من بسیار غمگین جاستین بیبر نفرت انگیز سبیل رفته است


Justin Bieber appears onstage at MTV’s “Fresh Out Live” on Feb. 7, 2020 in New York City. (Photo by Cindy Ord/Getty Images for MTV)

نگاهی که نفرت انگیز زیبایی.

سیندی Ord/گتی ایماژ

وقتی جاستین بیبر, اصلاح کرده, کردن سبیل او شده است می خواهم ورزشی در سراسر تبلیغاتی تور برای آلبوم جدید خود تغییرات این آخر هفته نه تنها طرفداران شادی اما آیا خواننده همراز: “Yeeeeee,”, همسرش, Hailey بیبر موسوم به Baldwin نظر خود را Instagram اعلام. (“Yeeeeee” خوب است. خوب بستگی به زمینه اما در اینجا خوب است.) “بله ستایش خدا” مادرش پتی Mallette, اضافه شده. رسانه ها در همه جا گزارش اخبار با امداد: ما ملی در صورت کابوس بود.

سبیل مرد و جوانه هر روز طلوع آفتاب, غروب آفتاب, و ما نمی توانیم boo-hoo بیش از هر افتاده ای از موهای. اما با وجود گسترده جشن اطراف این سبیل ناپدید شدن باید اعتراف کنم که من قصد دارم به آن را از دست. من نه تلاش برای دفاع از سبیل در هر se—آن را عینی نفرت انگیز و من غبطه خوردن تمام جهان برای نفرت از آن و خواستار آن مرگ است. شما در آن نگاه کرد و شما تنها می تواند دیدن یک مرد که باید بازی goon در فیلم من تونیا. اما که نمی خواهد متوقف کردن من از تاسف خوردن برای از دست دادن آنچه در آن نشان داده شده است.

در اینجا چیزی است که من دوست داشتم در مورد سبیل: بیبر شد با داشتن سرگرم کننده با آن. یک منبع به مردم گفت که او “خوشحال” چقدر مردم از آن متنفر بودم: “بیشتر مردم می خواهند او را به تراشیدن آن او می خواهد به آن را نگه دارید. آن را به ماندن در حال حاضر. این او را به احساس می کنم مثل یک شورشی و او آن را دوست دارد!” خودی تکرار این نظرات به صفحه شش: “او احساس می کند که برای سال او خیلی پسر را دوست دارد و چقدر همه از آن متنفر و فکر می کند آن را خنده دار … او حتی نمی خواهم آن خود را اما بیشتر مردم از آن نفرت دیگر او می خواهد به آن را نگه دارید.”

شما ببینید بیبر می دانستند سبیل مکیده. او فقط چرخش! این نگرش رسیده ارتفاع آن هنگام بیبر مطرح شده برای یک عکس با @dudewithsign محبوب Instagram حساب جایی که یک پسر نوشته های تصاویر خود را نگه داشتن مختصر و مفید تظاهرات نشانه. در این عکس این شخص که هلمز حساب برگزار شد تا خواندن نشانه “جاستین ریش خود را سبیل” و در کنار او ایستاده بود بیبر خود را برگزاری یک نشانه است که گفت: “به سادگی “نه.” من فقط آن را دوست دارم.

من می دانم که چرخش ناپسند است تحت بسیاری از شرایط اما من شخصا فکر می کنم بیبر سزاوار این یکی. تا آنجا که او تلاش می کند برای پروژه تصویر خود را به عنوان نوعی از سرد dirtbag را دوست دارد که همسر و خدا اما در سرما راه های غمگین نیازمندان ستاره کودک درون او همیشه به نظر می رسد در کمین جایی خیلی نزدیک به سطح. من نگران است که هر کس در زندگی خود را با استفاده از او به عنوان تخته سنگ کارل ویلسون نوشت: می توان آن را سخت به خصوص “به احساس اعتماد به نفس او را برای رفتن به OK.” در این سبیل-چرخش به نظر می رسد مانند بسیار سالم مکانیسم مقابله ای برای برخورد با زخم کودک ستارگی از بسیاری از چیزهای بیبر مورد استفاده قرار گرفتن به.

من فکر سبیل قرار بود برای تبدیل شدن به یک دراز مدت کمی حتی بیشتر را دارد از آن در حال حاضر—پایین کلید مداوم موضوع برای فرهنگ پاپ به چفت بر روی برای ماه ها یا حتی سال. آن نوع از چیزی که حتی می تواند رسیدن به سطح عملکرد هنر است. من می خواستم ویروسی کلیپ از یک الن مصاحبه و زنده شنبه شب طرح مورد سبیل. (پیت دیویدسون شده اند که بیمار در این طرح.) اما آن را نمی شود به: بیبر ناگهان نقش برآب این رویاها زمانی که او در زمان کلیپرز به چیزی که چند روز پیش ارسال یک عکس که در آن او برچسب خود را “چهره نوزاد BIEB.” در نهایت او نمی تواند خود را نمی دهد لژیون از طرفداران و تحسین آنچه آنها می خواستند از او. چرا ما نمی توانیم فقط به او اجازه دهید این کار ؟ او را ترک درب کمی نیمه بسته نگهداشته شده حداقل برای آینده صورت مو antics نوشتن در عنوان “MUSTASHIO در تعطیلات رفت اما او را به عقب در زمان مقتضی.” از لب خود را به خدا گوش به بالا خود را ، برخی از روز آفتابی من امیدوارم که این دو دیدار دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی