من احساس می کنم زنجیر به شل. آیا راه بهتری برای کار از خانه ؟

قسمت یادداشت ها

جوانا واقعا نتواند او ، مصرف زوم تماس از آشپزخانه در او dimly روشن بروکلین آپارتمان مقایسه نیست به خود روشن و باز کردن دفتر پر دوستانه با همکاران. در این قسمت از چگونه!, بن Waber یک سازمانی دانشمند از بنیانگذاران Humanyze و نویسنده از مردم تجزیه و تحلیلبه ما می گوید که چگونه به استفاده از ما به نفع ما است. از آن آسان است به صرف تمام روز در زنجیر را به کامپیوتر خود را اما از بن می گوید: ما نیاز به پیدا کردن راه هایی برای استراحت و پرورش تعامل انسان. پس از همه, چت, اطراف کولر آبی—و یا مجازی و قهوه و خرما—در واقع افزایش بهره وری است. و اگر شما جوانا ظهر داخل ممکن است که در آن شما می آیند تا با بهترین ایده های خود را.

شما چه هستند سخت ترین چالش ها در طول همه گیر? و آنچه که شما در حال کار برای شما? ما ترک یک پست صوتی در 646-495-4001. ما در حال جمع آوری مشکلات شما و راه حل برای ما تکرار قرنطینه Q&A.

پادکست های تولید شده توسط Derek جان و راشل آلن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>