من ترس من فکر می کنم من یک خزش اگر من به او بگو آنچه که من واقعا می خواهید


A man in thought, as a male and female symbol flanks him.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های digitalskillet/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من یک 50s مرد است که سرکوب بیشتر جنبه های تمایلات جنسی خود برای بسیاری از زندگی خود را. من لذت بردن از زنان اما من بسیار بی کنجکاو. من یک مقدار زیادی از ناشناخته kinks. من هرگز نشان داد هر یک از این زمانی که من در قدمت در 20s و در حالی که من نشان می دهد برخی منافع به جهنم همسر من, او بسیار وانیل و تا به حال هیچ علاقه ای به بررسی این با من یا من اجازه می دهد برای کشف در خود من. ما طلاق چهار سال پیش (برای بسیاری از دلایل داشتن چیزی برای انجام با ما ناسازگاری جنسی هر چند که کمک نمی کند!), و من به سرعت در ملاقات دیگری که خوب است و به نوعی شریک و خیلی مشتاق تر و روشنفکر تر از سابق من. اما من پیدا کنید من هنوز می ترسم برای به اشتراک گذاشتن تمام جنبه ها از من خواسته با او به خاطر ترس از رد. او می داند که هیچ چیزی در مورد من میل به کشف رابطه جنسی با مردان و من به اشتراک گذاشته اند تنها کمی از برخی از خواسته های دیگر. برخی از چیزهایی که او گفت: من احساس خیلی خاص او نمی خواهد باز به برخی از چیزهایی که من می خواهم را امتحان کنید.

بنابراین من دو سوال برای شما: اول, چگونه یک سهم غیر معمولی تمایلات جنسی با یک شریک ؟ شما چطور تا عصب به فاش کردن عمیق اطلاعات شخصی که ممکن است در نتیجه رد یا بدتر بودن به عنوان یک خزنده فرد ؟ و دوم از کجا می توانم برای دیدار با مردم با منافع مشابه? مثلا یکی از من ممکن است زنان پوشیده و مردان برهنه (زن برهنه مرد) اما من هیچ ایده که در آن برای دیدار با زنانی که من می توانم لذت بردن از این با.

—گره خورده و اشتباه

عزیز KC

قبل از من به واقعی خود سوال آیا شما مطمئن هستید که می خواهید با یک زن دیگر که شما از لحاظ جنسی ناسازگار ، شما می گویند شما او را ملاقات کرد به سرعت و در حالی که من مطمئن هستم که او را به عنوان بزرگ و روشنفکر به عنوان به شما می گویند, تمایلات جنسی خود را برای شما مهم است—و شما همچنین می گویند شما خیلی مطمئن شوید که او نمی خواهد به آنچه که شما هستند. من فکر می کنم آن را خوب قطعا کارآمد تر—به بزرگ بالقوه عدم تطابق از راه های اولیه. برای من که “گاهی اوقات من ارتباط با مردم را نداشته باشد،” برای شما که “من بسیار کنجکاو در مورد اش و می خواهید برای کشف آن در عمل است.”

“معمولی” و “تمایلات جنسی” جالب زمانی که شما آنها را با هم. بر خلاف یک آزمایش خون برای تعیین کمیت ما در جهان درونی خود گزارش شده است. ما باید خودمان را به خوبی به افشای اطلاعات دقیق. گسترده دسترسی به پورنوگرافی آنلاین به ما داده است یک تصویر جالب از آنچه که مردم به دنبال و سازمان دیده بان برای لذت و کلمات آنها با استفاده از به جستجو برای آن. من نمی تولید بسیاری از فیلم های سفارشی, اما من شنیده ام برخی از وحشی داستان ها و درخواست های دریافت شده برای برخی جالب و دقیق ، بیشتر آنچه که من آموخته ام این است که تمایلات جنسی انسان است و حتی بیشتر پیچیده و خاص و متنوع تر از ما می خواهم فکر می کردم. زن عینکی, زن و شوهر ممکن است جلوه ای از یک مطلب چتر xxx مانند فیس بوک و یا تحقیر یک بخش از یک دسته به طور فزاینده ای باریک و دقیق یکی.

صحبت از مردان و مایل نیست به عنوان یک خزش اجازه دهید کار خود را در جمله بندی. می تواند شما را توصیف آنچه شما در مورد آن ؟ امر پوشیده و مردان برهنه, جنس نر کار فقط به عنوان به خوبی به عنوان طولانی به عنوان شما برهنه است ؟ در آن است در مورد قدرت ؟ شما می توانید شروع به گفتگو با چیزی شبیه به “من کنجکاو برای یادگیری بیشتر در مورد آنچه شما به لحاظ جنسی و من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن برخی از منافع خود. شما اجازه دهید من می دانم اگر شما می خواهید به این بحث در برخی از نقطه؟” ابراز علاقه و ترک دعوت یک نکته من را برداشت تا از مربی جنس Vonka رومانوف. و یا شما می توانید صبر کنید برای یک فرصت برای آن را به آمد تا به طور طبیعی و به آرامی حرکت مکالمه بیشتر در این جهت است. آماده به اشتراک گذاری روانشناسی از آن است. آماده برای سوالات شما ممکن است پاسخ به در این زمان. آیا بهترین خود را به اجازه دهید شریک زندگی خود را در جزئیات آنچه دوست دارید و آنچه در مورد آن را دوست دارید.

شما ممکن است را رد کرد. این رد شدن ممکن است ملایم یا خشن. اگر که اتفاق می افتد برای دیدار با افرادی که ممکن است منافع خود را شما می توانید سعی کنید مرجع تخصصی انواع وب سایت های دوستیابی, برنامه های مانند Feeld و OKCupid که تمایل به جذب بیشتر مردم گره خورده و زمانی که آن را بی خطر به انجام این کار — شما می توانید به تالار و یا انجمن و احزاب است. خود را از مردم خارج وجود دارد که آیا یا نه آن را به این خوبی و نوع شریک جدید.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

دوست دختر من و من (هم زنان ما در اوایل 20s) شده اند با هم برای چند سال در حال حاضر. ما صحبت کردیم در مورد کاوش غیر تک همسری در گذشته, اما آن را هرگز در واقع به مقدار قبل از در حال حاضر. دوست دختر من و من هر دو کار برای همان شرکت در این تابستان و ما هر دو را توسعه له ما همکار ، این برای من غافلگیر کننده بود به خصوص—من تا به حال احساسات برای یک مرد در سال است. از دوستان خوب در کار ما هم شده است معاشقه با او (دوست دختر من بیشتر به طور مستقیم از من) و من فکر می کنم او معاشقه بازگشت اما آن را توسعه نیست فراتر از آن نشده است.

من تا به حال نوع انتظار است که زمانی که من می خواستم به واقع عمل احساسات خود را برای کسی به من احساس حسادت شخص دیگر و نا امنی در مورد روابط ما. به جای آن این است که تا کنون عالی بوده برای ما رابطه—زندگی جنسی ما بهبود یافته در هر دو کیفیت و کمیت به عنوان ما هر دو وزوز با هیجان جدید له. اما من شگفت زده چگونه حسادت و نا امن احساس می کنم که پیتر ممکن است احساسات برای دوست و نه برای من.

من هرگز واقعا فکر زیادی در مورد داشتن یک نفره و یا آنچه در آن می خواهم به یک شخص سوم در رابطه ما قبل از در حال حاضر. اما به من که چیزی است که باعث می شود بیشتر حس با ما زمان پویا با ما همکار. من می تواند صدمه دیده است اگر دوست دختر من و من له به پرت تابستان بدون من. من دوست دختر از سوی دیگر تا به حال بیشتر شده است fantasizing در مورد اتصال با پیتر در خود و می گوید: این ایده از یک, است, تهدید آمیز از هیجان انگیز به او.

پس ما به غیر تک همسری و این یک سناریو ما می تواند پیش بینی کرده اند, من حدس می زنم من نگرانم: گزینه های ما چه هستند? آیا دوست دختر من و من ناسازگار رویاهای اینجا ؟ چگونه ما می توانید در همان صفحه ؟ و سپس چگونه ما (و یا فقط دوست دختر من?) این را تا با پیتر برای دیدن اگر او حتی علاقه مند است ؟

—دو زن یک مرد

عزیز دو زن یک مرد

بنابراین شما و دوست دختر خود را باز خواهد بود تا روابط خود را پس از چند سال از داشتن برای اولین بار با یک همکار.

لطفا این کار را انجام نمی.

آن را بیش از حد بسیاری از متغیرها با احتراق خطر تمام لایه در بالای هر یک از دیگر. این مواد منفجره لازانیا. مطمئن شوید که آن را ممکن است خوشمزه اما خطرناک است.

شما و دوست دختر خود را می تواند به خوبی توسط یک گفتگوی جدی در مورد آنچه احساس می کند مانند آن را ممکن است خوب و آنچه احساس می کند مانند آن را نمی ممکن است قبل از شما دو نفر یا یکی از شما خود به خود پیدا کردن یکی دیگر از جالب شریک بالقوه است. اما لطفا نه این پسر. نگرانی من این است که اگر آن ضربات و شما با قرار دادن این شرکت را در رزومه کاری خود را و یا لینک مرجع پس از دراماتیک محل کار, سه نفره می تواند آسیب رساندن به زندگی حرفه ای خود را.

هنگامی که ما در پاسخ به این سوال روی تخته سنگ زنده, غنی به ذکر است که او ترجیح میدهد برای به تاخیر بیشتر محافظه کار شریک در باز کردن مقدمات—فرد با تردیدی در—و من فکر می کنم که فوق العاده مشاوره.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من یک مرد میانسال ازدواج برای 10 سال به یک زن در همان سن است. ما از نظر مالی با ثبات و ما بچه ها را ندارید. ازدواج ما بزرگ است و ما به ندرت به استدلال می کنند. ما لازم نیست که مسائل مربوط به سلامت و یا شغل استرس زا. ما باید گفتگو و او بهترین دوست من. اما وجود دارد یک مشکل: ما هرگز ، مانند بسیاری از زوج های ما آغاز شده با فرکانس بالاتر اما در طول چند سال گذشته آن را تبدیل به تقریبا وجود ندارد. رفته ایم تا زمانی که هشت ماه بدون. من به آرامی مطرح کردن این موضوع هر چند ماه و او همیشه موافق است که ما می توانیم بهتر انجام دهید. ما معمولا جنسیت یک بار یا دو بار پس از این گفتگو و سپس آن را به هیچ چیز.

من پیشنهاد چیزهایی که ما می تواند انجام دهد به نگه داشتن هر یک از دیگر هیجان زده, اما او به نظر نمی رسد علاقه مند است. هنگامی که ما انجام رابطه جنسی ما همیشه دنبال همان روال. ما را در حالی که من او را با انگشتان من و سپس مبلغ PIV تا زمانی که من به پایان برسد. که در آن است. من او را شگفت زده کرد در سال گذشته با یک پایه ویبراتور امید جرقه چیزی. ما سعی کردیم آن را یک بار و با وجود بهره گیری از آن او هرگز از ذکر دوباره آن را. او همچنین گفت: من در گذشته که او نمی افتاد. من مطمئن هستم که او تا کنون است.

من مطمئن هستم که آنچه به انجام در اینجا. او می گوید: او مرا دوست دارد و هنوز هم به جذب من, بنابراین من نمی فهمم چه خبر است. او یک منافق و بسیار مترقی در تمام زمینه های دیگر. وجود دارد امید رفع ما یا من محکوم به زندگی از ابزار زمانی که او در خانه نیست برای بقیه از ما ،

—هیچ بچه ها بدون استرس بدون رابطه جنسی

عزیز NKNSNS,

همسر شما ممکن است بسیار جنسی. او ممکن است خجالتی در مورد تمایلات جنسی برای هر تعداد از دلایل. او ممکن است به نوعی از پاسخ جنسی که نیاز به یک نوع خاص از عشقبازی. (برای اطلاعات بیشتر در که دیدن امیلی Nagoski را به عنوان شما هستند.) هیچ یک از ما می تواند شکل که بدون برخی از اطلاعات بیشتر از او, بنابراین شما باید آن را به ارمغان بیاورد. و شما نیاز به چیزی متفاوت را امتحان کنید چرا که راه این مکالمات اتفاق می افتد شده است نیست هر چیزی حل دراز مدت.

رسم بر مهارت است که کمک به شما در حفظ یک ازدواج بزرگ. انتخاب یک بحث زمان که در آن هر کس هوشیار به اندازه کافی تغذیه هشدار و راحت است. فکر می کنم در مورد آنچه شما می گویند از قبل با مراقبت گرفته شده برای عبارت همه چیز در راه او خواهید بود به راحتی قادر به شنیدن و بیان موقعیت خود را به طور کامل. چیزی شبیه “من فکر می کنم ما ممکن است متفاوت میل جنسی سطح, و من می خواهم به بحث در مورد آن با شما است.” اگر او موافقت می کند, شما ممکن است از کنار برخی از دانش از Nagoski کتاب و از او بپرسید اگر او علاقه مند می شود در تلاش برخی از راهنمایی. اگر او مخالف شما می خواهید بپرسید که آیا او احساس می کند راحت ابراز تمایلات جنسی خود را به شما. اگر او نمی کند, شاید درمانی است که ارزش امتحان کنید. اگر او می کند آن است که کاملا معقول و منطقی به درخواست او برای کمک به شما کشف کردن که در آن miscommunication است که اتفاق می افتد به دلیل وجود یکی از بزرگ.

اگر همسر شما نیست به عنوان به عنوان شما او ترقى ممکن است گسترش به باز کردن ازدواج است. به طوری که ارزش بالا آوردن بیش از حد را دارد. موفق باشید.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

شریک زندگی من و من هر دو ترانس و (به کمی متن به شکل ناقص و زودگذر برچسب) آنها سابق سنگ بوچ که در حال حاضر برای شناسایی بیشتر به عنوان یک سوئیچ در اتاق خواب من گذشته بالش شاهزاده خانم که هم در اصل یک سوئیچ امروزه. آن را احساس می کند مانند ما بسیار خوب در مورد اینکه در همان صفحه از نظر تنظیمات برای بیشتر قسمت ها و بزرگ در ارتباطات قبل و بعد از. ما هر دو سابق انجمن مربیان و HIV مشاوران بنابراین احساسات جنسی و تدارکات و سالانه بررسی یو پی اس—ما رو که در قسمت پایین.

آنها می خواهم به استفاده از یک بند در حال حاضر و پس از آن و من حداقل تجربه آن را شخصا. آنها اول شخص من یکی از استفاده با که پس از بسیاری از مکالمات طولانی و آنها پیدا کردن یک مجموعه ای از تجهیزات من به طور کلی دوست دارم و به نظر می رسد به خوبی مناسب به آنچه که ما هر دو به دنبال. مسئله این است که در عمل: من متشنج کردن با آنها را هنگامی که آن را می آید به نفوذ و آن را سخت به آن را راحت است. ما سعی کرده ایم بسیاری از مواضع مطمئن شوید روانکاری نیست و این موضوع مقدار زیادی و تعداد زیادی از عشقبازی, معمول, عیب یابی. من به راحتی با dildos این اندازه در زمان خود و با شریک زندگی من است. این بخشی از یک الگوی در پایان من—من یک تروما بازمانده من آسیب پذیری با شرکای نمی آید به راحتی در کل و راستش گاهی اوقات من نگران من ملال در مورد نفوذ این راه (نوع مانند گرفتن نگران مضطرب شدن, اگر شما می دانید که احساس) که باعث می شود من بیشتر در سر من. که بیقراری اتفاق افتاده چند بار زمانی که ما تا به حال رابطه جنسی عمدتا در آغاز رابطه ما اما من شریک بسیار تایید از جنسيت و بزرگ در خواندن سیگنال و حمایت کردن بلافاصله اگر آن را به نظر می رسد مانند آن را اتفاق می افتد. من می دانم که نا امید شدن بیش از این را فقط آن را بدتر می کند اما من فکر می کنم ما در حال راه اندازی برای رسیدن به موفقیت و در عین حال آن را هنوز هم یک مبارزه است و برای تقریبا یک سال در حال حاضر.

من فقط با قرار دادن در یک جهت کمی کوچکتر مصنوعی (نیم اینچ کوچکتر در قطر نسبت به یک دیگر) به تلاش و کار و راه ما اما آیا شما هر گونه خاص دیگر از پیشنهادات ؟ من خیال پردازی در مورد سواری آن با رها کردن و من می دانم که شریک زندگی من می خواهم آن را بیشتر در چرخش است. با COVID-19 نگه داشتن ما در خانه در حال حاضر ما سعی می کنیم در مورد دو یا سه بار در ماه و ما می توانیم پیدا کردن یک موقعیت است که به طور فعال دردناک برای من شاید نیمی از کسانی که بار (این یک بهبود عمده در مقایسه با چند ماه پیش). سحر و جادو هک خواهد بود اما فقط یک نظر بسیار خوش آمدید در این نقطه است.

—خواهد-بود قدرت پایین

عزیز می شود قدرت پایین

من تازه از سحر و جادو هک.

بند-ons های خارجی دستگاه تناسلی و dildos همه نگاه مانند یک ستون هرمی شکل سنگی, اما آنها می تواند بسیار متفاوت تجربه است. بنابراین من فکر نمی کنم آن را عجیب و غریب است که شما باید برای پیدا کردن زاویه خود را بیش از همه دوباره با شریک زندگی خود را برآمدگی.

اما خود بیقراری نگران به نظر می رسد کلیدی در اینجا. از خودتان بپرسید: بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد ؟ جدی—من می خواهم یک لیست از 25 چیزهایی است که می تواند مارپیچی خارج از کنترل و پس از آن من می خواهم یک طرح برای هر یک از آنها. این برنامه باید چند بخشی زیرا نه تنها به شما فکر کردن در مورد آنچه شما می خواهید انجام می شود در بدترین سناریو شما باید به فکر کردن در مورد نقاط مختلف در طول راه که در آن شما می توانید سر فاجعه خاموش در عبور. شاید که تصدیق کرد که شما احتمالا تجربه بیقراری دوباره و تصمیم گیری است که شما سیگنال برای یک توقف در اول اشاره است. شما می توانید یادگیری شناختی رفتاری تکنیک های برای کمک به شما در کاهش اضطراب و بازگشت خود را به حال. تیز احساس مانند گاز گرفتن لیمو یا برگزاری یخ می تواند مفید باشد می تواند به عنوان حواس او را پرت است که مغز شما کار می کنند. شما بهترین در دست یک درمانگر واجد شرایط برای این بخش. شما همچنین ممکن است در نظر خواندن Staci هینز را شفا جنسی.

هنگامی که شما قادر به مدیریت آن ترس من امیدوارم که شما خواهید بود با رها—اما خودتان زمان بدهید و ملایم باشد.

—Stoya

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

دوستان من و من نزدیک هستند و بسیار رک در مورد ما تجربه جنسی است. من به طور کلی لازم نیست که با دوستان من, اما آنها باور نمی در آن محدودیت. ما صحبت اخیرا در مورد برنامه ریزی تعطیلات آخر هفته که در آن یک گروه از ما خواهد برود و احتمالا یک. من واقعا هیجان زده در مورد ایده—به جز یک qualm.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>