“انسان چالش محاکمات” که در آن داوطلب سالم خواهد بود در معرض Covid-19 توضیح داد

به عنوان یک روزنامه نگار که در پوشش انسان دوستی یکی از شایع ترین سوالات من در مورد کوروناویروس بحران این است که چگونه مردم عادی کمک می کند.

یک زن و شوهر از چیزهایی جهش به ذهن است. GiveDirectly است و دادن پول به فقیر آمریکایی مبارزه با بیکاری و دیگر مشکلات; شما می توانید همچنین اهدای پول به دیگر بهداشت عمومی سازمان های خیریه کمک به کشورهای فقیر رسیدگی به یک افزایش ناگهانی در تقاضا برای پزشکان و بیمارستان ها.

در حال حاضر یک bioethicist و دو اپیدیولوژی هستند پیشنهاد جسورانه گزینه: شما می توانید داوطلب برای دریافت آلوده خود را.

در مقاله اخیر منتشر شده در مجله بیماری های عفونی, bioethicist نیر ایال و اپیدیولوژی مارک Lipsitch و Peter G. Smith به نام “بشر چالش مطالعات” برای آزمون اثربخشی coronavirus واکسن به آنها توسعه یافته است. این مطالعات شامل آزمایش این واکسن بر روی گروهی از داوطلبان که آگاهانه در معرض رمان کروناویروس که باعث Covid-19. امید است که آن را اجازه می دهد تا محققان به معلوم بیشتر به سرعت و قطعی اثربخشی پیشنهاد واکسن.

انسان چالش مطالعات معمولا انجام شده با کمتر کشنده بیماری هایی مانند مالاریا یا شیستوزومیازیس. همکار من Kelsey پیپر مصاحبه جان بشیر یک داوطلب در یک آزمایش واکسن مالاریا در سال گذشته; بشیر فعال است کمک کننده به ضد مالاریا موسسات خیریه و دیدم خود را داوطلبانه به عنوان یک فرمت از او حمایت پولی برای شود.

اما مالاریا اگر به درستی درمان کم نرخ مرگ برای جوان و سالم افراد (که هنوز هم جان صدها هزار نفر از مردم در هر سال است تا حدی بازتابی از فقرا در دسترس بودن درمان به شدت تحت تاثیر کشورهای آفریقایی). Covid-19 متفاوت است. در مورد 0.66 درصد از افرادی که آلوده می میرند از این بیماری است. و در حالی که یک مطالعه اخیر نشان داد که نرخ مرگ و میر بسیار پایین برای افراد جوان تر (0.03 درصد مردم در 20s) داده ها در آن مستقر است از مراحل اولیه چینی شیوع در ماه فوریه است. هنوز هم وجود دارد بسیاری از ما نمی دانم در مورد این بیماری و مرگ.

فعال جاش موریسون که من می دانم از شغل روزانه خود را برای دفاع از زندگی اهداکنندگان کلیه (مثل من) را آغاز کرده است یک وب سایت درخواست داوطلبان مایل به در که خطر مرگبار به خاطر سرعت بخشیدن به توسعه واکسن. همانطور که از نوشتن این مقاله در حدود 450 مردم ابراز موقت علاقه داوطلب (از جمله خود من هر چند که من ممکن است واجد شرایط تنها با یک کلیه).

ثبت نام نمی ارتکاب شما را به هر چیزی و سایت نیست استخدام برای هر زمان محاکمه. هیچ واکسنی است که در این مرحله از توسعه که در آن یک انسان چالش محاکمه را حس. این hariri تعداد 51 مختلف واکسن در حال حاضر در حال توسعه تنها با یک انگشت شماری کوچک در فاز آزمایشات که شامل مطمئن شوید این واکسن نیست برای انسان خطرناک است. پس از آن می آید فاز دوم آزمایش که با استفاده از یک نمونه بزرگتر و انجام آزمون های اولیه برای اثربخشی و برای پیدا کردن یک دوز مطلوب با بهترین تعادل عوارض و اثربخشی. برخی از مطالعات ترکیب فاز I و II که می تواند سرعت روند ،

ایال Lipsitch و اسمیت پیشنهاد می کنیم با استفاده از یک بشر چالش محاکمه به جای فاز سوم که بزرگتر-نمونه اثربخشی آزمون را در محل (و که حداقل ماه در آینده). به جای معمولی فاز سوم انسانی چالش دادگاه می تواند شامل مردم کمتر و اجرا برای یک دوره بسیار کوتاه تر از زمان پس از پژوهشگران نمی خواهد که به صبر برای داوطلبان به معرض ویروس. یک انسان واقعی چالش آزمایشی شامل فشرده سلامت غربالگری برای داوطلبان و همچنین حجیم خطر آشکار به اطمینان حاصل شود که داوطلبان می دانید دقیقا همان چیزی است که (ما) در حال وارد شدن به.

اما فشار به ثبت نام داوطلبان مجبور است گسترده تر گفتگو در مورد این که آیا این نوع از محاکمه لازم است یا اخلاقی با توجه مرگ و میر است که coronavirus را تهدید به ترک در پی آن است. اخلاقی سوال اینجا است که پیچیده و بستگی به هر دو تجربی سوال — آیا یک انسان چالش محاکمه در واقع سرعت تا واکسن توسعه ؟ که چگونه بسیاری از زندگی را نجات داد, بالا بردن سرعت توسعه با گفتن یک ماه ؟ — و ارزش سوال.

یکی از بزرگ: آن است که قابل قبول به درخواست داوطلبان به خطر زندگی خود را برای سرعت بخشیدن به توسعه واکسن? و اگر چنین است باید آنها را واجد شرایط برای اسمی جبران خسارت (مانند حقوق از دست رفته) و یا چیزی بیشتر ؟

“ما همه به دنبال یک Hail Mary, و آن را آسان برای دیدن چالش مطالعات به عنوان هیجان انگیز و داشتن بسیاری از وعده می گوید:” Seema شاه, استاد, اخلاق پزشکی در دانشگاه نورث وسترن پزشکی و تمرین پزشکی ethicist در Lurie بیمارستان کودکان شیکاگو که نوشته است در مورد اخلاق انسانی چالش محاکمه. “اما بسیاری از چیزهایی که نیاز به به محل سقوط برای رسیدن به آن وعده داده است.”

تست چیزی شبیه به یک coronavirus واکسن به طور معمول اتفاق می افتد با جمع آوری یک گروه از افراد سالم به نیمی از آنها واکسن تجربی و نیمی دیگر دارونما و انتظار آنها برای دریافت با آلوده مربوط به بیماری در این دوره به طور منظم خود را زندگی می کند. سپس شما مقایسه قرار گرفتند.

مشکل با کروناویروس است که اگر شما یک فرد سالم که تمرین های اجتماعی فاصله شما احتمالا نمی خواهید برای دریافت آلوده. که باعث می شود آن را سخت به انجام یک مقایسه بین واکسینه شده و واکسینه نشده قرار گرفتند. شاید هر دو آنها تا پایان همین دلیل هیچ کس در هر دو گروه در معرض پاتوژن. در صورتی که مورد محاکمه نشده است گفت: ما هر چیزی مفید است.

یک انسان چالش محاکمه جایگزین این روند با یکی که در آن همه از محاکمه داوطلبان در معرض ویروس است که باعث Covid-19 پس از dosed با یک واکسن یا دارونما. که راه شما می توانید یک مقدار واضح تر حس چگونه واکسن انجام می دهد که در واقع در مواجهه با این بیماری در آن در نظر گرفته شده برای محافظت در برابر.

“اجازه می دهد تا برای یک بخش به معرض استاندارد محاکمه خواهد باید حداقل چند ماه” ایال این bioethicist که همکاری در مجله بیماری های عفونی مقاله خواستار بشر چالش دادگاه به من گفت. “در مقابل, در یک coronavirus چالش … موفقیت یا شکست این واکسن برای محافظت در برابر این بیماری آشکار می شود بسیار سریع تر است.”

چه چیزی بیشتر از یک انسان چالش آزمایشی انجام می شود می تواند با مردم کمتر از استاندارد فاز سوم. یک Covid-19 واکسن در حال توسعه در آکسفورد به عنوان مثال هدف باید از 5000 داوطلب برای فاز سوم. یک انسان چالش محاکمه ایال استدلال می کند می تواند اتفاق می افتد تنها با حدود 100 نفر است. تعداد کل شرکت کنندگان مورد نیاز خواهد بود به احتمال زیاد بالاتر از آن پس (در میان دلایل دیگر) چند واکسن نامزدهای نیاز به آزمایش می شود اما در مجموع می توان بسیار پایین تر در مقایسه با معمولی مطالعه است.

حرکت نزولی به انجام این کار واضح است: Covid-19 یک بیماری خطرناک و ممکن است که داوطلب در گروه دارونما به خصوص — اما همچنین در گروه درمان با توجه به این که تمام واکسن ها را شکست — نرخ تبدیل خواهد شد به شدت بیمار باید هفته از بستری شدن در بیمارستان و یا مرگ.

ایال تعدادی از پاسخ به این اعتراض. او پیش بینی می کند که داوطلب استخر خواهد بود محدود به افراد سالم بین سنین 20 و 45. “شرایط موجود که افزایش خطر ابتلا به نتایج بد بر عفونت کروناویروس” — مانند آسم و دیگر بیماریهای مزمن ریه بیماری های HIV و دیگر immunocompromising شرایط چاقی و دیابت و بیماری های کبدی و بیماری مزمن کلیه — “باید حذف یک داوطلب” ایال می گوید. که باید کمک به کاهش احتمال عفونت منجر به مرگ.

در حال حاضر در یک مطالعه در مجله لانست منتشر شده در مارس 30, تنها 0.031 درصد از مردم در 20s خود را که آلوده به ویروس باعث Covid-19 فوت کرده اند — و این شامل افراد با بیماری های زمینه ای. که تقریبا یکسان به خطر مرگ از زندگی, اهدای کلیه, که, تجهیزات پزشکی, درمان به عنوان قابل قبول است.

چه چیزی بیشتر داوطلبان خواهد بود “جدا از خانواده خود در ویژه امکانات بالقوه امکانات برای آنفولانزا چالش محاکمه وجود دارد که در چند کشور توسعه یافته تبدیل به این استفاده” ایال می گوید. “آنها باید باقی می ماند در انزوا تا زمانی که آنها را متوقف عفونی. پس از تشخیص عفونت آنها باید عالی مراقبت های پزشکی برای بیماری کروناویروس — خیلی بیشتر از ما می توانید می گویند در مورد سلامت عمومی سیستم در آینده از بحران است.”

ایال و شرکت خود نویسنده نیز می خواهید به استخدام “افرادی که اقامت در بالا-انتقال محیط” مانند شهر نیویورک به طوری که “بودن در این مطالعه به سختی افزایش می دهد یا در واقع کاهش خالص خود را به خطر انداخت.”

شاه شمال غربی bioethicist معتقد است که خطرات ناشی از یک انسان چالش دادگاه ممکن است قابل قبول باشد اگر مزایای به اندازه کافی بزرگ است. “اگر شما واقعا مراقب باشید که شما ثبت نام — افرادی که 18 تا 25 و برای مثال با دقت ارزیابی شده به طوری که آنها باید بدون شرط دیگر — شما می توانید این خطر را به یک سطح پایین” او توضیح می دهد. شما همچنین می خواهید مطمئن شوید که خطرات را به اشخاص ثالث مانند خانواده از داوطلبان و پرسنل پزشکی درمان آنها به طور مشابه کاهش می یابد.

اما شما باید به انجام بیش از وزن خطرات و مزایای شاه اخطار می دهد. “هنگامی که قضاوت در مورد اخلاق از انجام یک مطالعه عدالت ملاحظات همچنین مهم مانند اینکه آیا خطرات نسبتا توزیع شده,” او می گوید. “نیز وجود دارد که معیارهای دیگر: تعامل جامعه عادلانه انتخاب شرکت کنندگان قوی رضایت آگاهانه و پرداخت است که برای جبران زمان و ناراحتی.”

شاه اخطار می دهد که برآورد مزایای انسانی چالش آزمایشی دشوار است و آن قدر از مزایای بستگی زیادی به توانایی هماهنگی بین واکسن محاکمه و محققان. محققان خواهد نیاز به اطمینان که تنظیم کننده مانند مواد غذایی و دارو را در واقع قبول یک انسان چالش دادگاه به عنوان شواهدی از اثربخشی; FDA ممکن است خود را داشته اخلاقی نگرانی و یا با احتیاط از رفتن در اطراف به روش استاندارد. اگر FDA تایید نیست یک واکسن است که تست شده در یک بشر چالش آزمایشی, آزمون ممکن است سرعت تا واکسن تصویب و در همه.

به طور مشابه, شاه اشاره می کند که شما نیاز دارید مختلف واکسن تیم به استفاده از دوزهای مقایسه و به اشتراک گذاری داده ها به طوری که آنها می تواند قاضی که واکسن نشان می دهد اکثر وعده. با توجه به بین المللی این تلاش است که این هماهنگی نیاز به اتفاق می افتد از طریق المللی مانند سازمان بهداشت جهانی.

بدون این اردک در یک ردیف شاه هشدار می دهد مزایای به یک چالش دادگاه می تواند به شدت ضعیف.

داده شده تا چه حد ما باید برای رفتن تا زمانی که یک انسان چالش آزمایشی قابل اجرا خواهد بود در حال حاضر زمان مناسبی برای دریافت این نوع از هماهنگی در محل: FDA به موضوع راهنمایی در مورد اینکه آیا آن را در نظر انسان چالش محاکمه نتایج قابل قبول به عنوان شواهد مختلف بیوتکنولوژی شرکت ها و موسسات تحقیقاتی و دولت کار بر روی واکسن برای هماهنگ کردن شواهد و داده های; و برای پزشکان به ارائه ورودی به طوری که این واکسن در حال آزمایش بر روی افراد بشر هستند به احتمال زیاد برای استفاده در این زمینه است.

هنگامی که این عناصر در محل مورد بشر چالش محاکمه خواهد شد خیلی بیشتر فوتی و فوری است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>