“من نمی خواهم به یک افسرده طبل”: تلویزیون کمدی افسانه Greg Daniels خود را شجاعانه جدید نشان می دهد

جدید Greg Daniels نشان می دهد یک رویداد در تلویزیون کمدی. پس از سال ها صرف نوشتن برای زنده شنبه شب و سیمپسونهااو co-ایجاد پادشاه هیل در سال 1997 طراحی و توسعه نسخه آمریکایی این دفتر در سال 2005 و پس از آن شرکت ایجاد پارک ها و تفریح و سرگرمی در سال 2009. او برنده بسیاری از Emmys و گلدن گلوب و این بدون اغراق بگویم که نام تجاری خود را از کمدی — نسیم تا حدی اما نه بدون دندان وقتی که می آید به مسائل اجتماعی و فرهنگی — کمک به شکل تلویزیون آمریکا در قرن 21 است.

در حال حاضر پنج سال پس از پارک ها و تفریح و سرگرمی پیچیده Daniels است نه یکی بلکه دو جدید کمدی بیرون آمدن هر دو ممکن است. در مارس 1 نمایش ها برای اولین بار در آمازون است. این یک آینده نزدیک sci-fi کمدی با کمی چشمگیر, لبه, مجموعه ای در یک جهان که در آن افرادی که فوت کرده اند را consciousnesses دانلود به یک “دیجیتال زندگی پس از مرگ” که در آن زندگی می کنند به عنوان آواتار و می تواند در ارتباط با مردم بر روی زمین است. کسانی که afterlives متعلق است و توسعه یافته توسط شرکت های مانند “Horizen” و “AT&T&T” و دیزنی — و زندگی پس از مرگ شما می توانید استطاعت یکی از شما دریافت کنید. Robbie Amell نقش ناتان یک مرد جوان است که می میرد در یک مرموز تصادف ماشین و آپلود به fanciest از همه afterlives جایی که او “در دیدار” خود را نماینده خدمات مشتری, نورا (اندی Allo).

A young man is offered two golf clubs with digital price tags by a caddy.
Robbie Amell در ها.
حسن نیت ارائه میدهد از Amazon Studios

در مه 29, Daniels دیگر جدید سری فضایی نیروی — شرکت-ایجاد و بازیگران دفتر‘s Steve Carell — برای اولین بار در Netflix بکشد. همچنین با بازی John Malkovich, Ben Schwartz, دیانا Silvers و جنگلی Newsome (و یک دسته از boldface نام به عنوان ستاره مهمان) نشان می دهد که داستان خوانده شده را علامت Naird یک ژنرال نیروی هوایی که معتقد است او بدست ارتقاء زندگی خود را زمانی که او را منصوب رئیس تازگی ایجاد شده و فضای نیروی. به زودی هر چند او متوجه می شود که او فرود آمد خود را مستقیما در جهنم است.

من به صحبت دانیلز از طریق تلفن در مورد این دو را نشان می دهد afterlives در sitcoms او چگونه فکر می کند در مورد سیاست های کمدی و بیشتر. مکالمه ما است که به آرامی ویرایش شده برای طول و وضوح شرح زیر است.

Alissa Wilkinson

کاملا چند اخیر تلویزیون را نشان می دهد مقابله با زندگی پس از مرگ و یا نسخه های دیجیتالی از خود من فکر نشان می دهد مانند این جای خوب, Westworldو سامانه رویدادهای گسسته, به عنوان مثال. چه احساس متفاوت در مورد ها این است که چگونه آن را پیش بینی زندگی پس از مرگ. آن دنیایی که در آن سرمایه داری نمیفهمد چگونه به استعمار نه فقط زندگی است اما زندگی پس از مرگ و تبدیل آن از یک شایسته سالاری را به جهان است که به تفکیک با توجه به درآمد.

من می دانم که شما به کار بر روی ایده ها در حالی که برای. شد درآمد-بر اساس زندگی پس از مرگ یک عنصر از آغاز ؟

Greg Daniels

این قطعه که من برای اولین بار بود در واقع. من در تلاش بود به فکر طرح و ایده ها برای SNL زمانی که من یک نویسنده وجود دارد. این بود که چگونه مدتها پیش از آن بود. [توجه داشته باشید: دانیلز در کار نوشتن کارکنان Saturday Night Live از سال 1987 تا 1990.]

من راه رفتن در اطراف میدتاون منهتن گذشته تمام کسانی که از فروشگاه های الکترونیک در کنار مرکز راکفلر. آنها همه تبلیغات پخش سی دی تعویض به دیجیتال از آنالوگ. من در تلاش بود فکر می کنم از یک طرح کمدی, بنابراین من فکر کردم “چه چیز دیگری می تواند شما میکنید? دیگر چه چیزهایی در زندگی می شود آن را به مسخره میکنید?” و من را نهایی خواهد بود ذهن خود را — که در آن همه دیجیتالی شدن و زندگی در یک میزبانی کامپیوتر, محیط زیست, و یا چیزی.

پس از آن من بود اگر ما می تواند انجام دهد که این به معنای مردم خواهد بود قادر به ایجاد خود را در زندگی پس از مرگ و آن برنامه به هر آنچه که از اصول ایمان خود بودند. ما را به یک زندگی پس از مرگ, اما انسان را ساخته اند آن را پس از آن می توانست همه این جنبه های حریص تر هستند که مانند کلیسای کاتولیک در 1400s که در آن شما می توانید خرید زیاده روی است.

به من که قلاب از این ایده. آن را احساس نمی مانند طرح, بنابراین من آن را در نوت بوک. من تا به حال آرمان به نوشتن چیزی در نثر پس از دوره ای که من می خواهم به بازگشت به این ایده و نوشتن انواع نثر صحنه برای آن است. در تلویزیون نویسندگان اعتصاب 2008, من در تلاش بود برای قرار دادن آن با هم مثل هری پاتر-ish کتاب. اما پس از آن اعتصاب به پایان رسید.

من خوشحالم که من صبر کردم چون من فکر می کنم این امر بوده ام بیشتر از راست sci-fi ایده می کنم [برای اولین بار] آن را به حال. من فکر می کنم آن را نیز تا به حال کوچکتر nerdier مخاطبان است. همه این پروژه های دیگر که آمده اند پس از آن کمک کرده اند توضیح قضیه از دیجیتالی شدن خود را [به مخاطبان]. و در حال حاضر ما باید این غول فن آوری شرکت است که سیری و الکسا و گوگل دستیار — آن را در یک پرش به تصور کنید که اگر آنها این [پس از مرگ] تکنولوژی که شش غول شرکت های فن آوری خواهد بود در حال اجرا آن را برای سود. همه تا به حال تجربه داشتن به موافقت با شرایط استفاده از خدمات به روز رسانی است که 700 صفحه و در چاپ کوچک. شما فقط برو, “اوه, خوب, من موافقت می کنم” و شما را درک نمی کنند که شما در حال امضای دور حریم خصوصی شما و یا هر چیز دیگری. که relatable تجربه در حال حاضر.

من فکر می کنم بسیاری از خوش بینی در مورد تکنولوژی به این معنا که واقعیت مجازی است که احتمالا چگونه ما میخوایم اتصال بسیاری در آینده است. و خدا رو شکر ما قادر به ویدئو کنفرانس و ارتباط با فن آوری است. اما من همچنین فکر می کنم که آن را تشدید اختلاف بین کارکنان و صاحبان چون این فقط باعث می شود آن را بسیار آسان برای جایگزینی انسان با یک قطعه کوچک از نرم افزار. وجود دارد بسیاری از دررفتگی اقتصادی اتفاق می افتد.

پس از آن احساس می کردم که در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری این امر می تواند مربوط به ایده.

Alissa Wilkinson

این بسیار عجیب و غریب به دیده بان ها بعد از اینکه بیشتر در خانه گیر کرده در شش هفته گذشته بوده است و ارتباط با مردم تنها از طریق صفحه نمایش. وجود دارد تمام بخش ها نشان می دهد که در آن “بیوگرافی” مردم و “ارسال” تنها قادر به صحبت از طریق صفحه نمایش و هر کس فقط آن را می پذیرد به صورت عادی — مثل وقتی که ناتان حضور خود در مراسم تشییع جنازه و می توانید به هر کس وجود دارد به عنوان اگر او را در حضور و غیاب به جز وجود یک صفحه نمایش بین آنها است.

ناتان حضور خود در مراسم تشییع جنازه ها.
حسن نیت ارائه میدهد از Amazon Studios

آن را در واقع من فکر می کنم بسیاری از Spike Jonze 2013 فیلم اوکه در آن Joaquin Phoenix اتحاد کامل در رابطه با هوشمند بودن این نوع از “داخل” یک کامپیوتر است.

Greg Daniels

کاملا. که یکی از الهام بخش در نظر تن. من عاشق این فیلم. این یکی از مورد علاقه های شما. من هم دوست داشتم Eternal Sunshine of the Spotless Mindنظر دیگر مربوطه به اهنگ صدا تاثیر.

Alissa Wilkinson

نکته خنده دار در مورد اوبه من است که این مجموعه در یک dystopian اما هیچ کس در این جهان به نظر می رسد می دانم که.

Greg Daniels

آره!

Alissa Wilkinson

ما همیشه تصور کنید که dystopias خواهد بود تاریک و عجیب و غریب و ترسناک است. اما تو همان چیزی که اتفاق می افتد در “دنیای واقعی” از ها. یکی از شخصیت های اصلی نورا, که با این نسخهها کار به عنوان یک نماینده خدمات مشتری برای یک زندگی پس از مرگ اجرا شده توسط عمده شرکت های فن آوری در حال رشد سبزیجات خود را در خارج از پنجره آپارتمان و آن را نه فقط یک سرگرمی — ما متوجه او نیاز به آنها را برای روزی احتمالا به دلیل سبزیجات در حال گرفتن بیش از حد گران است.

Greg Daniels

آنجا بود که من تا به حال در یکی از قسمت اما من تا به حال به قطع آن زمان. نورا پایین می رود یک کوچه به دست برخی از پول بیش از یک ناقص-به دنبال کسی که به او قهوه ای کیسه های کاغذی. به نظر می رسد مانند یک دارو خرید اما در واقع او را خرید و یک فلفل سبز بود که وطنی. او می خورد و فلفل سبز و سپس یک پلیس هواپیماهای بدون سرنشین را متوقف می کند و می پرسد او چه بود که مورد تایید مونسانتو فلفل سبز. زمانی که پلیس هواپیماهای بدون سرنشین می یابد نیست آن irradiates دانه فلفل سبز به آنها را بکشند به طوری که او نمی تواند رشد خود را.

گفتم خدمه که من در نظر نمی این یک ناکجاآباد و من در نظر نمی آن را به یک مدینه فاضله است. به نظر من آن وسط-topia به این معنا که زمانی که شما نگاه کنید در هر چیزی در زندگی است که بسیاری از وعده قانون پیامدهای ناخواسته و خطاهای انسانی همیشه به بازی می آید. به من که چگونه این سناریو را بازی کردن. کسی که بسیار خوش بینانه اختراع این راه را برای ما به ماندن در تماس با خانواده ما برای صدها سال پس از ما می میرند. همه را دوست دارد این وعده از آن را. سپس آن را تبدیل به یک ناعادلانه راه برای میلیاردرهای باقی بماند برای همیشه و شرکت های بزرگ به اتهام شما در همه زمان ها.

اما این کمدی مناسب است ؟ من نمی خواهم به یک افسرده drumbeat. اما زمانی که شما فکر می کنم در مورد نشان می دهد وجود دارد مقدار زیادی به شما مکث برای اطمینان حاصل کنید.

Alissa Wilkinson

یکی از چیزهایی که زده وتر برای من بود راه حمایت شرکت های بزرگ از همه چیز واقعا گرفته در جهان خود را. شما باید برخی از مضحک ادغام شرکت مانند Panera و Facebook که پس از آن باید خود را در زندگی پس از مرگ را به فروش برساند.

A young man and woman sit on a porch swing.
Robbie Amell و اندی اللو در دیجیتال زندگی پس از مرگ از ها.
حسن نیت ارائه میدهد از Amazon Studios

Greg Daniels

من دوست دارم این ایده که به نحوی یا دیگر Panera این بسیار بلند پروازانه اجرایی خدمه و آنها در حال خرید راه شرکت های بزرگتر در آینده و نورد آنها را.

Alissa Wilkinson

در جهان هر کس می شود دارای تمام وقت بیش از حد در انواع زمینه ها از کار گاه به گاه برخوردهای جنسی. و بدیهی است که اگر ما بیشتر در مورد آن فکر می کنم از نظر امتیاز کار خود را بارگذاری درایور می کند در اینجا در ایالات متحده مردم هستند که تاریخ بسیار گسترده تر مجموعه ای از معیارهای در جای دیگر به عنوان در چین اجتماعی سیستم اعتباری.

Greg Daniels

نیست که دیوانه ؟ چین این کار را پس از من تا به حال آن را در اسکریپت. من فکر کردم خوب همه را در آتش زنه و این منجر به نوعی یک معاملاتي تا حدودی dehumanizing مجموعه ای از فعل و انفعالات. چگونه خواهد بود شما مبالغه است که [برای نمایش]? شاید بعد از هر one-night stand, شما باید برای به دست آوردن رتبه بندی مانند Uber راننده و امتیاز. که کمدی فرض و پس از آن برای پیدا کردن که در چین انجام شد ،

که اتفاق افتاده است با vaping بیش از حد. من تا به حال یک شوخی در این خلبان که نورا پدر تبدیل شده بود به vaping می شود سالم تر از سیگار کشیدن و سپس vaping معلوم می شود بدتر است. زمانی که من آن را نوشته است vaping در نظر گرفته شد یک جایگزین سالم به مصرف سیگار است. سپس تمام این اطلاعات بیرون آمد و یک سال بعد از ما به ضرب گلوله [آزمایشی] بود که یک بیماری مرموز ناشی از vaping.

که یکی از این ممکن است اشکالاتی از تنظیم چیزی در آینده: در حال حاضر نگه می دارد در حال تغییر است. Backstory در یکی از شخصیت ها لوقا بود که او یک جانباز از جنگ با ایران. که فقط قرار بود یک شوخی و سپس در آغاز این سال از آن نگاه مانند صبر کنید ما ممکن است واقع شدن در یک جنگ با ایران.

Alissa Wilkinson

جالب است که شما هر دو مجموعه ها و فضای نیروی در آینده بسیار نزدیک. که تنها راه آنها مشابه حداقل برای من. من این نظریه که همه کمدی اتفاق می افتد در زندگی پس از مرگ که در آن شخصیت ها به هم چسبیده یا در برزخ یا جهنم است و آنها فقط آن را نمی دانند. بدیهی است که درست در ها, اما زمانی که من شروع به تماشای فضا نیروی …

Greg Daniels

چه شما فکر می کنم در مورد کارل شخصیت در فضا نیروی? کدام یک خواهد بود ؟

Alissa Wilkinson

من فکر می کنم او شروع به فکر کردن او برای خارج شدن از برزخ اما پس از کشف او فرود آمد خود را مربع در جهنم — Jean-Paul Sartre نسخه از جهنم که در آن او به دام افتاده است با افراد دیگر به خصوص انتخاب برای او رانندگی آجیل توسط یک کینه توز خدا ما هرگز زیرا که خدا رئیس جمهور است.

این کل زندگی پس از مرگ نظریه بدیهی است که خود من خاص, ایده های عجیب و غریب. اما من همیشه احساس می کردم که این کار فقط مردم به دام افتاده با هم در برزخ تلاش برای کار کردن خود را نجات.

Greg Daniels

من استفاده می شود به می گویند که دفتر بود هوگان قهرمانان. آن بود که مردم در یک اردوگاه زندان که فقط تلاش برای مناسب و معقول برای هر یک از دیگر. که دقیقا همان تجزیه و تحلیل.

جان مالکوویچ در فضا نیروی.
هارون اپستاین/Netflix

Alissa Wilkinson

یکی از چیزهایی که من در مورد فضا زور است چگونه تیز سیاسی آن را احساس می کند. وجود شخصیت های که نام و به نظر می رسد به سختی محجبه نسخه از واقعیت ما با شخصیت که به نظر می رسد برگرفته از همه از نانسی پلوسی و اسکندریه Ocasio-کورتز به آنتونی Scaramucci. بدیهی است که پارک ها و تفریح و سرگرمی است برخی از عناصر سیاسی و همچنین, اما یکی از این حملات یک مطلب طنز تن.

Greg Daniels

شما می دانید نشان می دهد که من در گذشته انجام داده است که آن را به یاد من بیشتر از این است که در واقع شاه تپه. شخصیت سرب در محافظه کارانه تر طرف. من فکر می کنم این چالش این است که برای به تصویر کشیدن دیدگاه وی در چنین راهی است که افرادی که سهم خود را از نقطه نظر احساس می کنید که آنها در حال با دقت با توجه به برخی از اعتبار و احترام است.

[با فضای نیروی,], آن را نه ما قصد رفتن کردن و بهم زدن سرگرم کننده در نظامی است. استیو و من هر دو را بستگان در ارتش. ما احترام زیادی برای همه مثبت است که ما بستگان خود را. من فکر می کنم آن را در مورد این نظامی که بسیار مورد خدمات و فداکاری [که] در حال فشرده بین سیاستمداران هستند که واقعا مضطرب در ماه به عنوان سریع که ممکن است در یک نوع از neocolonialist تقلا و دانشمندان که لزوما موافق با اهداف برنامه و سخت به درک. تا یک پسر مثل [Carell شخصیت] علامت Naird او تلاش خود را بهترین.

چیزهای زیادی وجود دارد که مثبت در امریکا سابقه با فضا. اگر ما تا به حال یک زیبا, درخشان, لحظه, ممکن است آن را از برنامه آپولو که در آن کل جهان در حال تماشای ما گام بر روی ماه. این نقل قول بود که آن را “یک جهش بزرگ برای بشریت است.” ما منجر شد. ما تا به حال یک حس است که ما همه در آن با هم به عنوان انسان است.

من فکر می کنم هدف ما طنز — و آن را نه فقط در کشور ما آن را در سراسر جهان — این است که بیشتر این افزایش ناسیونالیسم در نظر گرفتن محل و متضاد [کسانی که] در اوایل روز از اکتشافات فضایی است که در آن کل جهان بود ، بدیهی است که وجود دارد رقابت با اتحاد جماهیر شوروی اما بقیه جهان بود و احساس افتخار از فضانوردان آمریکایی.

در حال حاضر به نظر می رسد مانند مفهوم است که برای دریافت واقعی سربازان در ماه و یک ماه پایه با اسلحه. این احساس های مختلف به آن.

من نمی گویم که این دیوانه را برای محافظت از ما ماهواره یا هر چیز دیگری. بیشتر تحقیقاتی که ما انجام دادیم به آن بیشتر از آن احساس نمی مانند مشکل این بود که همه در سر مردم در ایالات متحده به دلیل وجود مردم در روسیه و چین و جاهای دیگر تقلا برای دریافت وجود دارد. من فکر می کنم نشان می دهد احساس تر است که آن را بیش از حد بد ما در حال حاضر در این مرحله جدید [اکتشاف فضا] که در آن نیست در مورد انجام آن برای تمام بشریت است.

Alissa Wilkinson

نشان می دهد همچنین مجموعه تا درگیری بین دانشمندان نظامی و خارج از منافع سیاسی. که احساس می کند مانند یک هوشمند تشخيص چرا چیزهایی مانند حفاظت از دارایی ها در فضا به طوری چپ چپ یا چگونه سیاستمداران می co-opt مشروع منافع ملی خود را به پایان می رسد. ما نه خوب در توضیح هر چیزی که می تواند به صورت مشترک در خارج از نظر سیاست دیگر.

Greg Daniels

این کشور را طوری تقسیم شده است. من فکر می کنم پادشاه هیل بود در مورد بخش بود اما به معنای چیزی است که هر کسی می تواند از تماشا و فکر می کنم در مورد بخش و گذشته آنها را پیدا کردن نقاط مشترک. بنابراین من نمی دانم. فضا نیروی قرار است به سرگرمی است. این قرار بود باز برای همه است.

من فکر می کنم وجود دارد انتظار می رود که دلیل آن را در مورد “فضای نیروی” نشان می دهد فقط می خواهد بی امان مسخره. این چیزی است که ما تا به. کسی چه می داند ؟ شاید مردم ناراحت خواهد بود که وجود ندارد به اندازه کافی مسخره. من نمی دانم. می تواند بود.

Steve Carell and Ben Schwartz در فضا نیروی.
هارون اپستاین/Netflix

Alissa Wilkinson

طنز احساس تیز در مکان. اما در قسمت سوم آن نیز ارائه شده مورد اول به صورت یک “فضای نیروی” ساخته شده است که من فکر می کنم, “اوه حالا من چه نقطه ای از این شاخه نظامی خواهد بود.”

Greg Daniels

من فکر می کنم که نوع پیام درست است ؟ Naird است که یک فرد خوب دل است. او تلاش خود را بهترین. او آرمان که در حال مرتب کردن بر اساس کلاسیک آمریکایی. او را به این وضعیت که آن را بسیار چالش برانگیز برای حفظ آرمان خود را.

آن را برای من به آنچه نشان می دهد در مورد — که برای منتقدان می گویند. اما قصد ما این است که نمی شود همه را یک طرفه بر روی آن.

Alissa Wilkinson

یکی از آخرین سوال: در یک فضای Force قسمت Naird و برخی از دیگران تقلید از آنچه در آن می خواهم به زندگی می کنند در یک ماه پایه. آنها گیر کرده در یک فضای کوچک در حال رشد سیب زمینی در حال اجرا در محافل و ورزش و این احساس بدجور آشنا به آنچه که ما در حال زندگی در حال حاضر. چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد این قسمت در حال حاضر ؟

Greg Daniels

که خیلی خنده دار است. من در واقع یک کیسه سیب زمینی بذر برای کاشت در حیاط خلوت من در مورد همه چیز به جهنم می رود. اما این قسمت تا حدودی با الهام از فیلم مریخ.

Alissa Wilkinson

من نمیفهمد.

Greg Daniels

من در میانهی شب انجام تحقیقات خود من پس اگر آن را نادرست اگر شما در واقع نمی تواند زندگی می کنند برای سال در, سیب زمینی, من قصد دارم در بسیاری از مشکلات است. اما من شروع به گیاه سیب زمینی.

ها برای اولین بار در آمازون نخست تصویری در مارس 1. فضا زور برای اولین بار در Netflix بکشد در مارس 29.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>