من پیشنهاد رایگان اجاره به دلیل بیماری همه گیر. دیگر صاحبخانه باید انجام آنچه آنها می توانند بیش از حد.

من اولین پست های رسانه های اجتماعی بر روی هر پلت فرم در مارس 13, فقط به عنوان اولین مورد از coronavirus آمار ایالات متحده و عدم قطعیت جاروب ملت است. من نوشت: در Facebook که من جمع آوری اجاره برای ماه آوریل درخواست دیگر صاحبخانه نگاه به شرایط خود را به دیدن اگر هر گونه امداد رسانی آنها می تواند ارائه بیش از حد. پست ویروسی رفت و در عرض چند روز این داستان در رسانه های محلی و ملی یک ارائه از امید در نامشخص و ترسناک زمان.

آن را تنها شب قبل از این پست که جدیت Covid-19 همه گیر ضربه من — نه به دلیل برخی از اقدامات دولت و یا داستان اما به دلیل یک گروه کر از شهروندان ایتالیایی, همه, همان درخواست: در حال حاضر عمل. به عنوان من و خواهرم میگردین از طریق ویدئوها از شهروندان ایتالیایی خواستار اقدام ما شروع به نگرانی در مورد آنچه که یک مستند طولانی مدت در خانه ما شهر پورتلند مین می باشد. او به درستی پیش بینی کرد که این رستوران که در آن او کار می کرد که نزدیک او می شود از کار با هیچ راهی برای نیروی تازه یافتن او درآمد از دست رفته. به عنوان یک برنامه نویس کامپیوتر من خواهد بود قادر به کار از خانه اما من به سرعت متوجه شدم که من مستاجر نمی تواند خیلی خوش شانس.

من خود دو واحد آپارتمان در همسایه جنوبی پورتلند. سه هم اتاقی زندگی می کنند در یک واحد; آنها نوازندگان و هنرمندان که کار در سالن در شهر, و من آنها را دارا بودند همان ترس است که خواهر من بود. یک خانواده جوان با تنها یک کار پدر و مادر زندگی در واحد دوم. آنها را به حال مشکل پرداخت اجاره بها در زمان در گذشته, و من می دانستم که آنها احتمالا ناجور.

من می دانم آنچه که استرس مانند. من زیر خط فقر با یک مادر تنها در مواد غذایی تمبر, کار دو شغل. حتی پس خانواده من هرگز در هیچ خطر واقعی; ما متعلق به خانه خود ما و ما می دانستیم که اگر ما از جان گذشته من پدربزرگ و مادربزرگ می تواند با قرار وثیقه ما را. یک سال پیش مادرم به من داد برخی از ارث او بدست کرده بود که آنها کشته شدند که من استفاده می شود به پرداخت اجاره. من می خواستم برای ایجاد یک امن سرمایه گذاری بلند مدت برای بازنشستگی احتمالی و درآمد ملک به نظر می رسید بهترین انتخاب است. من را در به اندازه کافی برای پوشش پرداخت و سایر هزینه های اولیه و مستاجران پرداخت وام مسکن و مالیات و هزینه نگهداری. در 20 سال من می توانید فروش ساختمان و چهار تا پنج بار من سرمایه گذاری اولیه.

پس از خریداری ساختمان برای حقوق صاحبان سهام و درآمد تا یک ماه اجاره احساس خیلی ساده ترین چیزی که به انجام است. پس از من به آنها گفتم من تصمیم به ارسال مورد آن را در امیدوار است که برخی دیگر از صاحبخانه می خواهد در یک موقعیت برای انجام همان. من هرگز انتظار می رود هزاران نفر از سهام و صدها نظرات است که به دنبال.

بسیاری از نظرات در آمد از مستاجرها نگران است که آنها قادر نخواهد بود به پرداخت اجاره بها اما خاص خود را صاحبخانه (عمدتا شرکت های بزرگ) خواهد بود جمع آوری به عنوان معمول است. نظرات دیگر آمد از صاحبخانه خود نگران امور مالی خود را اگر مستاجران خود را نمی پرداخت اجاره. اگر چه جای تعجب نیست آن را خرد برای دیدن بسیاری از آمریکایی ها در های مختلف اقتصادی شرایط زندگی ماه به ماه. اکثر نظرات این آمد و از مردم عادی بودند که نقل مکان کرد و با من عمل است. من به نام یک قهرمان و یک سنت; من حتی یک پیشنهاد ازدواج. من شگفت زده شد اما حتی بیشتر از آن من غمگین این نظرات. اگر من عمل شد و واقعا به نادر به عنوان این نظرات نشان می دهد, پس از آن ما در حال زندگی در یک بیماری همه گیر از disempowerment.

بیش از دهه گذشته به عنوان من به امنیت مالی من اغلب فکر می کنم “من سخت کار می کرد برای این کار. من به دست آورده این است. من سزاوار این است.” شاید این افکار درست شد اما واقعا آنها راهی برای من برای جلوگیری از ناراحتی. با تمرکز بر من حق را به “زندگی خوب” من اجتناب از هر گونه گناه و یا احساس مسئولیت.

سپس دو سال پیش فکر من تغییر کرده است. این اتفاق پس از گوش دادن به فصل یکی از تشریح پادکست که از نزدیک به بررسی یک آلبوم با اختصاص هر قسمت به آهنگ های مختلف. در این فصل مفصل رپر Kendrick Lamar داخلی مبارزه با شهرت و ثروت به عنوان گفت: در آلبوم خود به Pimp a Butterfly. داستان زندگی او را تحت فشار قرار دادند و من را ببینید که من تا به حال قدرت و مسئولیت من دیگر نمی تواند چشم پوشی است.

به رغم آنچه که برخی از مفسران گفته اند من این تحقق نیست من تبدیل به یک سنت. من هنوز تصمیم گیری است که در درجه اول به نفع خودم و مردم را دوست دارم. اما زمانی که ممکن است من سعی می کنم به گونه ای که به نفع دیگران است. من به اندازه کافی خوش شانس به گزینه ای برای انجام این کار است. بسیاری از دیگران به سادگی نمی باید در تمام گزینه های.

در سراسر کشور, کشورهای در حال ارائه انواع مختلف وام مسکن تسکین. اگر آنها واجد شرایط صاحبخانه باید قادر به برخی از مستاجران اجاره امداد. علاوه بر این, بسیاری از بانک ها ارائه بهره تنها پرداخت وام مسکن یا waiving هزینه های از دست رفته پرداخت. مهمتر از صاحبخانه باید ارتباط خود را با وام دهنده خود را به دولت و دولت های محلی و مستاجران خود را برای پیدا کردن راه حل.

زود اظهار نظر در مورد پست من بود که از یک مالک که پرسید: “آیا شما رفتن به انجام در مه؟” هفته گذشته من پیام های ارسال شده به مستاجر به طوری که آنها می دانید چه انتظار می رود در این ماه. من به آنها گفتم که نصف اجاره را پوشش فوری من هزینه دو سوم نیز پوشش مالیات و بیمه و هر چیز دیگری را به سمت پروژه های در ساختمان است. به من گفت: پرداخت آنچه شما می توانید. سه نفر از دوستان پرداخت 90 درصد از اجاره خود را. خانواده نه تنها خود را پرداخت کامل اجاره اما اصرار بر پرداخت اضافی $50.

من نمی دانم چه اتفاقی برای اقتصاد ما و یا وضعیت من به این بیماری همه گیر گستراند و من اصلا پاسخ در مورد چگونه به رفع بسیاری از مسائل عمیق نابرابری که این بحران تنها برجسته. آنچه می دانم این است که هنگامی که شما اضافه کردن تمام انتخاب های مردم عادی می تواند شما را تا پایان با مقدار زیادی از قدرت. از من بپرسید که شما را به یک نگاه جدی در وضعیت خود را و ببینید چه چیزی شما می توانید انجام دهید.

ناتان نیکولز است که یک مهندس نرم افزار که در پورتلند مین با دو فرزند.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>