من نمی توانم بگویم اگر آن را یک ایده خوب به خواب با مرد متاهل دنبال من


A man and woman looking at each other through wedding rings.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس LightFieldStudios/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

سال گذشته من بسیار جالب از انسان در ارتباط کنوانسیون. بعد از کسب و کار ما چند ساعت را صرف صحبت کردن در نوار و رد و بدل اطلاعات تماس. او ازدواج کرده است (من طلاق گرفته ام), بنابراین من حکومت او را به عنوان یک علاقه عشق از شروع. او اغلب در کسب و کار با یک یا دو بازدیدکننده داشته است به شهرستان در هر ماه. هر زمان که او در شهر ما رفت و برای شام و گاهی تئاتر یا یک بازی با توپ است. ما رشد کردیم و به دوستان بسیار خوب است. یکی از سفرهای خود همزمان با عروسی دختر من, بنابراین من او را دعوت به عروسی و به ماندن در خانه من (من تا به حال دیگر خارج از شهر مهمانان همچنین). او با خانواده و دوستان و در کنار هم با همه.

یک روز به نام او می گویند او خواهد بود در نزدیکی شهر دوشنبه نشست و می خواهم به دیدن من بیش از آخر هفته, بنابراین ما می تواند در برخی از توریستی چیزهایی که او می شود هرگز به انجام زمانی که او در اینجا در کسب و کار. من موافقت کرد اما من شگفت زده شد زمانی که اولین شب او پیشنهاد ما ، او همیشه خود را توصیف کرد 15 سال ازدواج به عنوان فوق العاده شاد و گفته است که پیدا کردن یک زن فوق العاده پس از سال ها از روابط شکست خورده بود و رویای او تقریبا داده می شود. من به ملاقات همسرش در حالی که در تعطیلات در شهر خود و او است که در واقع فوق العاده و آنها را به سه شیرین و دوست داشتنی کودکان است. من به او گفتم او به من اعتصاب به عنوان نوع انسان که تقلب در همسر خود او اصرار داشت که او هرگز اما که او سقوط در عشق با من است. من به او گفتم من نمی درگیر شدن با مردان متاهل و از سوال بود. او نمی باقی بماند و آخر هفته رفت و با هیچ بیشتر ذکر است ،

ماه آینده به او نشان داد تا در خانه من سرزده و ناخوانده به من برای روز تولد من. او می خواست به من را به شام در رستوران های مورد علاقه من بود و miffed که من در حال حاضر برنامه ای برای رفتن وجود دارد با یکی دیگر از دوستان. من موافقت او می تواند باقی بماند و روز بعد می آیند به جشن تولد من خانواده برگزاری بود برای من. در طول روز او در بازدید از ما تا به حال یک زمان فوق العاده اما هر یک از شب ما استدلال در مورد داشتن رابطه جنسی. من اعتراف کرد که اگر او ازدواج نکرده من قطعا علاقه مند می شود اما او این است متاهل, من نه! او شروع به سوال من در مورد همه ی دوستان مرد (برخی از ازدواج و برخی از تک) و اگر من با هر یک از آنها را (من) و یا اگر من تا به حال (به جز من و سابق من) و سپس گفت: او مرا باور نیست که او ادعا کرد او دیده می شود همه آنها را با عشق و اشتیاق. او را مورد سوال من در رابطه با این دلیل که ما در تعطیلات با هم و اصرار داشت ما باید به داشتن رابطه جنسی حتی اگر او می داند که سابق من است گی, همین دلیل است که ما رو از هم جدا شدند. این بود که در یک طرف او را من تا به حال هرگز دیده می شود و من آن را در بر داشت نگران کننده است. شب گذشته در واقع او آمد به اتاق من و به تخت و شروع به بوسیدن و نوازش کردن من تلاش برای آوردن من به داشتن رابطه جنسی. من به او گفتم به خارج و صبح روز بعد به او گفت که ما می تواند دوستان باقی می ماند تا زمانی که او متوقف pestering من ، من هم به او گفتم که او دیگر نمی تواند اقامت در خانه من.

ما نمی دیدن یکدیگر پس از آن به مدت دو ماه اگر چه ما ایمیل فرستاده در مورد کسب و کار و اجتماعی همه چیز. سپس یک روز به نام او می گویند که او پیشنهاد کرده بود به همسرش که آنها باز ازدواج خود را, و که او نمی شی. اگر چه دلیل من نمی درگیر شدن با مردان متاهل است که من نمی خواهم به بخشی از دروغ و فریب و من مطمئن هستم که چگونه من احساس می کنم در مورد آن اگر خوب با آن است. چگونه یک زن و شوهر محافظت از حریم خصوصی خود را در رابطه هنگامی که یکی از آنها نیز درگیر با شخص دیگری و آنها همه می دانیم هر یک از دیگر ؟ اگر او فکر می کند او می تواند با آن OK اما پس از آن او نیست و آن را از بین می برد با خود مکلف است. یا چه می شود اگر یک بار قلب من است مشغول, او آن را به خاطر آن به خطر انداختن ازدواج خود را, و من به کسی که صدمه دیده است ؟ و آن است که هر یک از کسب و کار من می دانم که اگر او نیز یکی دیگر شریک می شود ؟ اگر تنها فرد دیگر او خواب است با او است و او خواب نیست با هر کس دیگری من احساس امن با استفاده از نه کاندوم (من پس از یائسگی شده اند و abstinent برای چند سال) اما اگر او همچنین داشتن رابطه جنسی خارج از ازدواج خود را. اما به نظر می رسد مانند بسیار شخصی سوال بپرسید. من هم تعجب اگر او این است که گفتن حقیقت در مورد احساسات خود و یا فقط آن را پس از من با او. من نفرت را به فکر می کنم او خواهد بود بنابراین فریبنده اما رفتار خود را هنگامی که آن را به جنس می آید بسیار متفاوت تر از دوست عزیزمون من با آنها رد و بدل خاطرات و رویاها و اطمینان.

این سوال تمام شده است در انتظار پس از همه گیر و من در مورد آن فکر در مورد آن نگران بلکه رویا پردازی در مورد آن را برای سه ماه. ما در آنجا ماند در تماس از طریق ایمیل (نه گوشی یکی دیگر از چیزی است که باعث می شود من تعجب می کنم اگر او را واقعا بدست خود رضایت همسر) و من موافقت به او پاسخ زمانی که او می تواند در اینجا دوباره در کسب و کار در ماه جولای. من احساس می کنم گفت: بله اما من فقط نمی تواند فکر می کنم که این به خوبی کار خواهد کرد. شاید من فقط پشت بار اما در کل وضعیت احساس عجیب و غریب و نادرست است. من هرگز تصور نمی کردم من می خواهم چیزی شبیه به این, اما من هیجان زده در مورد چشم انداز اگر من شک و تردید می تواند حل و فصل شود. آنچه که من باید انجام دهید برای اطمینان من را تصمیم درست است ؟ و آیا حق دارم به اصرار دارند که من می شنوم به طور مستقیم از همسرش که او رضایت می کند و سرزنش به من برای هر یک از این ؟

—نه زن دیگر

عزیز NTOW,

عجیب و غریب و نادرست درستصحیح خواندن وضعیت شما در. پایان دادن به این ارتباط به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

اول این مرد تلاش می کند به داشتن رابطه جنسی با شما را هنگامی که آن را کاملا مناسب نیست. سپس او شما را شگفت زده و به نظر می رسد قرار است که شما باید تولد برنامه ها و تلاش می کند به داشتن رابطه جنسی با شما دوباره. سپس او کوره های شما در مورد کسی که شما ممکن است داشتن رابطه جنسی و تلاش می کند به داشتن رابطه جنسی با شما دوباره در یک بازی بسیار فیزیکی و شیوه ای. این مهم نیست که آیا همسرش خوب است و یا حتی آگاه از ازدواج در حال حاضر در حال باز این مرد است نه مرد.

اگر شما احساس مثل شما می تواند اعتماد این مرد—که شما نیست چرا که شما نمی توانید—شما نمی خواهد احساس نیاز به تایید خود باز بودن با همسر خود. حتی پس از آن, آن را خوب خواهد بود به درخواست اگر شما می خواستم به. این نوع از بی دست و پا مکالمه, اما آن را معقول و منطقی به می خواهید. در صورتی که شما تا به حال به خودتان پیدا کنید در کمتر مربوط به نسخه ای از این وضعیت بله این امکان وجود دارد که زن خواهد بود قادر به درک احساسات واقعی خود را تا زمانی که یک عمل جنسی خارج از زن و شوهر رخ داده است و پس از آن نیاز به بلافاصله تغییر مرزهای خود. آن را نیز ممکن است این امر احضار عاشقانه احساسات درون شما است که باید با توان پیمایش به نحوی. وجود دارد راه هایی برای مقابله با این در سالم غیر تک همسری وضعیت—که دوباره این نیست.

در آن فرضی است که همه کسب و کار است که هر کس دیگری است که با داشتن رابطه جنسی با دقیقا به همین دلیل شما آن را به ارمغان بیاورد—جنسی امن تر اقدامات و کاهش آسیب. شما نمی توانید یک انتخاب آگاهانه و بدون تمام این اطلاعات که شامل خطرات خود و دیگر همکاران در حال بدست گرفتن. بنابراین شما نیاز به دانستن آنچه که او دیگر همکاران انجام می دهند و چه نوع از حفاظت از آنها با استفاده از. آن را نیز مناسب بپرسید که چگونه اغلب آنها تمام غربالگری برای STIs.

اما واقعا, لطفا, نمی, این مرد.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من دوستیابی دوست پسر من حدود هشت ماه و ما شروع به خاموش و داشتن رابطه جنسی خوب از جمله دهان و دندان است. رابطه جنسی دهانی است راه من به احتمال زیاد به یک ارگاسم, اما می توانید آن را به من در حالی که گاهی اوقات بین 30 تا 45 دقیقه. او انجام شده است آن را کمتر به تازگی و من او را در مورد آن. او گفت که او تا به حال می خواستم به من بگویید این دلیل او نمی خواست که من احساس بدی اما پس از من پرسید: او به من گفت که آن لطمه می زند و دهان خود را به پایین بر من. او گفت که برای یک یا دو هفته پس از آن زبان خود درد است به طور خاص عضله در قسمت زیرین زبان خود را. من نمی دانم چه می گویند به این دلیل که من شنیده ام یک مرد می گویند قبل از این. منظور من, من می دانم که این کار آسانی نیست و من احساس گناه است که آن را طول می کشد تا زمانی که او آن را ندارد. من نمی خواهم به او را به انجام کاری که به او صدمه دیده است اما من شگفت زده شد که آن را واقعا زبان خود درآورد که برای مدت طولانی. این یک مسئله مشترک? آیا شما فکر می کنم که بدان معنی است که این فقط از روی میز برای همیشه لطفا برای ؟

—How Many Licks

عزیز چگونه بسیاری از Licks

یک هفته یا دو ؟ اگر او واقعا در درد برای یک هفته یا بیشتر پس از کلیک در دهان من واقعا فکر می کنم او باید تماس خود را پزشک مراقبت های اولیه. درد عضله را حس می کند اگر او نیست استفاده می شود به استفاده از ماهیچه های آن, اما آن را نباید بیش از یک هفته بهبود می یابند ، اگر او گرد کردن و آن را بیشتر شبیه به یک چند روز بی اعتنایی است. اما اگر او نمی من می خواهم به مطمئن شوید که وجود دارد چیزی جدی تر در جریان است.

اگر نه دوست پسر خود را می توانید زبان-تمرینات تقویت. در واقع تمرین در دهان است که احتمالا بهترین راه برای او ساخت تا آن دسته از عضلات. شما می خواهید به اولویت بندی استحکام ساختمان در طول ارگاسم در کوتاه مدت با توجه به زبان خستگی و توقف زمانی که او شروع به درد.

او همچنین ممکن است انجام آشپزخانه-سینک نکته: گاهی اوقات ما بیرون همه ما ترکیبی حرکت در آغاز, زیر کلیک در دهان, زمانی که هر دو طرف بهتر خواهد بود خدمت طولانی در ساخت و آزار دادن. از دوره اگر او چکش دور در شما با زبان خود را در سرعت کامل او به اگزوز خود را.

می توانید دیجیتال تحریک شود گنجانیده شده به دهان او می شکند ؟ که ممکن است کمک کند با استقامت خود را. و اسباب بازی. وجود دارد تمام انواع اسباب بازی های جنسی در بازار که برخی از آنها طراحی شده—و گاهی اوقات موفقیت در تقلید دهان. سعی کنید چند و ببینید که اگر هر چیزی علاقه خود را.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من 45 ساله ازدواج به شوهر من از 17 سال. زندگی جنسی ما چاله است. واقعا چاله! من اخیرا چت با کسی که از من گذشته که اعتراف به داشتن یک له شدن من از دبیرستان و من او را. آن بوده است حداقل پنج ماه مداوم چت و آن را ضربه زدن به نقطه ای از صمیمیت. برای سالها من احساس بی علاقه در رابطه عمدتا به دلیل بد جنسی با همسرم و در حال حاضر من فکر می کنم در حال ساخت است که جهش و تقلب در شوهر من با من, له, چه کسی ازدواج باز. من دوست دارم شوهر من—او یک مرد بزرگ و پدر—اما من از نظر جنسی به او. آیا من برای شیرجه رفتن و دیدن و یا دور ماندن?

—آنجلا و اردن

آنجلا عزیز و اردن

لطفا همین حالا باید با این له پشت سر شوهر خود را به عقب. شوهر خود را سزاوار صادق و صریح ارتباطی از شما. به او بروید و یک بحث جدی. انتخاب یک زمان هنگامی که شما هر دو در یک فضای خوب—خوب تغذیه هوشیار و آرام و با شروع چرا شما هنوز هم به او. “شما یک مرد بزرگ. یک پدر فوق العاده. من شما را دوست دارم و من دوست دارم شما در زندگی من است.” سپس آن را غیر روحانی: “شما ممکن است متوجه من شده بی علاقه در سال است.” ببینید که چگونه او پاسخ می دهد. اگر او باز می شود تا در مورد احساسات خود را در رابطه جنسی, گوش دادن. شما همچنین می توانید از او بخواهید به طور مستقیم. اگر او به شما دهید برای بیشتر فرو رفتن در: “من می خواهم برای باز کردن روابط ما.” او فضا بدهید به این روند و مرتب سازی از طریق واکنش های خود را.

این گفتگو ممکن است همه اتفاق می افتد در یک بعد از ظهر. این ممکن است چند مکالمات در طی چند هفته. شوهر شما ممکن است برای باز کردن و یا او ممکن است بخواهید به نگه داشتن همه چیز بسته است. او ممکن است نیاز به زمان برای فکر می کنم از طریق همه چیز.

من شما را تشویق به فکر می کنم طولانی و سخت در مورد آنچه که شما تصمیم می گیرید اگر شوهر شما باز نمی شود و ازدواج. شما ادامه داشتن متوسط به افتضاح جنسی با او ؟ شما تقلب? شما ممکن است احساسات مختلف در هنگام مکالمه است که در واقع اتفاق می افتد—اما فکر طریق نتایج ممکن است و چگونه شما را پاسخ می توانید ذخیره کنید شما یک ضربه قدم اشتباه در لحظه.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من یک فرد با مهبل (واژن) و در حالی که من لذت بردن از رابطه جنسی, تنها راه من می تواند به ارگاسم است که از طریق دهان. من یک شریک بزرگ—او سخاوتمندانه و ماهر مشکل وجود دارد. اما یکی از چیزهایی که اغلب باعث می شود من خود آگاه می شود و در این راه: کاغذ توالت. برای برخی از دلیل اکثر TP (به خصوص “نرم” رقم) به نظر می رسد به ترک ریز خرد بیت من لب, مهم نیست که چگونه من به آرامی پاک کردن ترک من قادر به به راحتی درگیر خود به خودی در رابطه جنسی با شریک زندگی من است. هیچ کس می خواهد برای پیدا کردن کمی TP wads پایین وجود دارد. من معمولا برای اجرا به حمام برای بررسی خودم اولین, ایجاد وقفه در غیر این صورت بازیگوش لحظه. این عادی است ؟ من باید سعی کنید مرطوب کننده من لب? آن فقط یک TP مهندسی موضوع ؟ من نمی تواند تنها فرد با اندام تناسلی که دارای این مشکل است.

—TP مشکل

عزیز TP, مشکل,

من تجربه این پدیده است. و بله, نرم, گونه های در حال پرکار ترین pillers.

هشدار در مورد مرطوب دستمال مرطوب: این مواد شیمیایی می تواند باعث تحریک خود را فرج و لب, ساخت بلند مدت و یا استفاده مداوم غیر قابل تحمل.

دوش روزانه بدیهی است. زمانی که شما ادرار آزمایش با تکیه به جلو, عقب, آرامش بخش, ته قنداق تفنگ خود را عضلانی و سفت کردن آنها را برای دیدن آنچه که باعث کاهش مقدار ادرار چلپ چلوپ در وهله اول. سپس dab پاک نیست. ما می گویند پاک کردن وقتی که ما به توالت بهداشتی, اما, مرطوب, کس واقعا نیاز به بیش از یک dabbing حرکت است.

هنگامی که شما را در لباس زیر خود را خاموش قبل از رابطه جنسی, شما می توانید با استفاده از خشتک خود را به خودتان را سریع پاک بین ، فقط مراقب باشید که فشار بیش از حد سخت—پارچه رایت روی ظریف ولو از بافت است که احتمالا بدتر از دستمال مرطوب و مرطوب.

شما همچنین می توانید به طور مستقیم با شریک زندگی خود در مورد این: “هی شما تا کنون متوجه شده خرده کاغذ توالت در لب?” و “آیا این زحمت شما ؟ آیا شما احساس می کنید راحت به من گفتن اگر آنها وجود دارد بنابراین من می تواند اصلاح این وضعیت؟” و سپس شما فقط می توانید segue به اهل تفریح و بازی, دهان, اعتماد به نفس در دانش است که او به شما اجازه می دانم که اگر شما نیاز به یک شستشو.

—Stoya

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

من در یک خانه باز در مورد جنس مخالف به شوهرم که بسیار مسیحی و محافظه کار است. من اولین و تنها تجربه جنسی تا زمانی که به تازگی. من به او یک “hall pass” بنابراین او می تواند تجربه تمایلات جنسی انسان بدون ابر از شرم او آورده شد ، او تا به حال چند واقعا تجربه خوب و به تازگی نه چندان بزرگ ، در واقع او تجربه بالا و پایین هر کس می رود از طریق در سنین نوجوانی و 20s اما در اواسط 40 سالگی شایع است. سپس از من خواسته به سرمایه گذاری خودم به دلیل … هی آن را سرگرم کننده! او حرف من است. او بسیار سیاه-و-سفید نوع متفکر و بخشی از “hall pass” هرگز مشروط بر من بیرون رفتن. او در حال حاضر احساس می کند موظف به جبران و گفت که او هرگز به آن موافقت کردند اگر او تا به حال شناخته شده است. او تا به حال یک بحران عاطفی وقتی که من رفت و در تاریخ شام با یک شریک بالقوه است. من تصمیم به فقط اجازه دهید خود را تصویب و اجرا شود اما من از آنها بدم میاید که چگونه این اتفاق افتاده است. چگونه می توانم گذشته این ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>