“من عاشق شخصیت های عجیب و غریب”: Iliza Shlesinger در ایجاد بادام زمینی Albacore و Netflix طرح نشان می دهد

چند هفته پیش متوجه شدم که تنها چیزی که من “قرنطینه مغز” می خواستم به تماشای شد sketch comedy; “سرایت” محتوای دیگر تا کوچه من و من می خواهم خسته من لیست غیر قرنطینه پادکست. نشان می دهد ساخته شده است که من متوجه این بود که Netflix را “Iliza Shlesinger طرح نشان می دهد.”

من را زیبا و عجیب و غریب, سریع گام, سری پر از غریب و تکرار شخصیت ها (از جمله مورد علاقه من مجنون صاحب شرکت هواپیمایی بادام زمینی Albacore) و تقلید از برخی از نشان می دهد در حال حاضر نشسته در صف Netflix بکشد.

تبلیغات:

Shlesinger صحبت با سالن مورد انتقال از ایستاده به طرح کمدی آنچه او را در قرنطینه و جدید Instagram زندگی می کنند نشان می دهد, “don’t Panic شربت خانه.”

خوب پس می توانید با ما لطفا فقط شروع با بادام زمینی Albacore? من راه رفتن در اطراف آپارتمان فریاد “Dingle dangle!” چه پیدایش این شخصیت ؟

ما در اتاق نویسندگان فقط صحبت کردن در مورد مسائل. و به نوعی به عنوان من شروع کردم به رفتن در این بیهوده گویی در مورد چگونه من همیشه احساس می کنید زمانی که شما پرواز خود را به ایمنی اطلاعیه ها, اما آن را کاملا به پایان رسیده و هنگامی که شما به خواب رفتن. مانند “ما خوش آمدید شرکت های هواپیمایی! ما باید یک کارت اعتباری! از خواب بیدار شوید!” من یک مقدار زیادی از ساعت 6 صبح پرواز بسیاری از زود پروازهای بین المللی — و فقط زمانی که خود را REM است لگد زدن در آنها احساس خنک آن چیزی که به انجام است.

تبلیغات:

بنابراین پس از آن ما شروع به صحبت کردن در مورد این ایده از آنچه در آن می خواهم اگر کسی متعلق به یک شرکت هواپیمایی فقط به یک ظرف غذا با مردم و این که انگیزه ای برای آن است. سپس من به خانه رفتم و الهام فقط جریان را از طریق من مثل “این چیزی است که او برای تلفن های موبایل مانند.” و من گفتم: “اگر او دیوانه وار فقط در هر معنی واقعی کلمه؟”

من عاشق شخصیت های عجیب و غریب بود و بطور غیر عادی و مرموز تاریک شخصیت.

از این رو موش زندگی می کند که در گردن خود را سوراخ . . .

تبلیغات:

و که او قفل افراد در اتاق و گوشت کمربند. و من فقط دوست دارم — من حدس می زنم من نمی خواهد آن تماس دو طرفه — اما من دوست دارم با قرار دادن واژه های عجیب و غریب با هم و پس از آن من فکر می کنم مردم لذت بردن از گفتن آنها را به عقب. من یک عجیب و غریب, شلاق برای آن است. من به یاد داشته باشید که من بر روی نیمکت نشسته بود, تماشای تلویزیون, و من فقط می نوشت و سپس آن را به من آمد “بادام زمینی Albacore که نام او.” من نمی دانم که در آن من آن را کردم, اما من می دانم که آوایی هنگامی که شما می گویند “بادام زمینی Albacore” شما مثل “اوه آره این کلمات با هم بروید.” آن را تقریبا مانند علم است.

به دلیل حرفه خود و ایستاده فروش ویژه شما در حال حاضر باید این واقعا قوی واقعا تاسیس صوتی است که من فکر می کنم بسیاری از مردم تشخیص دهند. آنچه که فرایند ترجمه است که به یک طرح سری کمدی است که احساس طبیعی برای شما ؟

تبلیغات:

من فکر می کنم این همه در مورد ماندن صادقانه با آنچه من فکر می کنم خنده دار است. من فکر می کنم شما داده می شود این فرصت را به نشان می دهد نه بگویید. ایستاده است و همه چیز در مورد گفتن و طرح کمدی, همه چیز در مورد نشان — شخصیت های, لباس, آرایش, یک گروه. و من فکر می کنم ماندن درست به آنچه که من فکر می کنم خنده دار است در مقابل آنچه که من فکر می کنم خواهد بود انتظار می رود. البته همیشه وجود دارد یک کمی تفسیر اجتماعی, اما آن را همیشه سبز چون هنوز موضعی.

و در برخی از نقطه شما باید به اعتماد و تعهد خود را به چیزهایی مانند “نه من این خنده دار است و من مطمئن هستم که اگر من فقط می تواند انتقال آن را در راه حق مردم نیز فکر می کنم که آن را عجیب و غریب و خنده دار, چرا که مردم دوست دارند چیزهای عجیب و غریب.”

به طوری که در آن بود. فقط نگه داشتن مردم استخدام, استخدام نویسندگان که احترام چشم انداز من برای چیزهایی که من اعتماد کارگردان است که من می خواهم به همکاری با — و مطمئن شوید که ما به اجرای چیزی که من در واقع می خنده که چیزی که من در واقع می خواهم بگویم در مقابل چیزی که من فکر می کنم من باید می گویند.

تبلیغات:

مخاطب است که 50 درصد مردان و 50 درصد زنان است. من فکر می کنم هر کس می خواهد برای پیدا کردن الگوریتم است که برای آنها کار می کند و هر کس می خواهد برای پیدا کردن مخاطبان خود — و من چنین متنوع مخاطبان آن را مانند یک مخلوط از مردم است. من واقعا می خواستم به یک نشان می دهد که نه فقط برای زنان و نبود یک نشان می دهد که در آن من بود و تلاش می شود به خنده دار برای بچه ها. من فقط می خواستم به صداقت و آسیب پذیر مورد عجیب و غریب بودن در سر من, و من می خواهم آن را به نشان می دهد که هر کسی که عجیب و غریب می توانید تماشا کنید و لذت ببرید.

اساسا من ساخته شده نشان می دهد برای من و طرفداران من یک فرمت از من.

و یکی از طرح های بود که من در مطلق اشک شد “ستاره متولد شده است” طرح مورد زنی که آواز می خواند آهنگ های کوچک برای سگ کوچک. و من به عنوان خوانده شده وجود دارد تماس ریخته گری برای Pomeranians برای طرح. می تواند شما بحث کمی در مورد آن روز چه بود ؟

تبلیغات:

آه خدای من, من می خواهم که عاشق شده اند وجود دارد. متاسفانه من نمی تواند وجود داشته باشد اما من به تصاویر نگاه کنید از آنها. بنابراین نوع مانند در “مردان دیوانه” زمانی که آنها را در دختران و پسران هستند مانند “من نمی توانم به اندازه کافی است که سگ پشمالوی سیاه پومرانیا بدن.”

شما می دانید همه ما چیزهای عجیب و غریب در سر ما و برای من این کرکی سگ کوچک و Pomeranians من فکر می کنم جالب ترین-آنهایی که به دنبال به. من گفتم: “این نشان می دهد من است و آنچه قدرت فوق العاده, من, من برایند بیش از این کوچک سگ.”

به طوری که در آن بود اما این نکته جالب است که هرگز از دست بر من که در آن شما می آیند تا با چیزی مجنون را در مغز خود و قرار دادن آن بر روی کاغذ و بعد می گویند کسی که در غرفه و یا کمد لباس است مانند “هی شما می توانید انتخاب کنید بین این دو گوشت تسمه?” یا “که سگ پشمالوی سیاه پومرانیا آیا دوست دارید بهتر است؟”

و به عنوان یک هنرمند به یک محل که در آن مردم سوال نمی — آنها فقط همراه با شما — من فکر نمی کنم شما می توانید بپرسید برای هر چیزی بیشتر.

تبلیغات:

صحبت از چگونه شما در مورد انتخاب افرادی که قصد کار بر روی این نمایش با شما ؟ زیرا در ایستاده شما وجود دارد به تنهایی. شما هر دو کار ساخت آن به تنهایی و یا شما بمب به تنهایی پس چه شد که روند ؟

من پاسخ آن را در دو بخش است. من جواب برای اولین بار توسط شما گفتن در مورد نویسندگان و بازیگران.

برای نویسندگان, من یک صدا و من یک نویسنده هستم خودم. بنابراین این نبود مورد شما می دانید برخی از اجرایی پیدا کردن من و آنها مانند “بیایید او را یک کمدی استار و به او نویسندگان اتاق.” این یک طنزهای آن را بزرگ نشان می دهد. ما می خواستیم یک هیات کوچک اما من هم می خواستم مطمئن شوید که اگر شما در کارکنان شما وجود دارد به دلیل از کار خود را.

بنابراین هنگامی که بسته ها ارسال شد — ما تا به حال حدود 28 بسته های فرستاده شده — من تا به حال همه نام گرفته است. که راه من می دانستم که من می تواند خواندن عینی و نبود اریب با رنگ از یک فرد و یا جنسیت خود را و یا هر چیزی شبیه به آن.

تبلیغات:

البته من به پایان رسید تا با سه یهودیان در پایان اما من می خواستم مطمئن شوید که من برداشت کورکورانه هر چند به طوری که آن را صرفا بر اساس سازگاری. بنابراین ما به پایان رسید تا با برخی از سابق “SNL” نویسندگان و برخی از سابق “Portlandia” نویسندگان بود و من بسیار افتخار از آن است.

سپس برای بازیگری که ترسناک بود چرا که به عنوان یک کمدین شما خیلی استفاده می شود به انجام همه چیز خود را به طوری که این واقعی است اعتماد. و ما آن را به ضرب گلوله در نیویورک, نیست, LA, بنابراین من نمی تواند فقط به جلو و از همه خنده دار مردم من می دانستم که در لا. بنابراین ما تلاش ساخته شده, شما می دانید من می خواستم به یک متنوع بازیگران, اما نمی توان این واقعیت است که آنها متنوع نقطه کانونی هر چیزی من می خواستم آن را به “خنده دار برای خنده دار است.”

من می خواستم به زنان خنده دار همه چیز برای انجام با من. من می خواستم مردم را به انجام این طرح و لذت بردن از که آنها بخشی از آن نمی شود مانند “اوه من این اسکریپت همه حق است.” بنابراین ما تصمیم اصلی بازیگران است که من واقعا دوست داشتم.

راست و یکی از چیزهایی که من پیدا کردم واقعا جالب این است که, شما می دانید, من شده است با تماشای زیاد تلویزیون به تازگی هر دو سرگرم کننده و برای کار.

تبلیغات:

شغل مناسب برای یک کشور در قرنطینه مناسب است ؟

دقیقا. و بسیاری از طرح خود از این سری بر روی تلویزیون و آگهی های بازرگانی — “زن Jackass,” “, مامان, هشدار,” “, زنده, خنده, Top Knot” — که منجر به از من بپرسید آنچه شما در حال تماشای در حال حاضر در حالی که تحت اقامت در خانه دستور ؟

شما می دانید, من خواندن این مقاله در مورد چگونه همه چیز را ما سازمان دیده بان در حال حاضر مرا به یاد یک زمان از بین رفته است. مردم از رفتن به ناهار, بوسیدن, غریبه — که من آن را انجام نداده در حالی که چون من متاهل هستم — اما آن را ایجاد کمی از اضطراب.

و سپس در سمت سرگرمی من گاهی اوقات اضطراب دانستن است که “اوه, من به عنوان خوانده شده که برای نقش” و یا “من می دانم که فرد.” شما نمی تواند کمک کند اما گاهی اوقات فکر می کنم “من کجا مقایسه در چشم انداز ایجاد چیزهایی؟”

و من می دانم که برای من که تلویزیون باید فرار از واقعیات به طوری که بدان معنی است که من نمی سازمان دیده بان تن از فیلم کمدی. من می خواهم به تماشای چیزی است که من می توانم آن را نوشته نمی توانست به عنوان خوانده شده برای آن است. چیزی که من فکر می کنم “من هرگز می تواند ایجاد چیزی است که خوب است.”

مانند در حال حاضر ما در حال تماشای تمام فصول “مردان دیوانه.” آن را فوق العاده آرامش به نشان می دهد که دارای یک کاتالوگ و شما می دانید هر شب شما می توانید خودتان را به مانند هفت ساعت تلویزیون قبل از خواب. به طوری که چیزی است که من هستم ،

من همچنین تلاش شده است — و این در حال رفتن به مانند یک مزاحم پاسخ — اما من واقعا تلاش به صرف روز من نوشتن تمام طرح ها و اسکریپت ها و تمام چیزهایی که من نمی باید پهنای باند برای زمانی که من تور و فقط نگه داشته و گفت که من می توانید به من با استفاده از وقت من را به واقع کسانی که در مورد لیست من.

بنابراین دیگر مانند یک ساعت از تلویزیون در شب و یا دو من سعی می کنم به وجود فقط در درون خود من ، من گاه به گاه گاهی اوقات تمرین. روز دیگر من خیلی نگران چیزی است که شوهرم به من برو بیرون و بلند کردن پیراهن من تا خورشید می تواند ضربه به شکم من. او مانند “شما نیاز به ویتامین ها رفتن ایستاده در آفتاب برای یک دقیقه.”

بله من دوست دارم که. من نیمی از خودم را متقاعد طریق این فرایند جداسازی است که من می خواهم برای تبدیل شدن به یک شهری کشاورز در زمانی که این است که بیش از همه چون من کوچکترین پچ چمن و گفتم: “اه, این جایی است که من متعلق به آفتاب.”

راست! و من فکر می کنم چه جالب در مورد این بیماری همه گیر است که برای برخی از مردم, شما واقعا می تواند کشف کردن آنچه شما می خواهید برای انجام با خودتان وقت خود را. مانند “اوه, شما می خواهید برای ایجاد دوستی دستبند برای یک زندگی ؟ شما در حال حاضر 50 هفته به آن را انجام دهد.” من همه این طرح ها و اسکریپت ها من نیاز به لهستانی و جهان است “به خوبی آن را انجام دهد.”

بنابراین علاوه بر کار بر روی مسائل در جمع خود شما و شوهر خود را نوح Galuten باید این واقعا سرگرم کننده روزانه Instagram سری به نام “وحشت نکنید شربت خانه.” من کنجکاو چه چیزی الهام بخش شما را به پرش به که ؟

بنابراین “نمی شربت خانه وحشت” را این هفته “جشن” — که من انقباض غیر ارادی ماهیچه به من می گویند که کلمه از آنجا که هیچ کس می خواهد به دام افتاده در خانه ما 40 قسمت. پس از چند هفته پیش من تبدیل به نوح و گفت: “بیایید یک پخت و پز نشان می دهد.”

گاهی اوقات هنگامی که او را در پخت و پز, من زنده [on Instagram] و افرادی که می خواهید برای اتصال با من ورود اما پس از آن آنها همچنین سوالی برای او. و او شما می دانید یک نویسنده کتاب آشپزی و, واقعی, pedigreed واجد شرایط آشپز پس من گفتم: “اجازه دهید آن را انجام دهد.”

در ابتدا ما خواستار آن قرنطینه, پخت و پز, پس از آن یکی می گفت هیچ کس می خواهد به فکر می کنم در مورد قرنطینه آن را مانند آن را خواستار پزشکی “غذا” و یا چیزی شبیه به آن است, بنابراین ما فرود در “don’t Panic, شربت خانه,” واقعا فروش این ایده از وحشت. این است که ما در تلاش برای پهن کردن منحنی از خانه خود ما چون وقتی این همه آغاز شده و همه شما می توانید انجام شد و مردم را به ماندن در داخل زیرا هر کس که قرار بود به خرید بروید.

بنابراین انگیزه برای این که نشان می دهد برای الهام بخشیدن به مردم برای آرام ماندن اولین و مهمترین و به طبخ با آنها چه کرده اند. و نوح را یک عنصر لیست به این ترتیب هنگامی که شما باید برای رفتن از خرید شما می توانید آن را همه در یک بار. این است که ما راه نشان دادن به مردم “نگاه شما رو ما به تعداد و ما متعهد به بودن در اینجا هر روز در 5 p. m.”

شما می توانید از قطع ارتباط با ما. مردم گاهی اوقات طبخ غذا و اکثر مردم نشان می دهد تا فقط به خوردن و تماشای ما.

من فکر می کنم به عنوان یک سرگرم کننده, من واجد شرایط برای انجام بسیار کمی در حال حاضر به غیر از خنداندن ، و غیره این است که ما راه سرگرم کننده برای آموزش و کمک به مردم را فراموش کرده ام هر چه تنش آنها فقط برای این که زمان کمی. واقعا نوع مانند آنچه شما انجام در ایستاده نشان می دهد. شما می دانید که شما را ترک و تمام مشکلات خود را در درب و شما نشستن در تاریکی و شما خنده برای یک ساعت

“این Iliza Shlesinger طرح نشان می دهد” در حال حاضر جریان در Netflix بکشد. “نمی شربت خانه وحشت” زنده رود در Shlesinger را Instagram روزانه در 5 p. m. PST.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>