من عاشق اهانت آمیز جنسی من با پسر من از دیدن. اما می تواند که انتقال به یک رابطه واقعی?


A naked man and woman hold their faces close to each other. A neon whip glows between them.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های گتی ایماژ به علاوه.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من شده است با دیدن یک پسر خیلی معمولی حدود سه یا چهار ماه. خواهیم دید که هر یک از دیگر مانند یک بار در هفته یا بیشتر و بیشتر ما فقط باید اما من همیشه شب را و ما به شما تماشای فیلم و نوازش و تمام است که ارتباط-y مسائل است. ما رفته ایم در تاریخ واقعی چندین بار به سینما یا به میله. ما در مورد بسیاری از چیزهایی که ما می تواند واقعا خوب گفتگو در مورد فیلم و یا سیاست و من فقط واقعا واقعا او را دوست دارم خیلی. در اینجا معامله: من هیچ ایده چگونه او احساس می کند در مورد من. من نمی توانم به عنوان خوانده شده بر او در همه. من می دانم که او را با هر کس دیگری (از من خواسته در گذشت و او به من گفت و ما نمی توانیم به بحث در مورد آن بیشتر) و به گمان من اگر او نبود علاقه مند در ادامه او را به ارواح من و یا در غیر این صورت روشن ساخته است در حال حاضر.

در اینجا سوال اصلی: جنس ما است که قطعا اهانت آمیز و خشن—که به طور کامل انتخاب من—و ما هر دو واقعا به کل “فاحشه/” فاحشه چیز. آن را ترک نمی کند اتاق خواب (به جز sexting), اما آن را قطعا احساس همه جانبه. آن است که غیر ممکن است برای انتقال یک رابطه که بر اساس زیادی در زیبا dehumanizing به یکی که واقعی دوست پسر-دوست دختر رابطه ؟

—وضعیت خشن

عزیز خشن, وضعیت

لیست خود را از “رابطه-y” چیزهای که شما و این پسر انجام دهید این است که چیزی از دست رفته بسیار مهم: برقراری ارتباط آشکارا در مورد رابطه و احساسات خود را نسبت به یکدیگر است.

آن را ممکن است برای انتقال از یک مجلس به سنتی دوست پسر-دوست دختر رابطه است. آن را ممکن است به شدت objectifying و سالم ارتباط عاطفی با حمایت متقابل. باید آن را ممکن است برای انتقال از تعاملات مبتنی بر جنسیت با یک دوز سنگین از صفات انسانی به یک رابطه متعهد است. اما شما در حال رفتن به مجبور به صحبت. شما در حال رفتن به باید سعی کنید سخت تر از معمولی درخواست اگر او را با هر کس دیگری.

شما ممکن است سعی کنید چیزی شبیه “من در حال توسعه احساسات نسبت به شما و می خواهید بدانید که در آن شما در عاطفی است.” قرار داده و آن را در کلمات خود را و یا شروع با یک خط باز در دسترس نباشد. هر آنچه که برای شما کار می کند. فقط باید صحبت کنید. بحث در مورد چگونه شما هر دو احساس عاطفی. بحث در مورد اینکه آیا شما می توانید به هر یک از دیگر زندگی می کند. بحث در مورد آنچه که یک رابطه به نظر می رسد برای شما چه چیزی مهم است که شما و آنچه شما باید خوشحال بود. انجام مقدار زیادی از گوش دادن بیش از حد.

این امکان وجود دارد که او نیست به دنبال هر چیزی قوی تر با شما پس از آماده شدن برای آن امکان. نگاهی به برخی از زمان از قبل تصمیم بگیرید که چه شما مایل به ادامه و آنچه شما در حال رفتن به راه رفتن به دور از. این پسر شما در حال دیدن ممکن است تمایلی به صحبت در همه خواهد بود که یک پرچم قرمز است. اما امیدوارم شما قادر به مهم مکالمه و شما را به یک تاکنون رضايتمندی اهانت آمیز راه پیش رو.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من و همسرم باید با هم برای بیش از 10 سال در حال حاضر. ما دو فرزند زیبا و بسیار شاد در ازدواج ما. ما هر دو عاشق هر یک از دیگر فوق العاده است. من شناخته شده از شروع رابطه ما که او دوجنسگرا است و این هرگز یک مسئله برای من در حداقل (من راست). در واقع از طریق سال, من را تشویق کرد که اگر او همیشه می خواستم برای دنبال کردن زنان در خارج از رابطه, من کاملا خوب است که با هر چند من شک او تا به حال در واقع من در این دلیل است که او را مضطرب کسی که تمایل به بیش از حد در مورد آنچه که مردم دیگر از او فکر می کنم. من خوب با او بودن با یک زن دیگر به دو دلیل: یکی من احساس نمی کنم که من هرگز قادر به او را از نظر جنسی چه زن دیگری می تواند و دو من متاسفم که می گویند این است که آن را یک نوبت در این ایده از همسرم با زن دیگری. من تنها نگرانی واقعی بود که او می تواند مشروع توسعه احساسات برای شخص دیگری اما متوجه شدم که حتی نباید تحت تاثیر قرار چگونه او احساس می کند در مورد من که واقعا مراقبت اگر او همچنین تا به احساسات برای شخص دیگری ؟

سریع به جلو به این آخر هفته گذشته هنگامی که همسر من در زمان یک سفر خارج از شهر برای یک شبه “دختران” در یک ایالت دیگر. درست قبل از او در سمت چپ من به او اطمینان که اگر یک ضربه به او در حالی که او به دور است که من فکر کردم او باید به دنبال آن بروید (بیشتر در یک شوخی تن اما این که چگونه ما به طور معمول عمل). و … این اتفاق افتاد. او فوق العاده بود باز در مورد آن و به من گفت بلافاصله صبح روز بعد که آن را به حال اتفاق افتاده است. باید بگویم که چگونه من در واکنش به این خبر متفاوت بود چگونه از من انتظار می رود. من واقعا برای او هیجان زده و بیش از حد حمایت از همه چیز. اساسا یک راه بیشتر پاسخ مثبت از من فکر کردم من می خواهم که.

پس از آن او شده است تلاش برای کار را از طریق چگونه او احساس می کند در مورد آن و من بهترین من انجام داده ام به سعی کنید به او فشار بیش از حد سخت است. من واقعا می خواهم برای او در نظر بگیرید به طور فعال به دنبال زنان دیگر (و یا تماس با همان زن یا هر خاص و زن او ممکن است به آن مهم نیست) برای دیدن اگر او می خواهد برای حفظ هر نوع رابطه خارج از ازدواج ما. فکر من این است که پس از آن در زمان 10 به علاوه برای او به احساس می کنید به اندازه کافی راحت به سعی کنید آن را یک بار او باید سوار این حرکت به او کمک کند کشف کردن آنچه که او واقعا علاقه مند به جای دفن آن همه برای 10 سال آینده. او لزوما موافق یا مخالف آن است که یک ایده خوب است و هنوز هم در “بدانند همه چیز را” مرحله. من واقعا نگران آن است که او را “هنجار اجتماعی” و دیدگاه های دیگران بیش از حد نزدیک به قلب در حالی که او در تلاش برای تصمیم می گیرید که او چه می خواهد و نه فقط قبول که او و ببینید که چگونه آن را احساس می کند در عمل است. اگر او به دنبال آن کمی بیشتر از یک مستی مجلس و پس از آن تصمیم می گیرد آن را برای او کاملا خوب است و هیچ آسیبی به هیچ ناپاک. من فکر می کنم او می تواند خودش انجام بدی سعی کنید به این تصمیم تا کنون که بدون واقعا تلاش آن ، او گفت که او نمی باید هر گونه تردیدی در مورد واقعی مجلس فقط او چگونه ممکن است درک شود اگر مردم متوجه. او واقعا لذت می برد که با یک زن به عنوان من می خواهم که او خواهد.

با این حال یک به نوبه خود برای من پیدا کردن آن سخت برای جدا کردن من صادقانه تمایل به می خواهید به حمایت از شخص من دوست دارم از تمایل به انجام برخی از توهمات جنسی. من به طور مداوم سوال من دستور کار خود, و آن را در ساختن آن دشوار برای او را به آنچه او واقعا نیاز دارد در حال حاضر. ضمنا من هیچ تمایلی به دنبال یک رابطه خارج از ازدواج ما برای خودم با یک مرد و یا یک زن و تنها حمایت خود را از آوردن شخص دیگری به رابطه ما (مانند یک thruple من حدس می زنم؟) اگر که چیزی او علاقه مند است. چگونه می توانم احتمالا تعادل بودن حمایت او نیاز دارد در حالی که ارائه مشاوره مناسب به او کمک کند احساس راحتی بیشتری با او این است که مطمئن شوید سلامت از ازدواج ما هرگز تهدید به نگه داشتن من توهمات جنسی در بررسی ؟ نه به عمد پرتاب در هر curveballs در پایان این همه اما پس از او در مجلس اتفاق افتاده است زندگی جنسی ما شاهد افزایش بسیار مورد نیاز. من واقعا فقط احساس می کنم مثل همه چیز است که از آخر این هفته بوده است اما هیچ چیز خوب است و ما را به هم نزدیک پس از آن تنها حس می کند که رفتن بیشتر می شود خیلی بهتر است …

—مذاکره Nonmonogamy

عزیز مذاکره Nonmonogamy,

همسر خود را به کاوش در hooking با زنان به درجه او در حال حاضر راحت با. قبول آن است. گرامی داشتن حافظه شما و افزایش میل جنسی و شما در حال حاضر تجربه. بیشتر از آن را.

“کسی که در او است” شامل بخشی از او را که در مورد اجتماعی قضاوت. انسان ها موجودات اجتماعی. Ostracization توسط این گروه می تواند مشکل حتی امروز. به طور کلی ما نیاز جوامع ما. همین دلیل است که بسیاری از ما در حال تلاش برای قرار دادن با هم چت ویدئویی گروهی و فعالیت هایی که انجام می شود از راه دور در این دوره از اجتماعی فاصله. اضطراب خود را در مورد چگونه او را درک او دایره اجتماعی قابل فهم است.

برای افرادی که تمایل به اضطراب و حرکت می تواند وحشتناک. رفتن بیش از حد—چیزی است که قطعا ممکن است در اینجا—می تواند بسیار ترسناک چشم انداز. افرادی که نیست اضطراب تمایل به تمرکز بر روی مثبت—چگونه به خوبی همه چیز می تواند کار کند—در حالی که اضطراب مردم تمایل به تمرکز بر روی پتانسیل خطرات ناشی از یک وضعیت است. این تعادل احتمالا در خدمت شما ازدواج هست.

اگر شما افتاد که زمان زیادی به افراط توهمات خود را که شامل همسر خود را با زنان دیگر. شما کاملا می تواند لذت بردن از آن افکار در زمان خود است. شما می توانید به اشتراک گذاری آنچه شما خیال بافی در مورد با همسر خود را و شما می توانید از او بپرسید اگر او راحت صحبت کردن در مورد آنها با شما در یک جنسی در راه است. (شما می دانید, به عنوان مخالف به nonsexual راه شما ممکن است مورد بحث قرار دادن آنها را به praxis). اگر او را OK fantasizing با شما یا شنیدن توهمات خود را, شما ممکن است دریابید که ترکیب آنها را به عنوان titillation اعتصاب تعادل بین جلسه خواسته های خود و حفظ فضا برای همسر خود را به احساس می کنید که او مرزهای در حال محترم است.

پس خوشحال با آنچه شما رو به عقب در تلاش برای به دست آوردن همسر خود را به بیشتر از او راحت و آرامی بررسی امکان ترکیب بحث در مورد توهمات خود را.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

انجام برخی از بچه ها نه مثل ضربه ، من یک زن هستم در اواخر 20s و من تنها مورخ در مورد یک تعداد انگشت شماری از بچه ها. من اخیرا با دیدن یک پسر جدید (برای آشکار دلایل همه گیر ما دیده نمی شود هر یک از دیگر در یک زن و شوهر از هفته, هر چند ما هنوز در حال صحبت کردن) و ما تا به حال رابطه جنسی, وقتی که من نقل مکان کرد به او یک کار ضربه او مرا تحت فشار قرار دادند. من فکر نمی کنم بسیاری از آن را—آن را مانند به نظر می رسید شاید او فقط مشتاق به رسیدن به “رویداد اصلی” پس به صحبت می کنند. اما پس از آن او من دور از پایین رفتن او را دوباره دفعه بعد من سعی کردم. چند خرما بعد از من شروع به حرکت به سوی جنوب و او مقاومت در برابر نیست. اما چند ثانیه در دهان او فورا خود را از دست داده نعوظ و جنسی بود که بلافاصله بیش مانند بیش از رول و به خواب رفتن بدون نظر. در (محدود) تجربه و همه چیز را من می شنیدم از دیگر مردم و فرهنگ پاپ من فکر کردم بچه ها عاشق منفجر کردن شغل. آخرین پسر گفت: من تمام وقت من بسیار با استعداد در آن است. من فقط پیدا کردن یک مرد که آنها متنفر یا غیر ارادی واکنش منفی به آنها ؟ این مشترک است ؟

—منفجر کردن

عزیز دمیده خاموش

بچه ها متنوع و پیچیده است. وجود دارد در واقع از بچه ها که دوست ندارم جوانان در تمام. وجود دارد که تنها مانند بسیار خاص ضربه مشاغل—من فکر کردن در مورد خاص که نیاز به یک مقدار مشخصی از نسیم تا حدی با زبان و سپس با یک دست و دقیق-و-دهان ترکیب با افزایش شدت تا او انزالی. وجود دارد که از لحاظ جسمی لذت بردن از رابطه جنسی شغل اما در سر خود را در مورد قدرت دینامیک بودن “سرویس” و پایین مردسالاری-بازجویی مارپیچی است که آنها را مانع از ماندن در حال حاضر.

اگر او تا به حریم خصوصی ممکن است طبعا می خواهند در این دوره از انزوا در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای بحث در مورد آن. شما به سادگی می توانید بپرسید که چگونه او احساس می کند در مورد شغل ضربه. اگر شما می خواهید به سهولت به آن, شما می توانید به ارمغان بیاورد تا که تغییر مسیر اول و سپس بپرسید اگر او به خاطر چرا. اگر او را قرنطینه با شخص دیگری نیست و یک درب در اتاق خود را, شما ممکن است بخواهید به نگه دارند. (بله, من می دانم این برای تلفن های موبایل دیوانه به خوانندگان که نیست زندگی در نیویورک اما برخی از ما نیست درب در اتاق خواب ما.)

هنگامی که شما برخی از بینش به رفتار خود شما قادر خواهید بود به عمل درآمده است.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من اقامت در خانه/کار از خانه مادر سه فرزند (4 سال, 2 ماه, پیر و 3½ ماه) و من نیاز به کمک دارید با نحوه ارتباط با شوهر من است که من آماده برای پرش به قبل از-کودک-سه زندگی جنسی. من معنی نیست که هیچ اما من می خواهم به سهولت به همه چیز. شاید یک سال یا بیشتر قبل از نوزاد متولد شد, ما تا به حال تبدیل شدن به بیشتر پرماجرا و من می دانم که او واقعا از آن لذت بردم. من بیش از حد! اما کمتر از چهار ماه پس از زايمان من به طور کلی-کم-به هر حال میل جنسی است zilch. در حالی که من خوش شانس هستم که من تا به حال بسیار آسان تولد و بهبودی خیلی سریع من خودم شوکه شده بود (آن را در این راه با دو نفر دیگر), من هنوز هستم, مراقب اولیه برای سه کوچک انسان و مسئول خانه به علاوه تلاش برای کشف کردن چگونه و چه زمانی به کار می کنند. من خوشحال هستم اما من هم خسته. من مشغول هستم. من احساس فوق العاده جذاب چون من بدیهی است که هنوز رتبهدهی نشده است بازگشت به قبل از بارداری اندازه (من می دانم, من می دانم که خودتان فضل) و من با داشتن برخی از عمده مسائل آکنه (من به تازگی دیده می شود متخصص پوست به طوری که در حال مراقبت از گرفته شده). در شب آخرین چیزی که من می خواهم به انجام است را خاموش لباس من و لمس توسط هر کسی و صبح ها خارج از محدوده چون من زود به کار می کنند.

من می دانم که این را منتقل می کند به خصوص که نوزاد خواب است در اتاق خود را, ما باید کمی بیشتر از حالت عادی رفتن و من احساس می کنم بیشتر در خانه در بدن خود من. اما من بهترین رابط. من می توانم بگویم او در زحمت است اما من نیز کمی رنجش خاطر, سلام من تا به حال یک کودک نیست که چندی پیش من در خانه با بچه ها توسط خودم در تمام طول روز (ما در حال کار بر روی پیدا کردن برخی از مراقبت از کودک کمک کند و او را مسن تر به کار با او زمانی که او می تواند) و او نیز صرف ترین شب بر روی تلفن خود را. من می خواهم به صحبت کردن با یک فرد بالغ و دیدن دو چشم نگاهی به من. من می خواهم به قادر به نشستن در کنار کسی که بدون نیاز به نوازش و یا لمس nonstop. گاهی اوقات من می خواهم به خواب بدون, مردی پیچیده در اطراف من مثل یک تاک. اما من همچنین می خواهم به احترام احساسات خود را به خاطر من می دانم که تماس فیزیکی است که یک معامله بزرگ برای او. من چگونه عاشقانه به آرامی ارتباط برقرار است که من نیاز به زمان بیشتری ؟

—دست

عزیز دست خاموش

من نمی توانستم بفهمم که در آن ارتباطات خود را با موضوع بود بنابراین من در آورده اچ ستون و گواهی سکسولوگو و مشاور ازدواج Cyndi Darnell. او برجسته هر نمونه که در آن شما نمایشگاه ارتباط موثر—13 از آنها از جمله “اما من نیز خسته ام” و “من می خواهم به قادر به نشستن در کنار کسی که بدون نیاز به نوازش و یا لمس nonstop.”

در اینجا چیزی است که Cyndi تا به حال به می گویند:

شما نه فقیر ارتباط برقرار. شما انجام یک کار باور نکردنی در اینجا. چه چیزی شما را متوقف گفتن او این تنها راه شما آن را گفت: اینجا ؟ ترس شما صدمه دیده است احساسات خود را? شما می خواهید به صدمه زدن به آنها بیشتر با نه گفتن او و بستن او را ترک او را حدس زدن. چرا او را بر روی تلفن خود ترین شب ؟ چه نشانی از او می خواهید ؟ از او بخواهید. وجود یک امکان مجزا او نمی داند که چگونه به لمس شما بدون آن که منجر به رابطه جنسی. این یک مهارت است که نیاز به تمرین. شما نمی خواهد می دانم که اگر شما نمی بحث در مورد آن.

همانطور که برای چه به این بحث Cyndi را تشویق می کند “جنس ساندویچ”:

تعریف اول: “من دوست دارم که چگونه شما (استفاده) مرا نگه دار و قرار دادن خود را در اطراف من هنگامی که ما در خواب است.”

ساندویچ پر: (با نام مستعار آنچه شما می خواهید) “من می خواهم برای ارتباط با شما در شب های همراه خاموش, تلویزیون, خاموش, فقط من و شما با هم.”

تعریف گذشته: “من می دانم که جنسیت نیست در منو فقط در حال حاضر, اما از آن خواهد شد چرا که برای من مهم است بیش از حد. من می دانم که واقعا برای شما مهم است و من شما را دوست دارم.”

موفق باشید. من فکر می کنم شما کردم این است.

— Stoya

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

دوست دختر من دیگر می خواهد به اصلاح زیر بغل (hetero زن و شوهر). من اعتراف کرد این نبود من ترجیح اما به رسمیت شناخته شد به احتمال زیاد به دلایل مزخرف و او رفت جلوتر. ما هنوز در پیچ با رها. اما من هم در این زمان به عنوان یک فرصت برای توقف پیرایش خودم را به طبقه پایین چون صادقانه آن می شود خارش و من فقط آن را انجام برای او. او خوب بود اما در حال حاضر به نظر می رسد تمایلی به از دست دادن شغل به دلیل ناخواسته نخ. من می خواهم به ترک آن! آیا شما فکر می کنم این هر دو راه می رود و یا آن را کاملا متفاوت است ؟

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>