تنها چیزی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انجام نمی, و در پیروزی او دامان ظاهر در شرق اتاق در روز پنجشنبه نیز اعلام دستور دستگیری آدم شیف یا Nancy Pelosi. او هر چیز دیگری. او گفت: او بقدر یک اتاق پر از هک و sycophants که استیضاح محاکمه “بود که همه مزخرف.” آنها را تشویق می کردند. او به نام دموکرات و تنها جمهوری خواه که مورد علاقه خود را استیضاح و حذف از دفتر “این crookedest ترین متقلب پلیدترین مردم من تا کنون شناخته شده است” “lowlifes,” “سنگ سرد دیوانه” “بد” “بیمار” “فاسد” “تفاله” “بد” و “وحشتناک” “باطل” و “leakers.” Stammering خس خس خرناس و sniffling او گفت: کسانی که استیضاح او بودند “چیست.” طرفداران خود را تحسین. آنها فریاد زد. آنها خندید: فردا میزبان Laura Ingraham; Rep. کابل تگزاس, آنها مغلوب ساختن پیشی جستن به نام “آنقدر بزرگ بسیار دشوار و هوشمند”; Rep. Devin Nunes کالیفرنیا “این کنگره که با رفتن به زیرزمین ها به فایل های, او به پیدا کردن هر سند”; و تشکر. جیم اردن از اوهایو “بالا بالا کشتی گیر.” هر یک از آنها خندید و فریاد زد خود را تشویق به مردی که گفت: بیش از 15000 نهفته است پس به نام او دموکراتیک دشمنان “دروغگو.”

آن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بی بند و بار. داشتن stomped در هر “هنجار” است که پایبند به در واشنگتن برای بیش از 200 سال تهمت ضبط تا خود استخوان مهمیز و stomped برخی بیشتر. به یاد داشته باشید ریچارد نیکسون “لیست دشمنان”? تازه ساعت. مغلوب ساختن پیشی جستن است دشمنان چسب لعنتی کل دشمنان پایگاه داده. او مردم بیش از IRS پوشش ممیزی. او معاون دادستان ژنرال طراحی احضاریه و تهیه کیفرخواست. او منتظر کمتر از 24 ساعت قبل از او تا به حال وزارت خزانه داری آزادی “شواهد سوال منشاء” در مورد هانتر بایدن به سناتور جمهوریخواه به دنبال باز کردن تحقیق و تفحص از Bidens که رد توسط دولت اوکراین.

تبلیغات:

کمیته مالی سنا رئیس چاک Grassley سنا قضائیه رئیس کمیته لیندزی گراهام و سنا امنیت رئیس Ron Johnson باید همه با صدور نامه درخواست پرونده از وزارت امور خارجه, وزارت دادگستری, FBI, وزارت خزانه داری ملی بایگانی و سرویس مخفی به دنبال اسناد و مدارک در مورد هانتر بایدن همکاران و کسب و کار خود را. داشتن stonewalled هر درخواست برای اسناد و مدارک و شهادت را از خانه کمیته تحقیق روسیه و اوکراین رسوایی تهمت است باز floodgates در هانتر بایدن. بعدی چه کسی حدس و گمان است.

“اوباما در حال تبدیل سنا به دست رئیس جمهور در مبارزات سیاسی به دنبال تحقیقات طراحی شده بیشتر به رئیس جمهور تهمت های مورد علاقه تئوری توطئه که اوکراین دخالت در انتخابات 2016 و لام معاون رئیس جمهور بایدن” اشلی Schapitl گفت: اخبار یاهو. Schapitl یک سخنگوی سناتور. Ron Wyden یک اورگان دموکرات که نشسته در کمیته امور مالی مجلس سنا.

آن را به بدتر. مغلوب ساختن پیشی جستن یک نقطه از ذکر سابق FBI مدیر James Comey و “پلیس کثیف” و “اف بی آی عاشقان” که به بررسی روسی دخالت در انتخابات 2016. آنها اهداف وزارت دادگستری تحقیقات جنایی را به ریشه های روسیه تحقیقات انجام شده توسط مشاور ویژه جان دورهام. مغلوب ساختن پیشی جستن خاص سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman و برادر دوقلوی او که خدمت در شورای امنیت ملی. هر دو از کار اخراج شدند از مواضع خود در روز جمعه بعد از ظهر. آن را تنها یک ماده از زمان قبل از او اهداف خانه استیضاح مدیران اگر تنها به آزار و اذیت آنها را و آنها را به زباله کمپین پول در دفاع وکلا.

تبلیغات:

اما آن را به مردم تهمت نمی به طور خاص ذکر است در روز پنج شنبه که باید نگران. ما نمی دانستیم که او در تلاش بود برای گرفتن اوکراین به بررسی Bidens تا زمانی که آن را در معرض توسط خلاف کاران در ماه اکتبر گذشته. مغلوب ساختن پیشی جستن راز مبارزه با Bidens شده بود برای شش ماه در آن زمان و حتی دیگر اگر شما از جمله دسیسه با مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل رودی جولیانی که آغاز شده بود به عنوان دور برگشت به عنوان سقوط 2018. دیگری که تهمت بوده است مخفیانه بررسی خارج از کشور ؟ ما نمی دانیم و ما باقی خواهد ماند در تاریکی مگر اینکه دیگری میهنی مدنی در روده ها از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از ضربات دیگر سوت.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن است gutted وزارت خارجه وزارت دفاع وزارت خزانه داری و هر کابینه در سطح وزارتخانه دولتی تحت فرمان او. رفته همه “افراد بزرگسال در اتاق” مانند سابق وزیر دفاع جیمز Mattis سابق مشاور امنیت ملی H. R. مک مستر و حتی سابق کاخ سفید رئیس ستاد جان کلی و مغلوب ساختن پیشی جستن سوم مشاور امنیت ملی, جان بولتون. در پایین می رسد بوروکراسی گردش مالی بوده است شکستن رکورد و بسیاری از جای خالی آنها در حال برگزاری فروش گاراژ به خلاص شدن از شر خالی میز. متعدد وجود دارد “اقدام” معاون و دستیار دبیر در هر کابینه در سطح وزارت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است. او آن را دوست دارد که در راه است. همه با هم در راه خود را برنامه ریزی کنید و یا ترس از اخراج شدن. احتمال جدید خبرچین در حال ظهور از این هرج و مرج دولتی باتلاق است که کمتر و کمتر دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن باقی مانده است.

چه بعدی ؟ ما در حال حاضر دیده می شود وفاداری و تسلیم در هلسینکی زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ولادیمیر پوتین کلمه که بیش از سرویسهای اطلاعاتی در مورد روسیه هک 2016 انتخابات است. من فکر می کنم آنچه ما به آینده است و یک دفتر بیضی جلسه با برخی از دیکتاتور مانند ویکتور وزیر مجارستان یا رجب طیب اردوغان از ترکیه یا پوتین خود و مغلوب ساختن پیشی جستن بیرون آمدن و درخواست از آنها در قبل از دوربین های تلویزیونی و خبرنگاران برای کمک به خود را با انتخاب مجدد مبارزه است. او را با آن بدست دو بار. چرا او ؟

تبلیغات:

او به همان اندازه احتمال دارد به منظور بیشتر ترور مردم او را به نام دشمنان, ایالات متحده است. ما ممکن است هرگز از آنها قبل از شنیده و نه ما تا کنون در مورد آنها را بشنود دوباره هنگامی که آنها رفته اند چرا که آنها که هستند و آنچه که گفته نمی خواهد به این واقعیت مهم است که تهمت می توانید سفارش خود را در مرگ و میر. اخیر ترور ژنرال قاسم سلیمانی از ایران گارد ویژه رو تنها عبور انتقاد از حزب دموکرات بود و یک ضربه بزرگ با پایه مغلوب ساختن پیشی جستن. او برای منفجر کردن مردمان بد با بمب های هوشمند را نشان دهد و همه او را به عنوان سخت به عنوان او بت پوتین. چه به عشق ؟ اگر شما حمل یک AK-47 و دنبال کردن محمد, من می خواهم به نگه داشتن سر خود را در حال حاضر و در اولین سه شنبه ماه نوامبر.

هر بار که ما فکر می کنم تهمت رفته در مورد تا آنجا که او می تواند با اهریمنی “دشمنان مردم” در مطبوعات او cranks آن را تا درجه یک. اخیر گرد و غبار-بین NPR و Lickspittle فون Pompeo ثابت به ناروا و عوامل خود را که آنها می تواند پوزه مطبوعات و دور با آن. من می خواهم برای آنها نگاه کنید برای شروع سکس دهنی, انگشت کردن مطبوعاتی کاخ سفید از اعتبار و ممنوعیت تمام سازمان های خبری از پوشش مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است. MSNBC و سی ان ان باید شروع به دنبال پروازهای ارزان. آنها را نمی توان در یک نیروی هوایی ، من پیش بینی آن را تنها یک ماده از زمان قبل از برخی از Trumpaholic MAGA-کلاه-پوشیدن militiaman طول می کشد یک potshot در یک خبرنگار در خارج از یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن” ، مغلوب ساختن پیشی جستن را وعده به دفاع از متمم دوم و بیهوده گویی و دیوانه, در برابر “دشمنان مردم” در تجمع بعدی. پایگاه خود را از دامان آن.

تبلیغات:

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است مثل یک بچه که در یک آسانسور پر از مردم و فشار دکمه برای هر طبقه. او چیزهای دلیل آن html کد خاموش دموکرات. او چیزهای دلیل آن را “صاحب libs” و وجد پایگاه خود را. او مسائل به دلیل آن باعث می شود او احساساتی باریکش کمی زندگی کمی بزرگتر است. من می گویند که او می کند مسائل را به خاطر آن او را خوشحال می کند اما من فکر نمی کنم او قادر به حتی یک scintilla از شادی. بیشتر او چیزهای چرا که او می تواند و این سوال بزرگ ما در حال حاضر که ما تا به حال یک استیضاح, اما موفق به حذف او از این است که آیا او به شکستن بزرگ آمریکایی آسانسور و آوردن این کشور ریزد با او. من امیدوارم که نه اما هر روز او شده است در دفتر او بدتر شد و این کار برای او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی