چگونه ما مدارس هستند (و نیست) ارائه وعده های غذایی برای کودکان در Covid-19 بحران

در تلاش برای امن نگه داشتن کودکان از این بیماری همه گیر کوروناویروس مدارس در ایالات متحده را تعطیل. معلمان مجبور به انطباق با رفتن آنلاین با کلاس برای نگه داشتن بچه ها در برنامه را با آموزش و پرورش و دیگر اشکال آموزش از راه دور — معلمان برگزاری ساعات اداری از طریق تلفن, توزیع بسته آموزش ، — در حال اجرا. اساسا مربیان در حال پیدا کردن راه هایی برای اطمینان از بچه ها لازم نیست برای رفتن به یک فیزیکی ساختمان به تحصیل.

اما وجود حداقل یک مشکل بزرگ این ارائه.

بسیاری از دانش آموزان سراسر کشور در تکیه مدارس به ارائه رایگان یا کم هزینه وعده های غذایی. این وعده های غذایی — که صحبت می کنند به این کشور مشکل بزرگتر از نابرابری درآمد — ضروری جزء اصلی برای بسیاری از خانواده ها در سراسر کشور است.

در یک مدرسه معمولی بعد از ناهار مدرسه ملی برنامه فراهم می کند کم هزینه یا رایگان ناهار به 29.7 میلیون کودک. در شهر نیویورک, وزارت آموزش و پرورش ارائه می دهد رایگان صبحانه ناهار و پس از وعده های غذایی مدرسه به دانش آموزان مدارس دولتی در طول سال تحصیلی. این کم هزینه و رایگان گزینه های حتی بیشتر ضروری با توجه به رکورد شکنانه بیکاری سنبله در ایالات متحده است.

با خاموش کردن فیزیکی است که در گزینه از بین رفته است و ما تقلا برای رسیدگی به این مشکل در بالا از دیگر مشکلات این بیماری همه گیر کوروناویروس ارائه.

در این بیماری همه گیر است که نشانه های است که نیاز به مراقبت از خود بدون تکیه بر دولت فدرال وقتی که می آید به حیاتی تجهیزات پزشکی با مغلوب ساختن پیشی جستن چیدن مبارزه با میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer و گفت: رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو است اغراق آمیز خود دولت نیاز به هواکش.

روز جمعه دولت نشان داد که دولت و مقامات محلی ممکن است به طور مشابه نیاز به رسیدگی این موضوع از وعده های غذایی مدرسه خود را.

“حقیقت این است که بسیاری از کودکان محروم خواهد بود نه گرفتن وعده های غذایی مدرسه جدا از این واقعیت که ما امروز اینجا ایستاده ما دولت را تایید کرده است چشم پوشی برای تمام 50 ایالت به آنها انعطاف به کار با شرکای محلی برای دریافت وعده های غذایی برای کودکان است که به آنها نیاز دارید و همچنین در سراسر کشور چشم پوشی اجازه می دهد تا پدر و مادر را انتخاب کنید تا وعده های غذایی” معاون رئیس جمهور مایک پنس در این جلسه گفت:.

پنس بود که در روز جمعه ریاست جمهوری جلسه پیوست توسط Sonny پردو آمریکا وزیر کشاورزی و وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos.

“دولت فدرال نمی تواند آن را انجام دهد اما ما به شرکای بزرگ در خارج وجود دارد در مواد غذایی زنجیره تامین به عنوان به خوبی به عنوان ما را تغذیه مواد غذایی خدمات و شرکای ما در مدرسه ما تغذیه خدمات انجام یک کار بزرگ به ادامه دریافت این وعده های غذایی برای کودکان و نوجوانان وجود دارد” پردو گفت.

پردو به طور خاص مورد خطاب گرفتن وعده های غذایی برای کودکان و نوجوانان. وی با ذکر یک برنامه با McLane جهانی بیلور مشترک در فقر و گرسنگی و پپسی که “بسته یک میلیون وعده های غذایی در یک هفته برای ارائه به روستایی ما بچه ها که ممکن است به شهر.”

با توجه به بیلور مشترک غذا تحویل سیستم “شامل پنج روز از قفسه پایدار مغذی به صورت جداگانه بسته بندی مواد غذایی است که با وزارت کشاورزی ایالات متحده در تابستان مواد غذایی مورد نیاز است.”

پردو همچنین معرفی یک ابتکار بین Panera نان و کودکان را گرسنگی داد به ارائه وعده های غذایی در کلمبوس, اوهایو. که همکاری است که انتظار می رود برای رفتن به اثر در تاریخ 6 آوریل.

در حالی که این برنامه صدای عالی در نظریه مهم است که به نگه داشتن در ذهن که این دولت overpromised در تعدادی از طرح های — به ویژه کسانی که مربوط به مشارکت شرکت — در طول coronavirus همه گیر از جمله ترویج یک گوگل ویروس تست وب سایت است که گوگل خود را به نظر نمی رسد به آگاهی و اعلام مراکز تست در جعبه بزرگ خرده فروشان چیزی که هنوز برای به ثمر می آیند در هر راه معنی دار.

این کشور با تمرکز بر تحویل غذا برجسته مشکل بزرگتر است که در مدارس ارائه وعده های غذایی از طریق گرفتن و رفتن روند.

در شهر نیویورک وعده های غذایی در دسترس هستند در مدارس دولتی به رفتن. همان می رود برای لس آنجلس و سان فرانسیسکو و شیکاگو و آتلانتا و شهری عمومی سیستم مدرسه. مسئله در آنجا است که دورتر شما را از این مناطق کمتر گزینه های در دسترس — از این رو ما دخالت در ترویج برنامه های تحویل.

وجود دارد همچنین ممکن است یک مشکل پیش بینی نشده در زمان گرفتن و رفتن روش: پدر و مادر قادر به رفتن به این غذا ایستگاه در همه. با توجه به شهرستان مستقل غیر انتفاعی news agency پوشش شهر نیویورک تعداد زیادی از پدر و مادر بهره گیری از وعده های غذایی رایگان کاهش یافته است:

این برنامه به اوج خود رسید و در 199,483 وعده های غذایی توزیع شده در مارس 19. سپس آن کاهش یافته و به 159,635 آخرین جمعه قبل از هدف قرار دادن یک کم از 81,050 روز دوشنبه هنگامی که آن را بارید. این رقم افزایش یافت به 111,887 شنبه و 115,865 در روز چهارشنبه.

در چشم انداز اطراف 600,000 وعده های غذایی توزیع روزانه زمانی که مدرسه در جلسه.

عدم تقاضا ممکن است که پدر و مادر خود را احساس می کنید کودکان لازم نیست این وعده های غذایی, اما آنها امید بستن به فاصله اجتماعی و نگه داشتن بچه های خود را امن است. بسته به منطقه مدرسه برخی گرفتن و رفتن ایستگاه در کشور نیاز است که یک کودک باشد و یا مدارک مورد نیاز خواهد بود برای به دست آوردن یک وعده غذایی.

این غذا ایستگاه و تحویل نیز قرار داده و کسانی که در ایجاد مواد غذایی و احتمالا تحویل آن در معرض خطر قرار گرفتن در معرض. در شهرستان فایتی در کنتاکی یک مدرسه عمومی کارکنان درگیر در ارائه وعده های غذایی به تازگی آزمایش مثبت برای Covid-19 — یک مثال از اینکه چگونه شکننده این راه حل هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>