چگونه ویسکانسین در انتخابات محروم رای دهندگان

ویسکانسین برگزار شد اولین فرد در انتخابات روز سه شنبه در وسط ما شیوع کروناویروس. در برخی از حوزه آن را یک رویداد گرفتار ساعت-انتظار طولانی و کمبود بسیار زیادی از هر دو رای گیری کارگران و ایستگاه باعث مدنی و رای گیری-فعالان حقوق به تماس مشروعیت انتخابات را زیر سوال قبل از انتخابات حتی بسته است.

دولت اوباما روز دوشنبه برنده اخیر و تلخ عقب و جلو با ویسکانسین را به لیبریا تونی Evers در مورد اینکه آیا به تعویق انداختن انتخابات و بیشتر گسترش absentee ballot دسترسی داشته باشید. جمهوریخواهان با اکثریت دادگاه عالی ایالت حکومت انتخابات را پیش بروید در 7 آوریل به عنوان برنامه ریزی شده و جداگانه دادگاه عالی آمریکا در اواخر دوشنبه شب به معنای بدون پسوند به صورت غیابی به طور موثر برش بسیاری از رای دهندگان خارج از این روند است. نتایج انتخابات در حال انتظار برای آمدن در دوشنبه آینده.

این pileup آخرین لحظه تغییر معنای بسیاری از رای دهندگان تا به حال به را انتخاب: خطر بیمار شدن در حالی که ورزش خود را در قانون اساسی حق رای در فرد یا در خانه بمانند و امن و بدون رای گیری.

که در آن شما زندگی می کنند تعیین می شود, چگونه خود را در روز انتخابات تجربه رفت. کانون صف های طولانی و عدم رأی به نظر می رسد در Milwaukee, ویسکانسین, بزرگترین شهر که واقع در یک شهرستان که به خانه نزدیک به 70 درصد از دولت آفریقایی ساکنان.

“برای مردم سیاه و سفید در میلواکی ترس مهم است” گفت: Rashad رابینسون یک سخنگوی رنگ تغییر از حساب رای دهندگان بودند. “سیاه و سفید جامعه در میلواکی رو فشار از بیماری همه گیر کوروناویروس — حسابداری برای بیش از نیمی از coronavirus موارد و 81 درصد از مرگ و میر مرتبط.”

عدم در دسترس نظرسنجی کارگران در روز انتخابات به معنای تعدادی از حوزه های رأی گیری در میلواکی کاهش 180 فقط پنج شهر از حدود 592,000 با توجه به میلواکی ژورنال سنتینل خبرنگار مولی بک. در دولت و کنگره مدیسون — که کمتر از نیمی از میلواکی جمعیت وجود دارد 66 رای گیری در مکان های باز بک اشاره کرد. مدیسون و دیگر مناطق نیز تا به حال بیشتر در مکان های با درایو-از طریق رای گیری.

ساکنان صبر کنید در یک خط طولانی برای رای دادن در خارج از ریورساید دبیرستان در میلواکی ویسکانسین در 7 آوریل.
کمیل Krzaczynski/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

“WI قوه مقننه دادگاه عالی ایالت & دیوان عالی ایالات متحده پروری این شهروندان ایالات متحده را به خطر زندگی خود را برای استفاده از حق رای خود امروز” توییتی Sherrilyn Ifill رئیس NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق. “امروز انتخابات است و در حال حاضر قانونی است اما دموکراتیک & اخلاقی نامشروع.”

ویسکانسین تصمیم به برگزاری یک انتخابات در میان مرگبار همه گیر می تواند پیامدهای عمیقی در آمریکا انتخابات به مراتب بیشتر از دولت نتایج. به خصوص اگر رای دهندگان بیمار از فرد در رای گیری آن پرسش از چگونه متحده باید آماده شدن برای ماه نوامبر انتخابات عمومی که در آن مردم در انتخابات به احتمال زیاد خواهد بود بسیار بالاتر است.

“پس از آنچه جمهوریخواهان ویسکانسین فقط اتفاق می افتد ممکن است تغییر سیاست از ادامه کار با این نوع از جنون” سعید بن Wikler صندلی از ویسکانسین حزب دموکرات است.

ویسکانسین است که تنها دولت تا کنون ادامه با یک برنامه ریزی انتخابات پس از coronavirus شیوع کردم جدی در ایالات متحده است. بسیاری دیگر از فرمانداران جمهوری خواه و دموکرات به طور یکسان به تعویق افتاد خود را انتخابات قرار نیست رای دهندگان و یا نظرسنجی کارگران در معرض خطر قریب الوقوع از گرفتن ویروس.

چند هفته پیش Evers و جمهوری خواه رهبری در دولت و قوه مقننه در واقع توافق آنها ادامه خواهد داد برای برگزاری یک فرد در انتخابات در 7 آوریل و تشویق بیشتر مردم به ثبت نام برای رای گیری غایب است. اما به عنوان هفته پیشرفت و محلی انتخابات گفت: رهبران دولت نمی تواند آنها را نگه دارید در فرد و انتخابات تحت اجتماعی فاصله سفارشات Evers می خواستم برای به تعویق انداختن. رهبران جمهوری خواه نیست.

“به عنوان هفته عینک مجلس کنده شده است که موقعیت اجازه می دهد بدون هیچ امکانات رفاهی هیچ انعطاف پذیری برای رای دهندگان و فرماندار نقل مکان کرد به آرامی به طرف مقابل” دانشگاه ویسکانسین-مدیسون استاد علوم سیاسی بری بار گفت: Vox.

انتخابات بازرس رئیس مری مگدالن موزر اجرا می شود یک محل رای گیری در کنشا ویسکانسین کامل منطبق دنده به عنوان ویسکانسین اولیه لگد کردن در 7 آوریل با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس.
درک Henkle/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Evers سعی کردم به حرکت تاریخ به تاریخ 9 ژوئن برای اولین بار با تماس ویژه قوه مقننه در جلسه آخر این هفته و سپس از طریق اجرایی منظور در شب دوشنبه. هر دو بار او خواهد جمهوریخواهان ویسکانسین در مجلس قانونگذاری ایالتی و دولت در دیوان عالی کشور است.

رهبران جمهوری خواه در مجلس قانونگذاری ایالتی gaveled از آخر هفته جلسه ویژه تقریبا بلافاصله پس از آن برگزار شد. سپس در شب دوشنبه خواهان تجدید نظر Evers اجرایی جهت گفته فرماندار “هجوم های متعدد دولت-انتخابات اساسنامه و خود را بی شماری قبلی اظهارات که او به وضوح فاقد اختیارات قانونی برای لغو فردا انتخابات” و اکثریت جمهوری خواه در دادگاه عالی ایالت با آنها به توافق رسیدند.

Evers و ویسکانسین دموکرات بودند برخورد ضربه دیگر توسط دادگاه عالی ایالات متحده در روز دوشنبه. دادگاه محافظه کار اکثریت دست پایین 5-4 تصمیم که مورد نیاز پست الکترونیکی-در برگه های رای در ویسکانسین به شهریور آوریل 7, overruling پایین تر دادگاه فدرال حاکم است که اجازه داده بود کسانی که برگه های رای به شهریور و دریافت شده توسط مارس 13.

“من فکر می کنم دموکرات ها در حال رفتن به خود را بشویید خاطرات و به یاد ندارد Evers و جمهوری خواهان بودند در همان صفحه چند هفته پیش” بار گفت.

اثر عملی از این عقب و جلو است که انتخابات جلو رفت و با کمتری حوزه های رأی گیری و نظرسنجی کارگران در برخی از شهرستانها. در علاوه بر این به میلواکی را در تعدادی از حوزه های رأی گیری در حال کاهش از 180 به پنج شهر نزدیک ووکشا (خانه به 72,000 مردم) تا به حال فقط یک مکان سنجی باز است. وجود دارد گزارش های متعدد از صف های طولانی به عنوان رای دهندگان سعی کردم به فاصله اجتماعی و برخی از مردم در حال انتظار در خط برای ساعت به بازیگران خود را رای.

قابل توجه یکی از نزدیک تماشا نژادها جمعه است و همچنین یکی که جمهوری خواهان شده اند و چشم دوخته اند و برای برخی از زمان. ایالت مسابقه است برای یک صندلی در دادگاه عالی ایالت که هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن-تایید جمهوری دانیل کلی و دموکرات جیل Karofsky در حال حاضر در حال رقابت برای. هر کس که برنده امن خواهد شد یک سال 10 مدت در دولت بالاترین دادگاه است و همچنین آماده به نقد و بررسی یک حق رای است که می تواند منجر به حذف از 200 ، 000 نفر از ایالت’ رول رای دهندگان.

رای دهندگان که بیمار هستند و یا ترس از تبدیل شدن به بیمار — قادر خواهد بود برای رای دادن مگر اینکه آنها را دریافت پست الکترونیکی-در آراء و آنها را فرستاده مارس 7. و بسیاری از مردم که درخواست غایب رای گیری دریافت نکرده یکی از, گزارش نیویورک تایمز.

“اگر شما در خط قبل از انتخابات نزدیک شما را وادار به رای دادن. چگونه در مورد شما باید درخواست خود را در برای absentee ballot و شما نمی توانید آن را؟” سناتور. ctq (D-MN) co-نویسنده رای-توسط-mail قانون گفت: Vox در مصاحبه روز سه شنبه. “که اشتباه است.”

ساکنان صبر کنید در یک خط طولانی برای رای دادن در خارج از ریورساید دبیرستان در میلواکی ویسکانسین در 7 آوریل.
کمیل Krzaczynski/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

ویسکانسین در انتخابات بود نه مساوی برای تمام رای دهندگان و کسانی که با دسترسی به اتومبیل و حمل و نقل می تواند درایو به پای صندوق های رای و در برخی موارد با خیال راحت رای از وسایل نقلیه خود را. و اطلاعات در مورد گزینه هایی نبود دقیقا روشن است. مکان هایی مانند میلواکی ارائه منظقه رای دادن, اما این تلاش ها نبود به طور موثر به ابلاغ رای دهندگان با توجه به داکوتای هال مدیر اجرایی رهبران اشتعال تحول یک گروه مدافع با هدف ترویج دادهاند.

فقدان اطلاعات و در آخرین لحظات طبیعت از انتخابات تغییرات تا به حال یک اثر بتن در رای دهندگان تصمیم به رفتن به پای صندوق های رای. Shavonda یک ویسکانسین رای دهندگان کاهش یافته است که برای به اشتراک گذاشتن نام خانوادگی او گفت که او نگران بود در مورد خطر جسمی رفتن به یک محل شلوغ با توجه به این واقعیت است که او به آسم است. “این بیش از حد در معرض خطر بالا برای من به بیرون رفتن برای رفتن به حوزه های رأی گیری” او گفت: Vox.

این اتفاقی اجرای این انتخابات به این معنی است که هزاران نفر از رای دهندگان که علاقه مند به شرکت موثر خواهد بود محروم.

به عنوان بورسی را ایان Millhiser گزارش بسیاری از رای دهندگان که درخواست کرده بود رای غایب بود و در عین حال به آنها را دریافت و از دوشنبه شب به این معنی است که مردم احتمالا قادر نخواهد بود به مهر باطله تمبر پست آنها مورد نیاز سهشنبه, آوریل 7, مهلت. با توجه به ویسکانسین کمیسیون انتخابات تقریبا 408,000 غیابی هنوز هم تا به حال نشده است بازگشت سراسر کشور که از صبح روز سه شنبه.

این پویا نشان می دهد که کسانی که نبودند قادر به دریافت و ایمیل خود را در برگه های رای و کسانی که نمی تواند از لحاظ جسمی شرکت از نگرانی برای سلامت خود به سادگی قادر نخواهد بود برای شرکت در این انتخابات در همه. رای غیابی در ویسکانسین نیز نیاز به یک شاهد به ثبت نام در انتخابات یک نیاز است که فوق العاده محدود در طول زمان بحران بهداشت عمومی که در آن مردم هستند توصیه می شود برای دور ماندن از دیگران است.

یک زن آرا از ماشین خود را در یک دموکرات در انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری در یک درایو-تا مکان سنجی راه اندازی در خارج از همیلتون دبیرستان در میلواکی ویسکانسین در 7 آوریل.
کمیل Krzaczynski/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

“رای دهندگان مجبور به ساخت یک غیر ممکن است تصمیم امروز: آنها انتخاب بین خود و سلامت خود را از دست دادن حق رای به” کریستن کلارک مدیر اجرایی وکلای کمیته حقوق مدنی تحت قانون به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس تلفنی.

دست زدن به مقدماتی است که انتظار می رود به صدمه زدن به خاص زیر مجموعه ای از رای دهندگان به طور نامتناسبی از جمله سیاه و سفید رای دهندگان مسن تر رای دهندگان و رای دهندگان معلول است.

“سرکوب محدود کردن و آشکار انکار رای به شهروندان یک سنت آمریکایی, اما این است که متاسفانه یکی از فاحش ترین نمونه هایی دیده ایم که تا کنون این قرن” گفت: رابینسون.

ACLU رای گیری کمپین حقوق استراتژیست مالی McGrath اشاره می کند که در اثر این بیماری همه گیر را تنها بیشتر تشدید موجود رای دهندگان سرکوب تلاش های دولت است.

“اجازه دهید کاملا روشن است: رای دهندگان سرکوب شد اتفاق می افتد در ویسکانسین قبل از Covid-19 از طریق طاقت فرسا voter ID مورد نیاز gerrymandering و اقدام به کاهش اولیه رای گیری,” او گفت: Vox. “با توجه به همه گیر نابرابری از رای دهندگان سرکوب را پرورش داده سر زشت خود را درست در چهره ما.”

دموکرات ها در کنگره می گویند ویسکانسین انتخابات یک نمایش کامل از نیاز به گسترش رای گیری از طریق پست در هر دولت حداقل در زمان انتخابات عمومی ماه نوامبر.

“ویسکانسین کثیف لباس تمرین برای آنچه اتفاق می افتد در ماه نوامبر اگر ما نمی کنند” گفت: McGrath.

این تلاش است که پیشگام در مجلس سنا توسط سنسور. Klobuchar و Ron Wyden (D-OR) و آمریکا نیز مشتاق به تصویب اصلاحات. Klobuchar و Wyden کمک امن 400 میلیون دلار در کنگره اخیر coronavirus بودجه اضطراری بسته متحده برای کمک به شروع و یا گسترش رای خود را توسط پست الکترونیکی ظرفیت. هر دولت حداقل 3 میلیون دلار.

اما دو سناتور می خواهید به نگاهی است که بسیار بیشتر از نیاز است که راه اندازی طرح های احتمالی برای رای گیری توسط ایمیل قبل از سقوط انتخابات به رای دهندگان انتخاب بیشتر و انعطاف پذیری و جذب جوانتر نظرسنجی کارگران برای محافظت از همسر داوطلب مردمی که در پای صندوق های رای. که می تواند هر دولتی در هر نقطه از $2 میلیارد دلار به 4 میلیارد دلار برای انجام این کار به خوبی کارشناسان تخمین می زنند.

یک زن کست او رای در یک ماشین رای گیری در همیلتون دبیرستان در میلواکی ویسکانسین در 7 آوریل.
کمیل Krzaczynski/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

ویسکانسین می تواند در یک لحظه بحرانی برای سناتورها به پرونده خود را برای رای گیری-با-ایمیل اصلاحات یک موضوع جدی فوریت Klobuchar گفت: Vox. با چند فرمانداران از هر دو طرف به دنبال یک جایگزین او امیدوار است آن را به متقاعد کردن کنگره جمهوری خواهان به ایجاد تغییرات.

“من فکر می کنم این می تواند یک بازی تعویض برای اصلاح برخی از ما سیستم انتخابات” او گفت:. “این بازی تعویض ما می خواستیم.”

با وجود حمایت مقامات از هر دو طرف در سطح دولت جمهوری خواهان کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — باید قاطعانه مخالف تلاش است. آنها استدلال کرده اند که آن می تواند باز کردن درب به تقلب در انتخابات و تضعیف آمریکا توانایی را به نفع خود. “شما هرگز جمهوری منتخب در این کشور دوباره” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به تازگی از یک دموکرات تلاش است که تحت فشار قرار دادند و رای گیری از طریق پست.

“برخی از آنها ساخته شده و بسیار روشن است که آنها نگران هستند که افزایش رای گیری خود را تحت تاثیر قرار نامزدهای است که می گوید زیادی می گوید:” Vanita گوپتا رئیس جمهور از رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر.

Klobuchar و Wyden در حال هل دادن که پول بیشتری به گسترش رای گیری از طریق پست قرار داده می شود به آینده coronavirus بودجه بسته کنگره در نظر گرفته خواهد شد در هفته های آینده. اما بار می گوید ویسکانسین نشان می دهد که آنها نیاز به خرید از قانونگذاران از هر دو طرف برای آن را واقعا کار می کنند.

“جمهوری خواهان به طور کلی نمی خواهند دولت فدرال به درگیر شدن در تمام” بار گفت. “وجود دارد یک مجموعه بزرگ از چیزهایی که اتفاق می افتد در پشت صحنه آن را ممکن است. کشورهای در حال رفتن در این جهت وجود دارد فقط برای رفتن به یک مقدار زیادی از تنوع در آنها تا چه حد و چگونه موفق آنها در کشیدن آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>