من نمی مجبور به پرداخت یک پنی از من $320,000 COVID-19 صورتحساب بیمارستان. این است که چیز خوبی ؟


A ventilator.

گتی ایماژ Plus

در ماه مارس, من پایین آمد با یک تهدید کننده زندگی مورد COVID-19. من صرف 16 شب در بیمارستان از جمله یک هفته در بخش مراقبت ويژه. من تحت اضطراری گذاری و به دنبال آن شش روز در ونتیلاتور. من دریافت خدمات از متخصصان مختلف—کارشناسان در بخش مراقبت pulmonology بيهوشي بیماری های عفونی و یک دسته از آزمايش داروها از جمله در حال حاضر بدنام هیدروکسی کلروکین. من نمی توانم تشکر از پزشکان و پرستاران به اندازه کافی برای مراقبت از من دریافت کرد که بسیار عالی و گسترده است.

آن را نیز گران است. پس از من آمد ونتیلاتور های آرام بخش به تن کردن و من فکر می کنم می تواند به وضوح دوباره یکی از اولین احساسات—پس از قدردانی بسیار زیاد و امداد—اضطراب بود. من با تعجب: من چه خواهد COVID-19 هزینه درمان من است ؟

من به اندازه کافی خوش شانس به بیمه درمانی داشته باشند. من هنوز هم می تواند به یاد داشته باشید با ورود به این سایت برای من بیمه UnitedHealthcare از تخت بیمارستان به نگاه کردن به نظر من سیاست. من بیمارستان, NYU Langone است که در شبکه برای UHC بنابراین شرایط قابل اجرا بودند $1,250 معافیت و 6000 $در خارج از جیب حداکثر. من هم خوش شانس برای زندگی در نیویورک است که قانون حفاظت از بیماران از بودن با تعجب به خارج از شبکه اتهامات پس از بستری در بیمارستان شبكه. بنابراین من بدترین سناریو پرداخت شد $7,250—که من به طور کامل انتظار می رود برای انجام از “برچسب قیمت” و یا هزینه اسمی از من مراقبت خواهد بود مطمئنا در شش چهره (و یا شاید حتی هفت چهره به عنوان برخی از پیش بینی زمانی که از من خواسته برای حدس توییتر).

من نمی توانم بگویم من مشتاق در مورد چشم انداز توپخانه هزار دلار اما من نمی توانم بگویم من بیش از حد ناراحت است یا نه. پزشکان و پرستاران و سایر اعضای تیم مراقبت از زندگی من را نجات داد—و چگونه می توانم قرار دادن یک قیمت است.

بیش از دو ماه پس از ترخیص از بیمارستان من دریافت کرده اند آنچه که به اعتقاد من بخش عمده ای از صورتحساب (دست کشیدن چوب). کل برچسب قیمت اضافه کردن بالغ از من های مختلف توضیح نفع اشکال: در مورد $320,000.

در حال حاضر به عنوان کسانی از ما که دیده EOBs به خوبی می دانم که معمولا وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین هزینه های اسمی و یا برچسب قیمت تعیین شده توسط بیمارستان ها و یا دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و آنچه را که بیمه گر در واقع می پردازد. برچسب قیمت می تواند یک خودسرانه “پول” کیفیت پس megainsurers مانند UHC مذاکره بزرگ “تخفیف” در نهایت پرداخت به ارائه دهندگان کسری از شکل اصلی.

در مورد من UHC در مورد پرداخت $165,000 و یا در حدود 10000 $برای هر یک از 16 شب من در بیمارستان بود. و چقدر من باید پرداخت کنم ؟ به عنوان من بررسی هر EOB من نگه داشته در مواجهه با همان شکل زیر بیمار سهم بخش: $0, $0, $0. این مرا متعجب و متحیر. آنچه در مورد من deductibles و copays?

تحقیقات سریع کشف اخبار مثبت: UHC مانند بسیاری از دیگر شرکت های بیمه به طور داوطلبانه به چشم پوشی بیمار هزینه های برای COVID-19 درمان است. من با تعجب: چرا یک سازمان انتفاعی مانند UHC رد پول من ؟

روابط عمومی و فشار همسالان نقش داشته است. در مارس 29, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در کاخ سفید که Cigna و هومانا چهارم و پنجم بزرگترین شرکت های بیمه سلامت با عضویت ترتيب خواهد چشم پوشیدن از بیمار هزینه های برای COVID-19 درمان است. دیگر شرکت های بیمه به زودی به دنبال با UHC ملت, بزرگترین, اعلام دو روز بعد.

یکی دیگر از دلایل UHC بخشیده بیمار هزینه های برای COVID-19: دلیل آن می تواند. این شرکت ساخته شده 5 میلیارد دلار سود در سه ماهه اول سال 2020—که فقط سود نیست و درآمد را فقط در سه ماه. و UHC خواهد شد و در واقع بهره مندی از COVID-19 حداقل در کوتاه مدت. به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس—که در زمان بیش از بيمارستان مانع از بیماران به دنبال (گران قیمت) اعمال جراحی الکتیو و دیگر “غیر ضروری” پزشکی مراقبت و نگهداری از افراد در خانه و خارج از مشکل—UHC و دیگر بیمه خواهد شد که بسیار پایین تر هزینه های مرتبط با non-COVID-19 مراقبت. حداقل به عنوان شرکت های بیمه گزارش می دهند که آنچه را که آنها در حال صرفه جویی از کاهش انتخابی و غیر ضروری مراقبت بیش از آنچه آنها reimbursing بیمارستان برای COVID-19 درمان است.

چه بهره برده است بیمه تا بار بیمارستان. با توجه به آمریکایی انجمن بیمارستان, بیمارستان از دست خواهد داد حدود 202.6 میلیارد دلار در چهار ماه از آوریل تا ژوئن 2020 به طور متوسط $50.7 میلیارد دلار در ماه است. NYU Langone جایی که من دریافت درمان, پروژه و ضرر و زیان از $450 میلیون یک ماه و یک عامل کسری بودجه از $1.2 میلیارد دلار از هزینه های افزایش یافته و محروم مانده درآمد در ارتباط با COVID-19.

از بیمار دیدگاه نیز وجود دارد که برندگان و بازندگان. برندگان: آن دسته از ما که بیمه درمانی و دریافت COVID-19 مراقبت به صورت رایگان. بازنده: هر کس دیگری.

برای شروع هر کس با بیمه بهداشت و درمان را رایگان دریافت کنید coronavirus مراقبت. همانطور که اشاره شد توسط Jordan Weissmann به چشم پوشی از خارج از جیب هزینه اعمال می شود تنها به “به طور کامل تامین می شود” برنامه های بهداشتی و نه به “بیمه خود” قصد دارد که در آن شرکت ها به جای بیمه پا این لایحه برای کارکنان هزینه های مراقبت های بهداشتی (به طور معمول با قرار دادن پول در یک صندوق امانتی که یک بیمه گر مانند UHC اداره می کند صندوق).

آنچه به شما پرداخت به عنوان یک بیمار نباید بستگی دارد در اصل در مورد اینکه آیا بیماری خود را خوب روزنامه نگار.

اکثریت آمریکایی ها با کار مبتنی بر پوشش متعلق به خود بیمه شده قصد دارد که محبوب هستند با شرکت های بزرگ است. این کارکنان در صورتی که نمی خواهید برای دریافت آمار با COVID-19 هزینه های درمان باید امید سخاوت از کارفرمایان خود را—که آیا همان فشار افکار عمومی به عنوان بیمه به چشم پوشیدن از بیمار هزینه-های و که در حال حاضر ممکن است مبارزه مالی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این به سختی به نظر می رسد عادلانه است. باید مسئولیت خود را برای هزاران دلار در خارج از جیب هزینه ها بستگی دارد که آیا شما متعلق به بیمه خود برنامه ؟ چگونه بسیاری از کارکنان حتی می دانم که آیا خود را به کارفرما ارائه بیمه به طور کامل تامین می شود و یا خود بودجه?

و پس از آن وجود دارد دیرینه تفاوت در درمان بین بیمه شده و بیمه. کسانی که بدون بیمه باقی می ماند در قلاب خود را اغلب فلج COVID-19 هزینه—که مانع از به دنبال مراقبت.

من فقط پیام کوتاه با بیمه که در حال حاضر مبارزه COVID-19. او دارای یک دمای 103 و سطح اکسیژن خون از 91 کمتر از محدوده نرمال از 95 به 100 اما هنوز در 80s (که در منطقه خطر حداقل با توجه به آنچه که من پرستاران به من گفت زمانی که من در بیمارستان بود). او در حال استراحت نوشیدن مقدار زیادی از مایعات و مصرف تیلنول در خانه. او قصد ندارد از رفتن به بیمارستان.

من پیامک او: “اگر شما شروع به داشتن مشکل در تنفس به بیمارستان بروید. … زندگی خود را مهم تر از امور مالی خود را.” او پیامک: “‘زندگی شما مهم تر از منابع مالی خود را’ لوکس تفکر است. من منابع مالی تعیین زندگی من است.”

من به یاد او که حتی به عنوان یک بیمه فردی او را می توانید سوالات مختلف بیمارستان و پیدا کردن که چگونه آنها مقابله با ایجاد و مذاکره هزینه های خود را. بیش از حد بسیاری از مردم درک نمی کنند که صورتحساب های پزشکی خود را مذاکره می تواند در پیشرفت و یا پس از این واقع گاهی اوقات با کمک برای سود خدمات و یا سازمان های غیر انتفاعی است که تخصص در برخورد با مراقبت های بهداشتی صدور صورت حساب.

اما این آسان است برای من به عنوان کسی که بیمه گر فقط سرفه تا به اندازه کافی پول نقد برای خرید یک بنتلی. و حتی به شدت با تخفیف پزشکی لایحه می تواند ثابت کند بیش از حد برای بسیاری از. اگر تقریبا نیمی از آمریکایی ها را مشکل پیدا کردن 400 دلار برای پوشش اورژانس هزینه چگونه بسیاری از می تواند پرداخت اصلی $320,000 لایحه تخفیف مقدار $165,000 و یا حتی بخش کوچکی از آن ؟ جای تعجب نیست که صورتحساب های پزشکی نقش مهمی در 500,000 یا بیشتر ورشکستگی های شخصی در هر سال.

بیمه’ احسان برای COVID-19 بيمار استثنا است نه قاعده. پس از به tweeting در مورد من رایگان coronavirus مراقبت از من شنیده از مردم که رنج می برد از طریق بهداشت و سلامت دیگر بحران و گیر شد با ملاحظه صورتحساب. یک زن تحت دو پیوند ریه و عروق کرونر بای پس با 1.6 میلیون دلار برچسب قیمت است که به او پرداخت می شود $2,000. یک مرد زد تا 1.4 میلیون دلار لایحه برای درمان لوسمی که به او پرداخت می شود $6,000. یک زن دیگر نیز برای درمان سرطان با جراحی و شیمی درمانی و پرتو و پرداخت 6000 دلار.

بیماری های خود بودند مانند معدن های جدی و تهدید کننده زندگی است. آنها به پرداخت هزاران دلار برای درمان, در حالی که من پرداخت هیچ چیز نیست. درد و رنج از رمان coronavirus به عنوان مخالف به سرطان نباید تفاوت از نظر بار مالی خود را. آنچه به شما پرداخت به عنوان یک بیمار نباید بستگی دارد در اصل در مورد اینکه آیا بیماری خود را خوب روزنامه نگار.

زمانی که من به ذکر من شش رقم بستری شدن در توییتر, من شنیده ام از کانادایی و استرالیایی ها که با افتخار اشاره کرد که آنها هیچ چیز پرداخت برای مراقبت در بیمارستان. نیاز به پرداخت هیچ چیز را برای COVID-19 مراقبت از به همراه داشتن بیش از منافذ (یا مسابقه) سردرگم صورتحساب داده است برخی از ما یک طعم و مزه از آنچه که یک سیستم پرداخت ممکن است مانند. می تواند این باعث افزایش حمایت عمومی برای یک سیستم ؟

این که آیا آمریکا باید با اتخاذ یک سیستم پرداخت مانند “مدیکر برای همه” است که فراتر از پرداخت من کلاس. من یک اقتصاددان فقط یک بیمار است. اما من فکر می کنم که coronavirus بحران جدید بی عدالتی آن را ایجاد کرده است و بی عدالتی در آن برجسته است باید تولید تمدید موشکافی و نه عجیب و غریب, اقتصاد و مرموز مشوق ما سیستم مراقبت های بهداشتی.

هنوز هم بسیاری از ما دریافت خواهد کرد ما COVID-19 صورتحساب دیدن ما مدیون هیچ چیز فکر می کنم “که خوب است” و در حرکت است. و این مایه تاسف است. یک بحران یک چیز وحشتناک به هدر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی