من به شدت خجالتی و آن را به صدمه زدن به من عملکرد شغلی. چگونه می توانم از پوسته ؟

قسمت یادداشت ها

هر جمعه دیگر امی تقویم به یاد او به دور از او و می گویند “سلام” به همکاران خود. به عنوان یک درونگرا امی عمیقا مبارزات با بحث کوچک اما به عنوان یک مدیر از 55 نفر او گفته شده که او نیاز به نزدیک تر است. در این قسمت از چگونه!, سوزان کین نویسنده آرام: قدرت درونگراها در جهان است که می تواند به توقف صحبت کردن, کمک می کند تا امی یاد بگیرند که چگونه به استفاده از خود را محفوظ طبیعت را به نفع خود. این که آیا شما مشتاق در مورد شبکه در کنفرانس ها و یا تعجب که چگونه به صحبت کردن با همسایگان خود—از شش فوت دور—سوزان است برخی از راهنمایی برای چگونه همه ما می تواند بهتر مکالمات. طول می کشد عمل سوزان می گوید: پس نترس به چند خطوط باز در جیب عقب خود را.

شما چه هستند سخت ترین چالش ها در طول همه گیر? و آنچه که شما در حال کار برای شما? ما ترک یک پست صوتی در 646-495-4001. ما در حال جمع آوری مشکلات شما و راه حل برای ما تکرار قرنطینه Q&A.

پادکست های تولید شده توسط Derek جان و راشل آلن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>