من احساس بد در مورد این اما من دوست پسر زشت است


A man with a grimace emoji over his face.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس
Ranta تصاویر/گتی ایماژ به علاوه.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من 34 ساله و من با دوست پسر من برای 13 سال است. ما لازم نیست که کودکان و نوجوانان (در عین حال) ما باید یک رابطه جنسی است که همیشه خوب است و ما به سختی مبارزه کنند. من صادقانه نمی تواند شکایت: او نوع انسان هر کاری را می خواهید. او مراقبت بسیار اندیشمندانه خنده دار—من می توانم ادامه دهم اما شما نقطه دریافت کنید. به هر حال من احساس می کنم بد برای حتی فکر کردن در این راه اما من هستم و هرگز واقعا از لحاظ جسمی به او جذب شده. در طول زمان ما در هر دو وزن به دست آورده اند و اجازه دهید خودمان را به یک کمی اما همانطور که ما مسن تر کنید من کمتر جذب می شوند. من می دانم که مردم احتمالا تعجب که چگونه من ماند کسی که برای مدت طولانی است که من هرگز فکر نمی کردم شد زیبا یا خوش تیپ اما من به شخصیت او و عشق او برای من و چیزی که مهم است ، در حال حاضر من خودم در دیگر مردان آنلاین و در خیابان من آرزو می کنم من مرد نگاه مانند آنها و یا تا به حال برخی از ویژگی های خود را. من واقعا آرزو می کنم من این راه احساس—من احساس می کنم بسیار کم عمق است. من می خواهم به نگاهی به او و تمایل به تبدیل لباس خود را خاموش اما من به او نگاه کنید و گاهی اوقات به خودم گفتم “او زشت است.” من نمی خواهم به این افکار در سر من—آنها معنی و خودخواه و من هرگز خودم را به او بگویید به چهره اش که من فکر می کنم او زشت است. لطفا کمک کنید!

—شرک

عزیز شرک

من در مورد بود که کسی که فراخوانی سیمپسونها در ستون مشاوره (در سال 2020 کمتر). من درک می کنم اگر شما و یا هر کس دیگری خواندن هرگز می خواهد به صحبت می کنند دوباره به من. ب-طرح از فصل 7 “لیزا می شود ‘A'” درگیر هومر خرید یک سوپر مارکت کوچک خرچنگ که او برنامه ریزی شده در پرواربندی تا قبل از غذا خوردن و در نتیجه پرداخت یک قیمت کوچک برای یک نهایت بزرگ خرچنگ. هومر طرح پیچ خوردگی زمانی که او یک علاقه برای سخت پوستان است که او به نام آقای Pinchy. در یک صحنه او تلاش برای متقاعد کردن حاشیه های جدید خود را حیوان خانگی فریبندگی توسط کدکن Pinchy در صورت خود را به او نشان دهد چقدر ناز او بود. چه مرگ تو را دیدم یک غول پایین-خانه warbug با دانه دار چشم و disconcertingly غربت آنتن; چه هومر دیدم یک لبخند کوچک seapuppy مملو از بشقاب چشم و خوش طعم کمی ضربه شلاق. زیبا به عنوان یک دکمه. که عشق: پیدا کردن یک خرچنگ ،

من با استفاده از این مثال چون من دوست دارم فکر Pinchy اما همچنین به این دلیل آن را راهی برای نشان دادن نسبتا شایع حکمت است که بیشتر به شما نگاه کسی جذاب تر تبدیل شدن آنها به شما. (من می دانم که عقل مشترک نیز می گوید: “آشنایی نژاد تحقیر” اما اجازه دهید تمرکز بر روی که حکمت حق در حال حاضر.) حتی برخی از داده ها به عقب چاپلوس اثرات طولانی مدت زل زل نگاه کردن. من فرض این خواهد بود به خصوص با کسی که با شما همراه و همیشه جنس خوب با. بنابراین در مورد شما اولین چیزی که من می خواهم نگاه در این است که آیا رابطه شما واقعا به عنوان بزرگ به عنوان شما را از آن خارج می شود و یا اگر جسمی خود دافعه است که نشان دهنده یک مسئله بیشتر. این است که لزوما اينطور نيست و تجربه خود را قطعا می تواند انحراف از آنچه که مطالعات نشان می دهد این امر تمایل دارند اما من فقط مطمئن شوید که شما در واقع مربع وجود دارد.

شما را در انتخاب یک پسر که کمتر جذاب فیزیکی به دلیل فراوانی از ویژگی های دیگر که ربطی به ظاهر خود را. اما این صفات خود caringness, کردار و طنز—بودند با اینحال جذاب خود و جمعی راه است. آنها جذب شما. استارک نادر از کمال انسانی باعث می شود انتخاب یک شریک یک مذاکره است. شما به ناچار باید به بخشش کاستی به خاطر گرفتن بقیه بسته است. شما برداشت یک پسر به دلایلی که بسیاری از خواهد بود واجد شرایط به عنوان مادر و غیر سطحی. و در حال حاضر همه چیز تغییر کرده است. شاید شما نه شخص شما فکر می کنید شما بودند شاید اولویت های خود را منتقل کرده اند شاید شما صرف بیش از حد بسیاری از بارور آرشیو سال با یک شخص نیست که دقیقا آب گیاه خود را. بالا فکر منطقی مشاوره خواهد بود برای شما به درک آنچه شما باید (یک پسر است که همه چیز اما داغ) نه آنچه که شما نمی (یک مرد است که به سادگی گرم) اما من می دانم که چقدر مهم جاذبه را می توان در روابط است.

اگر رابطه واقعا در غیر این صورت بزرگ و در عین حال شما هنوز هم نه تنها به او احساس می کنم که این مسئله ادامه خواهد داد به طاعون شما. اگر شما نمی خواهید به زندگی می کنند در این دولت در نظر پیدا کردن یک شریک جدید. خواهد بود که واقعا غم انگیز اما چه چیز دیگری می توانید انجام دهید ؟ شما نمی توانید تنظیم مجدد چهره اش—تنها وضعیت خود را.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من یک مرد تنها در اواخر 30s که هرگز واقعا به ازدواج است. من بسیار آلفا و در حالی که من تا به حال بسیاری از دختر و عاشقان من به نقطه که در آن من می خواهم برای پیدا کردن کسی که به حل و فصل کردن با. مشکل من در این نقطه است که گزینه های من. من به کار گرفته شده توسط دولت فدرال است. وقتی که من برای اولین بار شروع به راه بازگشت در اوایل 2000s من پایه کارمند. بنابراین پیدا کردن زنان در محل کار نسبتا آسان است اما در حال حاضر من در بالا-سمت مدیریت. و به عنوان بخشی از اصول اخلاقی من نمی توانم تاریخ هر کسی که یک تابع (حتی اگر من شکسته ام که حکومت در گذشته). به طوری که کاهش گزینه های من در کار عملا صفر است. اما من به زنان زیردستان معاشقه با من ساخت مطرح و نظرات مانند “شما باید دست بزرگ.” شما چه اندازه کفش” و غیره. من حتی نمی اذعان آنها به خاطر ترس از یک #MeToo آمار. پس از آن به من ارمغان می آورد به نقطه بعدی. من می دانم که به عنوان یک مرد آلفا, من می تواند مشکل را با در روابط است. من مطمئن هستم که شما می دانید همه چیز در مورد alphas و من نیازی به توضیح دلایل. چگونه می توانم پیدا کردن کسی که می تواند مرا درک و مش با من, بنابراین من نمی تواند بر اعصاب خود را بیش از حد ؟ و چه نوع از زنان, شخصیت, عاقلانه, من باید جستجو? من خسته از رانندگی زنان دور اما من نمی توانم به نظر می رسد برای کمک به آن است. آیا باید هر چیزی برای انجام با سال جوانتر من که در آن من ترجیح پریدن از دختر و مایل نیست هر چیزی منحصر به فرد است ؟ و یا آن را فقط بخشی از بودن یک مرد آلفا?

—سگ آلفا

عزیز آلفا سگ

در واقع من نمی دانم همه چیز در مورد مردان آلفا و من متقاعد نشده یک تفاوت وجود دارد بین کسی که معتقد است که او بسیار ویژه ای است که سرنوشت خود را به کنترل و تسلط بر هر وضعیت و باغ-انواع asshole. بدون جرم. (هر چند من مطمئن هستم که به عنوان یک آلفا شما می توانید آن را.) من تعجب می کنم آنچه زنان که بوده ام با شما می گویند در مورد وجود چنین تفاوت بیش از حد.

شما نوشتن که شما یک “مرد آلفا” را چندین بار مانند این است که ثابت دولتی بودن مانند “مرد آلفا” همان چیزی است که شما قرار داده شد و بر روی زمین می شود. اگر شما بیگانه مردم و گرفتن آنچه شما می خواهید, چگونه آلفا هستند که شما در واقع ؟ چه جدا توهم برتری و اعتماد به نفس بی پایان از راست تا توهم net نتایج. و فرض شما در حال مبارزه با کسانی که از این رو نوشتن خود را به یک ستون مشاوره.

من فکر می کنم شما بهتر است تعطیل خود را از این “آلفا” تصویر در سر خود را که من مطمئن هستم واگرا از رفتار دیده می شود و در گونه های دیگر alphas. در یک سال 2017 TEDMED بحث primatologist فرانس د وال (که کتاب شامپانزه سیاست کمک کرد تا مورد پسند عامه اصطلاح “مرد آلفا”) مورد بحث چگونه مرد آلفا شامپانزه او مشاهده نمی شد قلدر که اغلب خود تعیین بشر آلفا مردان تمایل دارند. به جای شمپانزه alphas دیپلماتیک هستند و بسیار همدلانه. آنها را همکار خود شمپانزه ها به خصوص کسانی که با کم جایگاه اجتماعی و احساس دیده می شود. رهبری! در ضمن مطالعات متعدد در زنان ادراک بشر مردان آلفا و صفات مرتبط با آنها را در بر داشت که تسلط شد جذاب ترین زن respondees که آن را با نفع اجتماعی رفتارهای. در یک تجزیه و تحلیل از مطالعات دانشگاه کالیفرنیا در برکلی را خوب بیشتر مجله گزارش داد: “با این تحقیقات نشان می دهد که مرد ایده آل (برای یک تاریخ و یا شریک رمانتیک) کسی است که جرأت و اعتماد به نفس و بی قید و حساس بدون اینکه مهاجم خواستار غالب آرام و خجالتی و یا تسلیم.”

با توجه به آنچه شما نوشته اید من فکر می کنم برخی از سرهم بند در زیر هود خود را به منظور است. شما می توانید دست کم گرفتن ارزش محبت—آن را تنها می تواند تقویت شود و تا پایان ساخت شما نگاه قوی تر است. اگر شما مشکل است زیرا شما در حال آلفا, آن را در بهترین منافع خود را به کمتر آلفا یا حداقل به گسترش خود را تعریف. شروع شده توسط بودن کمتر نگران تبدیل شدن به یک #MeToo آمار و بیشتر در رابطه با رفاه زنان شده اند که به طور سیستماتیک مورد آزار قرار گرفته و بهره برداری از سپیده دم تمدن به عنوان ما آن را می دانم. فقط یک نکته!

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من 40ish ، حدود 10 سال پیش بعد از یک ازدواج موفق, من در آغوش این واقعیت است که من یک برده لباس زنانه پوشیدن که جذب غالب مردان است. پس از سال ها از جنس ناشناس, یک شب می ایستد و یک زن و شوهر از روابط بد آشنا شدم فوق العاده مرد غالب که من بودن من. ما شده اند با هم برای تقریبا یک سال. ما زنده به طور جداگانه اما قبل از ویروس من می بینم او تقریبا هر روز را صرف تعطیلات آخر هفته در خانه خود را. او می خواهد مقعد رابطه جنسی با من در مورد پنج بار در هفته از آن من ممکن است ارگاسم حداقل یک بار و گاهی بیشتر.

از آنجا که ویروس من گذاشته شده است و او در حال کار از خانه. ما بسیار بیشتر از هر یک از دیگر; من ممکن است صرف یک زن و شوهر weeknights در خانه اش. او است که با داشتن تعداد زیادی فیلم با من از 10 بار یا بیشتر در هفته است. او لذت می برد که غالب و داشتن رابطه جنسی در تقاضا و من واقعا لذت بردن از بودن در آنجا برای او, اما من برای مدتی حدود شش هفته است. من به راست و گاهی اوقات احساس می کنم اما آن را فقط اتفاق نمی افتد. که قادر به از دریافت, سکس از کون, یک جایزه بزرگ برای من چون ما تمرین کنترل ارگاسم/انکار و او همیشه اجازه این انجمن. من عصبی هستم در حال حاضر که من از دست داده اند توانایی به اوج لذت جنسی از مقعد—آن را آغاز کرده است در سر من که او با من. من نمی دانم چه خبر است, استرس, شاید, و یا می توانید تمام فیلم بود dulling من حساسیت? من می خواهم ارگاسم بازگشت.

—CD مشکلات

عزیز CD مشکلات,

هر زمان که ما می بینیم تغییرات در فیزیولوژی ما آن را یک ایده خوب به دکتر مراجعه کنید زیرا چنین تغییراتی ممکن است نشان دهنده یک بیماری زمینه ای. بنابراین سعی کنید که اول است. Anorgasmia (گاهی اوقات به عنوان تاخیر در ارگاسم یا تاخیر در انزال) است که اغلب تحت درمان با پروکسی هدف قرار دادن آن باعث می شود. تحریک بیش از حد اغلب به عنوان یک نتیجه از خود ارضایی است گفت: یکی از علل بنابراین شاید افزایش فرکانس از جنس تحت تاثیر قرار است. بیشتر احتمال دارد هر چند که یک علت روانی مانند اضطراب. که شما در حال تبدیل شدن به اضطراب در ناتوانی خود را به اوج لذت جنسی ممکن است به احتمال زیاد ساخت توانایی خود را به اوج لذت جنسی کمتر احتمال دارد. این نوع از باطل محافل تلفات رضایت جنسی. یکی دیگر از علل شایع anorgasmia است داروهای ضد افسردگی.

و می تواند استرس جهانی همه گیر و آنچه احساس می کند برای بسیاری از ما مانند قریب الوقوع آخرالزمان تحت تاثیر عملکرد خود را? مطمئن شوید که می توانید! من آرزو می کنم من می تواند به شما کمک کند با یکی که اما آن را بزرگتر از من. حداقل ما “همه با هم” و در راه خود را به تاخیر, ارگاسم, استعاره ای برای چگونه dissatisfying در این سال شده است برای بسیاری از ما. دوباره که به شما کمک کند اما می دانم که درد خود را احساس دور و گسترده.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من هستم و رنج می برند از وحشتناک مادام العمر مشکلات با بی خوابی است. یکی از چیزهایی که باعث بی خوابی من است که با داشتن یک ارگاسم است. اگر من یک ارگاسم از رابطه جنسی در شب, من نمی قادر خواهد بود به سر اشاره کردن برای دو ساعت یا بیشتر آن نیز می تواند منجر به نیمه شب بی خوابی است. (ظاهرا من در این تنهایی و زنان دیگر پیدا کردن ارگاسم انرژی به جای معکوس می باشد.) بنابراین تنها راه برای مدیریت رابطه جنسی در شب است که اجازه دهید خودم را که به آن و جلوگیری از ارگاسم به طور کامل. خوشبختانه من بسیار درک شریک زندگی است که نمی توان احساس اخته اگر از من و بیش از حد لذت بخش است. استاندارد راه حل خواهد بود سعی کنید در روز است که من تا حد زیادی ترجیح می دهند به هر حال اما ما در یک ریزه-آپارتمان کوچک با یک کلاس مدرسه ابتدایی که نمی تواند ترک خانه برای مدرسه در اردوگاه و یا بازی با دوستان به دلیل coronavirus نگرانی. آنچه در این اساسا بدان معنی است که من هرگز به ارگاسم حداقل تحت شرایط فعلی. ناپدید شدن به حمام برای 30-40 دقیقه یک گزینه نیست چرا که بچه های ما را متوجه نه به ذکر این واقعیت است که داشتن رابطه جنسی در تنگ حمام و سرویس بهداشتی است به خصوص ارگاسم های الهام بخش برای من است. حتی زمانی که kiddo قادر به آخر هفته تاریخ بازی دور بودند و تنها شاید دو بار در ماه. بنابراین در طول روز است که اساسا کردن جدول. نه از ما هستند و طرفداران صبح جنسی به دلایل مختلف—به همراه بچه های ما معمولا می خواهد صبحانه.

بخش دوم از این موضوع است که پس از سالها جستجو من در نهایت در بر داشت یک غیر اعتیاد آور خواب med که با این نسخهها کار, اما من یک “پنجره” که در آن من می توانید آن را. اگر من آن را خیلی دیر شده من غیر کاربردی روز بعد. بنابراین مصرف آن پس از ارگاسم است یک گزینه نیست. من می توانم آن را قبل از رابطه جنسی, چرا که 30 دقیقه پس از مصرف آن من هستم و غیر جنسی انسان طول می کشد و من حداقل 35 تا 60 دقیقه به اوج لذت جنسی. من اساسا با توجه به امکان داشتن همیشه همکاری ارگاسم دوباره حداقل تا زمانی که ما بچه است و می رود در روز آخر هفته است. اما این که تا حدود هفت هشت سال از هم اکنون. این است که حتی یک مشکل است که شما می توانید حل کنم یا فقط باید به آغوش تانترا و بدون داشتن ارگاسم کل نقطه ؟

—هیچ O

عزیز هیچ O

استقبال تانترا نیست بدترین ایده خود را به او داده و نه محدودیت های گسترده و rigidness که با آن شما را کشف کرده اند و تایید آنها. به نظر می رسد مانند صبح که ارزش گرفتن و به”فن” است که یک نرم تر از فقط در مورد هر چیز دیگری را در لیست خود. اگر در واقع انتخاب بین بیدار شدن از خواب در اوایل و هرگز, در کونی,, من فکر می کنم گزینه مناسب آشکار است. همچنین نگه داشتن در ذهن است که در تئوری پناه در محل یک روز به پایان رسیده است که کمک خواهد کرد که در آزاد کردن آپارتمان خود را برای خود dalliances. زمانی که از نظر جسمی ممکن است (و اگر از نظر مالی امکان پذیر است) من می خواهم در نظر استخدام یک پرستار بچه و اجاره یک اتاق هتل در اوایل شب به طوری که شما می توانید افراط در افقی پرنده در اوایل ویژه بدون اخلال در خواب خود را. من همچنین فکر می کنم که وجود دارد بدتر از همه چیز از بچه خود را, متوجه است که شما ناپدید شده در حمام و یا یک دوره طولانی از زمان (چیزهایی مثل orgasming تا کنون) اما پدر و مادر خود را انتخاب پدر و مادر خود را انتخاب و به من احترام آنها.

وضعیت خود را مایه تاسف است و من برای شما احساس می کنید. در حالی که من خوانده ام در مورد مردم بودن انرژی ارگاسم حدی که شما هستند—به طوری که آنها به نظر می رسد خود را تحت تاثیر قرار الگوهای خواب—چیزی است که من می خواهم تماس بگیرید مشترک پس از آن که ارزش صحبت کردن به یک متخصص. خود را PCP, یک متخصص زنان, یک متخصص خواب و/یا یک درمانگر ممکن است به ارائه برخی از مناسب کمک کند و تعیین کند که آیا وجود دارد علل آن است.

—غنی

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

من یک زن هستم از دیدن یک انسان جدید است و ما منتظر چند خرما به خواب با هم عمدتا به دلیل او سعی نمی کند. من فکر نمی کنم بسیاری از آن, اما زمانی که ما به جنسیت او گوسفندوار به لباس زیر خود را و بله معلوم می شود او یک آلت تناسلی مرد کوچک. این خوب است برای من—من ترجیح می دهم برخی از اندازه اما او مشتاق و خوب در چیزهای دیگر, بنابراین من نه بیش از حد در مورد آن نگران. (من کاملا مطمئنم که او در زیر به طور متوسط اگر شما تعجب آنچه که من به معنای “کوچک”; من می خواهم بگویم 4 اینچ و یا کمتر.) او در نهایت باز کردن و تایید این دلیل او منتظر برای شروع رابطه جنسی این است که او می خواست برای رسیدن به من کمی می دانم که من نمی خواهد رد او آشکار است. من کمی صدمه دیده است اما آنچه که او به من گفت بعد مشکل واقعی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountViagrabahisnowsweet bonanzabeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000joybetMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisataşehir escortlarelektronik sigara