من در نهایت پرسید: چه چیزی است که عبور از حیوانات?


hands holding a Nintendo Switch

من گیج شدم!

ویلیام غرب/گتی ایماژ

وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در حال گیج کننده به من در مورد ما زمان بار. در میان آنها است که چرا هر کس با وسواس Animal Crossing: New Horizons. بازی منتشر شد در 20 مارس به عنوان آخرین نسخه در یک سری از بازی های نینتندو قدمت آن به سال 2001. در آن زمان من هرگز شنیده در مورد عبور حیوانات; در حال حاضر به نظر می رسد که در آن همه چیز سرگرم کننده اتفاق می افتد! تاپیک کل Instagram جامعه محور در اطراف عبور حیوانات مد; Marc Jacobs درگیر شد در برخی از نوع مجازی پیراهن همکاری. یک توسعه دهنده به تازگی برگزار شد همایش فن آوری های در عبور از حیوانات. همچنین شلغم از بازی هستند … متحد ما است. من تا به حال همه که تا آنجا که: من نمی دانم هر چیزی در مورد عبور حیوانات. تنها چیزی که من در مورد آن می دانیم آن است که به نظر می رسد شامل بیشتر دور سر انسان نسبت به حیوانات است.

برای رسیدن به انتهای بازی زمان درخواست تجدید نظر من صحبت کرد به جین هو, یک عامل به طور منظم به تخته سنگ را Future Tense, یک دوست که من استفاده می شود برای دیدن در فرد و گاهی اوقات اخیر ساکن دنیای مجازی از سلیمان و شلغم. مکالمه ما ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

شانون Palus: چگونه شد آخر هفته خود را و چه مقدار از آن را به شما صرف بازی Animal Crossing?

جین هو: دوست داشتنی بود, در بخشی به دلیل من صرف نیمی از آن بازی AC. من تا به حال دوستان به من جزیره برای اولین بار و رفت و به یک AC جشن تولد.

برای کسانی از ما که نشسته پدیده: چگونه توصیف می کنید این بازی به بیگانه ؟

شما ایجاد یک آواتار دیجیتال که می رسد کوچک و ظاهرا دست نخورده جزیره در کنار یک گروه از راکون است. هدف شما این است که این جزیره خانه خود را از طریق غارت منابع طبیعی و گول خورده به خرید و فروش کالا از طریق راکون’ اقتصاد است.

من یک مقدار زیادی از پیگیری سوال. چه گروه از راکون انجام وجود دارد ؟

آن را فقط تا حدی توضیح داده شده اما head honcho راکون تام گوشه به نظر می رسد به کسی که مرتب برای همه شما را به حرکت به این جزیره است.

و شما زندگی می کنند در این جزیره و غارت با راکون?

به نظر می رسد مثل شما واقعا تنها کسی انجام غارت; راکون تسهیل غارت پرداخت شما در تام گوشه ارز (“زنگ” و “گوشه مایل”) برای کار شما و محصولات شما فراهم می کند. مانند شما “مایل” برای تیراندازی بالن برگزاری ارائه از آسمان و یا برای سفت یک مقدار مشخصی از چوب است. شما می توانید از گرو در اوردن آنها را برای چیزهایی مانند بلیط هواپیما wallpaper یا مورد علاقه من—گوشه, Inc. تی شرت و کلاه

پس “بالن برگزاری ارائه” یک منابع طبیعی در این جهان ؟ و racoons فقط به طور کامل شیطانی اربابان?

برخی از افراد مخالف که آنها بد است. من تا به حال حداقل دو بحث در این مورد به تازگی, اما من قطعا فکر می کنم آنها مشکل ساز است. من برافراشته در برابر تام گوشه زیرا او به ارمغان می آورد شما را به این جزیره و به شما می گوید در اولین روز است که شما اتفاق می افتد به او مدیون 80,000, زنگ و که او به لطف وام شما که پول تا زمانی که شما پرداخت می تواند او را به عقب. یکی از دوستان من استدلال می کنند که آن را حداقل یک وام بدون بهره و بدون گوشه شما حتی نمی توان در این جزیره است. درست است که من به او که. من هم نمی خواهم به رنگ او را به عنوان به طور کامل وابسته به کار من. او باعث شده به این جزیره بیش از حد و دعوت فروشندگان و یک موزه متصدی به غنی سازی محل.

و این جزیره است که حداقل یک محل است که خانه خود را که برای تلفن های موبایل خوب است.

آن بوده است بسیار آرامش بخش “زنده” در جایی دیگر و ببینید دوستان من که در فضای دیجیتال.

چگونه می توانم به شما بازدید از جزایر دیگر و انجام کارهایی مانند جشن تولد ؟

بنابراین هر جزیره یک فرودگاه اجرا شده توسط دودو پرندگان. شما باید به مردم از طریق خود نینتندو مشخصات روشن و سپس دوستان خود را می توانید یا شما با یک کد و یا فقط باز کردن خود را به جزیره گیتس به تمام دوستان خود را. از مسافر دیدگاه شما بگویید dodos شما می خواهید به بازدید از دوستان خود را و به شما امکان پرواز وجود دارد در دودو خطوط هوایی. این در واقع بسیار هیجان انگیز—هنگامی که شما در حال گرفتن مهمانان آن را به شما نشان می دهد دوستان خود را “اطلاعات پرواز” و پیشرفت پرواز خود را به عنوان یک نوع از صفحه نمایش در حال بارگذاری. سپس آن را نشان می دهد دوستان خود را راه رفتن را از طریق دروازه و به فرودگاه!

یکی از بزرگ ترین چیزی که من تعجب شده است: شما نیاز به یک نینتندو تبدیل به بازی این بازی. آیا هر کس فقط باید نینتندو سوئیچ? چگونه هر کس به این همه در یک بار ؟

بازی بیرون آمد فقط به عنوان COVID بسته شدن ضربه تا آن زمان کامل بود حتی اگر شما نیست یک فن از سری قبل. من بازی Pocket اردوگاهگوشی نسخه از عبور از حیوانات قبل از تعویض بازی بیرون آمد و به حال شده فکر کردن در مورد گرفتن یک سوئیچ فقط برای AC انتشار. اما من نمی سرعت عمل کافی و سپس آنها را به فروش می رسد. به نحوی من مادر در قانون قادر به گیر یکی برای من هفته گذشته به عنوان یک هدیه تولد.

من به طور مستقیم درک تجدید نظر مجازی اردوگاه اما چه حلق آویز کردن در بازی شامل?

بنابراین بسیاری از چیزهایی که من آرزو می کنم من می تواند انجام دهد در فرد! شما می توانید در اطراف سرگردان شوم با هم فقط در مناظر و اگر میزبان شما متمایل شما می توانید انتخاب کنید خود میوه یا ماهی گرفتن با هم. دیروز من نشان داد برخی از مهمانان من جزیره موزه مجموعه و دوستم جزیره جایی که او بود با او جشن تولد, من شگفت زده در گسترش سوشی و آب نبات پنبه و خرید برخی از گل جدید و لباس در جزیره فروشگاه در دسترس هستند که در جزیره است. هر پاتوق من انجام داده ام در AC نیز همراه با زوم تماس به طوری که شما می توانید در واقع نوع ارتباط برقرار کردن در زندگی واقعی بیش از حد.

خوب یک سوال: آیا راهی برای برنده شدن عبور حیوانات?

نه واقعا. آن را بسیار شبیه به زندگی: برخی از مردم را به لذت بیشتر در ساخت خانه های عظیم و گردآوری سرد مبلمان, در حالی که دیگران فقط لذت بردن از ماهیگیری و جمع آوری اشکالات. واقعا وجود دارد نه اشتباه راه برای انجام آن است. و آن را واقعا به خوبی وجود داشته باشد در یک فضای که در آن قوانین جهان روشن و قابل پیش بینی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>