چگونه خواهد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به چین حمله در هنگ کنگ استقلال ؟


Pedestrians walk under a television screen in Hong Kong on May 21, 2020, showing a news broadcast from Beijing of the National Emblem of the People's Republic of China, ahead of the National People's Congress that opens on May 22.

پیاده راه رفتن زیر صفحه نمایش های تلویزیونی در هنگ کنگ در تاریخ 21 مه سال 2020 نمایش پخش اخبار از پکن از نشان ملی جمهوری خلق چین, پیش از ملی باز می شود که در مارس 22.

آنتونی والاس/گتی ایماژ

امنیت قانونی است که دولت چین گزارش شده است که برنامه ریزی برای اعمال در هنگ کنگ در این هفته است که شرح داده شده توسط ناظران به عنوان موثر پایان از تنظیم در محل پس از پایان حکومت استعماری انگلیس در سال 1997 که در آن هنگ کنگ شده است به طور رسمی بخشی از جمهوری خلق چین اما لذت بردم سیاسی استقلال. “اگر این حرکت صورت می گیرد” یک کشور و دو سیستم را به طور رسمی پاک” طرفدار دموکراسی در مجلس دنیس Kwok به خبرنگاران گفت:. “این پایان هنگ کنگ است.”

در سطح جهانی این قانون می تواند علامت یک و حتی بیشتر تغییر عمیق در روابط بین چین و غرب است.

با توجه به گزارش رسانه های محلی اشاره کرد رویترز که بان کی مون “تجزیه طلبی دخالت خارجی تروریسم و همه فتنه فعالیت های با هدف سرنگونی دولت مرکزی و هر گونه دخالت خارجی.” مخالفان از حکومت معتقدند این لایحه تهدیدی مستقیم به هنگ کنگ استقلال سیاسی و آزادی بیان. مشابه لایحه پیشنهاد شد در هنگ کنگ مقننه در سال 2003 اما رها شده بود پس از تظاهرات توده. این بار دولت چین دور زدن هنگ کنگ محلی مقننه با عبور از قانون در اجلاس سالانه کنگره ملی خلق در پکن و قرار دادن آن را به قانون اساسی—هنگ کنگ مینی اساسی است. (قانون اساسی در حال حاضر نیاز است که این قانون تصویب شود در برخی از نقطه.)

این قانون آخرین تجسم یک پاسخ مستقیم به تظاهرات گسترده در هنگ کنگ در سال گذشته که رهبران حزب کمونیست را دیدم به عنوان یک نشانه آن است که مقامات محلی در هنگ کنگ شد و دیگر قادر به حاکم شهر خود را. این حزب همچنین به نظر می رسد بهره گیری از coronavirus دوران محدودیت های است که آن را سخت تر برای سازماندهی این نوع از تظاهرات توده ای که scuttled بحث برانگیز قانون در گذشته است. با این وجود تظاهرات خیابانی تقریبا تضمین شده و خشونت است به احتمال زیاد.

ایالات متحده به احتمال زیاد برای پاسخ دادن به عنوان به خوبی. در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه قبل از قانون جدید اعلام شد, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo با اشاره به بازداشت های اخیر از معترضان در هنگ کنگ گفت: “ما تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یا نه به گواهی هنگ کنگ به عنوان داشتن یک درجه بالایی از استقلال’ از چین هنوز در انتظار. ما از نزدیک به تماشای چه چیزی در رفتن وجود دارد.”

تحت قانون ایالات متحده هنگ کنگ است به عنوان یک درمان جداگانه نهاد اقتصادی از چین که بدان معنی است که برای مثال آن است که معاف از تعرفه های ایالات متحده سیلی بر روی کالاهای چینی. Pompeo با اشاره به هنگ کنگ حقوق بشر و دموکراسی قانون تصویب شده توسط کنگره در سال گذشته که نیاز به وزارت امور خارجه برای تایید هر سال که هنگ کنگ به اندازه کافی مستقل از چین به حکم این وضعیت خاص است. د-مدارک این امر تأثیر عمده ای در ایالات متحده و چین تجارت: دلار هنگ کنگ به تنهایی در امریکا 21st, بزرگترین شریک تجاری با مجموع تجارت از $43.8 میلیارد دلار در سال 2018 به گزارش سرویس پژوهشی کنگره. این وزیر امور خارجه چین در پاسخ به Pompeo نظرات توسط او را متهم به باج خواهی و دخالت در امور داخلی چین

رئیس جمهور تهمت هرگز به نظر می رسید به خصوص در مورد سرنوشت هنگ کنگ در گذشته است. وقتی تظاهرات شروع شد و در تابستان گذشته او را ستود چین Xi Jingping برای خود داری. در ماه نوامبر او پیشنهاد کرد او حتی ممکن است وتو هنگ کنگ حقوق بشر و دموکراسی عمل می کنند برای جلوگیری از بی ارزش antagonizing یازدهم در میانه مذاکرات تجاری گفتن فاکس نیوز “موضع من با هنگ کنگ. من ایستاده با آزادی است. من با تمام چیزهایی که ما می خواهیم انجام دهیم اما ما نیز در روند ساخت بزرگترین معامله در تاریخ است.” (او در نهایت امضا شد.)

در حال حاضر این سیاست تغییر کرده است. مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد از دست داده اند بهره در ایران به عنوان او به دنبال پین تنها مقصر در چین برای COVID-19 شیوع و در حال آماده سازی خود برای انتخاب مجدد مبارزه که در طی آن او را به تصویر بکشد خود را به عنوان سخت تر در چین از دموکرات ها. مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است بیشتر تمایل به گوش دادن به متهاجم مشاوران که مدافع موضع از مسائل مانند هنگ کنگ و تایوان و جنوب دریای چین. وجود دارد افزایش حمایت در واشنگتن و در میان مردم و جامعه کسب و کار برای مفهوم “افتراق” در چین و ایالات متحده اقتصاد. به عنوان Pompeo قرار داده و آن را روز چهارشنبه “برای چندین دهه ما فکر رژیم تبدیل خواهد شد و بیشتر شبیه به ما از طریق تجارت علمی مبادلات دیپلماتیک, توسعه, اجازه دادن به آنها در سازمان تجارت جهانی به عنوان یک کشور در حال توسعه. این اتفاق نمی افتد. ما تا حد زیادی دست کم گرفت درجه که در پکن است که از لحاظ ایدئولوژیک و سیاسی خصمانه به سازمان ملل.”

کامل افتراق است که احتمالا غیر ممکن است اما افزایش تنش های سیاسی و افتادن تجارت فاجعه آمیز برای هنگ کنگ که رفاه مرتبط است نقش خود را به عنوان یک رابط بین چین رو به افزایش اقتصاد و غرب است. هنگ کنگ حقوقی و استقلال مالی ساخته شده است که آن را جذاب پایه برای شرکت های بین المللی به دنبال به انجام کسب و کار در چین است. دو صد و نود و شرکت های ایالات متحده تا به حال خود را در منطقه ای دفتر مرکزی آن در هنگ کنگ به عنوان 2018 با توجه به CRS. به همین ترتیب سرزمین اصلی شرکت های چینی در راه اندازی فروشگاه در هنگ کنگ به عنوان یک سکوی پرشی برای گسترش در خارج از کشور.

اما در هنگ کنگ است که اهمیت آن کمتر به چین از آن استفاده می شود: آن را برای حساب 2.7 درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور در حال حاضر به عنوان مخالف به 18.4 درصد در سال 1997. رهبران پکن ممکن است به این نتیجه رسیده اند که استقلال خود است و دیگر ارزش سردرد است.

هنگ کنگ بود و نقش اساسی در اقتصاد جهانی تا زمانی که وجود دارد هنوز هم گسترده تعهد به این ایده است که رشد اقتصادی چین و ادغام در اقتصاد جهانی به نفع همه صاف و دور از هر گونه اختلاف های عقیدتی. پایان هنگ کنگ استقلال نیز علامت پایان این نوع از خوش بینی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>