من نمی توانم بگویم اگر آن را یک ایده بد به در COVID-19 بیمارستان واحد


A doctor looks at another doctor longingly, with COVID-19 particles around them.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های گتی ایماژ به علاوه.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من یک دانشجوی پزشکی است که کمی له در یکی از کارورزان در بیمارستان که در آن کار میکنم. من فکر نمی کنم او به من تا چند روز پیش که او را دیدم من به مالش و شروع کرد به لاس زدن با من که بعد از ظهر.

من به عنوان جهنم هیجان زده که ما احتمالا در این دوره از پناه در محل. این مجلس اگر آن را به اتفاق می افتد خواهد بود عمدتا اخلاقی در مورد ویروس اگر آن اتفاق افتاده است در محل کار در یک تماس ، (ما هر دو کار را در همان COVID-19 واحد با نامناسب PPE باید هر دو تا به حال علائم و بهبود بدون تست و هر دو به تنهایی زندگی می کنند.)

او نیست با ذکر یک شریک در حالی که هر کسی که یکی آن ذکر شده (دوباره تازه شکل گرفته COVID-19 واحد با کل بسیاری از مردم از واحدهای دیگر در آینده به کمک ما همه هنوز هم به دانستن هر یک از دیگر). من فکر می کنم با راه محل کار تغییر کرده است, برای بهتر به نظر من در نور #MeToo جنبش او نمی خواهد ضربه بر من آشکارا. اما من واقعا نمی استفاده می شود برای ساخت اولین حرکت با مردان, مگر اینکه من در یک نوار در سوم بنوشید.

چگونه می توانم او را نشان می دهد من را جذب و به هر چه او می خواهد به انجام است ؟ آیا من لغزش او توجه داشته باشید با شماره من? فقط صبر کنید و امیدواریم که ما کار را در همان روز چند بار و این پیشرفت به طور طبیعی است ؟ (آیا من ذکر من بسیار هیجان زده و محروم در حال حاضر؟)

—بازی دکتر

عزیز بازی,دکتر

من کاملا متقاعد شده است که این به عنوان اخلاقی به عنوان شما را از آن خارج می شود اما پس از آن من هرگز تماشا grey’s Anatomy بنابراین من کاملا متبحر در جریان قدرت در اینجا و یا آنچه واجد شرایط به عنوان قبول در-تماس-اتاق رفتار است. من هم آرزو می کنم من تا به حال کمی بیشتر پس زمینه در اینجا: “یکی از [خود] کارورزان” نشان میدهد این مرد می تواند خود را برتر اگر شما هنوز هم یک دانشجوی پزشکی. بدون در نظر گرفتن همه گیر است یا نه, من فکر می کنم اصل نیست shitting که شما می خورید مهم است به خاطر داشته باشید به خصوص برای کسی که کمتر از امن مورد ساخت اولین حرکت و به خصوص اگر وجود دارد یک قدرت بالقوه پویا است که می تواند به ترش. با تمام احترامی که شما به نظر نمی رسد به خصوص چاشنی. و به یاد داشته باشید شما باید برای دیدن این فرد به طور منظم. می تواند بی دست و پا و یا حتی بدتر.

اما من می دانم که: این بار از جان گذشته. بدون حمایت این من می گویم من پیدا کردن ساده ترین راه برای انتقال دلپذیر انجمن به یک جنسی یکی با صحبت کردن در مورد رابطه جنسی. شما می دانید معمولی ذکر آن در مکالمه. شما می توانید این کار را انجام در حالی که بحث در مورد چگونه همه گیر شده است مؤثر بر شما: شما خانواده خود را از دست شما در حال حاضر به کار کردن در اتاق نشیمن خود را و شما نیز خیلی هیجان زده. سه راهی hee. زمانی که یک مکالمه بین جذب احزاب شروع می شود افلاطونی و پس از آن نوبت به آن تمایل به ماندن وجود دارد. و پس از رابطه جنسی اتفاق می افتد. فقط چیزی که من متوجه شده ام. من فکر نمی کنم شما باید به ریسمان اگر این مرد را در حال حاضر شده است با شما معاشقه. شما احتمالا می تواند می گویند: “می خواهم،,” و که خواهد بود که. من مطمئن هستم که شما در حال برخورد با یک مقدار زیادی در حال حاضر, بنابراین من آن را ترک وجود دارد.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

اضطراب است ما می آیند سریعتر ؟ من شده است با قدمت یک زن فوق العاده برای هشت ماه. ما تا به حال واقعا لذت بخش زندگی جنسی. با همه گیر ما اساسا با هم nonstop از اوایل ماه مارس. چه تغییر در اتاق خواب ؟ این است که حتی داغتر اما به طرز عجیبی ما هنتای, ass fisting, ظرف پنج تا 10 دقیقه. به طور معمول ما صرف حدود 45 دقیقه عشق. ما هر دو در برخورد با اضافه شدن اضطراب با توجه به COVID-19. است که چرا ما در حال آمدن خیلی سریع ؟ ما خندید و با هم در مورد چگونه سریع ما در حال آمدن است اما به نظر می رسد نیمه های عجیب و غریب به من. آن است که من شکننده نفس مرد? ما باید فقط نگه داشتن سریع ارگاسم ؟ با تشکر برای ورودی خود را!

—شات سریع

عزیز سریع شات

چرا توقف داشتن سریع ارگاسم ؟ هیچ کس بلندی بر تخت خود را با ماشین حساب در دست است. من آن را دوست دارم زمانی که من می آمد سریع با یک پسر; من کردم به خوردن ساندویچ و فیلم به تماشای. من را دریافت نمی اشتباه یک جلسه طولانی است اما چیزی در مورد بهره وری از پنج دقیقه صدای که نتایج در دو طرف راضی احزاب است که باعث می شود من تعجب در مورد توانایی های بدن انسان. اگر هر دو از شما در حال خنده در این مورد و داشتن سرگرم کننده وجود دارد هیچ مشکلی برای رفع.

که آیا اضطراب است که کمک به سرعت خود را-آینده پاسخ این است که قطعی ندارد. اضطراب به خصوص از جنسی, تنوع است که اغلب ذکر شده برای آن ابطال اثرات آن بر انگیختگی و ارگاسم, اما در برخی از موارد اضطراب شده و به فکر وادار به اوج لذت جنسی. در ’50s یک دکتر به نام S. S. فلدمن نوشت: در مورد خود به خودی و masturbatory ارگاسم ناشی از انواع به ظاهر خبط-قتل منابع مانند ترس از شکست در عملکرد ترس از دست رفته قطار تهدید به بازداشت یا توهمات بودن محاکمه یا محکوم به مرگ است. هیچ چیز در مورد بیماری های همه گیر در آن وجود دارد اما هی این یک دمار از زمان. من در میانهی شب هر چیزی در مورد ارگاسم القا اثرات اضطراب به طور کلی و یا خاص اضطراب است که نتیجه بلافاصله در حال حاضر محرک اما تصویر بزرگتر اینجا است که افراد مختلف پاسخ های متفاوتی به اضطراب. اگر coronavirus ساخت فیلم کارآمد تر برای شما در نظر خودتان را خوش شانس—به این معنی حداقل یک نکته مثبت بیرون آمدن از این جامعه-upending فاجعه است.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

قبل از همه گیر من تا به حال یک شب ایستاده بود و یک جنسی محافظت نشده برخورد با یک زن در حالی که تحت تاثیر الکل. من یک کمی از اضطراب و پارانویا نوع, بنابراین من بلافاصله به دکتر رفت به خودم تست شده برای STIs. خوشبختانه همه چیز برگشتم منفی اما من هنوز نگران در مورد HIV و بر اساس تحقیقات من HIV در حدود یک ماه به طور کامل قطعی است. بنابراین پس از چند هفته من رفت و برگشت به دکتر و خواسته به بررسی دوباره برای STIs.

یک هفته بعد من رو به اطلاع من تا به حال یک nonurgent قرار ملاقات با دکتر. من به دفتر خود رفت اما این بار من بزرگترین شوک زندگی من: دکتر گفت من تست مثبت برای HSV2 یا تب خال ناحیه تناسلی. بر اساس تحقیقات من هیچ جسمی علائم تبخال و من هرگز زخم های سرد, یا, بنابراین من کمی بهت زده به همین دلیل او آزمایش من در وهله اول. داده آزمایش خون برای تبخال توصیه نمی شود برای افراد با علائم فیزیکی و می تواند مجمل (یعنی مثبت کاذب) آیا من در حال حاضر به گفتن هر شریک زندگی من ملاقات ممکن است در آینده ؟ من در حال حاضر در تلاش برای صحبت و من خجالتی نوع وقتی که می آید به روابط. فکر این را با خود حمل بار از افشای این است که من بسیار مضطرب و بیمار است.

من هم فکر نمی کنم دکتر بود رفتار اخلاقی در اینجا هم با توجه هیچ, دکتر, تا به حال آزمایش من برای تبخال از طریق آزمایش خون قبل از چون من تا به حال هرگز هر گونه علائم فیزیکی. در این آزمون برای اولین بار او را شامل نمی شود تبخال در آزمایش خون و در دوم من فرض او خواهد همان را انجام دهد اما او این کار را نکرد. من در عجله برای رسیدن به محل کار که روز و من نمی مناسب بررسی قبل از من خون گرفته شد به طوری که تا حدودی تقصیر من به عنوان به خوبی, اما من به او اعتماد کنیم زیرا او یک دکتر است. آیا شما فکر می کنم این درست است ؟ من باید تسلیم شکایت علیه این دکتر ؟ او کسی است که من به تازگی شروع به بازدید از آنجایی که من نقل مکان کرد به این شهر است.

—آزمون استاندارد

عزیز استاندارد آزمون

مثبت کاذب در HSV2 آزمون مشترک—نزدیک به 1 در 2 تخمین U. s. Preventive Services Task Force—که شما نمی توانید با اطمینان می گویند که شما باید تب خال در حال حاضر.* نتایج مجمل. من فکر می کنم بهترین کاری که به انجام خواهد بود برای نظارت بر علائم بالقوه و شاید یکی دیگر از تست (یا پنج) به شما یک عکس بهتر از این که آیا شما یک حامل است. اگر در واقع شما یک فعال ویروس شما موظف هستید به خود بگویید شرکای بالقوه, اما به شما نشان می دهد یک منبع کمتر معتبر از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تصدیق میکند که “تشخیص تبخال تناسلی در افراد بدون علائم نشان داده است هر گونه تغییر در رفتار جنسی (به عنوان مثال پوشیدن کاندوم و یا داشتن رابطه جنسی نه) و نه آن را متوقف ویروس از گسترش” به همین دلیل است که آژانس به طور خاص توصیه نمی شود تست بدون علامت مردم برای HSV2.

در مورد نحوه رسیدگی به دکتر که هم مجمل است. این است که در واقع تا حدودی غیر معمول برای تست برای تبخال بدون علائم, اما تست آمد پس از شما درخواست یک باتری دوم از آزمون از اول استاندارد دور از STD چک. آن را بیش از حد دشوار برای من تعیین سهل انگاری و یا تخلف در اینجا به دلیل من نمی دانم که چگونه مکالمه رفت. شما ممکن است یک استدلال خوبی است که شما انجام نمی دهد به درستی رضایت آگاهانه به آزمون تبخال اما برخی از چیزهایی که در نظر بگیرید که آیا شما به رضایت آگاهانه برای هر آزمون که گرفته شد (من فرض شما نیست) و این واقعیت است که این رضایت آگاهانه اختلافات در مورد تست ها تقریبا همیشه در مورد اچ آی وی است. من آن را آزار دهنده است که دکتر خود را حتی با قرار دادن در سر شما است که شما ممکن است تبخال با توجه به عدم اطمینان از آزمایش, اما اگر او را درک است که شما می خواستم به آزمایش می شود برای همه چیزشاید نسخه خود را از همه چیز مطابقت ندارد شماست و عدم ارتباطی خاص است که باعث تفاوت. مگر اینکه شما به طور خاص گفت: شما نمی خواهید به درمان می شود, برای HSV2, من فکر نمی کنم شما باید یک مورد در اینجا. و آنچه را که شما حتی آیا با این مورد به هر حال ؟ اثر خود را گزارش می تواند به کسی که در مشکل برای انجام آنچه شما خواسته کمی بیش از حد به طور کامل برای طعم و مزه خود را که می تواند شما را متوقف کرده اند اما به هر حال برای خود را با عجله به روز شما را مورد آزمایش قرار گرفتند.

تا آنجا که شما ممکن است نفرت به آن را بشنوند و من فکر می کنم شما باید به او در این مورد و faultiness از تبخال آزمون. آن را آسان تر به اجرا و به بی طرفی حزب در مورد درک كرده اما آنچه شما ارائه می کند نشان می دهد تعیین کننده سوء رفتار در بخشی خود را و اگر این آزمون در آمد های منفی من به شدت شک شما می خواهم که ضربه به گزارش او را به هر حال.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

زمانی که من و شوهرم شروع به قدمت 10-به علاوه سال پیش من را به خود جلب خود لی لی بدن مانند—شانه های پهن و قوی اسلحه—و دور کمر پهن تر شد مسئله نیست. در طول سال ها او را در 50-plus پوند و در حال حاضر که او را نزدیک خود را 50s است ابتدا به مسائل مربوط به سلامت است که به طور قابل توجهی نسبت به غذا خوردن و ورزش عادت است.

من هیچ سوپر و بودن در اواخر 40s مبارزه متعادل من یخبندان سوخت و ساز بدن در برابر من شیرین دندان و عادات غذا خوردن احساسی. پس من باید یک تاریخچه سلامتی خانواده است که می تواند تا حد زیادی تشدید وزن من سعی کنید به ماندن در مسیر تعادل و انضباط و indulgences.

حدود چهار سال پیش ما بودند برنامه ریزی بین المللی تعطیلات و من ابراز نگرانی های من برای سلامتی او و در مورد سفر ما. خود را در اندازه مورد نیاز به او را به خرید یک دوم صندلی و تجاوز در ما برنامه ریزی شده فعالیت هایی که تا به حال وزن محدودیت. ما هر دو سخت کار می کرد برای این سفر و من نمی خواهم او را به صرف زمان ما برگزار شد و برگشت و احساس بد است. او موافقت کرد و در زمان موقت برخی از مراحل اما به سرعت تضعیف بازگشت به عادات قدیمی. خوب سفر نورد در اطراف در حالی که ما قادر به ارتقاء صندلی خود را به او اتاق به اندازه کافی وجود دارد متعدد فعالیت های ما نمی تواند شرکت در به دلیل وزن محدودیت. او با شرمندگی و افسرده و من سعی کردم بهترین من برای اقامت مثبت و حمایتی به عنوان ما در بر داشت چیزهای دیگر را انجام دهد. پس از آن ما تا به حال چند گفتگو در مورد سالم بودن به عنوان سن ما بنابراین ما می تواند فعال باشد هنگامی که ما در نهایت بازنشسته شود. او بارها و بارها به من می گوید که او نمی خواهد یک بار و باعث می شود depreciating نظرات در مورد بدن خود را روزانه است. او می تواند به حفظ متعادل عادات برای چند هفته و سپس اسلاید بازگشت به عادات قدیمی—اغلب آوردن من به آن را با وعده های غذایی اصرار در غذا و دسر و غیره. من مسئولیت برای آنچه می رود به من بدن. زمانی که من به اشاره است که من شده مسمومیت او احساس می کند مانند من قضاوت او.

شش ماه گذشته را تبدیل به یک مارپیچ. برآمدگی شکم خود را تبدیل به یک مانع در عشق ورزی. ما سعی کرده ایم روش های متعدد و موقعیت اما او قادر به رسیدن به رضایت است. خود دکتر تجویز اد دارو است و سودمند. در حالی که او قادر است برای به دست آوردن نعوظ ما قادر به رسیدن به یک عملی موقعیت بدون او از دست دادن آن. او نا امید و افسرده در مورد آن, اما به دنبال هر راه حل دیگر از کاهش وزن خود را.

من همیشه به او گفت که من نمی مراقبت در مورد اندازه. من در مورد مراقبت از سلامت خود را. من احساس می کنم مثل من سعی کردم هر راهی که من می تواند به حمایت و تشویق. من می خواهم او را خوشحال می شود که او—در داخل و خارج که آنچه جذاب است برای من. اما من احساس می کنم مثل ما گیر کرده در بن بست و آن را تبدیل به سخت تر و سخت تر برای بیمار باقی می ماند به عنوان او به طور همزمان شکایت از ناراحتی خود را از مسائل مربوط به سلامت در حالی که overindulging. وجود دارد هر چیزی من می تواند انجام دهد ؟

—نگران و نا امید

عزیز W&F

تا آنجا که رفتار او نگران است, شما باید مانند بیتلز در حداقل خلاقانه درگیر و اجازه دهید آن را. این خود نبرد به مبارزه—شما نمی خواهد او را به از دست دادن وزن بیشتر از شما می توانید تصمیم بگیرید که چه می رود به بدن خود را با جویدن مواد غذایی خود را برای او و نیروی او را تغذیه می کند. آن را برای تلفن های موبایل مانند شما سعی کردم به صدای نگرانی خود را در مورد سلامت خود را در بسیاری از موارد و در بسیاری از راه های مختلف, اما اگر شما یافت نشد خنثی زمان را به طور کامل غیر روحانی این را برای شوهر خود را در راه شما باید برای من اینجا soberly و با شفقت که ممکن است ارزش امتحان کنید. اما اگر این اتفاق افتاد در حال حاضر بهترین شما می توانید انجام دهید این است که به تمرکز بر روی خود را خوردن و تناسب اندام عادات و امیدواریم که مثال شما را بی درنگ او را به دنبال کت و شلوار.

من برای شما احساس می کنید هر دو—مسائل مواد غذایی به خصوص دشوار به عنوان آنها نمی تواند فتح با ساده پرهیز. هر میز شام یک شیب لغزنده. انجام بهترین شما می توانید در یک نقطه تنگ و همچنان به حمایت مهربان و nonjudgmental. آیا جلوگیری از این موضوع از سلامت خود را, اما نمی, چنگ در آن هر دو. به عنوان برای رابطه جنسی, بسته به سلیقه دهان و دندان می تواند رضایت بخش خروجی است که مقاربت نمی تواند در حال حاضر. سعی کنید و موفق باشید.

—غنی

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

روز دیگر مرد من هم اتاقی در سمت چپ یک جفت از لباس زیر خود را در کف حمام. من هم یک پسر است. من هیچ نظری ندارم که چرا من این کار را, اما من آنها را برداشت و بوی آنها. پس من ببرید به بوی. پس از آن من احساس وحشت با خودم و فکر چه جهنم من فکر بود. چقدر بد از یک تخلف بود ؟ من احساس می کنم مانند یک خزش—بلکه مدام در فکر آن است.

اصلاح, مارس 27 2020: این مقاله در ابتدا در misidentified U. s. Preventive Services Task Force به عنوان خدمات پیشگیرانه ایالات متحده نیروی کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>