صدها نفر از دانشمندان تماس بگیرید که به رسمیت شناختن Coronavirus هوابرد خطر


A staff member wears a face mask as she serves customers at the The Shy Horse pub and restaurant in Chessington, Greater London on July 4, 2020, on the first day of a major relaxation of lockdown restrictions during the novel coronavirus COVID-19 pandemic.
یک عضو هیات می پوشد یک ماسک صورت را به عنوان او در خدمت مشتریان در خجالتی اسب میخانه و رستوران در چسینگتن, Greater London, در تاریخ 4 ژوئیه سال 2020 در اولین روز از عمده آرامش مستند محدودیت در طول رمان coronavirus COVID-19 بیماری همه گیر.
بن STANSALL/گتی ایماژ

شش ماه به یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از نیم میلیون نفر در سراسر جهان به نظر می رسد ممکن است زمان برای به روز رسانی آنچه ما می دانیم درباره چه COVID-19 منتقل شده است. یک گروه از 239 دانشمندان را انتشار نامه سرگشاده ای در این هفته با دعوت از سازمان بهداشت جهانی به حساب آورد که برنامه انتقال یک عامل مهم در چگونه COVID-19 گسترش می یابد. یک گروه از بیش از 200 دانشمندان می گویند که بیش از حد تمایلی برای به روز رسانی مشخصات رسمی در انتقال که درصدد خطر هوابرد انتقال است. اگر سازمان می کند به روز رسانی خود را مشاهده پیامدهای بزرگ خواهد بود و نیاز عمده تنظیم به تلاش های موجود برای مهار ویروس.

که و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری همچنان ادعا می کنند که وقتی که می آید به COVID-19 عموم به نگرانی در مورد دو نوع انتقال است. یکی شامل استنشاق قطرات از یک فرد آلوده که نزدیک است و از سوی دیگر شامل دست زدن به یک سطح است که آلوده به این ویروس و سپس دست زدن به چشم خود بینی یا دهان. در حال حاضر این گروه از دانشمندان از 32 کشور می گویند که نیاز به رسمیت شناختن که این ویروس همچنان در هوا در فضاهای بسته و همچنین می تواند آلوده مردم که در راه است. اگر چه دانشمندان اذعان دارند که coronavirus نیست سرخک که به راحتی می توانید انتقال از طریق هوا خطر واقعی است به خصوص در تهویه ضعیف اتاق و فضاهای محدود مانند حمل و نقل عمومی.

در حال حاضر که گفت: airborne انتقال است که واقعا فقط یک عامل از نگرانی پس از روش های پزشکی مانند لوله. اعضای این سازمان پیشگیری از عفونت کمیته باید گفت که در حالی که آن می تواند برخی از نقش آن واقعا قابل توجه و اقدامات برای محافظت در برابر آن خواهد بود خام. “به خصوص در چند ماه گذشته ما بوده است بیان کرد: چندین بار است که ما در نظر هوابرد انتقال به عنوان امکان پذیر است اما قطعا پشتیبانی نمی جامد و یا حتی پاک کردن شواهد” دکتر Benedetta Allegranzi این که ویژگی های رهبری در کنترل عفونت می گوید نیویورک تایمز. “قوی وجود دارد بحث در این است.”

هر چند برخی از دانشمندان اصرار دارند که که نادیده گرفتن آخرین تحقیقات در بخشی به دلیل مسائل اداری است که آن را دشوار است برای سازمان به تغییر چرخ دنده ها در هنگام مواجه با شواهد جدید. آنها می گویند وجود دارد مقدار زیادی از نمونه هایی از جمله عفونت در کشتارگاه ها و رستوران ها است که نشان می دهد هوابرد انتقال نگرانی واقعی است. یک کارشناس که به امضا این نامه توضیح داده شده به بار است که بخشی از مشکل این است که کسی که با تکیه بر مطالعات از بیمارستان که نشان می دهد کمی وجود دارد که ویروس در هوا. اما در ساختمان های دیگر “هوا-نرخ ارز است که معمولا بسیار پایین تر اجازه می دهد ویروس به تجمع در هوا.”

این است که به سختی اولین بار در این بیماری همه گیر است که افرادی که متهم شده است که بیش از حد آهسته به انطباق با شواهد جدید. بدنام ترین مثال این است که چگونه آهسته آن بود به این پیشنهاد که مردم باید خود را پوشش بینی و دهان در حالی که در داخل و اطراف افراد دیگر است. آن را نیز آهسته به رسمیت شناختن اهمیت انتقال از افرادی که علائم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>