پرسیدم دوست پسر من به صداقت در مورد رابطه جنسی با من. من ویران پاسخ خود را.


Sad woman covering face surrounded by a backdrop of neon hearts.

انیمیشن توسط تخته سنگ. عکس ابیگیل Keenan/Unsplash.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من نمی دانم که دقیقا چگونه برای آمدن به مقابله با چیزی است که شب گذشته اتفاق افتاد و من هر قدر بینش شما می تواند ارائه دهد. من مبارزه با افسردگی در آن زمان تا آنجا که من سعی می کنم برای آگاهی از چگونه من صحبت کردن در و یا اقدام گاهی اوقات من bitchy یا overanxious در مورد همه چیز. من حدس می زنم آنچه من می گویم این است که من فکر نمی کنم من ساده ترین فرد زندگی می کنند.

من شده اند با دوست پسر من حدود پنج سال او را به 12 سال جوان تر از من اما هیچ کس فکر می کند من به عنوان به عنوان من—و ما دقیق قطبی متضاد از یکدیگر است. من احساسی هستم و احساس او را واقعا احساسی و یا احساس در راه من اگر چه من می دانم او به من عشق و مراقبت در مورد من. پس ما درگیر شد من به 20 پوند و یک بار به عنوان من, آوردن لباس به شیوه در مقابل او یک نگاه نفرت فلش در سراسر چهره خود را. من سعی کردم وانمود کنم من متوجه نشدم اما من نمی توانم توصیف چقدر وحشتناک من احساس.

بنابراین اغلب شما بگویید مردم را به برقراری ارتباط در این ستون. در سال گذشته ما با داشتن فیلم در مورد یک بار در ماه و من احساس بسیار دور از او, اگر چه او رفتن را از طریق یک زمان استرس زا. من از او پرسیدم چه من می تواند انجام دهد به طوری که ما صمیمی تر و اغلب او گفت: “هیچ چیز ما فقط واقعا شلوغ” (ما عادلانه بود). پس از آن او به نظر می رسید بیشتر آگاه در مورد رابطه جنسی و ما داشتن رابطه جنسی به طور متوسط یک بار در هفته. من مشغول به کار بسیار سخت در خودم و نگرش است که می تواند انت زمانی که من تاکید دارم و من فکر می کنم که چرا ما قادر به داشتن رابطه جنسی بیشتر است.

در حال حاضر برای ماه گذشته چیزهای سرد. شب گذشته من به او گفتم که من واقعا می خواهم به کار را از طریق این. من از او پرسیدم اگر این یک مشکل بوده است در روابط گذشته. او گفت: هیچ. من از او پرسیدم لطفا به من بگویید که چرا ما از داشتن رابطه جنسی بیشتر, بنابراین من می تواند آن را تعمیر و من می توانم بگویم او می خواستم چیزی بگویم اما او که قرار بود به. من پرسید: “به این دلیل است که گاهی اوقات من bitchy و من به دست آورده و وزن؟” و او پاسخ داد: “یک کمی از هر دو.” من پاسخ داد: “OK با تشکر از شما برای گفتن به من.”

من دیوانه نیست اما من را ویران کرد. من می دانم که او مرا دوست دارد اما من واقعا از داشتن یک زمان سخت با نحوه رسیدگی به این. من تلاش کرده ام برای شش ماه گذشته و از دست رفته چند پوند قطعا برخی از اینچ به دست آورده و بسیاری از, اما من می تواند آن را از سر من که من بیش از حد نفرت انگیز برای صمیمی با. چگونه می توانم خوب با این و چه می توانم انجام برای بهبود همه چیز ؟

—سخت حقیقت

عزیز سخت حقیقت

من شروع با یک خبر خوب: شما باید یک شریک است که با شما صادق است. صداقت است که گاهی اوقات دردناک است که چرا شما صدمه دیده است. در این مورد او را تایید کرد و تنها یک زن و شوهر از چیزهایی که شما مشکوک خود را, اما آن را هنوز هم نیش. حداقل شما نیست, زندگی در کابوسی برزخ دانستن چیزی است که با او اما فعلا چیزی گفته نشده. این یک سناریوی مشترک به عنوان شرکای خودداری اطلاعات به خاطر ادب. مهربانی در آن موارد می تواند فرم خود را از ظلم و ستم.

که گفت: شما می خواهم انتظار کمی بیشتر گریز از متعهد شریک طولانی مدت. کاهش وزن یک موضوع حساس و حتی زمانی که آن را انت به قبول آن می تواند بر جاذبه در یک رابطه است. بیست پوند است نه تحریف مقدار وزن برای قرار دادن در بسیاری از انواع بدن. آن را فقط به برخی از ضخامت. که او می خواهم که چنین احشایی واکنش نسبتا ناچیز میزان افزایش وزن نشان می دهد او بسیار واقع بینانه در مورد روش های طبیعی بدن می تواند تغییر کند. من امیدوارم که شما از دست دادن وزن برای خودتان و نه او—تلاش برای لطفا کسی که با چنین محدودیت های دقیق است که تقریبا همیشه از دست دادن بازی.

تا آنجا که خود استادانی bitchiness نگران است, شما قطعا می توانید تلاش برای کار بر روی است که به عنوان خوبی. مراقبه و کار بزرگ بین برنده استرس. اگر شما نوع از کسی که نمی تواند کاملا کنترل سخت چیزهایی که پرواز کردن از دهان ما آگاهانه را در چند بیت قبل از گفتن هر چیزی زمانی که شما احساس اضطراب و گرم می شود. به خودتان زمان به مهارت های ارتباطی خود را. شما نمی خواهد در رحمت خود خلق و خو.

اما شما نیاز نمی شود در رحمت خود را یا نه. همه ما چیزهایی که ما می تواند به بهبود در مورد خودمان—شما باید یک مزیت برای در واقع تلاش برای انجام این کار است. با آن چوب. در حالی که من فکر می کنم شما بود که باعث شد این نامه دردناک آن را به عنوان بود refreshingly فرانک, این امر می تواند بد برای رابطه خود را به اتخاذ پویا که در آن شما در حال تلاش برای کامل خود را فقط برای دوست پسر خود را به خاطر در حالی که او هیچ کاری نمی کند که خود را کمال فرض شده است. که فقط معرفی یک اختلاف در قدرت است. بیشتر از یک فرایند مشارکتی شما می توانید این—کار کردن با هم با ابداع استراتژی های صلح آمیز ارتباطی سبکبار با اضطراب—بهتر است. او در تلاش برای بهبود خود را به عنوان به خوبی می تواند یک نشانه از نامزدی. شما پسر بد.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

سی و چیزی مستقیم اینجا. من به تازگی تشخیص داده شده با خطرناکی فشار خون بالا مانند دکتر می خواستم به hospitalize من از ترس سکته مغزی است. دکتر من به من یک داروی معمول برای درمان آن و فشار خون به سطح نرمال. عالی. متاسفانه از آن ساخته شده آن را مشکل تر برای به دست آوردن نعوظ و تقریبا غیر ممکن است برای حفظ یکی مثل من استفاده می شود به هنگام رابطه جنسی. توقف چیز با دوست دختر من حتی به طور خلاصه به پاپ در یک کاندوم است به اندازه کافی به اجازه دهید آن را بروید softish و نه قادر به دریافت به طور کامل دوباره. گاهی اوقات آن را بازگشت سخت به اندازه کافی برای مقاربت گاهی اوقات آن را نمی خواهد. اگر چه من خوشحال و هیجان زده است!) به انجام آنچه من می توانم برای دوست دختر من بدون در نظر گرفتن هر دوی ما را از دست ندهید سازگار هارد راک P-I-V. I می توانید سخت جلق زدن اما نه به طور مداوم و یا به طور کامل به عنوان قبل از. من به ارمغان آورد و این به من و او را رد کرد و به من گفت که او نمی خواست به تغییر دارو و ارائه راه حل های دیگر. وجود دارد هر چیزی که من می توانید انجام دهید برای کمک به نعوظ من بازگشت به حالت قبلی? هر گونه آماده سازی و یا عمل ؟ من هرگز تا به حال این مشکل قبل از این دارو است.

—عوارض

عزیز اثر جانبی

من دیده ام اختلال نعوظ به عنوان یک “قناری در معدن زغال سنگ” برای توانایی خود را به سیگنال شرایط اساسی (مانند دیابت) که رفته اند غیر قابل تشخیص است. در اینجا علت به نظر می رسد بسیار روشن—E. D. یک اثر جانبی شناخته شده از داروهایی که در درمان فشار خون بالا—و در عین حال هنوز هم بازی در این نقش از قناری. این یک آهنگ می رود “پیدا کردن یک دکتر جدید.” لحن جاذب! شما باید درمان توسط کسی که مراقبت در مورد کل سلامت از جمله جنبه جنسی آن است. من نمی دانم آنچه که رانندگی خود را از دکتر بی تفاوتی در مورد خود E. D. اما اجازه دهید من به شما اطمینان دهم: #NotAllDoctors. شما ممکن است نگاه به بازدید از یک اورولوژیست speficially برای این موضوع است. من مطمئن هستم که آنچه meds شما در حال گرفتن اما برخی از کلاس از مواد مخدر کمتر احتمال دارد به علت اختلال در نعوظ و اگر هیچ چیز دیگری, شما می توانید نگاه به مواد مخدر است که به طور خاص درمان E. D. که بسیاری از آنها امن گرفته شده با بالا-فشار خون meds. البته, شما نیاز به یک دکتر به دریافت آن—که مراقبت به اندازه کافی برای تجویز آنها.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من یک مرد که شرایط با حال, دوجنسی, چندین سال پیش, چندی پس از فارغ التحصیلی دبیرستان. اما من تجاوز جنسی توسط یک مرد حق بود که من شروع به کشف تمایلات جنسی من است. در حالی که من دیگر به نگران بودن در مردان به عنوان من استفاده می شود به, من هنوز هم نگران بالقوه رابطه جنسی با یک. یکی از تلاش های اخیر در مجلس باعث شد من احساس بیمار—من ساخته شده بهانه ای برای ترک درست بود که من از رفتن به خانه با مرد (به اعتبار خود او به نظر می رسید مانند یک OK مرد).

فرصت ها برای ارتباط با همجنس یا دو مردان در منطقه محدود به برنامهها و یک زن و شوهر بارها در این شهرستان است. این ایده که در یک نوار تیره با کسی که من به سختی می توانید ببینید جهنم خواهد بود. زنان بدون توجه به چگونه آنها اختصاص داده شده در هنگام تولد نمی ماشه این همان اضطراب است. نه nonbinary مردم است. و در حالی که درمان مفید بود با کمک من کمتر احساس اضطراب در اطراف مردان آن نشده است مفید با گرفتن خودم با آنها راحت جنسی.

من واقعا احساس می کنم مثل من از دست رفته از احساس متصل به گی/bi جامعه است. اما من هنوز یک راه طولانی برای رفتن. آیا واقعا امکان پذیر می خواهید به شیرجه رفتن به عقب در در این نقطه است ؟ و چگونه شروع کنیم ؟

—Uncharted Waters

عزیز Uncharted Waters

این امکان پذیر است به شیرجه رفتن را به هر چه در هر زمان و در صورتی که تمدن نیست قرار مکث (و/یا سقوط) به عنوان یک نتیجه از یک نه محکم است. virus. مردم خیلی غیر طبیعی به پیدا کردن عشق و رابطه جنسی بدون در نظر گرفتن مرحله از زندگی—آن را همیشه آسان نیست اما امیدوارم که همیشه وجود دارد. توصیه می کنم تلاش برای پیوند با دگرباشان جنسی مردان در افلاطونی پایگاه در ابتدا بنابراین به عنوان به شیب پا خود را به زندگی اجتماعی است. اگر و هنگامی که همه چیز به حالت عادی بازگشت و تجاوز مرکز هنوز به اجرا در منطقه خود را بررسی کنید تقویم اجتماعی و ببینید که اگر هر یک از آن ارائه درخواست تجدید نظر به شما.

با توجه به درک خود را از دیگر عجیب و غریب فضاهای اجتماعی, نگه داشتن در ذهن که هر گی بار احساس می کند مانند چیزی از کروز. بسیاری از آنها بسیار گاه به گاه در شرایط خاص و آداب و روشنایی اما مطمئن بچه ها grabby گاهی اوقات وجود دارد و فضایی است که در آن یک لمس-اولین عقب نشینی-که-رد مدل از رفتار است که متاسفانه رایج بنابراین من موافقت می کنم که میله ممکن است بهترین شرط بندی شما حداقل در ابتدا.

چیزی است که شما احتمالا می تواند کار در طول این زمان از توده خانه حبس خود را ضربه. نگاه به جدید (از راه دور) درمانگر ترجیحا کسی است که به خوبی versed در دگرباشان جنسی و مسائل جنسی. اگر تلاش در قلاب تا با یک مرد تهوع شما, شما احتمالا می تواند با استفاده از برخی از کمک های اضافی با. من واقعا متاسفم این اتفاق برای شما افتاده است و شما منصرف از بررسی تمایلات جنسی خود را به عنوان لذت از رابطه جنسی. شفا ممکن است. ممکن است برخی از کار, اما شدنی است و در حال حاضر در تمام احتمال, شما باید زمان را به آن اختصاص دهد.

اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است, من هم توصیه تجربه برخی از عجیب و غریب نر فرهنگ در تلاش برای گرم کردن به این ایده است که پیوستن برابر لزوما به معنی تنها و فوری ، اگر آن را یک بار تماشای مسابقه کشیدن, خواندن برخی از جیمز بالدوین و یا رقصنده رقص, تماشای فیلم توسط جان واترز و گرگ اراکی و Rainer Werner Fassbinder. و یا من نمی دانم عجیب و غریب چشم و عشق سیمون. همه آن را. بیشتر حذف شده شما از راه هایی است که مردانی که رابطه جنسی با مردان ارتباط و جمع بیشتر از ترسناک ترین چیزی که از آن خواهد شد. پس استخوان ، که یک تعبیری … تا زمانی که شما آماده برای آن می شود.

—غنی

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

من یک زن هستم در اواخر 30s. تا حدود یک سال پیش همه از روابط با “متوسط”به اندازه بچه ها. حدود یک سال پیش من شروع به قدمت یک مرد فوق العاده است که کاملا به خوبی وقف (حدود 9 اینچ) است. این باید عالی باشد اما او را نگه می دارد هدف قرار دادن دهانه رحم من است که برای من باعث می شود مقدار زیادی از درد است. با ما نیز به عنوان خود به خود به آن شده است که با شرکای قبلی به دلیل نیاز به آن بیشتر روغن, عشقبازی, و غیره. من صحبت زن دیگر دوستان آنها هستند یا حسود و یا اگر آنها را به خوبی وقف شرکای آنها نیست این مشکل. من واقعا دوست دارم این مرد (و او را در غیر این صورت بزرگ در تخت خواب!), اما من دوست دارم که قادر به در واقع قدردانی از اندازه او به جای اذیت توسط آن است. آیا شما هر گونه راهنمایی کنید ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>