من در یک زیرزمینی شاهدانه نانوایی در طول اپیدمی ایدز. بله, آن است که ضروری پزشکی

من در یک زیرزمینی شاهدانه نانوایی. در طول دهه 70 خانواده من پخته و تحویل بیش از 10 ، 000 ماری جوانا کیک های شکلاتی در هر ماه در سان فرانسیسکو. مادر من برخورد کیک های شکلاتی از من پرسه زن در کاسترو منطقه با هفته توقف در هاروی میلک ستاد انتخاباتی و صفحه از خواننده سیلوستر. Sticky Fingers کیک های شکلاتی شروع به نفع حزب در ارتفاع دیسکو اسراف و سپس تغییر همراه با شهرستان. تحویل ادامه داد: از طریق اعماق بحران ایدز و سحر از ماری جوانا پزشکی.

زمان من مادر بسته کسب و کار خود را در اواخر ’90s حشیش بود و دیگر به عنوان یک حزب مخدر است. امروز چند زبانی هستند اجازه می دهد درمانگاه حشیش به کار با تغییرات در طول COVID-19 تعطیلی.

تبلیغات:

در سان فرانسیسکو یک صدای جیر جیر از وزارت بهداشت توصیف شاهدانه به عنوان یک “ضروری پزشکی” مواجه شد با نظر موضوع کامل قابل پیش بینی خوانده طنز و انگشت wagging در مورد استفاده از مواد مخدر. “بسیار غم انگیز است که وزارت بهداشت را ترویج ماری جوانا به عنوان یک ضروری پزشکی'” یک دیدگاه توییتی. “آیا شما نیز ترویج الکل و تنباکو?” یکی دیگر از پکتیا میباشد “گلدان افراد سیگاری جشن ‘ضروری پزشکی’ حکومت های قانونی بونگ بازدید غیر قانونی در محافل درام. ‘شخص شما نمی توانید به ما بگویید نه به محافل درام. خواهم که بر خلاف قانون اساسی.'”

به عنوان یک کودک از ایدز, دوران, من شاهدانه پزشکی جدی است. با شروع از سن نه من و مامان, پخت کیک های شکلاتی در آشپزخانه باریک از ما ویکتوریا, تخت, ایجاد برج تابه انباشته perpendicularly به سرد است. ما می خواهم به نشستن برای ساعت ها با هم به صورت جداگانه بسته بندی هر یکجور دوربین عکاسی در سلفون. من به همراه او در تحویل — گاهی اوقات به مردم در مرگ خود تخت. من تو را دیدم امداد به نظر می رسد در چهره غرق بیماری وقتی که مامان من نشان داد تا با شاهدانه edibles. یک گلدان یکجور دوربین عکاسی ممکن است آنها را از طریق روز با کمتر غم و اندوه.

مامان و دختر بچه, مایکل درگذشت آنچه که بسیاری از آنها خواستار “گی سرطان” در ماه آوریل سال 1982. سیلوستر را مصنوعی بازیکن پاتریک درگذشت چهار ماه بعد. سپس آن را به یک بهمن از مرگ است. مادرم مشتریان شد قائم مقام aunties و عمه به من. ما از دست ارزشمند دوستان — از جمله من bestie فیلیپ. حتی افسانه سیلوستر تسلیم در سال 1988. در مراکز شهری HIV/AIDS بحران احساس بیشتر شبیه به یک فاجعه طبیعی — یک موج جزر و مدی زلزله — از یک ویروس است. رنج من شاهد بر تحویل با مادر من به من ثابت شده که ما بریس برای ویروسی کابوس.

تبلیغات:

اولین داروی تایید شده توسط FDA برای درمان ایدز آمد و شش سال به این بیماری همه گیر هر چند azidothymidine (AZT) بی اثر ثابت بیش از مدت طولانی. زمان کلاس جدیدی از داروها به نام مهار کننده های پروتئاز شروع به صرفه جویی در زندگی در سال 1996 بیش از 380,000 آمریکایی کشته شده بود.

برای افرادی که تجربه آن سال های اولیه به خصوص در سخت ضربه جوامع گسترش این رمان coronavirus برانگیخته دشوار خاطرات و غم و اندوه حل نشده. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل به تطهیر مسخره یا mischaracterize ویروس پژواک دولت ریگان امتناع را آشکار ایدز بحران جدی است. ریگان دبیر مطبوعاتی لری Speakes بارها و بارها تمسخر روزنامه نگاران برای علاقه خود را در “پریا.” ریگان خود را نمی دهد, سخنرانی در مورد ایدز تا بعد از دوست خود راک هادسون در سال 1987 درگذشت. “هر دو بیماری های همه گیر شروع شد و با دولت جمهوری خواه و جمهوری خواه و رئیس جمهور که نیست اذعان گرانش از وضعیت” فعال Cleve جونز گفت: نگهبان. “و شکست قوی پاسخ اولیه منجر به عواقب فاجعه بار.”

در سان فرانسیسکو مردم در اوایل کشف که شاهدانه کاسته برخی از ایدز-علائم مربوط — به ویژه تهوع و از دست دادن اشتها همراه با کشنده هدر رفتن سندرم است. آن را کمک برخی از بیماران تحمل عوارض جانبی سخت داروسازی مانند AZT. Cleve جونز اعتبارات ماری جوانا با stanching بی امان استفراغ است که تقریبا او را کشتند. “من در زمان یک ضربه و من متوقف استفراغ در زمان دوم رسید و من احساس تهوع سهولت” او به من گفت در یک مصاحبه. با استفاده از شاهدانه Cleve بود قادر به نگه داشتن ترکیبی از داروهای تجربی خود دکتر تجویز شده در بدن خود را به اندازه کافی بلند برای آنها به کار می کنند. “این زمانی است که من شروع به گرفتن بهتر است,” او گفت:.

تبلیغات:

با توجه به شيوع کلنيزاسيون پنومونی سیگار ماری جوانا بود و نه یک گزینه امن برای بسیاری از افراد مبتلا به ایدز. آنها تبدیل به زیرزمینی نانوا مانند مادر من برای تسکین; edibles او شده بود فروش برای سال زمان در هدف جدید.

“یکجور دوربین عکاسی مریم” Rathbun معاصر مادرم را مخفیانه ماری جوانا کوکی ها بر روی ایدز بخش در سان فرانسیسکو به طور کلی بیمارستان که در آن او به طور داوطلبانه به عنوان پرستار و دستیار. هنگامی که مری رو گران او مورد به رسانه ها جرقه منافع ملی در یک نوپای پزشکی ماری جوانا جنبش است. من همکار دیرین و دوست دنیس پرون عمل یک سری از غیر قانونی درمانگاه ها در سان فرانسیسکو — خطرناک پیشگامان به حقوقی درمانگاه ها از امروز. دنیس همكاري کالیفرنیا سرپا نگه داشتن. 215 که در سال 1996 شد اولین پزشکی-قانون ماری جوانا در این کشور به تصویب رای در سراسر ایالت.

تبلیغات:

در حالی که کار به عنوان یک بیماری ایدز در اوایل ’90s من مشتری دن Clowry اجازه دهید خود را در بيماران مبتلا به سندرم اتلاف دود ماری جوانا از پنجره اتاق بیمارستان خود. گاهی اوقات دن قاچاق کیک های شکلاتی بر روی این بخش است. “آنها آمد تا با یک دارو که قرار بود برای تحریک اشتها” او به من گفت در یک مصاحبه. “و من مانند این انجام نمی دهد هر چیزی فقط آنها را به گلدان.'” دن احساس مطمئن پزشکان در بخش خود می دانستم که در مورد ماری جوانا. در مواجهه با اندک گزینه های درمان آنها چشم.

همه می دانستند شاهدانه نمی درمان ایدز است. اما آن را کمک کرد تا برخی از افراد برای زنده ماندن 15 سال صبر کافی دارویی, پاسخ به همه گیر. در زمان ظالمانه رنج می برند که چیزی بود.

به همین ترتیب هیچ کس پیشنهاد شاهدانه به عنوان یک درمان برای رمان coronavirus. اما امروز ماری جوانا محصولات مبتنی بر گرفته شده برای اضطراب, بی خوابی, اسپاسم های عضلانی و آرتروز و افسردگی و مجموعهای از دیگر شرایط معمول. سیگار هر چیزی غیر عاقلانه به نظر می رسد در حالی که برخورد با یک ویروس است که حملات ضعیف ریه ها اما در کشورهای با دسترسی قانونی به حشیش — درمانگاه ارائه هزاران تزریق کپسول خوراکی مایعات و موضعی.

تبلیغات:

با توجه به امکانات که با آن تماس گاه به گاه گسترش coronavirus رانندگی مصرف کنندگان به بازار سیاه برای شاهدانه تنها می تواند منجر به نا امن و غیر قابل تنظیم معاملات. کالیفرنیا و 15 کشورهای دیگر را به سرعت تنظیم مقررات اجازه می دهد تا برای منظقه وانت آستان تحویل و/یا telemedical نسخه. امن و قانونی دسترسی به بهداشت عمومی نگرانی است.

در مارس 16, سان فرانسیسکو, شهردار لندن نژاد اعلام کرد که یک پناهگاه در محل سفارش خواهد اثر را در نیمه شب. در حالی که انجام خرید آخرین لحظه متوجه شدم جمعیت زیادی از مردم به صف کردن در به طور معمول آرام بلوک در محله من — ایستاده بیش از حد نزدیک برای ایمنی. صف کشیده به هر دو انتهای بلوک و ادامه داد: تا سمت خیابان. نقطه کانونی بود Urbana یک مجلل درمانگاه شاهدانه. دیگر مردم احتکار دست-ضد عفونی کننده و کاغذ توالت; سان فرانسیسکوییها بودند وحشت-خرید علف های هرز.

بعد از ظهر روز بعد وزارت بهداشت پرسیدم شاهدانه ضروری پزشکی برای بسیاری از سان فرانسیسکو ساکنان” و اعلام کرد که درمانگاه ها اجازه داده می شود به بازگشایی ارائه آنها مشاهده اجتماعی فاصله و بهداشت عمومی توصیه. زمانی که فرماندار Newsom اعلام کرد ایالت مستند در مارس 19, شاهدانه پزشکی ارائه دهندگان اشاره شد در میان ضروری کسب و کار مجاز به ادامه عملیات. پانزده کشورهای دیگر — کلرادو, کانکتیکات, فلوریدا, ایلینوی, مریلند, ماساچوست, میشیگان, New Hampshire, New Jersey, New Mexico, New York, اوهایو, اورگان, پنسیلوانیا و واشنگتن به دنبال کت و شلوار. آن را نقطه عطفی لحظه.

تبلیغات:

در سال های اخیر شاهد روند رو به رشد نسبت به قانونی هم برای پزشکی و بزرگسالان استفاده های تفریحی و مسابقه برای پول — چه فوربس به نام سبز راش. من گاهی اوقات احساس مختل حس فرهنگی فراموشی. چگونه از آن آسان است برای فراموش کرد که ما مدیون ما اسطوخودوس معطر THC بمب حمام به فعالان که مبارزه برای دسترسی به طول بحران ایدز. جهان از قانونی شاهدانه نمی آمد از محافل درام; آن تکامل یافته از جان گذشته در پاسخ به یک بیماری همه گیر. در اجازه دادن به دسترسی مداوم برخی از دولت ها و رهبران محلی در حال ساخت آن را روشن است که آنها به یاد داشته باشید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>