چگونه کار کردن در یک باشگاه های تدریس “نئون دختران” نویسنده درس در مورد اتحادیه های کارگری و همبستگی

به عنوان نویسنده لیلی Burana یک بار توضیح داده شده, رقص برهنه کردن سریع پول است. اما این آسان نیست پول است. و با وجود یک آرایه فراوان از خاطرات و فیلم بیش از چند سال گذشته که به بررسی تجربه کردن چند باید اذعان کرد که کار واقعی از آن است. (Burana منی 2001 “نوار شهر” باقی مانده است یکی از آن روشن استثنا است.) رقص خواستار کار فیزیکی آن نیاز به مهارت و قدرت و تکنیک و همچنین پیچیده مهارت های فردی.

اگر شما زندگی در منطقه خلیج در ’90s شما باید یک فرصت به شاهد که حقیقت نزدیک از طریق این مدار از دو بسیار متفاوت موسسات. در Mitchell برادران مشهور O’Farrell گروهی از رقصندگان شکایت کرد و در نهایت برنده — حق تعیین شده به کارکنان به جای پیمانکاران مستقل ملزم به پرداخت مرحله هزینه به انجام. و در, بور, خود معروف جایگزین رقصندگان سازمان به شکل یکی از منحصر به فرد ترین اتحادیه های کارگری در این کشور است. سبزه, نوجوانی, بانوی تعطیل در سال 2013 اما جدید خاطرات به یاد می آورد آن تازه بدوران رسیده اوج و درس های ماندگار از اقدام جمعی است.

تبلیغات:

در حال حاضر استاد زبان انگلیسی در کالج شهر سان فرانسیسکو — و رئیس آن دانشکده اتحادیه — نویسنده و رقصنده سابق جنیفر Worely صحبت به سالن به تازگی از طریق تلفن در مورد “نئون دختران: یک رقص آموزش و پرورش در اعتراض و قدرت است.”

برای کسی که نمی داند چه, بور, بود, چگونه توصیف می کنید که محل ؟ چگونه آن را آن را در راه های بسیاری از یک سنگ محک یک استعاره برای رقص و رقصندگان?

اولین چیزی که می دانم این است که واقعا فقط فیزیکی معماری فضایی است که متفاوت از یک باشگاه. این یک جوانه زدن نشان می دهد. به جای رقصنده که در بالا proscenium مرحله با مخاطبان نشسته در زیر آنها رقصنده بودند در یک فضای محصور شده بود آینه کاری روی سقف و دیوار. وجود خواهد داشت سه یا چهار رقصنده در یک زمان در آن محصور اتاق بود که آنچه که ما به نام صحنه.مشتریان از هم جدا شدند به فرد غرفه و آنها را اسلاید پول به یک شکاف سکه یا یک لایحه پذیرنده. به منظور دریافت دسترسی بصری آنها تا به حال ادامه دادن پول وجود دارد شیشه پنجره بین ما و مشتریان; آن را فقط صرفا بصری. هیچ تماس فیزیکی و یا در بغل رقص, و یا هر یک از کسانی که همه چیز. رقصندگان همه با هم بودند در این مرحله در یک بار و مشتریان از یکدیگر جدا شدند. و دلیل من از زمان به توصیف آن معماری است که من فکر می کنم آن را بسیار مهم برای آنچه آن را مانند به کار وجود دارد برای یک زن جوان در ’90s و واقعا حیاتی برای سازماندهی که رفت و در آنجا به بعد.

تبلیغات:

در بسیاری از باشگاه ها شما باید یکی از رقصنده در این مرحله و پس از آن مردان هستند و همه نوع با هم. شما می توانید کل یک حزب لیسانس در آمده و آنها در حال شوخی و خرید هر یک از دیگر در بغل رقص. وجود یک قدرت واقعی پویا است که در آن یک زن و یک دسته کامل از مردان هستند که در یک جرم است. در, بور, آن زنانی که با هم بودند و مردانی که از هم جدا شدند و که آن را به ما یک نوع خاصی از قدرت است. آنها نمی تواند جسمی را لمس کنید و ما تا به حال مقدار زیادی از کنترل بر آنها است. اگر آنها رفتار در راه ما مانند ما در واقع می تواند به آنها بگویید. اگر یک پسر بی ادب بود به خاص رقصنده ما خواهد کمی سکوت تحریم از او. هیچ کس برای او. وجود دارد یک تغییر در قدرت دینامیک آمد که در بخشی از این معماری از محل. ما در آنجا با هم و می تواند حمایت از یکدیگر.

وجود شهرت در سان فرانسیسکو است که آن را به حال بیشتر فمینیستی دیدگاه. مدیران ما بودند عمدتا سابق رقصنده. برخی از قوانین در محل بودند که به مردان اجازه نداشتند به طور مستقیم با ما و یا به ما بگویید که چه باید بکنید. آنها اجازه نداشتند به توهین به نظرات در مورد ما. ما تا به حال آزار و اذیت جنسی سیاست. این بود که در اواسط-90s. من مشغول به کار در انتشارات, قبل از آن, و سیاست بود که “آزار و اذیت جنسی است هر چیزی که باعث می شود یک زن احساس ناراحت کننده است.”

است که می گویند که مشکلات وجود دارد, هر دو در تئاتر خود به خود و صنعت به عنوان یک کل. اما زنانی که در آنجا مشغول به کار بودند جالب گروه از مواد سوزاننده و قدرتمند و جالب فعالان دانش آموزان ، فقط واقعا شگفت انگیز خدمه از زنان است.

تبلیغات:

دوگانگی بین آن و پس از آن چه قرار بود در مکان هایی مانند Mitchell برادران در همان زمان فوق العاده گویا از آنچه که یک جامعه از رقصندگان می شود.

Mitchell برادران بود و بیشتر سنتی تئاتر با سنتی که مرحله. Mitchell برادران O’Farrell تئاتر جایی است که در بغل رقص, در واقع [پیشگام] در ’80s در. آن در نظر گرفته شد واقعا مجلل باشگاه منحصر به فرد که در آن زنان تا به حال بسیار Playboy زیبایی — باریک, زیبا, big tits, مو بلند, از همه که. اما در همان زمان کسانی بودند واقعا پاره شدن توسط صاحبان. آنها مجبور به پرداخت این عظیم مرحله هزینه. به منظور به کار کارفرمایان طبقه بندی آنها به عنوان پیمانکاران مستقل و نه کارکنان. این بدان معنی است که آنها نمی نیاز به آنها پرداخت حتی, حداقل دستمزد, اما مهمتر از آنها در واقع می تواند شارژ رقصندگان هزینه به کار می کنند.

تبلیغات:

در آن زمان من در رقص آنها پرداخت شد و بیش از یک صد دلار است. این واقعا استثماری این معنا که هنگامی که مدیریت پول رقصندگان آنها واقعا که خیلی انگیزه ای برای نگه داشتن خاص نسبت درست است. اگر شما 200 دلار یک شب از هر زنی که می آید به رقص شما فقط می تواند بار تا مرحله و بار باشگاه با تن از رقصندگان که همه باید با یکدیگر به رقابت بپردازند.

هنگامی که این وضعیت پس از آن شما در حال رقابت برای خط پایین, پایین ترین مخرج مشترک. آن را تبدیل به یک مسابقه خواهد شد که بیشتر به کمتر, و آن را فقط واقعا مجموعه کارگران در این رقابت مستقیم با یکدیگر است. که بخش دیگری که واقعا زن متفاوت است که نمی توانیم در رقابت مستقیم برای ما دستمزد. ما ساعتی پرداخت می شود; ما با پانچ یک ساعت زمان. آن را مانند “اوه پس می شود این ویندوز برای باز کردن برای او. این بدان معناست که من قصد ندارم به من اجاره امروز.” و است که واقعا به ما اجازه من فکر می کنم باید خیلی بیشتر همبستگی با یکدیگر مقایسه با ساختار اقتصادی باشگاه های دیگر.

این کتاب در مورد رقصنده, اما آن را نیز در مورد کار و در مورد اتحادیه های کارگری و دستمزد عادلانه. به نظر می رسد قابل توجه است که واژه “اعتراض و قدرت” در این جلد از کتاب خود را. چه چیزی شما احساس می کنید که تجربه در, بور, تدریس شما در مورد آنچه که در حال حاضر در کشور ما ؟

تبلیغات:

بدیهی است که وجود دارد یک تفاوت بزرگ در مسائل و مقیاس ظلم است که مردم در حال صحبت کردن در مورد در حال حاضر. مردم سیاه و سفید در حال حاضر در حال صحبت کردن در حدود 400 سال برده داری, Jim Crow, جرم, حبس, پلیس, خشونت و تروریسم است. من نمی خواهم برای به حداقل رساندن این دلیل است که عمیق و احتمالا عمیق ترین مسئله در کشور ما اگر نه در سطح جهان است.

گفت: یکی از چیزهایی که واقعا قدرتمند بود برای من این بود که حمایت بی چون و چرا برای هر یک از دیگر است که ما تا به حال. در مورد ما ما فشار کارفرما ما برای آمدن به چانه زنی جدول به صورت جدی. آنها تا به حال شده است به تاخیر انداختن و سعی به اجرا کردن ساعت در چانه زنی جدول نه واقعا صادقانه در مذاکرات است. بنابراین ما تصمیم به انجام یک کار رکود. در یک کارخانه که به نظر می رسد فقط جلسه سهمیه خود را و نه چیزی بیشتر. آن را به معنای چیزی متفاوت در زن ، آن را به معنای رقص در حال برهنه بودن در مرحله پوشیدن کفش پاشنه بلند پوشیدن, آرایش, اما, انجام صریح و روشن به شمار. و این واقعا چیزی است که مردم آمد وجود دارد. ما این کار رکود و یکی از همکاران اخراج شدم.

به عنوان به زودی به عنوان او را از کار اخراج کسی زد به مرحله و گفت: آنها از کار اخراج شدند ، همه ما فقط از نوع بلافاصله ضربه خیابان ها و اعتصاب. ما هرگز تا به حال انجام یک اعتصاب قبل از. ما حتی نمی باید یک اتحادیه قرارداد نشده است. آن را بسیار خود به خودی و ما فقط می دانستند که ما تا به حال به در همبستگی با او.

تبلیغات:

آنچه که من واقعا حمل و دور از آن است که قدرت اقدام در همبستگی با یکدیگر و با داشتن هر یک از دیگر و پشت. ما تعطیل تئاتر و ما ما کارفرمایان برای آمدن به چانه زنی جدول. که فقط یک موجود قسمت اما آنچه که من به دور است که قدرت فوق العاده ای در همبستگی و در اقدام جمعی بر اساس علت شایع.

و که شما لازم نیست که به نوع نقل قول را تمام کردن “کسی که در تظاهرات” به درگیر شدن.

من جوان بودم در 20s. من فقط از نوع grungy بچه. همه ما مرتب کردن بر اساس از غیر خودی. ما دیوانه و ما فقط عمل کرده است. و سپس روز بعد ما در خارج وجود دارد اینجا با ما scraggly دختران کوچک در fishnets و پاره پاره پیراهن و پس از آن مردم فقط بالا رفتن از تپه.

ما در تلگراف هیل و من گفتم: “آیا این رشد یو پی اس انجام می دهند؟” مردم از سان فرانسیسکو کار شورای, من حدس می زنم تا به حال قرار دادن یک تماس است که برخی از خواهران در, اعتصاب خط مورد نیاز پشتیبانی می کند. و بنابراین تمام این شهرستان کارگران و رانندگان اتوبوس و پرستاران و مردم با آنچه که ما را گفت: “مستقیم” شغل از جهان دیگر فقط می شد مانند “خواهران ما به کمک ما نیاز دارند و ما قصد داریم به آنها کمک کند.” آتش نشانان آمد و خود را firetrucks و می خواهم صدای بوق شاخ آنها برای ما. آن بود که “ما باید خود را به عقب و ما نه میخوام اجازه دهید مردم شرم شما را به سکوت است.” آن چنان قدرتمند بود.

تبلیغات:

اغلب روایت در مورد کشش بسیار قطبی. شما به افرادی که می گویند که یک داشتنی ترین فمینیستی چیز در جهان است و پس از توانمند سازی. آن را که ساده نیست; سرگرمی بزرگسالان می تواند باور نکردنی استثمار. این کتاب یک مثال بسیار خوبی است که بسیاری از چیزهایی که می تواند درست در همان زمان. یک رقصنده است که راه را برای زنان به پول و به آژانس. اما آن است که هنوز هم یک کار است.

من همیشه از چند ذهن در مورد این سوال و من واقعا سعی کردم به ضبط که تردید در این کتاب است. من صحبت های زیادی در مورد راه هایی که من پیدا کردم آن را توانمند سازی به خصوص چگونه تحسین زنان کار می کردم و راه است که انجام آنها خود و قدرت آنها اختیار داشت بیش از مردان در آن فضا است.

در همان زمان آن را یک نوع عجیب و غریب از قدرت است. شما لازم نیست که آن را یک بار دیگر شما نمی, شما می دانید, 22. انگار ذاتا یک جنسیتی که در قدرت است. این مورد در مورد اشغال یک موقعیت خاص در یک مردسالار اقتصاد است. هر زمان که کسی پول و شما نیاز به آن است که فرد در حال رفتن به در قدرت به حدی است.

اگر کار شما می تواند به عنوان قاب سرد توانمند سازی چیزی که پس از آن که دیده می شود به عنوان جبران خسارت کافی است. شما نمی نیاز به بحث در مورد هر یک از دیگر در محل کار به منظور توجیه این ادعا از حقوق خود به عنوان یک کارگر. اما کارگران جنسی هستند به نوعی مجبور به این استدلال.

تبلیغات:

و حتی آن را استفاده کردم ما کارفرمایان در مذاکرات است. آنها می خواستند به چیزی در مورد شغل بودن سرگرم کننده و خلاق و یا چیزی در قرارداد ما. و ما مثل “این عجیب و غریب به قرار دادن که در یک اتحادیه قرارداد. آنچه در آن نشان می دهد که آن را سرگرم کننده و در نتیجه ما مجبور به پرداخت که بسیار. ما نمی باید به شما شرایط کاری مناسب و معقول و یا امنیت شغلی به دلیل آن را فقط سرگرم کننده است.

از سوی دیگر انتقادات از صنعت و سلب و انواع دیگر از جنس کار من همیشه می بینیم همان کسانی که منتقدان بررسی نهادهای دیگر مانند ازدواج یا مادری. من نمی بینم مردم به دنبال در آن با عنوان خشن میکروسکوپ به عنوان آنها را از جنس صنعت است.

همانطور که شما در این کتاب گفت: وجود دارد بسیاری از مردم به انجام کار جنسی در ’90s در سان فرانسیسکو. ایدز بحران بود شروع به فروکش کردن و مردم شروع به احساس امنیت دوباره مورد بررسی تمایلات جنسی. ما در این لحظه که در آن با لمس یک بار دیگر خیلی ترسناک است. چه کنم که رفتن به معنی رفتن به جلو در چگونه بیان کنیم که از نظر تجارت و سرگرمی ؟

من نمی دانم که آن را برای رفتن. من می دانم که افراد مشغول به کار در این صنعت در حال حاضر واقعا فکر کردن در مورد آن است. توسط ’90s روشن بود چگونه ایدز ساخته شد و چگونه شما می تواند امن تر است. COVID-19 قرارداد خیلی بیشتر به راحتی و تنها چیزی که تبدیل به خطرناک است. من تعجب می کنم اگر جوانه زدن را نشان می دهد در حال رفتن به می آیند. کارگران که صحبت کردم به تازگی با استفاده از سیستم عامل های آنلاین در حال حاضر. که شده است به طور فزاینده ای محبوب برای 20 سال یا بیشتر اما برخی از کارگران واقعا مهاجرت به این سیستم عامل آنلاین.

تبلیغات:

من فکر می کنم که این معرفی مجموعه خود را سازماندهی مسائل و فرصت ها برای کارگران است. هنگامی که شما در حال سازماندهی بیشتر شما سعی می کنید برای انجام این کار از طریق چهره به چهره و گفتگو با همکاران خود. اگر شما کار نمی کند چهره به چهره که می شود واقعا یک چالش است. اما کارگران جنسی در حال پیدا کردن راه های دیگر برای سازماندهی و آنها در حال پیدا کردن راه هایی به کار می کند که محافظت از ایمنی خود را عمدتا در سیستم عامل آنلاین. وجود زنان در پورتلند که یک درایو-از طریق باشگاه. آنها این مراحل در پارکینگ خود را و دختران در این مرحله در ماسک گاز. صنعت ادامه خواهد داشت و امیدوارم افراد مشغول به کار در آن ادامه خواهد داد به سازماندهی. و آن را به نظر می رسد که از مردم صحبت کردم و به آنها در حال انجام است که بزرگ است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum turkuaz korsan taksikuşadası escortsu tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurma