The Highlight by Vox logo

جدول من در 85 New York Film Critics Circle جشن در اوایل ژانویه بود که در نزدیکی پشت کاورنو اصلی اتاق در باشگاه شبانه تائو مرکز شهر که در آن چراغ های کم نور نگه داشته. بنابراین من می توانید ببینید آنتونیو باندراس را رقم اما فقط به سختی از ویژگی های خود را به عنوان او ایستاده بود پشت تریبون به جمع آوری بهترین بازیگر جایزه برای درد و شکوه که همکاران من و من تا به حال رای به او بدهد.

رفتار او به عنوان پذیرفته شده و جایزه خود را به او صحبت کرد حجم. پس از صحبت کردن در مورد چگونه خوشحال و مفتخر او بود, او توضیح داد که او تا به حال در یک هواپیما از حق دور برای ترک اسپانیا که در آن او انجام روی صحنه در یک گروه کر خط. کسانی که نشان می دهد که منظور او نشده است به عنوان مهاجم در اسکار مبارزات انتخاباتی این فصل خود را به عنوان رقبای اصلی از جمله بذله گو‘s Joaquin Phoenix, ازدواج, داستان‘s آدم راننده و Once Upon a Time in Hollywood‘s لئوناردو دی کاپریو. به جای او صحبت در مورد گرفتن پرواز و رفتن مستقیم به تئاتر delirious با خستگی و تاخیر جت.

به عنوان او گفت: این باندراس شانه sagged کمی. “من خسته از مبارزه” او کمربندش را بست و در یک لحظه غیر معمول صداقت برای هر بازیگر در طول شدیدا کنترل فصل جوایز. “من یک سیاستمدار!” او صاف و لبخند زد. “من یک بازیگر!”

آنتونیو من آن را دریافت کنید. این مسابقه جایزه اسکار متقابل بین یک ماراتن و مبارزات سیاسی با مد بالا و اواخر شب احزاب پرتاب در بسیاری از آشنائی نفع و مصاحبه و ظاهر شدن در حوادث و اساسا انجام همه چیز را به جز ساخت فیلم. این ممکن است نگاه پر زرق و برق از خارج اما باندراس صحبت حقیقت: این تقلا کردن.

و چه آن را در واقع ، توزیع جوایز “بهترین” هنر منحرف و من می گویم که به عنوان یک عضو از چندین جایزه دادن به بدن. من می دانم که انسان نیاز ذاتی به گودال چیز از یک نوع مشابه در برابر یکدیگر است. من می دانم که رقابت شده است سیمی به DNA ما از آنجایی که ما زندگی در غارها. من می دانم که برای برخی از رقابت و مسابقات و تلاش برای برنده شدن به عنوان حیاتی به عنوان آب و هوا.

اما حداقل قوانین وجود دارد به بازی های ورزشی و سیاست سیستم عامل برای پیشرفت در سیاست و شما می توانید اندازه گیری با برخی از طرفی این “برنده” آیا با داور و یا با آرای یک حوزه.

هنر در تضاد است ذهنی چیزی که انسان را. این تغییرات بر اساس که در آن به دنبال. چیزی که نقل مکان کرد و شما را به اشک برگ من سنگ سرد; چیزی که من پیدا کردم پاک نشدنی پیچیده و طراحی خوب باعث می شود شما شانه را بالا انداختن. هنر این است که به همان اندازه ایجاد مخاطبان خود به عنوان خالق آن است و این چیزی است که باعث می شود آن را مهم: زمانی که ما به تماشای یک فیلم یا خواندن یک کتاب و یا مشاهده یک نقاشی و یا گوش دادن به سمفونی درونی ما مناظر پاسخ در راه است که متمایز هستند و اگر ما باز به آن را می توانید تغییر دهید ما بیش از حد.

اسکار به ویژه با هزینه glitzy کمرشکن کمپین های نجومی و آستین ، نفوذ در راه ما صحبت در مورد فیلم همه سال احساس در زمان نقطه مخالف به نقش هنر باید به بازی هر دو در زندگی افراد و در جامعه گسترده تر.

اما با گذشت سال ها از پوشش اسکار, زندگی با توجه به تقویم دیکته جوایز فصل پاییز جشنواره اواخر سال پرستیژ انتشار آرا و جوایز گالاس و در نهایت گیج کننده هفته از تکاپوی prognosticate چه کسی برنده خواهد شد و ذهن خواندن این آکادمی است که به بیرون مجسمه — من بی میلی می آیند به درک که ممکن است وجود دارد برخی از دلیل اگر نه به عشق اسکار پس از آن به حداقل ببینید که چرا آنها مهم است.

اسکار به هدف های جاوید “بهترین” فیلم سال یک وظیفه است که مشکل اما ممکن است. رای دهندگان قضاوت هستند تا حد زیادی مربوط به مهارت و هنر و صنعت و راه و کار در تعامل با زمینه که در آن ایجاد شده و منتشر شده است.

برخی از فیلم ها در واقع بد — من تقریبا نوشت: “عینی” بد اما صادقانه بگویم من واقعا معتقدم که هدف بدی وجود دارد در هنر است. حتی کلمه “بد” در فام های مختلف از معنای بسته که با استفاده از آن چگونه است. وقتی که من می گویند یک فیلم خوب است یا بد, من ممکن است صحبت کردن در مورد کیفیت آن فیلمسازی یا داستان سرایی و یا معتبر تعامل با جهان است. وقتی که من می گویند یک فیلم است “بزرگ” من ممکن است معنی آن را به خوبی ساخته شده یا من ممکن است فقط به این معنی من آن را دوست دارم. من می توانم بگویم انگل بزرگ است و من می توانم می گویند گربه ها فوق العاده است و من معنی دو بسیار (بسیار) همه چیز متفاوت است.

به هر حال, آن را opining در فیلم که را منحرف و از آنجایی که من زندگی می کنند. این عمل اتصال جوایز به کسانی که نظرات crowning یک فیلم بازگشت پادشاه انتخاب یک مجری بزرگترین سال در کل شرکت از اسکار و هر جایزه ای که منجر به آنها.

بسیاری از مردم بسیار مفتخر به من زمانی که آنها پیدا کردن من یک منتقد فیلم که “نفرت” از مراسم اسکار که توسط آنها ممکن است معنی آنها نا امید میزبانی اختلاف یا عدم تنوع در میان نامزد و یا فقط آنها که نمی خواهم چیزی برنده گفت: در یک سخنرانی. حقیقت این است که من فکر نمی کنم بسیاری از افرادی که در این فیلم کسب و کار — یا در نزدیکی آن را به عنوان من — در واقع مانند اسکار یا, اما به دلایل بسیار متفاوت. جوایز گران قیمت (یک اسکار کمپین می تواند هزینه رو به بالا 10 میلیون دلار) و خسته کننده ورزش; آنها می خورد تا تمام مکالمات در اطراف فیلم خوب شش ماه از سال را; و آنها تمایل به منعکس کننده بهترین فیلم های سال, اما فیلم-est فیلم.

هالیوود تمایل به نفع پروتز به کمک تقلید از چهره های معروف تاریخی فیلم که نگاه بسیار پیچیده به, بازیگرانی که از دست دادن یا به دست آوردن مقدار زیادی از وزن خود را برای نقش و بالاتر از همه فیلم در مورد هالیوود خود را. و این فیلم که برنده اسکار تمایل به آنهایی که با پول برای خرج اسراف کمپین حوادث است که نگه داشتن آنها را در ذهن رای دهندگان آکادمی.

حتی اگر اسکار شد بیشتر از متوسط امر سرمایه گذاری از دادن جوایز به هنر برای بهترین بودن هنوز هم باعث می شود من می خواهم به خودم چاقو در چشم من rhinestoned دشنه. تصمیم گیری که آیا انگل است که “بهترین” به جای ازدواج داستان یا کمی زنان یا به Irishmanاحساس می کند مانند اینکه از او خواسته به تصمیم می گیرید چه بهترین: یک رسیده شاداب هلو فقط برداشت از درخت; والا تازه, تازه پخته اذوقه و نوشابه کروسانت; یا کامل کاسه رامن. منظورم این است که من نمی دانم! شما به من بگویید!

اما این جوایز باید ارزش های پایدار برای افرادی است که به آنها را به خانه. برنده جایزه اسکار به معنی آن را به شما را به کتاب های تاریخ, بله. اما از همه مهمتر شما را وادار به نگه داشتن کار. اسکار نهایی رزومه, تقویت کننده به مراتب بهتر از گلدن گلوب و یا یک صفحه نمایش انجمن صنفی بازیگران جایزه و یا یک New York Film Critics Circle award (تا آنجا که این درد مرا به آن می گویند). به این معنی که شما وارد کرده اید و شما می توانید بپرسید برای پول بیشتر و شغل بهتر در آینده. آن را تضمین نمی کند و خوشحال حرفه ای. اما مطمئن کمک می کند.

اسکار همچنین پر کردن فرهنگی دیگری تو رفتگی در دیوار است که مسائل به مراتب بیشتر از مردم است.

برای بسیاری از افراد به خصوص آمریکایی اسکار نور راه را از طریق شلوغ زمینه فیلم در هر سال است. در 2019, 786, فیلم, منتشر شد, نمایشی در, شمال امریکا, و ده ها تن بیشتر (حداقل) منتشر شد به طور مستقیم به سیستم عامل های دیجیتال. تئاتر منتشر شد در واقع پایین در حدود 90 از سال 2018 اما هنوز هم به تعداد فوق العاده ای از فیلم است. تماشای فیلم من است و من هنوز هم تنها چیزی که دیدم حدود 300 سال گذشته تنها 225 یا خیلی جدید بود منتشر شده است. آن را غیر ممکن است برای عادی طرفداران حتی مشتاق فیلم عاشق به مقابله.

همچنين هشت نفر از 10 highest-grossing films هر دو در شمال امریکا و در سراسر جهان در سال 2019 بودند حق رای دادن بزرگ پرفروش متعلق به (و یا در یک مورد شرکت-تولید) توسط دیزنی. بنابراین آن را می سازد بسیاری از حس که اسکار فیلم تبدیل به یک نوع متعادل به فیلمهای عظیم. تنها یک سال به بالا 10 بگیران, Jokerشد, نامزد دریافت جایزه برای بهترین تصویر. تنها دو نفر دیگر Once Upon a Time in Hollywood و فورد v فراری, کرک $100 میلیون مارک در داخل کشور. “پرستیژ” فیلم فقط تمایل به بالاترین بگیر.

هنوز بسیاری از مردم در یک مراسم, مشاهده, و یا تلاش برای تماشای لیست کامل از بهترین عکس نامزد قبل از مراسم (که سه هفته زودتر از معمول این سال شانس خیلی خوب). حتی اگر دیگر, بهتر فیلم نیز در قبل 12 ماه بهترین عکس مدعی هستند که اغلب یک جای خوب برای شروع است.

این نامزد به صورت مستند و بین المللی (که قبلا به زبان خارجی) فیلم نیز کانون توجه بیشتر تو رفتگی در دیوار فیلم که برخی از آنها ممکن است در اسکار به رسمیت شناختن به توزیع و یا پیدا کردن راه خود را بر روی یک تنوع گسترده تر از سیستم عامل است. بین المللی فیلم لازم نیست به حال ما توزیع قبل از آنها نامزد و مستند ممکن است تنها در تو رفتگی در دیوار, جشنواره, بنابراین بسیاری از مردم نمی خواهد این فرصت را به آنها را قبل از آنها نامزد شده است. اما هنگامی که آنها را در لیست مستقل و arthouse تئاتر و حتی multiplexes ممکن است صفحه نمایش آنها و خود را به نسخه های دیجیتال ممکن است عجله.

آن است که مناسب وضعیت ؟ هیچ. اما من گرفته ام آرامش در اسکار’ توانایی مردم برای تماشای یک پر جنب و جوش اما تقریبا مستند تجربی مانند 2019 نامزد Hale County امروز صبح این شبیا prod دوستداران فیلم در نهایت به دیدن 2012 خارجی زبان برنده Amour (که او نیز نامزد دریافت جایزه برای بهترین تصویر, بهترین بازیگر و بهترین کارگردان و بهترین فیلمنامه). مطمئن, مهم, فیلم, دریافت بسته کردن در همه زمان ها به عنوان خیره کننده کره ای, هیجان انگیز سوزاندن سال گذشته بود. اما برخی از طریق شکستن.

اگر ما می تواند به توقف اسکار پس از نامزد ها را اعلام کرد و فقط جشن می گیرند کسانی که در لیست من می تواند شادتر. این نیست که هر کس سزاوار یک جایزه — آن است که جمع بین آنها می کند برخی از زیانی به فیلم خود مجسم تاریخچه تمرکز به برندگان که برخی از آنها اصلا سزاوار توجه است. (لیست بهترین تصویر برندگان از دهه گذشته برخی از اوج — مهتاب و نور افکن بهار به ذهن اما این قطعا سبز کتابو آرگوs برای مطابقت.)

اما من فرض کنید امکان انتخاب بد در کنار خوب فقط با خاک می آید. من نمی توانم پیش بینی همیشه با محبت اسکار. اما من در تلاش مانند آنتونیو باندراس, من حدس می زنم — برای دیدن سمت روشن. به فعالیت سیاسی بد است و مبارزات خسته کننده است و من خیلی خوشحالم که هنگامی که آن را بیش از همه برای این سال است. زیرا در نهایت آنچه که من واقعا دوست دارم این فیلم است.


Alissa Wilkinson است Vox را منتقد فیلم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی