چگونه رای گیری از طریق پست می تواند به نجات ما انتخابات

در 7 آوریل سال 2020 به عنوان coronavirus برگزار می شود بسیاری از ما تحت مستند ویسکانسین برگزار شد انتخابات. بسیاری از کشورهای دیگر در حال حاضر تصمیم به تاخیر بهار خود را در انتخابات برای حفاظت از رای دهندگان.

اما در ویسکانسین رای دهندگان مجبور به انتخاب بین شرکت در انتخابات و حفاظت از ایمنی خود را. ویسکانسین تصمیم موجب خشم, اما آن را نیز برجسته یک سوال ما واقعا نیاز به کشف کردن که به زودی: چگونه می توانم شما برگزاری یک انتخابات در طول یک بیماری همه گیر?

پاسخ: رای گیری از طریق پست. ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها در حال حاضر رای گیری از طریق پست. هر دولت آن را اجازه می دهد.

و از هر انتخابات رسمی (جمهوری خواه یا دموکرات): خطر تقلب انتخابات بسیار کم است. در برخی موارد می توان آن را حتی امن تر از رای گیری در فرد است.

سازمان دیده بان ویدیو در بالا برای یادگیری بیشتر در مورد نحوه رای گیری از طریق پست کار می کند و چگونه آن را امن نگه داشته. و یا جزئیات بیشتر از Vox دیوید رابرتز.

شما می توانید این فیلم و تمام از بورسی را در یوتیوب. و اگر شما علاقه مند به حمایت از ما تصویری روزنامه نگاری شما می توانید تبدیل به یک عضو از Vox تصویری آزمایشگاه در یوتیوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>