چگونه ویتنی هوستون را شکست نمودار سوابق و تغییر بازی به صورت سیاه و سفید زن متقاطع

قسمت یادداشت ها

هشت سال پس از درگذشت او—و 35 سال پس از انتشار اولین آلبوم خود—ویتنی هوستون به inducted into the Rock and Roll Hall of Fame. قابل پیش بینی برخی از طرفداران راک اند carped که هوستون تعلق ندارد در سالن. اما آنها تنها آنهایی که از لحاظ تاریخی در مورد شکایت کرده اند هوستون واجد fides. در ’80s در اوج موفقیت او سیاه طرفداران شکایت کرده است که هوستون شد آشنائی سفید پاپ طرفداران بیش از حد مشتاقانه و فراموش کردن ریشه های خود را در انجیل و R&B.

در نمودار مقابل, ویتنی هوستون, دستاوردهای در حال مسلم است. اما آنها همچنین ممکن است دستکمگرفتهشده. هوستون نمودار سوابق ارائه یک پنجره را به دقیقا چگونه او عبور بیش…و اینکه آیا او سزاوار واکنش. در این قسمت کریس Molanphy پیاده روی گام به گام از طریق ویتنی طبقه چارت پرونده—از جمله یک زن و شوهر که رفته اند unheralded—که کمک به توضیح دهد که چرا او یک قابلیت منحصر به فرد رقم در میان سیاه زن متقاطع ستاره از آرتا و دیانا به Beyoncé.

پادکست های تولید شده توسط جاستین D. Wright.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>