من در حفظ و عبور بر روی دوست پسر من در بستر


Woman asleep in arms of a man with neon zzz's above her head.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از گتی ایماژ به علاوه.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من خیلی راحت در اطراف من دوست پسر! من یک زن هستم من در اواسط 20s در یک رابطه جدی با فوق العاده ترین مرد “روچستر.” متاسفانه ما در حال حاضر فاصله زمانی به دلیل گرادیان اما ما سعی می کنیم برای بازدید از هر شش هفته یا بیشتر. ما شده اند با هم برای سه و نیم سال و برنامه ریزی برای ازدواج در آینده زمانی که ما هر دو فارغ التحصیل. به دلایل مذهبی ما نمی هر چیزی که فرد به طور متوسط احتمالا در نظر گرفتن “جنسیت” اما ما بسیار فیزیکی—من فکر می کنم ما هر دو را “لمس” به عنوان یکی از ما زبان عشق و عشق spooning یکدیگر, بوسیدن, ماساژ دادن و به طور کلی در حال راحت و همچنین به عنوان برخی از بیشتر آشکارا فعالیت های جنسی مانند بازی با سینه من و لمس کردن بیش از لباس های ما.

من احساس می کنم کاملا در سهولت در اطراف روچستر به ویژه هنگامی که ما در حال آغوش گرفتن. بودن در آغوش او خالص است قناعت. حضور خود را تخلیه ذهن من از تمام ترس ها و نگرانی ها و اجازه می دهد تا من به جدا از تنش های جهان است. و این جایی است که مشکل در می آید: من خیلی آرام در اطراف او که من خواب آلود! به حدی به او فکر می کند آن را زیبا و دلفریب, اما من می دانم که او ناراحت است با این تفاوت در سطح انرژی ما. آن را بسیار سخت به او هنگامی که او می خواهد به بازی و من دست خوش پیشامد میشه در داخل و خارج از آگاهی—بدیهی است که آن را بسیار رضایت بخش برای او به همراه او نگران است که او را خسته کننده من. این موضوع است که با این واقعیت است که او یکی از این افراد نادر است که می توانید با کمی خواب و غالبا به رختخواب می رود پس از نیمه شب در حالی که من نیاز به یک شب استراحت کامل و شبیه به زود به رختخواب بروید, بنابراین من خسته در راه کلی زودتر از او می کند.

تا آنجا که من عاشق این ایده که من خیلی راحت در اطراف من دوست پسر که من ذوب شدن به یک سعادتمند خواب, من نفرت را به طور مستمر ناامید کننده او زمانی که ما هر یک از دیگر. من می دانم که او نیز نگران در مورد چگونگی این تاثیر می گذارد ما هنگامی که ما با هم ازدواج و در واقع رابطه جنسی—اگر من بیش از رول و رفتن به خواب به عنوان به زودی به عنوان ما در پایان دور اول در حالی که او هنوز هم می خواهد بیشتر. این است که من را پیدا کند او را جذاب و یا او نمی تحریک من: به من اعتماد کنم و او می کند. این درست است که احساسات من تبدیل شده-در-نس را غرق کردن با احساس ایمنی و آرامش است. آیا شما هر گونه پیشنهادات خود را برای چگونه من می تواند به توقف استفاده از من به عنوان یک عضلانی بالش? من و بعد فورا رفت واز به نقطه که در آن من chugging نوشیدنی های کافئین دار در شب ما صرف با هم و آن را به نظر نمی رسد به کمک به.

—Zzz

عزیز Zzz,

آیا به او گفتم چرا شما گمان شما به خواب رفتن با همان مقدار از دقت و جزئیات که شما در نامه خود را ؟ اگر نه که اول است. هر چند برخی از مردم یک زمان سخت در باور دیگران بیش از خود صدای درونی آن را به نفع خود به شما اعتماد و مدیریت خود را با سوء ظن است که او را خسته کننده شما. هر چند در می آید و بعید است بسته به عنوان جلوه ای از احساسات خود را از ایمنی و رضایت خود را خواب آلودگی است که یک تعریف نه توهین. یک هدیه است هدیه که آیا یا نه ما را برداشت آن را برای خودمان. درک شما به معنی درک این. این ایده است که او نیاز به خواب کمتر است به نحوی نسبت به عادات خواب خود را خود خواه است و به خصوص صدا از یک دیدگاه فیزیولوژیکی. خواب شما را جوان و سالم و تیز. خواب خوب است. مگر اینکه شما آن مفاصل و من فکر نمی کنم شما اگر هر کسی باید منطبق با آن را او. آن را به احتمال زیاد بگیر تا به او به هر حال—قادر بودن به گرفتن دور با فقط چند ساعت در شب می شود سخت تر و سخت تر برای بسیاری از مردم به عنوان آنها را وارد کنید 30s خود را و فراتر از آن.

شما می توانید آزمایش با چرت زدن در طول روز در جهت حفظ تعادل خود را به خواب روم اما این در مورد همه من قصد دارم به توصیه. من فکر نمی کنم هر کسی است که ارزش تغییر چیزی به عنوان مهم به تندرستی خود را به عنوان مقدار خواب شما در حال گرفتن. او می تواند با شما هنگامی که شما در حال رضایت و آگاهانه و اگر او مشکلی با آن که بیش از حد بد برای او—و یک پرچم قرمز برای شما.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

در اینجا من معامله: من با شریک زندگی من حدود 18 سال است و در این زمان ما تا به حال سه تا از بچه ها. ما هرگز ازدواج (من نمی خواهم به) و ما تبدیل شده اند بیشتر شبیه دوستان متقابل با هدف بالا بردن فرزندان ما. ما خواب در اتاق های جداگانه و ما عقب نشینی به خود ما فضاهای هنگامی که ما یک زن و شوهر از ساعت گرانبها در شب هنگامی که بچه ها به رختخواب رفته است. ما تبدیل شده ایم لعنتی خیلی تنبل که در آن دیگر نگران است. ما زندگی در شهر بزرگ با هیچ خانواده شبکه, و هنگامی که ما splurged برای یک پرستار کودک من می توانم بگویم هیچ کدام از ما دیدن عشق در آن است. این زمان به تنهایی درست نیست گاهی توسط هر کدام از ما.

به اندازه کافی عجیب, اگر چه ما در حال حاضر در حال حرکت همراه با حداقل نزاع و ظاهر ما به نظر می رسد به کسانی که ما می دانیم به عنوان یک زن و شوهر با آن همه است. این یک بهبود فوق العاده ای از جایی که ما شده اند در زمان های مختلف در طول سال. هنگامی که وجود دارد چالش های مالی همراه با سه فرزند کوچک به مراقبت از وجود دارد که اغلب استدلال که در آن همه چیز شد و گفت که کاهش گرم من احساسات او. داشتن فرزند من تا به حال به در نظر گرفتن بسیاری از چیزهایی که قبل از ساخت هر گونه تصمیم گیری های مهم مانند پایان دادن به این رابطه است که ما صحبت در مورد انجام بیش از ده بار. ما در نهایت با حضور زوج مشاوره و شرایط (مالی و چه چیزی بهترین را برای کودکان و نوجوانان) نگه داشته ما رفتن. همه چیز بهبود یافته است به عنوان بچه بزرگتر.

اما: هیچ کسی در زندگی من با یک دوست—یک دوست به هر دو شریک زندگی من و من. ما او را شناخته ام معمولی برای 17 سال, اما من می توانم به شما بگویم هر برخورد من با او هر بار که من اجرا کردم به او را در خیابان با هر بار صحبت کردهایم, ایده و خندید … حتی اولین بار من او را دیدم. من مطمئن هستم که آنچه در آن است, اما وجود دارد نه بسیاری از مردم با من ملاقات کرد که به نظر می رسد برای رسیدن به من راه او می کند. این یک شیمی من کنار گذاشته بود اما آن را سخت تر و سخت به چشم پوشی است. من نه در همه مطمئن شوید که چه دوست من فکر می کند از من, اما من حدس می زنم که بی ربط است و او این موضوع را در اینجا. پس از آن من فکر می کنم … خوب من یک نزدیک به دو دهه پیر له در پس شاید این است که در مورد او به طور خاص. به عنوان من سه بچه برای قرار دادن برای اولین بار, من نمی خواهم به خطر اندازد ارتباط با مردی است که خود پدر و دوست من (و من نمی خواهم به او صدمه دیده است) بنابراین من باید در ادامه عنوان شده است تا کودکان و نوجوانان در حال رشد? من یک ایده خوب من شریک نمی خواهد مانند فکر های من, حتی اگر او نمی کند بازی با من که خیلی خودش … او می شود کمی شعله حسد هیچ چیز اما اگر او می تواند ادرار در من فکر می کنم او خواهد بود. او بسیار رقابتی است.

من می خواهم تخت هر دو آنها را در همان زمان اگر من فکر کردم من می تواند آنها را علاقه مند, اما من می توانم تصور کنید که گفتگو با هر کدام از آنها. و به تازگی من شده است با پیام کوتاه گفت: نه هر چیزی از طبیعت جنسی, اما بیشتر از یک بازی گاه به گاه “how ya doin”? ما علاقه مند به چیزهای مشابه و من می تواند به او صحبت می کنید … در و در. سپس من دیروز متوجه من شد انتظار برای متن خود را و به من گفت: “oh shit” به خودم و شروع کردم به نوشتن این نامه به دنبال مشاوره. این چیزی است که به کاوش و اگر چنین است از کجا شروع کنم ؟ آنچه که یک روباه است که گرفتن هر گونه اقدام در خانه انجام دهید ؟

—خرناس اطراف

عزیز خرناس اطراف

اگر یک روباه نیست foxing است او حتی یک روباه ؟ اما فقط در مورد من پیشنهاد می کنم شما در حال حرکت است. شما خیلی خوب ایده که شریک زندگی خود را نمی خواهد مانند اندیشه های شما, اما بسیاری از مردم خیلی خوب ایده که آنها در حال رفتن به بهشت زمانی که آنها می میرند. آنها نمی دانند—این تنها چیزی است که شما می توانید مطمئن شوید که از زمانی که شما وجود دارد. زندگی کوتاه است پس شما را از بهشت جایی روی زمین است و باید از این گفتگو با شریک زندگی خود را. او تجربه این بیشتر sexless ارتباط در کنار شما و شاید خود افکار خود را بر روی این موضوع و طرح برای رضایت. یک فعال پرارزش زندگی جنسی کاملا معقول چیزی که می خواهید و نقش خود را به عنوان یک شریک است که برای شما ارائه آنچه که او می تواند به خصوص آن چیزهایی است که در دلیل.

من فکر می کنم شما یک مورد قوی برای باز کردن همه چیز. تصدیق کرد که چسبیده با این ارتباط یک تصمیم متقابل و آن است که, در واقع, به طور پیوسته بهبود یافته است یک راه خوب برای منجر شود. به او بگویید که شما نمی خواهید به از دست دادن او را, اما شما می خواهم به یک فعال تر زندگی جنسی. قطعا نگه داشتن درب باز برای پیشنهادات خود را به عنوان به چگونه برای رسیدن به آن است. از او بخواهید آنچه که او فکر می کند در مورد باز کردن این رابطه است و اگر در واقع او در تمام علاقه مند در گروه. اگر او نیش به او بگویید که شما کسی را در ذهن داشته باشند. وجود دارد راه های بسیاری برای انجام یک رابطه باز, من و پیدا کردن که بسیاری از زوج ها مانند ما-تنها-بازی-با هم, پویا, به دلیل آن اجازه می دهد تا هر کسی را که در حال حاضر برای فعالیت های فوق برنامه و برگ هیچ چیز به مجازات recesses از هر حزب ،

من می خواهم شروع وجود دارد: یک مکالمه است که بر ارزش, حفظ رابطه, اما صادقانه ارزیابی dissatisfying دولت از زندگی جنسی خود را و کاشت دانه برای بهبود. این راه حل که اجازه می دهد تا شما را به ماندن همکاران با این مرد اما داشتن رابطه جنسی خارج از رابطه احتمالا نیاز به زمان و کار و ارتباطات, و آن را ممکن است خود درام—و این بهترین سناریو. بدترین است که آن را تسریع فروپاشی خود را. اما من نمی توانم تصور کنید که شما واقعا خوشحال فقط ترک همه چیز هستند و من فکر نمی کنم شما هم می توانید. بنابراین آغاز شده در خانه خود را بهبود.

تخته سنگ به حمایت شما نیاز دارد در حال حاضر. ثبت نام برای تخته سنگ به علاوه به نگه داشتن خواندن توصیه شما طلب هر هفته.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من یک سوال فنی: ما پس از رابطه جنسی وجود دارد تن مرده پوست من, دوست پسر, آلت تناسلی مرد (و در مهبل (واژن) و روی تخت من). او احساس نمی کند هر چیزی آلت تناسلی خود را نگاه نمی کند مانند آن را لایه برداری یا هر چیزی اذیت او را, اما آن را مانند است که به شدت لایه بردار آلت تناسلی خود را. برای بافت جنس ما گرایش به مبلغ نسبتا تهاجمی و نسبتا طولانی مدت; ما با استفاده از سیلیکون مبتنی بر lube چون آب بر اساس خشک کردن بیش از حد سریع است و باعث تحریک برای من. او همچنین دارای یک دشواری قابل توجهی orgasming با یک شریک بنابراین ما معمولا فقط توقف زمانی که یکی از ما نیاز به یک استراحت و یا آب است. او نیز ندارد بیمه سلامت پس از دیدن یک دکتر نیست واقعا یک گزینه برای او است. این است که به احتمال زیاد نشانه ای از چیزی جدی تر ؟

—پوسته پوسته نا امیدی

عزیز پوسته پوسته نا امیدی

مگر اینکه آلت تناسلی خود را تا پوسته پوسته است که شما می توانید ابتدا کلمه “خشک” در آن شما احتمالا نمی sloughing پوست خود را با vag. واژن خود را پس از همه, ساخته شده از گوشت و نه پا. من سوال خود را با رفتن به اورولوژیست منبع دکتر چارلز Welliver, استاد جراحی در کالج پزشکی آلبانی و یک آمریکایی عضو انجمن اورولوژی که توافق کردند که آن را “بسیار بعید است که آنها در حال ریختن که خیلی پوست با وجود آنچه برای تلفن های موبایل مانند چشمگیر, سکس.” او گفت که او مظنون می تواند smegma اگر دوست پسر خود را ختنه نشده و به خصوص در رابطه با تمیز کردن زیر پوست ختنه گاه خود را. او گفت: آن را نیز می تواند خود را روغن خشک و جامد—یک راه آسان برای تست که خواهد بود به آن را تغییر دهید. شما می توانید سعی کنید یک نام تجاری مختلف و یا آزمایش با چیزی مانند روغن نارگیل از آب مبتنی بر روغن کار نمی کند برای شما.

آن را واقعا می تواند یک ماده روانساز و مربوطه خود مایعات بدن با هم مخلوط منحصر به فرد خود را واژينال سانتوروم. می تواند از آن مخمر و یا برخی از عفونت (مانند واژینوز باکتریال) در بخشی خود را ؟ آن را به ارزش بررسی—او ندارد بیمه سلامت, اما با فرض این که شما ببینید متخصص زنان خود را به مطمئن شوید که جنس دانههای شما در حال دیدن نیست از بدن خود را ساخت.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من یک زن در اواخر 40s. من شده اند به شوهر من نزدیک به 15 سال, و من او را بسیار دوست دارم. پنج سال گذشته را دیده اند من علاقه جنسی را بزرگ nosedive و منظورم فقط عمل مقاربت: من هرگز خیال پردازی به ندرت جلق زدن هیچ تمایلی برگزار می شود و یا بوسید و من نمی بینم خودم را به عنوان یک موجود جنسی فرد با هر جنسی نیاز در همه. من تا به حال هرگز یک جنس بالا رانندگی به جز در طول نوجوانی و اوایل بزرگسالی سال است. چون من در دوران یائسگی, من فکر کردم این تا به حال چیزی برای انجام با هورمون اما همه من تست دوباره “طبیعی است.” من تلاش کرده اند با اضطراب و افسردگی چند سال گذشته به دلیل یک سری از خانواده بیماری. من می گویم این به رسمیت شناختن است که وضعیت روحی من قطعا باید نقش بازی در من خواسته اما من مشکل جنسی قبل از شروع این بیماری اتفاق افتاده است, من نمی تواند آنها را سرزنش.

من تا به حال در نهایت آمده در اطراف این ایده که شاید من تمایلات جنسی در حال تغییر بود و من باز در مقیاس نسبت به asexuality. من یک مشکل بزرگ که به جز به عنوان به چگونه آن را تحت تاثیر شریک زندگی من است. من او را دوست دارم و ما هنوز هم هر چند نمی مکرر به عنوان به عنوان او می خواهم. او احترام چگونه احساس می کنم و حمایتی است که ما تلاش کرده اند به این شکل از. من تا به حال آزمایشی مطرح موضوع گشایش ازدواج ما به طوری که او می تواند خود را به انجام برسانند نیازهای جنسی اما او مخالف این ایده است. اما در حال حاضر چیزی غیر منتظره اتفاق افتاده است: در شش ماه گذشته یا بنابراین من شروع به داشتن بسیار واضح جنسی خواب و بیدار بسیار تحریک به اوج لذت جنسی. اگر من واقعا فاقد خاصیت جنسی می تواند من تجربه رویاهای شبیه به آن ؟ چگونه می توان تحریک در رویای من خارجه اما هرگز (و منظور من هرگز) هنگامی که من بیدار ؟

رویاهای نیست وحشی—آنها بسیار وانیلی در واقع و نه حتی که گرافیک—بنابراین من فکر نمی کنم آن را ناخودآگاه من تلاش برای بدست آوردن من به توجه به ناشناخته میل. آن است که ذهن من و گفت من فاقد خاصیت جنسی, و آن را به معنای واقعی کلمه در تلاش است برای پیدا کردن یک راه برای اصلاح است که بخشی از من است که مرده ، و یا آن را مانند زمانی که یکی از رویاهای یک ابرقهرمان صرفه جویی در جهان است ؟ مطمئن شوید که آن را خوب است, اما آن را نمی make me a superhero در زندگی واقعی است. من باید فقط خوشحال بود که من به برخی از انگیختگی حتی اگر آن را فقط یک رویا ؟ اگر من فاقد خاصیت جنسی, چگونه به انتقال من چه من در رویای خود می گوید من به زندگی واقعی ؟

—گرمای شب

عزیز گرمای شب

برای برخی از کارشناس بینش من رسیده به جولی Sondra دکر که نوشتن در asexuality شامل 2014 کتاب نامرئی گرایش: آشنایی با Asexuality. ما می تواند استفاده از برخی از دیدگاه asexuality در آن به طور گسترده استفاده می شود تعریف. طبقه نوشت:

این یک گرایش جنسی است که به معنی شما لازم نیست پیدا کردن افراد از لحاظ جنسی جذاب است. اگر شما فاقد خاصیت جنسی, به طور کلی در مورد کسی که شما را جذب خود—که آیا شما تجربه انگیختگی یا میل/قبول ، این یک مترادف برای “هیچ میل جنسی” و من آن را دشوار است برای پاسخ به این از یک asexuality نظر چون جمله بندی به نظر می رسد به طور مداوم با استفاده از “غیر جنسی” به معنی “نه واقعا علاقه مند به جنس و یا هیجان زده شده توسط آن است.” من یکی به تایید یا رد چه کسی گرایش است اما آن صدا به من مانند شما در حال توصیف یک میل جنسی و نوسانات نه یک تغییر در گرایش جنسی.

همانطور که شما به خوبی آگاه تغییرات در هورمون ها به خصوص در اطراف یائسگی می تواند باعث نوسانات در میل. که گفت: به عنوان طبقه را “فاقد خاصیت جنسی, بسیاری از مردم تجربه رویاهای وابسته به عشق شهوانی و تحریک.” دکر به شما یادآوری می کند که “برچسب” فاقد خاصیت جنسی,’ رایگان است برای استفاده برای هر کسی که احساس می کند آن را به بهترین نمایندگی از تجربیات خود” بنابراین حتی اگر شما اصلا مناسب هر نوع کلاسیک فاقد خاصیت جنسی, در قالب این خوب است برای شما به ادعای گرایش. من فکر می کنم به خاطر دقت فکر کردن در مورد جهت گیری خود را در شرایط خود را در تاریخ (آیا شما همیشه مشکوک می شدند و فاقد خاصیت جنسی, حتی زمانی که شما با داشتن؟) و شاید تصویر بزرگتر از asexuality (از طریق خواندن) احتمالا مفید خواهد بود.

چه مقدار یا کمی شما می خواهم به انجام در مورد رویاهای وابسته به عشق شهوانی است که واقعا به شما است. “صرف نظر از این که آیا شما فاقد خاصیت جنسی, کلمه ای که نباید به آنچه شما را از چیزی است که شما می خواهید” نوشت دکر. اگر شما نیست و فاقد خاصیت جنسی, در حال تجربه جنسی زن مورد علاقه/اختلال انگیختگی یک دکتر می تواند به شما کمک کند درمان آن (حتی prescription meds مانند flibanserin و bremelanotide که هر دو مورد تایید برای زنان یائسه).

من پایان که در آن دکر ایمیل بود چون من فکر می کردم او یک کار بزرگ خود را سازماندهی بالقوه در مراحل بعدی و با چه بیشتر فکر می کنم در مورد وضعیت شما:

اگر شما توجه به آنچه شما در حال رفتن را از طریق به عنوان یک مشکل شما می خواهم به حل در جهت داشتن یک فعال تر میل جنسی توصیه می کنم حداقل برخی از تحقیقات شخصی به میل اختلالات و احتمالا تماس با یک متخصص. اگر شما ترجیح می دهند به این نتیجه که شما فاقد خاصیت جنسی و درک خود را از asexuality متناسب بهتر است با مفهوم خود را از خودتان لطفا می دانم که فاقد خاصیت جنسی, مردم می توانند و باید رویاهای جنسی و تحریک جنسی گاهی اوقات. اگر شما احساس می کنید راحت تر شناسایی به عنوان فاقد خاصیت جنسی و همراهی با سطح موجود تمایل و علاقه جنسی تحریک جنسی غیر معمول نیست در میان برخی از مردم غیر جنسی و شما نیاز به احساس می کنید مجبور به “انجام کاری” با انگیختگی جنسی از ناخودآگاه خود را اگر شما نمی خواهید به. (اگر شما نمی خواهید به وجود دارد گزینه های و الگوهای مثل مال شما شده و احتمالا آشنا به کسانی که قادر خواهد بود برای کمک به.) و آن را فوق العاده می دانم که شریک زندگی خود را حمایت از طریق همه از این. شما ممکن است مایل به بحث در مورد برخی از این با او و پس از او به نظر می رسد یک فرد دلسوز که واقعا می داند و می داند.

موفق باشید.

— غنی

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

من دو جنسی زن در اوایل 30s, و من در یک رابطه با یک زن شگفت انگیز برای نه ماه گذشته. ما هر دو در مورد مراقبت از یکدیگر عمیقا و آن را شاد و پایدار ترین رابطه من تا کنون بوده است. در اینجا چیزی است هر چند قبل از او من فقط می خواهم همیشه با خواب و مورخ مردان, در حالی که او مورخ تقریبا به طور انحصاری زنان است. من احساس می کنم به شدت بی تجربه نسبت به او که ناراحت کننده است برای من چون من استفاده می شود به اینکه بیشتر یک تجربه. این نوع احساس می کند مانند یک باکره بیش از همه دوباره. برای آنچه در آن ارزش این نگرانی همه از من—او هرگز به من احساس بد در مورد من اش و یا روابط گذشته من با مردان است. اما من نمی تواند به توقف نگران کننده است. به نظر من در رابطه ما فوق العاده است—اما اگر او فکر می کند چیزی است که وجود ندارد ؟ بیشتر من نگران که من ممکن است به عنوان خوب به عنوان او exes (چند تا از آنها “ستاره طلایی” لزبین). چگونه می توانم در رقابت با که ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>