من دور از من بدرفتار و نقل مکان به یک پناهگاه. در حال حاضر من COVID-19.


A woman walks down a hallway.

tapui/iStock/گتی ایماژ Plus

Coronavirus خاطرات یک سری از اعزام کاوش چگونه coronavirus مؤثر است و زندگی مردم است. برای آخرین بهداشت عمومی اطلاعات مراجعه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت. به صورت تخته سنگ را coronavirus پوشش, کلیک کنید اینجا.

این ناشناس که-گفت-به از بازماندگان خشونت خانگی زندگی در موقت سرپناه اضطراری در شهر نیویورک ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح از گفتگو با جسیکا Militare.

سال پیش من از ازدواج سوء استفاده و بعد از آن ملاقات شخص دیگری. من شوکه شد این فرد بود و حتی سوء استفاده بیشتر از شوهر سابق من. من نمی توانستم باور آن برای من اتفاق افتاده اما بدتر—او از لحاظ جسمی جنسی و روانی سوء استفاده. این بار من هم از ترس به ترک; من نمی خواهم برای قرار دادن خودم یا خانواده ام در خطر است. ما در نهایت شکست اما سوء استفاده ادامه داد: از طریق تعقیب و تهدید و ارعاب. من به یک نقطه که در آن من می توانم خواب یا راه رفتن در خارج بدون ترس و من نمی تواند زندگی می کنند. رشد مامان, پدر, مادر من, هم, و من نمی خواهم که در زندگی من است. من آمادگی خودم را برای یک مدت زمان طولانی کار با درمانگران و کسانی که کمک به بازماندگان سازماندهی را ترک کنند. که روز اول سخت ترین: من یک دختر در 20s خود را از ازدواج من و من مطمئن هستم که من می خواهم او را دوباره ببینم. اما من مایل به انجام آنچه در آن زمان برای دریافت یک جای امن برای من. من نمی دانم که در آن من بود چون مقصد ما محرمانه است.

در ماه دسامبر زمانی که من یک واحد در این پناهگاه من بود و خیلی خوشحال است که من می توانید شروع به زندگی من بیش از. روز من شد معمولا گرفتن یک پیاده روی رفتن به فیزیوتراپی و دکتر قرار ملاقات و تماس گرفتن با خانواده. من استفاده می شود به عنوان یک ویرایشگر عکس, و من در به روز رسانی من فتوشاپ مهارت و امید به بهتر. من خون بررسی می شود هر چند هفته در بیمارستان درمانگاه. زمانی که من وجود دارد در اوایل ماه مارس دیدم مردم با پوشیدن ماسک و افراد بیمار و قرمز با درجه حرارت در انتظار منطقه است. من فکر می کردم این است که باید جدی است.

پس از آن ما تا به حال یک جلسه در پناهگاه زمانی که آنها متوجه coronavirus خطرناک است. هر ساکن شد و گفت: آنچه که ما باید انجام دهید, چگونه به نگه داشتن همه امن است. ما یک بسته با یک ماسک و دستکش. همه گروه لغو شد و ما شروع به داشتن فردی قرار ملاقات از طریق تلفن. وجود دارد یک جمعی آشپزخانه در طبقه پایین اما برای ایمنی آن بسته شده است. ما رو مطلع است که کسی که با ما در گروه درمان شده بود یا در معرض و یا به کروناویروس بنابراین ما خواسته شد تا به ماندن در اتاق ما برای قرنطینه. اگر شما بچه ها آنها مجاز نیست به بازی با هم. مردم در تلاش بودند به بحث در, اما نگه داشتن فاصله خود. مردم ترسیده بودند. این وحشتناک بود. ما نمی دانیم که چه خواهد شد با وضعیت ما و یا جایی که ما به آینده به دلیل این است که یک سرپناه موقت.

در اواخر ماه مارس, من تا به حال بزرگ و لرز و گلو درد و از دست من حس چشایی و بویایی. من من تماس گرفته و گفتند که من احتمالا باید coronavirus. من در زمان آزمایش به این دلیل که بیمارستان گفت: آنها آزمایش مردم است. آنها به من گفتند به ماندن در اتاق من و اگر علائم بدتر شد و من باید برای آمبولانس. من آسم و مشکلات قلبی و سایر شرایط بهداشتی و هنگامی که من شنیده ام در مورد خطر ابتلا به افراد با بیماری های زمینه ای که من می ترسم. من بود پس در واقع من از چپ به مرگ.

خوشبختانه من شروع به بهبود و دکتر به من گفت من قرنطینه شد در اوایل ماه آوریل. اما در اواسط ماه من سرفه و تنفس سنگین آمد قوی تر است. من گفت: پزشکان در بیمارستان در حالی که گرفتن خون من بررسی می شود و آنها تصمیم من باید رفتن به اتاق اورژانس. من گرفته شد به COVID-19 واحد در نهایت تست شده و نگه داشته بود یک شبه. روز بعد من سطح اکسیژن بالا رفت و من به خانه فرستاده شد و با توجه به یک آنتی بیوتیک, اما من رفت و به بیمارستان دیگری دو روز بعد و تست شده برای coronavirus دوباره. پس از قفسه سینه با اشعه X نشان داد که من پنومونی و پشت در اتاق من دو روز بعد من نتایج آزمون: مثبت.

من نگران من تنفس و ریه ها صدمه دیدهمن در واقع خواب در صندلی من برای دو روز به دلیل من نمی توانستم دراز بدون اینکه درد یا تنگی نفس. من در اتاق من تحت قرنطینه دوباره و در حال حاضر, من پایدار و تلاش برای مثبت باقی بماند. علائم می آیند و بروید. من احساس بهتر و سپس آن را شروع به ضربه زدن دوباره به من. ذهنی آن ویرانگر است. من احساس نمی امن و رایگان از این. تنها چیزی که من می توانم بوی این عطر از لیمو در چای نزدیک به بینی. من از دست رفته من حواس در مارس 28th.

جداسازی سخت است اما من در تلاش برای انجام آنچه من می توانم برای دریافت سالم است. من خوش شانس هستم که ما هنوز در تماس با ما اجتماعی کارگران و درمانگران و ما می توانیم با آنها صحبت زمانی که ما به آن نیاز دارید. از آنجا که من قادر به ترک اتاق من کارکنان برگ من غذا در درب من. همه آنها واقعا مفید و من بسیار سپاسگزار برای آنها. قبل از این من که قرار بود به درمان فیزیکی برای آسیب, اما در حال حاضر همه چیز را در خود نگه دارد. درد وحشتناک است, بنابراین من باید برای پیدا کردن یک راه حتی اگر من ضعیف برای به دست آوردن قدرت. در یوتیوب تماشا مجازی راه رفتن و انجام پیاده روی 10 دقیقه ای در اتاق راه رفتن با لپ تاپ من به عقب و جلو. در آن طول می کشد ذهن من استرس. من همچنین تماس با خانواده من با چت تصویری. برخی از آنها مریض شدم. دختر من زندگی با دوست پسر او و من در بررسی آنها در هر روز است. یک هفته قبل از coronavirus مستند آغاز شد و او و من با هم ناهار, و ما تا به حال فرصتی برای در آغوش گرفتن و خنده. من این را در حافظه من—حداقل من تا به حال این یک روز است.

بسیاری از بازماندگان خشونت در خارج بدست نمی کمک کند و در عین حال و در حال حاضر در شرایط بدتر. شما می توانید تصور کنید اگر شما زندگی می کنند با یک رابطه آزاردهنده و شما باید به ماندن در خانه با این فرد تمام وقت. برخی از مردم نه تنها در وسط عاطفی و جنسی, سوء استفاده, اما آنها مورد آزار قرار گرفته از نظر مالی به طوری که آنها قادر به ترک خود. این آسان نیست تصمیم به حتی دور.

از تجربه من, آن سخت بود. آن را فقط به شما از اینجا دریافت کنید و شما خوب هستید. من هرگز تو را دیدم که کنار من چقدر عمیق من زخم خورده. برخی از مردم حتی نمی توانید تصور کنید که چگونه آن را احساس می کند. اما من خیلی بهتر در حال حاضر, و من خوشحالم که من آن را انجام داد. در مانع زندگی آنها کمک به شما در سازماندهی و انجام آن راه امن. این مهم را فراموش نکنید در مورد مکان هایی مانند این.

با coronavirus قدرت من از بین رفت. من خوش شانس هستم که من به برخی از مهارت و می تواند وفق دهند. اگر من زنده ماندن این من می خواهم برای کمک به شخص دیگری بلند مردم است. شاید هنر و موسیقی درمانی و یا یک نمایشگاه برای اهدای پول به پناهگاه.

من هیچ جایی برای رفتن در هنگام زمان من است که در اینجا در چند ماه و تاریخ دادگاه عقب رانده شد. من منظور از حفاظت در برابر من آزار دهنده, اما برای ایمنی من نمی توانم به خانه برگشت. من نمی دانم آینده من و من نگران خانواده من, اما من با قدرت به جلو حرکت کند. مادربزرگم به من گفت که حتی پس از باران و خورشید در حال آمدن است. که شعار من در حال حاضر. حتی با بد روز خورشید طلوع خواهد کرد و شما خواهید دید روشنایی. من چیزهایی که من تو را دیدم هرگز. من چیزهایی که من می خواهم به انجام است.

اگر شما در حال تجربه خشونت تماس ملی خشونت خانگی با خط تلفن در 1-800-799 امن (7233) برای حمایت محرمانه و یا مانع رایگان زندگی را در خطوط تماس ویژه در 212-533-4358 یا ناشنوا خدمات تیم در 646-807-4013.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>