فصل طوفان ژوئن آغاز می شود 1 — و آن است که رفتن به بد

طوفان آخرین چیزی است که کشور نیاز دارد در حال حاضر به عنوان ده ها میلیون ها نفر از آمریکایی ها ماندن در خانه برای محافظت از خود از COVID-19. اما اداره ملی اقیانوسی و جوی دولت سالانه اطلس طوفان هوا پنج شنبه منتشر شده نشان می دهد غیر طبیعی فعال نجومی در ماه های آینده.

این کومودو که رسما شروع به ژوئن 1 و 30 نوامبر به پایان می رسد اما در شش سال گذشته بوده است در اوایل ورود مانند یک overeager شام مهمان به طور معمول تولید 12 به نام طوفان. در این سال NOAA است و پیش بینی بین 13 و 19 به نام طوفان شش تا 10 است که می تواند تبدیل به طوفان (در مقایسه با متوسط شش). سه نفر به شش نفر از کسانی که طوفان می تواند توسعه را به عمده طوفان — دسته 3, 4 یا 5 طوفان با باد 111 کیلومتر در ساعت و یا بالاتر. متوسط نجومی می بیند سه گروه عمده از طوفان است.

تبلیغات:

با توجه به پیش بینی وجود دارد 60 درصد شانس بالاتر از نرمال فصل طوفان 30 درصد شانس متوسط نجومی و فقط دوام 10 درصد شانس از یک زیر-فصل عادی. قبل از پیش بینی کارش با NOAA پیش بینی مشابه مخرب اطلس فصل طوفان در پیش است. یکی گفت: پیش بینی آن را می توان یکی از فعال ترین فصل در تاریخ ثبت شده.

در این سال شکل دادن به یک doozy در بخش های بزرگ به دلیل یک ال نینو که سرکوب طوفان در اقیانوس اطلس است به احتمال زیاد به شکل این سال است. نشانه های نقطه به نقطه یا خنثی یا شرایط ال نینو را در مقابل La Niña — یک الگوی آب و هوا است که ضربات آب گرم به اقیانوس اطلس ایجاد شرایط برای بیشتر طوفان است. اقیانوس گرم, دمای سطح مشاهده شده در مناطق گرمسیری اقیانوس اطلس و دریای کارائیب, NOAA گزارش یادداشت و همچنین کمک به احتمال فصل شلوغ.

“NOAA و تحلیل از زمان و فصلی شرایط جوی نشان می دهد یک دستور برای فعال کومودو در این سال” نیل Jacobs اقدام NOAA مدیر در بیانیه ای گفت. در حال حاضر فصل اول به نام طوفان آرتور آمد و رفت — مسواک زدن در برابر کارولینای شمالی قبل از آن نوتبوک پشت به اقیانوس اطلس.

تبلیغات:

که نمی تواند به خوبی جواب برای یک ملت تحت مستند. فدرال مدیریت اضطراری دولت است که در حال اجرا نقطه فدرال coronavirus پاسخ نازک کشیده در حال حاضر. اضافه کردن چند عمده طوفان به مخلوط و آژانس فدرال ممکن است به طور کامل غرق شده است. FEMA است “نه فقط ساخته شده برای رسیدگی به هر چیزی شبیه به این” رابرت Verchick یک دانشگاه لویولا استاد حقوق گفت: مادر جونز در اوایل این ماه.

آیا FEMA آماده است یا نه, این آژانس در نظر گرفتن طوفان هوا به عنوان یک فرصت برای یادآوری مردم را به آماده سازی خود را. “اجتماعی فاصله و دیگر CDC راهنمایی برای امن نگه داشتن شما از COVID-19 ممکن است تحت تاثیر این حوادث طرح شما در حال حاضر در محل از جمله آنچه که در خود بروید کیت مسیرهای تخلیه پناهگاه و بیشتر” گفت: FEMA سرپرست معاون مدیر برای انعطاف پذیری, کارلوس کاستیلو, در بیانیه ای. “با گردباد فصل در اوج خود فصل طوفان در اطراف گوشه و جاری شدن سیل و زلزله و آتش سوزی یک خطر در طول سال از آن زمان به تجدید نظر و تنظیم طرح اضطراری در حال حاضر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>