حدود چهار ماه پیش من لغو شد من طرح بهداشت. چند ماه قبل از آن من قرار دادن وام های دانشجویی — که من هنوز هم مدیون $30,000 — به تحمل. داستان من نیست و منحصر به فرد در میان طبقه کارگر millennials در کشور است. اما آنچه در مجموعه من به غیر این است که من تا به حال به انجام همه این به این دلیل من تصمیم به اجرا برای کنگره است.

در ماه فوریه گذشته من در زمان یک جهش از ایمان و وارد کنگره نژاد برای خانه منطقه گرجستان هفتم. در حال اجرا برای دفتر همراه با مقدار زیادی از مشاوره از واقفین و دوستان و همکاران در مورد ساعت های طولانی وقت صرف ساخت تماس های تلفنی و تکان دادن دست موشکافی به زندگی شخصی خود را. اما چند هشدار من در مورد پول است.

بنابراین من اینجا هستم تا به شما بگویم آنچه که من آموخته ام: مبارزات سیاسی اغلب یک تفریح و سرگرمی برای ثروتمند به این معنی که آنها خارج از محدوده برای طبقه کارگر و مردم با پس زمینه مثل من. بیایید شروع با این واقعیت است که آن را تقریبا غیر ممکن است برای انتخابات کنگره در حالی که پایین نگه داشتن یک شغل. مبارزه است که تمام وقت تلاش است که نیاز به داشتن پول کافی برای زندگی بدون حقوق در پایان ماه. آن نیز معمولا به معنی پرداخت از جیب برای سلامت و بیمه و صرف نظر کردن از پول است که می تواند قرار داده شده است نسبت به یک حساب بازنشستگی خرید یک خانه یا مراقبت از عزیزان.

همه این ممکن است خوب اگر شما به طور مستقل ثروتمند اما نه اون به من. من در شهرستان گوینت به عنوان دختر مهاجران بنگلادشی حضور در Gwinnett مدارس دولتی. پدر من یک فایل کارمند با IRS برای نزدیک به 30 سال و مادر من کار کرده چند کم درآمد تمام زندگی من است. من کار می کرد شغل های عجیب و غریب به عنوان یک نوجوان و در کالج قرار دادن خودم از طریق مدرسه و کمک به خانواده من پایان می رسد دیدار.

من هرگز فکر نمی کردم من electable. اما 2018 سال ما انتخاب متنوع ترین کنگره تاریخ به من نشان داد که “electability” یک اسطوره است. بنابراین من به خانه آمد و مشغول به کار واقعا سخت است برای قرار دادن با هم یک کمپین مردمی.

و در عین حال سخت کار کافی نیست. افرادی مثل من می توانم همه چیز را در قدرت خود را برای کاهش هزینه ها و بالا رفتن از نردبان و هنوز هم پیدا کردن خود را در پایین از نظر مالی.

من فکر کردم من قادر خواهد بود برای پایین نگه داشتن یک شغل پاره وقت از waitressing یا رانندگی برای بارگذاری در حالی که مبارزه اما مطالبات — تماس و ملاقات با رای دهندگان حضور در حوادث در سراسر جامعه به دنبال تایید — شد بیش از حد بالا است. در حالی که برای من پرداخت از جیب برای یک آشغال طرح بهداشت. آن بود که متاسفانه تنها برنامه من می توانم استطاعت به خصوص پس از گرجستان خودداری کرده است به گسترش مدیکید. من می دانستم که این طرح انجام نمی بسیار برای من اگر من بیمار و یا صدمه دیده در دنباله بنابراین در نهایت من آن را لغو. بدون داشتن درآمد نیز بدان معنی است که من خورده ام به اندازه کافی بسته های دلار رامش به یک عمر گذشته.

وضعیت من دشوار است, اما آن را منحصر به فرد. طبقه کارگر و مردم معمولا نمی اجرا برای کنگره و زمانی که آنها اغلب خود را در حال مبارزه مثل من. آن را سخت برای ساخت مستقل ثروت اگر شما نمی پرداخت منصفانه و زنان و مردم از رنگ ها به طور نامتناسبی تحت تاثیر دستمزد شکاف. من در تلاش برای پشتیبانی فقط خودم و من می دانم که این امر می تواند تقریبا غیر ممکن است برای من برای من ادامه پیشنهاد برای کنگره اگر من تا به حال یک خانواده برای مراقبت بیش از حد. این جای تعجب نیست که نزدیک به 40 درصد از اعضای کنگره هستند میلیونرهای. سه نفر از رقبای من در این مسابقه باید صرف بیش از 250.000 دلار به صندوق خود و مبارزات انتخاباتی خود را.

اگر ما از بین بردن موانع است که جلوگیری از نامزدها از حمایت از خود را در حالی که در حال اجرا برای دفتر فدرال خواهیم برای دیدن ادامه کنگره که عمدتا متشکل از ثروتمند و سفید مردان است. آمریکایی ها خواهد بود و محروم از نمایندگی توسط افرادی که خود را درک تجارب و ادامه خواهد داد به مبارزه تحت نصب و بدهی های پزشکی.

فدرال کمیسیون انتخابات در حال حاضر اجازه نمی دهد که نامزدها به استفاده از بودجه مبارزه انتخاباتی برای مراقبت های بهداشتی. من به چالش کشیدن FEC به تغییر قوانین آن و به صراحت اجازه می دهد تا طبقه کارگر نامزدها به استفاده از بودجه مبارزه انتخاباتی به پرداخت برای مراقبت های بهداشتی پس از حداقل یک مانع به در حال اجرا برای کنگره حذف شده است برای غیر ثروتمند.

من امیدوارم که FEC موقعیت تغییر خواهد کرد. Liuba Grechen شرلی یک فعال سیاسی و بنیانگذار رای Mama با موفقیت درخواست FEC به استفاده از کمپین کمک های مالی برای هزینه های مراقبت از کودک در سال 2018 در حالی که در حال اجرا برای کنگره و این که چرا من امیدوار به تغییر چهره از مراقبت های بهداشتی کمک های مالی به نامزدها برای سال آمده است.

در حال اجرا برای کنگره به من آموخت که روند طراحی نشده است برای طبقه کارگر است. آن را نیز به من آموخت که صدای مثل خود من هستند و به شدت مورد نیاز در مجلس نمایندگان. و شروع می شود که با ایجاد یک سیستم که در آن افرادی مثل من می تواند اجرا شود در وهله اول.

Nabilah اسلام دموکراتیک فعال در حال اجرا برای کنگره در گرجستان هفتمین کنگره منطقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی