من به طور تصادفی ثبت شده خودم را از داشتن یک شب ایستاده و ارسال نوار به کسی


A car has noise coming out of it.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس kloromanam/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من مستقیم زن که به تازگی همسان با مرد در آتش زنه “جو” و از طریق پیامک جنسی—که همه ما تا کنون انجام داده ایم—ما کشف کرده ایم که جو واقعا دوست دارد به شنیدن داستان از من گذشته تجربه جنسی است. من خوشحال ملزم و به اشتراک گذاری جزئیات کنسول من تا به حال در گذشته است. به عنوان بخشی از یک داستان من فرستاده جو یک تصویر از یک مختصر متن ارز, من با یک شوهر (با نام برش). با یکی دیگر از گذشته ارتباط ما تا به حال در پشت ماشین خود را و من بعدا کشف کرد که گوشی من ساخته شده یادداشت های صوتی ضبط. من آن را ویرایش و ارسال آن به جو که در آن شما می توانید شنیدن کدکن و همچنین به عنوان فرآیند له له زدن. صدای مرد است که در گزیده ای وجود دارد و هیچ اطلاعات شناسایی برای هر کدام از این مردان است. هر دو از این شد یک بار برخورد هر چند من تا به حال پراکنده تماس با پسر دوم پس ما ارتباط.

من سوال که آیا من چیزی اشتباه در نظر های این چیزهایی که بدون درخواست اجازه از من گذشته همکاران. (من هم هرگز با اشاره به اتفاقی ضبط به مرد دوم; من عمدا پنهان کردن آن, اما آن را برای من رخ نمی دهد به آن را.) گفتن داستان یک چیز است اما من نگران هستم من ممکن است عبور اخلاقی خط. شما چه فکر می کنید ؟

—بوسه و گفت:

عزیز بوسه و گفت:

من فکر می کنم که شما را از لحاظ فنی صلیب اخلاقی خط اما شما عبور آن را با ناخن. اگر ما به خاطر استعاره در نظر های انجمن انتقام در تاریخ همتراز با grand larceny خود رفتار مقدار به سرقت یک بسته آدامس. آن را سخت به تصور کنید یک سناریو است که در آن بعد از شنیدن این که شما به اشتراک گذاشته ام مختصر ناشناس گزیده ای از چت و جنسیت خود را شرکای سابق بیان اندوه بزرگ, اما آن را قطعا ممکن است و آنها می خواهم که هر حق به انجام این کار. در آن لحظات که شما با یک غریبه با آنها متعلق به آنها را بیش از حد. شما می توانید به آنها بگویید که چه چیزی شما را به پاک کردن هوا اما بدون در نظر گرفتن را ندارد های چنین تعاملات یک عادت و چوب به داستان سرایی.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

فرضی, چگونه یک ساده 50 ساله چاق مستقیم زن پیدا کردن و استخدام اسکورت? بیایید می گویند این زن به تازگی طلاق گرفته بعد از 20 سال از ازدواج شوهرش خیانت اتفاق می افتد بیش از بسیاری از کسانی که سال. و این زن می داند و می پذیرد که به دلیل سن و ظاهر احتمال پیدا کردن یک شریک جنسی علاقه مند به رابطه جنسی با او کم است به وجود ندارد و به جای قرار دادن خود را از طریق اجتناب ناپذیر تکرار رد خواهد به جای پرداخت کسی که به تظاهر او جذاب است. این خیالی زن زندگی در یک منطقه بزرگ شهری در وسط کشور اما حاضر نشان داده مردان تنها در دسترس برای مردان دیگر است و هیچ کدام برای زنان است. او برای اولین بار در زندگی اش کشف کرد و لذت می برد pleasuring خود و تبدیل شدن به reacquainted با جنسی طرف خودش. اما غم و اندوه عمیق, باور او هرگز دوباره دانید هیجان کسی گفتن او همه چیز است که او درایوهای کسی وحشی و او نمی تواند متوقف فکر کردن در مورد او … من فکر می کنم اگر من می توانستم آنچه من می دانستم که رفتن بود “آخرین بار” من می تواند به بسته شدن آن است که بخشی از زندگی من است. هر گونه پیشنهادات شما ممکن است داشته باشد که من می تواند به همراه این فرضی زن قدردانی خواهد شد.

—به دنبال تنظیم

عزیز دنبال آرایش

آن را نمی خواهد برای من مناسب توصیه می شود که شما (حتی در فرضی خود فرم) انجام هر کاری غیر قانونی است, بنابراین من به شما توصیه می کنیم شما چیزی را که کاملا قانونی: گوگل “اسکورت به صورت مستقیم زنان است.” مراقب باشید.

استعفای خود را به رد می شود و باقی می ماند loveless در حالات که اصلا شامل کار جنسی به من bums. امیدوارم که خوب است برای سلامت روانی است. امید تسهیل نتایج. اما به عنوان یک شخص عملگرا من می شنوم شما و تحسین تمایل خود را برای کاهش wringing دست و به rammin’. اگر خود را در غم و اندوه عمیق است که فکر نمی کنم رابطه جنسی گاه به گاه است که در نهایت درمان شما از خود ضعف. حتی بهترین گذرا کیر تمایل به مقدار فقط به یک حواس پرتی موقت (به خصوص زمانی که از نظر تامین گفت, کیر اطمینان حاصل شود که ترتیب عملا هیچ شانسی برای develeoping به چیزی فراتر از یک حامی-مشتری پویا). گذاشته و از آن لذت ببرید اما در نظر بگیرید کار بر روی خود بیش از حد شاید با کمک یک درمانگر.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

دوست من و من همیشه فقط دوستان اما من می دانم که او از نظر جنسی جذب من است. ما شده ایم دوستان برای سال, و حتی اگر آن بوده است افلاطونی از نظر من احساسات او دیده من, جنسی نوار کاست, عکس گوناگون می داند و در مورد زندگی جنسی من گسترده است. برای زمینه حرفه ای خود را شامل او از دیدن تعداد زیادی از زنان برهنه, تمام وقت, بنابراین من واقعا فکر نمی کنم خیلی از آن دو. من عجیب و غریب زن و به طور کلی باز و او را اولین بار است که من دیده می شود ، او به من گفت او را ببرید به چیزهای من قبل و من گفتم که خوب است. این چیزی است که من همیشه خوب با آن چرا که او مورد احترام من حد و مرز است. من به او گفتم که من دوست دارم که ما فقط و او گفت که او کاملا می داند و برای سالها از آن خوب بود. ما می خواهم به اویختن تمام وقت و هرگز هر چیزی اتفاق می افتد. دیگر شب ما هر دو مست. ما با داشتن یک زمان شگفت انگیز, خنده و چت و تمام. ما به پایان رسید تا عشقبازی—بدون رابطه جنسی, حتی, بوسیدن, فقط ما ابزار در کنار یکدیگر و فریب دهد در اطراف.

من قطعا drunker از او اما این احساس واقعا خوب است و من از آن لذت بردم. من آمد. من کنجکاو در مورد جنسی بودن با او و در لحظه ای که من دوست داشتم که این اتفاق افتاد. در صبح, اما من احساس نقض شده است. و من مطمئن هستم که اگر آن را به خاطر من دیوانه خودم را برای اجازه دادن به این مرز متلاشی چرا که در حال حاضر ماهیت رابطه ما تغییر کرده است و یا اگر آن دلیل بود که احساس کردم در واقع نقض شده است. من روشن شده است, درباره ما, تنها بودن, دوستان, درست است ؟ الکل شده است علت بسیاری از صبح که از خواب بیدار شدم و هر چند لذت بردم از شب قبل آن را پشیمانی. و یا حتی بدتر زمانی که من در تلاطم گذشته من اعتیاد به الکل, من مورد تجاوز قرار گرفت. شب گذشته وجود داشت قطعا برخی از مرز هل دادن اما من باور نمی کنم آن را به طور کامل nonconsensual. ماهیت رابطه ما همواره به وضوح افلاطونی توسط شرکت خطوط من به خود جلب کرد اما او قطعا آشکارا رویا پردازی در مورد من. من واقعا فکر نمی کنم او در حال مخرب اما این بستگی دارد که چقدر الکل نقش مهمی که من نمی توانم سنج.

من مطمئن هستم که در آن به رفتن از اینجا و من مطمئن هستم که آنچه به فکر می کنم در مورد او. به تازگی من شده فکر کردن که دوستی ما شروع به اجرای آن ، منافع ما در حال شروع به حرکت بیشتر و بیشتر دور از هر یک از دیگر, و شیوه زندگی ما به عنوان به خوبی. اگر یک مرد مست و کمی وسواس با من و من نیمه برهنه در تخت خود را و او می داند که من هیجان زده در تمام طول روز حتی اگر من گذاشته کسانی که شرکت مرزهای من درک می کنم چقدر بدجور وسوسه انگیز است که می خواهید به حداقل احمق اطراف و سپس من بسیار بهره گیری از آن و در اینجا ما هستند. من می خواهم برخی از راهنمایی برای پیدا کردن که آیا دوست من نقض مرزهای من و اگر من باید نگران و یا اگر وجود دارد برخی از مسئولیت متقابل برای این اتفاق می افتد و من باید برای دیدن اگر من می خواهم برای ادامه رابطه ما (به عنوان دوستان که فریب خورده در اطراف یک زمان).

—در مورد آخرین شب

عزیز ALN,

من فکر می کنم شما clearheaded در مورد منطقه خاکستری است که شما خودتان را در بر داشت که مثل روشن خود را بالا تیرها در مه—کمک زیادی نمی کند اما چیزی از آن. رفتن به این برخورد این مرد نشان داد تمایل برای بودن وحشت زده: گفتن کسی که با آنها شما باید یک رابطه افلاطونی است که شما masturbated به آنها در حال حاضر در حال عبور از دو طرف اذعان خط. شما نمی فکر می کنم او در حال مخرب زمانی که شما به پایان رسید تا کردن با هم و آن را قابل تصور است که او نبود: برخی از دوستی را عبور به روابط جنسی و حتی عاشقانه و انتقال نیاز به اقدام مستقیم است مبنی بر انحلال قبلی مرزهای. شاید فکر بود و چیزی در امتداد خطوط از “در نهایت این است که حرکت در این جهت است که من می خواهم امیدوار بود.” خود را به بیرون از شور و شوق است که حتی در مه, تعریف شما را با وضوح (“این احساس واقعا خوب است و من بسیار از آن لذت می برد”; “من دوست داشتم که این اتفاق افتاد”) می تواند به نظر می رسید مانند تایید.

من فکر کردم این جمله maturely با نزدیک شدن پاسخگویی در حالی که ترک فضا برای اعتبار احساسات خود را: “من مطمئن هستم که اگر آن را به خاطر من دیوانه خودم را برای اجازه دادن به این مرز متلاشی چرا که در حال حاضر ماهیت رابطه ما تغییر کرده است و یا اگر آن دلیل بود که احساس کردم در واقع نقض شده است.” نکته این است که هر دو می تواند تا حدودی درست است. شاید شما غرق شدند تا در لحظه با کسی که فرصت طلب به نقطه که درنده. شما drunker بیش از او بود و قطعا وجود دارد افرادی که بر این باورند که رضایت غیر ممکن است هنگامی که درگیر الکل هر چند از یک مقام نظر چیزهایی که کمتر قطع و خشک. به عنوان تجاوز به عنف و سوء استفاده & زنای با محارم شبکه ملی امتیاز در وب سایت خود را: “کشورهای مختلف تعاریف متفاوتی از مسمومیت و در برخی از کشورها این مسائل که آیا شما به طور داوطلبانه یا غیر ارادی شد مست.” دوباره بیشتر nebulousness. اگر شما ناتوان و blacking, من قطعا می خواهم یک خط سخت تر اما به نظر می رسد که شما به یاد داشته باشید شب زیبا به طور کامل. (اگر شما نگران در مورد آشامیدنی خود را—شما ذکر “گذشته اعتیاد به الکل”—من امیدوارم که شما یا می توانید یک شبکه پشتیبانی به آدرس است که به عنوان خوبی است.)

من مصرانه از شما را به خود اعتماد خواندن وضعیت درک است که این خاکستری-منطقه که بسیار پیچیده است و وجود دارد همیشه یک نام خوب برای چه اتفاق افتاده است. شما می گویند شما فکر می کنم این دوستی ممکن است اجرای آن و من فکر می کنم شما می گویند که چون شما می دانید این درست است. این است که احتمالا کسی شما را بهتر نمی دانستند. شاید دوست است که شما نیاز دارید این است که کسی که حفظ مرزهای مجموعه شما حتی زمانی که شما خودتان به نظر می رسد parejo مشتاق به آنها را پاره کردن. اگر شما نیاز شرکت های فولادی به منظور به حرکت بر روی یکی از چیزهایی که شما می تواند با در نظر گرفتن عدالت ترمیمی است که می تواند کمک به ارائه میانجیگری بین دو نفر از شما از طریق یک شخص ثالث (و بدون رفتن را از طریق سیستم حقوقی که تمایل به شکست بازماندگان). از شما خواسته اگر شما باید نگران, اما من فکر می کنم شما در حال حاضر و معتبر ،

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من دو ازدواج به راست ، میل جنسی و حس ماجراجویی هستند و هر دو بسیار قوی تر از او. او بیشتر خواهد شد فقط باید رابطه جنسی در شب در رختخواب, دو ممکن است موقعیت یک بار در هفته یا بیشتر. من سعی کردم به صحبت کردن به او در مورد آنچه که من می خواهم و آنچه که او ممکن است مانند گرفتن استراتژی از من درمانگر شروع با زمان های مختلف و مکان و حالات و اعمال اما او واقعا نمی تواند به هر چیزی غیر از فعلی ما اصول اولیه است. من او را دوست دارم و او را یک شریک بزرگ اما این برگ های من از نظر جنسی نا امید. من بدانم در مورد این رسانه ها هستند که تقلب نشده اما که ممکن است من برخی از آنچه من گم شده است. من به عنوان خوانده شده در ستون خود را در مورد مردان هم آنلاین هستم و کنجکاو در مورد تلاش این زنان زمانی که من به برخی از زمان به خودم. اما من نمی دانم که در آن من می خواهم حتی شروع به دنبال این است. هر راهنمایی کنید ؟

—کمک به دست

عزیز کمک دست

با شریک زندگی خود را با برکت و رحمت و هنگامی که مستند است بیش از, شما می توانید نگاه به یک باشگاه که caters به زنان است. حتی در شهری مانند نیویورک که در آن سکس عمومی, نقض فنی بهداشتی کد وجود دارد مقدار زیادی از بازی احزاب به طور خاص برای زنان (آنهایی که من شنیده ام از تمایل به فراگیر به ترانس عجیب و غریب و غیر دودویی مشتریان). از آنچه من درک می کنم قول شما به احتمال زیاد به راه رفتن به یک سالن ورزش و سونا متصل به زنان در اتاق قفل و پیدا کردن خود را در این شرکت از کسی که علاقه مند در مالش یکی — این است که حداقل بسیار کمتر از آنچه که شما می توانید پیدا کردن در اتاق. به نظر می رسد خیلی تند جنسیتی تقسیم وجود دارد و من نمی دانم که شما در حال رفتن به فقط اتفاق می افتد پس از یک حرکت تند و سریع خاموش دوستان. شما همچنین باید این گزینه از حضور یک ساله/ارگاسم کارگاه در امتداد خطوط از آن که افسانه ای جنسی مربی بتی دادسون میزبان اما مراقب باشید که او Bodysex کارگاه کتاب سریع و هزینه (از طریق “پیشنهاد” donation) حداقل 1 ، 000 دلار برای غیر دانشجویان. به علاوه آن را در خدمت یادگیری نه orgying. کشتن بچه گربه ها ساخته شده است که یک نام برای خود را از طریق IRL bacchanals است انتقال به اجتماعی فاصله پسند صفحه نمایش مبتنی بر رویدادها و برخی از کسانی که زنان تنها. شاید آنها به ارزش چک کردن به عنوان به خوبی.

شما می توانید البته برای دوستان از طریق برنامه های به عنوان بسیاری از مردان انجام می دهند, اما دوباره, من از شما می خواهم به انجام این کار اخلاقی با شریک زندگی خود را در دانش و نه پشت سر خود را هنگامی که شما خودتان را با زمان اضافی در دست شما است.

—غنی

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

من در ادامه چند تاریخ را با یک مرد که بارها و بارها گفت که او می یابد من زرق و برق دار و بسیار تحت تاثیر قرار با زندگی حرفه ای من. من فکر می کردم او یک مرد بزرگ خود را. من به او و او گفت که “شاید بهترین سر از زندگی خود را.” شخص هرگز متون من بعد از آن شب. من متن او هم چون من آغاز ما تاریخ و زمان آخرین. من که جنسی را رد کرد و تمام وقت و من بسیار جذاب است. من یک ساعت شنی, بدن, ورزش, تمام وقت و حرفه ای در مهندسی مکانیک. وقتی که من نگاه که دامنگیر من در برنامه های آشنایی خوراک عملا بی نهایت است. زمانی که من راه رفتن پایین خیابان من به نوبه خود سر. در عین حال من هم واقعا سخت بودن دنبال. من دیدار خواهد کرد و همه چیز به سرعت شکست. دیدن کسی که می دانم که من تنها و من شماره و همین حالا شروع برنامه با من یا لغو اگر من شروع. من خوب با معمولی دوستیابی و دوستان با مزایای چرا که من مشغول هستم. من نگران هستم شدن از جان گذشته. آنها می توانند بوی ناامیدی? توسط 2020 سال من خودم به فراموشی و یک استراحت ؟ یا من فقط یک متکبر, سراخ کون, چون من داغ ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی