من ممکن است شما را از بین ببرد این است که در مورد بیش از رضایت


Michaela Coel

Michaela Coel.

ناتالی Seery/HBO

ما برای اولین بار دیدن Arabella Essidieu, بازی های برگزار شده توسط Michaela Coel, که همچنین نوشت و ایجاد برقی من ممکن است از بین بردن شمادر حال انتظار برای یک تاکسی در خیابان در استیا ایتالیا. او با پوشیدن یک گره Ikat بمب افکن بیش از یک گل تا دکمه پایین جمع به سست شلوار سفید که در پایان یک اینچ و یا بالاتر از مبارزه با او چکمه و برگزار می شود تا اندازه کمربند سیاه و سفید. موهای خود را با پنبه و آب نبات صورتی. او به نظر می رسد باور نکردنی به عنوان تازه به عنوان نشان می دهد او ستاره در.

من ممکن است شما را از بین ببردکه دو هفته به اجرای آن در HBO شده است به طور گسترده ای به عنوان یک رضایت, درام, 12 قسمت 30 دقیقه ای سری است که طول می کشد یک منشوری مشاهده تجاوز جنسی و عواقب آن. این کاملا نشان می دهد این است که, اما این توضیحات می توانید مانند صدا محکم و آن را با اخلاقی ستایش مانند آنچه که من واقعا در تلاش به شما بگویم این است که آن را خوب است برای شما به جای این که آن را خوب است. من ممکن است شما را از بین ببرداگر چه فوق العاده است, در راه است که هر دو انجام دهید و لازم نیست که هر چیزی برای انجام با آن چندین قدر درمان از تجاوز و ضربه.

این همه وجود دارد در قسمت اول. Arabella در لندن زندگی می کند اما او در استیا از دیدن او, ایتالیایی, پسر, Biagio (لیونل Zotti)—یک فروشنده مواد مخدر که به او هشدار می دهد نه به مواد مخدر و ظاهرا نوشتن کتاب خود گسترش ویروسی توییتر موضوع تواریخ از یک تغذیه-تا هزاره. زنان سیاه در رویکرد خاص Arabella در خیابان های لندن و تلاوت خطوط از کار خود را به او و او را سفید ادبی عوامل عصبی او را از رفتن به ضربه او مهلت که او را کاملا در وسط انجام می دهند. به عنوان او طول می کشد یک تماس از عوامل او در حالی که نشسته در توالت, لباس زیر خود را در اطراف مچ پا یک مفصل ماهرانه منحرف خود را منفعل-تهاجمی سوالات و به طور کامل به قصد پایان کتاب در یک شب نوشتن jag او بزند به تمرکز. این همه وجود دارد از همان شروع: او ذوق و mercuriality او استعداد و فقدان نظم و انضباط او کاریزماتیک rebelliousness..

در طول دوره آزمایشی ما در حال معرفی به Michaela اجتماعی جهان: تری (Weruche Opia) او را بهترین دوست از دبیرستان و بالا-صحافی بازیگر مشتاق; Kwame (Paapa Essiedu) پایین-کلید مربی شخصی به طور مداوم به دنبال کنسول بر روی تلفن خود را; بن (Stephen Wight) او desexed و خوش خیم سفید هم اتاقی; Simon (Aml امین) در گران رابطه طولانی مدت. Arabella تعامل با همه همه آنها را با یک نوع سرکش انرژی است. او سرگرم کننده او را و او قادر است در هر لحظه پوست انداختن خود را به انجام چیزی که خود. در عامل خود او خودش را آماده برای یک all-nighter اما او نمی تواند نوشتن یک کلمه. او مجموعه تایمر برای یک ساعت و می رود و به دیدار سیمون در یک نوار به نام نفس سفر مرگ. (این قسمت است به نام “چشم چشم, چشم چشم” و اگر من آن را انجام نداده اند من شرط می بندم پول وجود دارد و یک “من” شکار گنج در آن است.)

“من هرگز متوجه زن بودن” Coel شخصیت می نویسد: “من بیش از حد شلوغ بودن فقیر و سیاه و سفید.”

اگر نشان می دهد تا کنون به نظر می رسد مانند یک تکه از زندگی سریال در مورد یک گروه از دوستان خلاق در لندن یک نوع از یک پرتره از هنرمند به عنوان یک جوان هزاره کاریآن نیز در هیچ نقطه ای به نظر می رسد مانند “فقط” یکی دیگر از نسخه از این چیزها. آن است که بسیار خوب نسخه از آنها را. Coel که قبلا ستاره دار در و ایجاد جویدن آدامسممکن است بهترین بازیگر نقش مکمل زن از هر بازیگر–خالق وجود دارد و من با خوشحالی به تماشای او انجام هر چیزی—از جمله بازیگران در یک نمایش که در آن شخصیت خود را “فقط” آمار و ارقام را چگونه می شود یک صدای نسل او توسط comically سکندری در اطراف خانه شهر مانند برخی از HBO قهرمانان قبل از او .

اما این کاملا ممکن است من به شما از بین ببرد. در این نوار که در آن او را به اجتناب از نوشتن آرابلا و دوستان خود را عکس با غریبه ها او را گیج و منگ می شود و می آید به نشستن در کامپیوتر خود را با یک جای زخم بر سر او آشفته و گرفتار یک چشم انداز از بلندی بیش از او کدکن در یک حمام. در این نقطه است که من ممکن است از بین بردن شما نشان می دهد خود را برای آنچه در آن است نشان می دهد در مورد برخورد با عواقب بودن دارو و raped—Arabella تجربه است بر اساس Coel خود—حتی آن را به عنوان معرفی و نیمی از جایگشت در تجاوز رضایت و اجازه اشتباه رفته است.

در ابتدا Arabella نمی خواهید به فکر می کنم او حمله شده است. او نمی تواند تصویر را از سر او, اما او نمی داند چه اتفاقی افتاده است و او نمی خواهند به این باور آنچه در ذهن او گفتن او از جان گذشته برای اطمینان همه چیز خوب است. هر زمان که تصویر بالا میآید به ذهن او, او تلاش می کند برای تسکین خودش را با شعار “وجود دارد کودکان گرسنه” و “نه هر کس یک گوشی هوشمند است.” آن را تنها پس از ردیابی کردن یک زن دیگر از آن شب که او متوجه می شود او دارو. در ایستگاه پلیس که این زن به ماموران پیشنهاد می کنم یک دلیل وجود دارد او نمی تواند به یاد داشته باشید او مهاجم چشم—او بلندی بالاتر از او—او از دست می دهد و آن شکستن در اشک که او پنهان در پیراهن او.

بیش از 10 قسمت او می پردازد fallout که به خودی خود آشکار در دوستی و کار خود و حضور در رسانه های اجتماعی. “من هرگز متوجه زن بودن” آرابلا می نویسد: “من بیش از حد شلوغ بودن فقیر و سیاه و سفید.” اما حالا که او متوجه او نمی تواند متوقف شود توجه. او می بیند یک درمانگر او سعی می کند رنگ او متوقف می شود نوشیدن. او متوقف نمی شود رابطه جنسی. تری و Kwame جلو و نزدیک به او را حتی به عنوان آنها نیز شروع به نگران کننده و ترسناک برخوردهای جنسی.

یکی پس از دیگری برخورد جنسی راه رفته اشتباه آرابلا در حال حاضر رسانه های اجتماعی ستاره می شود حتی بزرگتر یک جنگجو برای آزار جنسی زنان در همه جا. نشان می دهد بسیار تیز در مورد اینکه او چگونه با استفاده از سیستم عامل به منظور ارتقاء او نفس راحتی خودش و گواهى یک حلقه بازخورد ثابت که quiets نگرانی و inflames آنها باعث می شود او solipsistic و همدلانه همه در یک بار. علنا او را به یک نماد انتقام شدید و گوش خراش; خصوصی او livestreaming در وسط یک انتصاب دکتر و هل دادن دوستان خود را به تصدیق خود را شکست و حتی او به عنوان انتخابی نابودی خود به خود رفتار است.

او نه تنها همه چیز را آنلاین. او تغییرات مو: در یک نقطه او تراشیدن تمام آن را خاموش (کسی که باعث می شود یک بریتنی شوخی) و سپس سوئیچ کلاه گیس بخشی از نمایش عمومی ماده-از-factness در مورد سیاه و سفید و سیاهی در کل. بازیگران تقریبا به طور کامل با دانش سطحی از مردم سفید پوست انداخته از جمله Arabella اولین متجاوز. در استماع تری خواسته است توسط یک عامل ریخته گری اگر او می خواهد و حذف او کلاه گیس سمت راست پس از آن و وجود دارد. Arabella لرزش زمانی که او می آموزد او ناشر سیاه و زن: او به نظر می رسد به عشق Arabella به تازگی shorn اما او را کاملا متحد او به نظر می رسد.

نشان می دهد طول می کشد یک بیت از یک شیب در وسط فصل زمانی که تغییرات در رضایت تم می توانید شروع به احساس کمی, مجبور, اما حتی پس از آن وجود دارد معمولا چیزی پر جنب و جوش و یا برازنده در مورد آن. نمایش چشمک می زند گاهی به دبیرستان و یک وضعیت پیچیده است که در آن یک دختر که رشد می کند تا برای اجرای Arabella حمایت گروه بین الملل: یک پسر از حمله. همچنین چشمک می زند بازگشت به ایتالیا که در آن Arabella را blackout, مهمانی, راه های ارائه شده با محبت صداقت. تاپیک خنده دار-عجیب و غریب interlude که بسیار گرافیک در مورد دوره خون. به عنوان Terry Weruche Opia است کاملا hilariously مزاحم یک مرغ مادر که نیاز به Arabella شماره یک. خود دوستی واقعی و عمیق برای تمام تری را clingy bossing—”خون شما خون من مرگ من است مرگ” آنها تکرار برای هر یک از دیگر به طور مداوم—و یکی از مهمترین حرکت لحظات در کل سری زمانی است که این دو به سادگی تصمیم به مبارزه با.

در یک نقطه خاص من ممکن است از بین بردن شما نشان می دهد خود را به چیزی از poioumenon, “لفظی مدت برای یک کار هنری است که می گوید داستان از آن خود ساخت” و یکی گرفتم از همکار من Dana Stevens’ بررسی کمی زنان. به عنوان Arabella حافظه دقیقا چه اتفاقی افتاده است شب حمله به بازگشت او نیست و به اشتراک گذاری آن را با ما به طور مستقیم: e به جای او fictionalizes آن در نهایت هنرمند به اندازه کافی به آنچه که به او اتفاق افتاده است و آن را خود. در اواخر نشان می دهد او حمالت کارت های شاخص با یادداشت کلمات او کار خود را بر روی دیوار اتاق او کمک می کند که او را به دیدن یک ساختار کاملا جدید برای او کتاب. یک شات از این کارت باز می شود کل مجموعه هر چند این معنا نیست که هر چیزی اولین بار که شما آن را ببینید. “من فکر کردم شما نوشتن در مورد رضایت” کسی می گوید: به دنبال کارت. “بنابراین من” آرابلا پاسخ. آن را تبدیل به بیشتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>