آزمایش های انسانی برای coronavirus واکسن در حال شروع در اواخر جولای

شرکت داروسازی جانسون و جانسون چهارشنبه اعلام کرد که آن را در حال رفتن به شروع آن بشر محاکمه فاز در حال توسعه بالقوه coronavirus واکسن در نیمه دوم تیر ماه, به جای ماه سپتامبر به عنوان اصل برنامه ریزی شده است.

انتشار افسر ارشد علمی Paul Stoffels توضیح داد که “بر اساس قدرت بالینی اطلاعات ما تا کنون دیده می شود و در تعامل با مقامات نظارتی ما شده اند قادر به بیشتر سرعت بخشیدن به توسعه بالینی ما تحقیقاتی SARS-CoV-2 واکسن Ad26.COV2-S نوترکيب.”

تبلیغات:

این شرکت با استفاده از همان فن آوری است که به کمک آن به توسعه یک واکسن آزمایشی ابولا در سال 2019 و گفت که در آن هدف این است که برای توسعه موفقیت آمیز واکسن برای coronavirus است که می تواند به 600 میلیون تا 900 میلیون دوز آماده مارس 2021. همچنان این شرکت هدف از شتاب معمول سرعت که در آن واکسن تهیه شده است که در آن تاسیس شده در ماه فوریه هنگامی که آن را همکاری با بردا (پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار).

Johnson & Johnson است که برای اولین بار شرکت داروسازی برای ایجاد یک هدف در حال توسعه coronavirus واکسن در سرعت شتاب. Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: سردبیر مجله انجمن پزشکی آمریکا (JAMA) در اوایل این ماه که بالقوه واکسن در حال توسعه توسط شرکت زیست فناوری مدرن است که برای ورود به آخرین مرحله قبل از پتانسیل های دولتی تصویب در ماه جولای.

“ما در حال آماده سازی سایت برای فاز 3 مطالعه” Fauci گفته دکتر هوارد Bauchner سردبیر JAMA در مصاحبه. “کسب و کار واقعی پایان این همه فاز سه دادگاه شروع می شود که در هفته اول در ماه جولای.” او اذعان کرد که وجود یک “خطر” در انجام این کار و افزود: “ما در حال رفتن به شروع به ساخت دوز راه قبل از ما می دانیم که آیا این واکسن کار می کند — که باید انجام شود همانطور که ما در حال آزمایش این واکسن. ممکن است ما می دانیم که آیا آن را بردار و در ماه نوامبر یا دسامبر. در آن زمان ما را 100 میلیون (دوز).”

تبلیغات:

در سفارش برای هر واکسن موثر باشد اکثریت آمریکایی ها را به آن را. با توجه به محبوبیت ضد واکسیناسیون جنبش و این واقعیت است که یک بررسی منتشر شده در ماه گذشته, یافت و نیمی از آمریکایی ها مطمئن نیستید که آیا آنها می خواهم به دریافت واکسن و یا برخی از آنها نمی خواهد موفق واکسن ممکن است با چالش هایی در حوزه عمومی. برخی از جناح راست پردازان توطئه کرده اند و حتی استدلال می کنند که این بیماری همه گیر است بخشی از یک توطئه توسط بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت برای استریل کردن جمعیت با واکسن در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به کرات unproved مواد مخدر مانند هیدروکسی کلروکین به عنوان درمان بالقوه برای coronavirus.

“توسط اکثر برآورد حداقل 70 ٪ یا بیشتر آمریکایی ها نیاز به واکسینه شدن در برابر SARS-CoV-2 به توسعه موثر گله ایمنی و از بین بردن ویروس در جمعیت ایالات متحده” دکتر راسل, Medford, رئیس مرکز بهداشت جهانی نوآوری و بهداشت جهانی بحران هماهنگی مرکز گفت: سالن ماه گذشته. “واکسیناسیون میزان 50% را نمی یابد.”

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز نزدیک به 2 میلیون نفر تشخیص داده شده است با COVID-19 در ایالات متحده و بیش از 112,000 فوت کرده اند یک تعداد تقریبا برابر با تلفات آمریکا در طول جنگ جهانی اول

تبلیغات:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی