس; “ASU همگام سازی” که اجازه خواهد داد که دانش آموزان برای یادگیری از راه دور; و “iCourses” که در آن از پیش ضبط شده سخنرانی در دسترس خواهد بود و تقاضا از طریق یک پایگاه داده آنلاین. دیگر مدارس مانند دانشگاه بوستون در حال دادن دانش آموزان گزینه ای برای حضور در کلاس حضوری و یا آنلاین. شهریه خواهد بود بدون در نظر گرفتن خود را انتخاب کنید.

افزایش سرعت برنامه

نیروبخش برای موج دیگری از coronavirus تعداد انگشت شماری از کالج ها و دانشگاه ها در حال تقسیم ترم خود را به دو بخش. به این ترتیب, اگر مدرسه به partway از طریق آن تنها مختل نیمی از یک دانش آموز دوره بارگذاری. مدارس دیگر خواهد استقبال دانش آموزان به زودتر از معمول اعم از اوایل هفته تا دو هفته یا بیشتر.

مدارس مختلف از جمله دانشگاه پنسیلوانیا و دانشگاه ایالتی میشیگان را لغو سقوط معافیت از ترس است که دانش آموزان خواهد قرارداد coronavirus در حالی که سفر. در علاوه بر این به لغو آن سقوط استراحت دانشگاه کارولینای شرق در حال حاضر اعلام کرد که وجود خواهد داشت هیچ رخصتی بهار در 2021.

عموما نهادها در بازگشت به آموزش از راه دور پس از روز شکرگزاری است. بسیاری از مدارس در حال پیروی از یک برنامه مشابه که از دانشگاه تگزاس در آستین که باید دانش آموزان حرکت از خوابگاه قبل از ترک برای شکرگزاری شکستن و موسسه از راه دور کلاس های نهایی و پس از شکرگزاری.

کاهش ظرفیت و قوانین جدید در دانشگاه, خوابگاه

بسیاری از کالج ها و دانشگاه ها به نظر می رسد در همان صفحه که آن را می آید به در پردیس مسکن و کاهش خوابگاه ظرفیت. دانشگاه مریلند است کاهش قدس و سه برابر به دو برابر کالج کلرادو کوه ارائه خواهد شد عمدتا مجرد در آن اقامت سالن و دانشجویان در دانشگاه ایالتی اورگان خواهد شد یا به تنهایی زندگی می کنند و یا یک هم اتاقی.

جمعی از حمام و سرویس بهداشتی یکی از نگرانی های بسیاری در مورد بازگشت به خوابگاه. در Florida A&M دانش آموزان را برنامه ریزی دوش به اجرا اجتماعی فاصله در دستشویی و حمام. در دانشگاه بوستون تنها سه یا چهار نفر خواهد بود برنامه ریزی برای استفاده از سرویس بهداشتی در بزرگتر مسکونی سالن در یک زمان.

جای تعجب نیست که برخی از مدارس نیز ممنوعیت بازدید از خوابگاه. همیلتون کالج در نیویورک و دانشگاه نیومکزیکو در میان مدارس منع مهمانان از ورود به سالن محل اقامت.

و تمام مدارس نگران هستند در مورد چه باید بکنید اگر هر یک از دانش آموزان خود را سقوط بیمار در حالی که در خوابگاه. CU–Boulder ذخیره خواهد شد برخی از اقامت سالن قرنطینه به طوری که بیمار می تواند دانش آموزان خود جدا. سیراکیوز دانشگاه قصد دارد در حمل و نقل دانش آموزان که تست مثبت برای COVID-19 به انزوا مسکن که در آن آنها را به حمام خود را.

جدید خارج از دانشگاه گزینه های مسکن

Wellesley College, که در آن تقریبا همه دانش آموزان زنده در کالج متعلق به مسکن امیدوار است به ارائه برخی از upperclassmen مسکن محلی در هتل ها به طوری که آنها می توانید معاشرت با یکدیگر حتی در حالی که یادگیری از راه دور. با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز دانشگاه دوک در نظر گرفتن یک رویکرد مشابه ارائه دانش آموزان فعال-پردیس مسکن گزینه های مانند اتاق های هتل ها و آپارتمان ها. نورث وسترن و دانشگاه پیتسبورگ در میان مدارس نیز بنا به گزارش ها به دنبال در گزینه های هتل.

50-50 رویکرد

چند مدارس تنها اجازه خواهد داد که انتخاب کلاس سال به زندگی در محوطه دانشگاه در یک زمان و بسیاری از این مدارس در حال دادن اولویت به دانشجویان سال اول. در سی و آمریکا و دانشگاه تنها به ارائه خوابگاه به 2,300 دانشجویان سال اول و انتخاب رشته. در Bowdoin, کالج, تنها برخی از دانش آموزان—عمدتا انتقال دانش آموزان سال اول—اجازه خواهد داشت به زندگی در پردیس در پاییز. کالج دارتموث اجازه خواهد داد که بیش از نیمی از دانش آموزان به بازگشت به دانشگاه در هر ترم از طریق تابستان 2021.

سالن های غذاخوری

تغییر راه دانش آموزان ناهار خوردن در دانشگاه خواهد بود و باید در این پاییز. برخی از مدارس در حال اجرای تماس با ما روش های پرداخت و تمدید سالن ناهار خوری ساعت و یکبار مصرف paperware. بسیاری از آنها در حال گسترش گرفتن و رفتن به گزینه های. دانشگاه ایالتی کانزاس است که کاهش تعداد کرسی های آن در سالن های غذاخوری برای تشویق دانش آموزان به عمل اجتماعی فاصله در حالی که غذا خوردن. دانشگاه ایلینوی گسترش آن سالن ناهار خوری ساعت و قصد دارد در خدمت مشابه منوها در همه مکان های غذاخوری برای جلوگیری از دانشجویان از جمع آوری در یک مرکز بیش از دیگری است.

اثرات شهریه

اقتصادی انشعابات coronavirus همه گیر را ویران کرده اند خانواده ها در سراسر ایالات متحده و وزارت آموزش و پرورش نشده ساخته شده آن را آسان برای هر دانشکده و یا دانش آموزان برای تنظیم. در حالی که دانشگاه ها هستند و نه معاف از مشکلات مالی برخی از آنها شناخت واقعیت های جدید را از طریق کاهش شهریه و هزینه های.

Southern New Hampshire University شتاب طرح خود برای کاهش شهریه 61 درصد تا سال 2021. SNHU است waiving کمک درسی برای تمام تماسهای ورودی اول سال آینده با استناد به آن جدید “نوآوری دانش.” از آن نقطه به بعد آنها را تنها با پرداخت 10000 $در هر سال است. دانشجویان جدید در دانشگاه فرانسیسکن در اوهایو نمی خواهد که به پرداخت یک درصد این سقوط یا نه. دانش آموزان در Davidson, کالج در کارولینای شمالی را باید این گزینه به تاخیر پرداخت برای پاییز سال 2020 ترم تا یک سال. و اگر چه هر دو ویلیام و مری و کانزاس سیتی در دانشگاه اتخاذ کرده بود 3 درصد افزایش شهریه برای پاییز سال 2020 آنها پس از لغو این برنامه.*

نه هر کس یک انتخاب است—و یا می تواند—به دنبال کت و شلوار. بسیاری از مدارس در حال نگه داشتن هزینه های همان بدون در نظر گرفتن برنامه و برخی از آنها نگه داشتن هزینه های اضافی—برای کامپیوتر آزمایشگاه rec مراکز و مانند آن—در محل. اما در دانشگاه کالیفرنیا و دانشگاه براون دانش آموزان ثبت نام آنلاین و یا ترکیبی برنامه خواهد بود معاف از هزینه های تفریح و سرگرمی. من همکار اردن Weissmann اشاره کرد در اوایل این هفته که دانشگاه هاروارد را به شارژ کامل شهریه در پاییز ممکن است یک حرکت خوب برای همه مدارس نه تنها ثروتمند پیچک. دیگران در حال پیش رفتن با برد به عنوان برنامه ریزی شده. در ماه ژوئن, اورگان, Klamath, کالج اعلام کرد که آن را تا شهریه توسط 2 درصد شروع این سقوط. در خرداد ماه هیئت بازدید کننده در ویرجینیا جورج میسون دانشگاه تصویب افزایش شهریه 450$.

اصلاح ژوئیه 10 سال 2020: این قطعه در اصل اشتباه ویلیام و مری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>