چگونه شما می توانید هزاران نفر از مردم از گرفتن coronavirus در یکی GIF

اگر شما فکر می کنم شما لازم نیست که نقش بزرگی در چگونگی شیوع کروناویروس نقش فکر می کنم دوباره. شما پتانسیل این را همه گیر بسیار بدتر است.

چرا که coronavirus است که هر دو بیشتر مسری و کشنده تر از شایع آنفولانزا. یک فرد می تواند به راحتی انتقال آن به افراد دیگر بدون دانستن آن و کسانی که مردم و سپس انتقال آن را به حتی بیشتر مردم ایجاد وحشتناک اثر گلوله برفی.

خبر خوب این است, فقط به عنوان شما می توانید به راحتی انتقال این ویروس به افراد دیگر شما به راحتی می توانید جلوگیری از انتقال آن — اگر شما مایل به ماندن در خانه. درست است: به سادگی با نشستن بر روی نیمکت خود را شما می توانید به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی می کند.

به دلیل اتمام تجسم زیر. این نشان می دهد که چگونه یک فرد با کروناویروس که می گذرد این ویروس به افراد دیگر (برخی از کارشناسان می گویند سه به طور متوسط هر چند دیگران برآورد infectiousness است که کمی پایین تر) می تواند بسیار به سرعت تخم ریزی بهداشت عمومی کابوس که رنجور هزاران نفر از مردم. اما آن را نیز نشان می دهد که چگونه یک فرد می تواند در کاهش این اثر از طریق اجتماعی فاصله. با اجتناب از دفتر کباب فرودگاه و بنابراین در یک فرد می تواند به محروم کردن ویروس ها از این فرصت برای آلوده کردن بیشتر مردم است.


حسن نیت ارائه میدهد از Spinoff

یکی از قابل توجه و مثال های دنیای واقعی از این پدیده است که زن شناخته شده به عنوان بیمار 31. کره جنوبی تا به حال تنها 30 مورد از Covid-19 تا زمانی که در ماه فوریه او آلوده شد و شروع سهوا گسترش ویروس. با وجود داشتن یک تب او تا به حال ناهار با یک دوست در یک هتل و با حضور در کلیسای خدمات آمدن به تماس فیزیکی با بسیاری از نمازگزاران. در چند روز صدها نفر از مردم از کلیسا و اطراف آن آزمایش مثبت برای Covid-19.

شما نمی خواهید به بیمار 31.

این است که چرا حتی اگر شما جوان و سالم و به دروغ بر این باورند که ویروس نمی تواند کشتن شما (می تواند) شما همچنین می خواهم انجام به ماندن در خانه به منظور محافظت از دیگران — به خصوص مسن تر و احتمال آلودگی در افرادی که در معرض خطر بیشتر مرگ اگر آنها قرارداد Covid-19 و همچنین مراقبت های بهداشتی کارگران که خود را در معرض خطر هر روز.

باور کنید یا نه از طریق عمل ساده ماندن در منزل شما می تواند صرفه جویی بسیاری از مردم — حتی بسیاری از هزاران نفر از مردم از ابتلا به ویروس.

هیو Montgomery مدیر موسسه سلامت انسان و عملکرد در دانشگاه کالج لندن شکست ریاضی فوق العاده روشن و ساده تصویری.

به کشف کردن چقدر عفونی یک بیماری است که کارشناسان با استفاده از پایه تولید مثل شماره به نام R0 (تلفظ “R جز”). که اشاره دارد به اینکه چگونه بسیاری از مردم دیگر یک فرد بیمار آلوده خواهد شد به طور متوسط در یک گروه نیست که در حال حاضر ایمنی. بالاتر R0, بالاتر احتمال است که بسیاری از مردم را مریض است.

این R0 برای شایع آنفولانزا 1.3 است. بنابراین اگر شما به آنفولانزا شما به طور متوسط با تصویب آن به 1.3 مردم است. مونتگمری محاسبه است که اگر هر یک از کسانی که 1.3 مردم تصویب آن را به یکی دیگر از 1.3 مردم است که نگه می دارد در می افتد 10 بار و سپس توسط 10th زمان 14 نفر را به آنفولانزا.

(که به دلیل 1.3 به قدرت 10 13.786. او گرد تا کمی.)

Coronavirus اما بیشتر مسری از شایع آنفولانزا. کارشناسان هنوز در تلاش برای کشف کردن R0 و در هر صورت این چیزی است که دقیقا ثابت, از بیماری های رفتار متفاوت در محیط های مختلف و برخی از مردم (شناخته شده به عنوان “فوق العاده-پخش”) بیشتر مسری تر از دیگران است. اما سازمان بهداشت جهانی می گوید ترین برآورد از coronavirus را R0 حدود 2 یا 2.5 در حالی که برخی برآوردها قرار داده و آن را به عنوان بالا به عنوان 3.11. مونتگمری با استفاده از یک R0 از 3 به محاسبات خود را.

“بنابراین هر فرد می گذرد به این سه شرکت است که صدا مانند بسیاری از تفاوت اما اگر هر یک از این سه به تصویب آن را به سه و اتفاق می افتد که در 10 لایه, من شده اند مسئول برای آلوده کردن 59,000, مردم,” او می گوید.

(که به دلیل 3 به قدرت ده است 59,049. او گرد در بیارید.)

مونتگمری را-از-پاکت ریاضی ساده واقعیت کمی; به عنوان مثال, او فرض می کند که همه مردم در تمام 10 لایه انتقال خواهد بود مستعد به ابتلا به این ویروس در حالی که برخی ممکن است در حال حاضر به آن ایمنی. اما نقطه اساسی نگه می دارد تا.

و در نتیجه او تساوی در پایان بسیار مهم است: “اگر شما غیر مسئولانه به اندازه کافی به فکر می کنم که برای شما مهم نیست اگر شما به آنفولانزا به یاد داشته باشید آن را در مورد شما — آن را در مورد هر کس دیگری.”

اگر چه می توان آن را واقعا سخت به عمل altruistically هنگامی که ذینفع هستند و بنابراین نامرئی — پس از همه, شما نمی قادر خواهد بود برای دیدن پدر بزرگ و یا پرستار شما نگه داشته ام از بیمار شدن — لطفا می دانم که منافع واقعی هستند با این وجود.

هر روز که شما عمل اجتماعی فاصله در طول همه گیر شما انجام می دهند شخص دیگری (شاید صدها یا هزاران حتی از کسی میکنم) یک محبت بزرگ. بنابراین اگر شما می توانید در خانه بمانند. این ساده ترین عمل قهرمانی شما همیشه انجام دهید.


ثبت نام برای آینده کامل در خبرنامه و ما برای شما ارسال خلاصه ای از ایده ها و راه حل برای مقابله با بزرگترین چالش ها — و چگونه به گرفتن بهتر در انجام خوب است.

آینده کامل بودجه در بخش های فردی کمک های, کمک های مالی و حمایت مالی است. اطلاعات بیشتر در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>