من به عنوان خوانده شده (تقریبا) هر خاطرات یک سابق مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی


Donald Trump in front of the covers of many of the books mentioned in this article.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های Muni Yogeshwaran/iStock/گتی ایماژ به علاوه و Saul لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ.

چند هفته به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت من شنید یک دوست که با این نسخهها کار در انتشارات سخن گفتن “احتمالا تنها چیزی که خوب است که تا کنون آمده از این است که یک دسته از ارسال به تمام خاطرات خواهد شد که بسیاری juicier از نمونه های کاخ سفید در کتاب.” که پیش بینی و نه مانند یک برگ برنده در مبارزات انتخاباتی وعده هنوز انجام نشده. Exposés از ناکارآمد عملکرد داخلی از مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در حال احرام از مقدار زیادی از پول نقد برای کتاب, کسب و کار, اما بهترین ظرف عمدتا آمده از خارج از روزنامه نگاران مانند مایکل ولف (2018 را در آتش و خشم) باب وودوارد (2018 را ترس) و خبرنگاران واشنگتن پست Carol D. Leonnig و فیلیپ Rucker (در این سال بسیار پایدار نابغه). کتاب سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کارکنان—که جان بولتون تیتر-ساخت اتاق که در آن اتفاق افتاده است که اخیر—تمایل به توقف جزئی حساب های پیچیده مانند درختان بونسای توسط نویسندگان نیاز به بهانه پوشش دادن آهنگ خود و توجیه انتخاب است که در نگاه به گذشته نگاه ضعیف واقع است.

اما همه با هم این کارمند خاطرات ارائه یک حس چیزی است که هیچ خارجی همیشه می توانید به طور کامل درک: آنچه در آن می خواهم به زندگی می کنند در مغلوب ساختن پیشی جستن جهان است. که آنچه در آن denizens تماس با واقعیت اطراف ما خرده distractible ستایش-گرسنه جمهور. تحت طلسم آن مردم در تلاش برای به دست آوردن و نگه داشتن بر روی perches خود را در آنچه که به یکی از بدترین محل کار در تاریخ طبقات حاکم کوتاه, از کالیگولا را رم. اتاق که در آن اتفاق افتاده شامل سهم خود را از outraging بیل های اتحاد جماهیر شوروی به طور کامل تحت پوشش در جای دیگر است و به عنوان مملو از pontification, chickenhawk صابر تند و بیحس کننده نوت بوک افسردگی به عنوان اولیه آن داوران را گواهی. اما آن را نیز فراهم می کند با این حال یکی دیگر از جنبه دیوانه حزب چای است که برگ برنده جهان است.

بولتون جایگزین H. R. مک مستر که مجبور شده بودند به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی و که خود خاطرات قرار است در ماه سپتامبر. با توجه به بسیار پایدار نابغهپایان مک مستر تصدی تهمت گرفته بود به تقلید از مک مستر پشت سر خود را توسط تنومند تا قفسه سینه خود را و پارس در یک “جعلی فریاد مانند یک بوت کمپ گروهبان مته.” بولتون ادعا می کند که او در رفت و با “هیچ توهمی” در مورد توانایی های خود را به تغییر مغلوب ساختن پیشی جستن شاید باور است که او مکرر به نقل از آیزنهاور Cato جوانتر و Thucydides خواهد حداقل موفقیت در شکل دادن به سیاست. در این او بصورتی پایدار و محکم متعلق به کاخ سفید مشروط او نام “محور بزرگسالان” مقامات با تجربه در حکومتی که به دنبال به طور مستقیم مغلوب ساختن پیشی جستن متمرد انگیزه و ناآگاهانه مفاهیم به نوعی سازگار رهبری است. اما بولتون اصرار دارد که این افراد (که احتمالا شامل ارقام مانند سابق وزیر دفاع جیمز Mattis وزیر امور خارجه سابق رکس Tillerson و مک مستر) با شکست مواجه شد زیرا آنها “نمی نزدیک به اندازه کافی برای ایجاد نظم و آنچه آنها انجام شد تا شفاف خود خدمت و علنا بی اعتنا از بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن را بسیار روشن اهداف (چه لایق یا نالایق)” که برنده شد عدم اعتماد از مشاوران او و “شاهد توطئه پشت سنگ.” بولتون موفق بود در حال تیک تاک کردن چند آیتم های خود را به انجام لیست مهمترین عقب نشینی ایالات متحده از ایران هسته ای—یک وسواس خود را به عنوان همه چیز در ایران—اما در نهایت او در همه اعصاب و اخراج شد در ماه سپتامبر.

مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید به عنوان یکی از بدترین محل کار در تاریخ طبقات حاکم کوتاه, از کالیگولا را رم.

در مخالفت با “بزرگسالان” کارکنان که فریب خورده خود را که آنها می توانند مدیریت تهمت مؤمنان را که منتشر کرده اند خود را مجموعه ای از خاطرات. این شامل کارکنان مانند سابق دبیر مطبوعاتی شان اسپایسر و ارتباطات و مشاور صخره سیمز و تهمت ماهواره کریس کریستی. از این سه اسپایسر صدای کمترین رزرو در مورد تهمت مدیریت ، در زمان او در سال 2018 خاطرات جلسه, سجده خود را verges در سندرم استکهلم. پس از تنها شش ماه در کاخ سفید اسپایسر به طور موثر تحت فشار قرار دادند به استعفا زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن استخدام آنتونی Scaramucci بیش از او را به عنوان مدیر ارتباطات این موقعیت اسپایسر شده بود به دنبال پس از مبارزات انتخاباتی. “این تغییر نیاز دارید و مستحق او گفت:” به رئیس جمهور که توزیع بیش از خود استعفا نامه. “خوب اگر این است که آنچه شما فکر می کنم” بود مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ باعث اسپایسر به rhapsodize در مورد داشتن دیده می شود از یک طرف رئیس جمهور است که “دلسوز و مهربان و بخشنده.” (Scaramucci به طول انجامید تنها 11 روز اما خود او در کتاب از آن به هر حال—که آنقدر باریک است که با Omarosa است حتی من نمی تواند به زحمت آن را بخوانید.)

کریستی grovels کمی کمتر شناخته شده مغلوب ساختن پیشی جستن از روز زمانی که آرمان های سیاسی خود را شبیه به چیزی بیش از یک شیرین کاری تبلیغاتی است. پس از Bridgegate رسوایی scuttled کریستی خود و جاه طلبی های ریاست جمهوری, او زود مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش ادعا در سال 2019 خاطرات من اجازه دهید در پایان, که او به رسمیت شناخته شده است که مغلوب ساختن پیشی جستن “بود همه چیز من بود اما در جت سوخت.” مغلوب ساختن پیشی جستن commandeers کریستی خاطرات با کریستی خود را حرفه ای گرفتن صندلی عقب برای او بسیار دشوار تلاش به آمده تا با کمپین 30-حجم انتقال طرح تنها برای دیدن آن ریخته و در سطل زباله می تواند توسط استیو Bannon. اجازه دهید من در پایان فقط می تواند به راحتی به عنوان من به شما گفتم پس بنابراین اغلب کریستی بازگشت به این طرح به عنوان گلگون فانتوم از آنچه ممکن است شده اند. مغلوب ساختن پیشی جستن صحافی کریستی همراه برای ماه وعده داده است که او ممکن است ساخته شده است معاون رئیس جمهور و یا دادستان کل قبل از ربودن دور جوایز و ارائه به جای چنین کمتر نقش به عنوان وزیر کار و سفیر ایران در واتیکان.

آویزان و خروج از موضوعات کلاسیک تهمت حرکت او استفاده می شود بارها و بارها در بولتون. او نگرد کشیده شده-از مصاحبه فرایند است که نیاز به دادخواست مشاهیر آمده از طریق مختلف تهمت مقر مانند شرکت کنندگان در یکی از مسابقات زیبایی به عنوان رسانه ای نفس نفس حدس در هر بازدید کننده. یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن آماده به کار نگه داشتن مقامات در ارسال مطلب در یک “اقدام” ظرفیت به طوری که آنها باید به طور مداوم در دادگاه به نفع او به جای گفتن او حقایق او نمی خواهید به شنیدن.

در حالی که آن را در بسیاری جهات یک ننگین شی صخره سیمز’ تیم Vipersیک 2019 حساب سیمز’ 500 روز در یک نسبتا جزئی کار کاخ سفید احتمالا ارائه می دهد روشن ترین تصویر از مغلوب ساختن پیشی جستن سبک مدیریت. “این است که من Wilbur” سیمز مشاهده تهمت و گفت که او در معرفی وزیر بازرگانی ویلبر راس به رئیس جمهور مصر عبد فتاح el Sisi. سیمز که به طور کلی طول می کشد یک نظر مثبت مغلوب ساختن پیشی جستن با وجود داشتن سوخته شده توسط او اشاره می کند که اولین فرد ملکی توسط یک اصطلاح رئیس جمهور ذخایر برای کسانی که با او احساس می کند یک “اتصال خاص.” با دقت بیشتری به آن نشان دهنده این واقعیت است که در مغلوب ساختن پیشی جستن ذهن او نیست خیلی در استخدام کارکنان به دست آوردن آنها را مانند غنائم برای صفحه نمایش.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به رخ کشیدن به Sisi که راس است “بسیار معروف در وال استریت همه شما باید بگویم این است که “ویلبر” و هر کس می داند که شما در حال صحبت کردن در مورد.” با وجود آنچه که حامیان او اغلب ستایش به عنوان یک maverick استقلال از “نخبگان” تهمت نمی تواند بیشتر طلبانه credentialist. او خیانت خود را زود باور سرمایه گذاری در های معمولی, نظر, هر بار که او جغجغه در مورد آنچه “مردم” و یا “همه” است “و گفت” و طبقه ای که کنار می گذارد و منزلت و آیوی لیگ درجه و یا در مورد “ویلبر” است همان کلاس پایه خود را ميپرستد او وحشتناک است. به طور مشابه اصطلاح “مرکزی ریخته گری” می آید تا مقدار زیادی در حساب از مغلوب ساختن پیشی جستن کارکنان. “شما رو به درک کریس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت کریستی زمانی که او مایک پنس خود را به عنوان همسر در حال اجرا. “او خارج از مرکزی،” سیمز توصیف دو واژه به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن “عبارت مورد علاقه:” چون برای رئیس جمهور “به دنبال بخشی بود هر بیت به عنوان مهم به عنوان انجام یک کار خوب است.”

مانند بسیاری از وحشتناک, رئیس, مغلوب ساختن پیشی جستن است و اساسا یک ترسو.

در ضمن تهمت است برای همیشه لطفا برای درخواست کارکنان خود را برای مطالعه, عملکرد, بررسی, به خصوص آنهایی که منفی دیگر کارکنان. “او نمی تواند حتی یک جمله امروز بدون لکنت زبان” مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار گفت سیمز از اسپایسر. “شما چه فکر میکنید در مورد سارا ساندرز? او می خواهد بهتر است؟” ترین تهمت جهان خاطرات چند قابلیت مکالمات مانند این. این منفعل-تهاجمی حرکت است آشکار و طراحی شده برای هر کس احساس نا امنی و پارانوئید به عنوان او می کند اما مؤمنان مانند سیمز کریستی و اسپایسر به نظر می رسد بی اعتنا به مغلوب ساختن پیشی جستن قصد قانع کردن خود را که مکر و همکاران به تنهایی بودند مسئول بدبختی خود را در محل کار. آن نیست تا زمانی که سیمز تصمیم می گیرد به فینک در یک همکار او مشکوک از نشت unflattering اطلاعات به مطبوعات و تهمت خواستار یک قلم و کاغذ به طوری که او می تواند شروع به مصرف کردن نام چه سیمز خواستار “لیست دشمنان” که دستیار می شود اگاهی که این ماهی ممکن است فاسد از سر.

مانند بسیاری از وحشتناک, رئیس, مغلوب ساختن پیشی جستن است و اساسا ترسو. در مقابل مستقیم به تصویر او کشت در سمت شاگرد او به ندرت عصبی به آتش هر کسی به صورت خود. بیشتر از نه, او با استفاده از تحقیر و درمان غیر مستقیم به معنی (مانند استخدام Scaramucci بیش از اسپایسر) به زور آنها را به ترک. و یا او به سادگی اعلام جایگزینی خود در توییتر به عنوان او را به Tillerson. مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است از دست دادن خلق و خوی خود و سرزنش خود underlings اما ورزش آرام در نظر گرفته شده و عمدی اقتدار موضوع دیگری است.

این ناامنی نهفته در ریشه تهمت شیفتگی autocrats مانند ولادیمیر پوتین و رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد. او حسد نه تنها خود را توتالیتر قدرت اما سهولت که با آنها خوب بکار بردن آنها. با توجه به سیمز یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن بیوگرافی ادعا می کند که تهمت پدر فرد استفاده می شود به intone به فرزندان خود “شما یک قاتل است. … شما یک پادشاه. … شما یک قاتل. … شما یک پادشاه است.” به عنوان یک نتیجه از “قاتل” شد “تک بالاترین تعریف” در مغلوب ساختن پیشی جستن پانتئون است. او خود را ستایش ویلبر به عنوان یک “قاتل” و کیم به عنوان به خوبی. در Kim مورد آن است که حقیقت عینی. “او مانند 26 یا 25 زمانی که پدرش درگذشت” مغلوب ساختن پیشی جستن نقل شده است گفت: در یک هشدار, 2019 کتاب توسط ناشناس مقام ارشد “و ناگهان همه از یک … او می رود و او طول می کشد و او رئیس است.” توسط بولتون حساب مغلوب ساختن پیشی جستن شیفتگی با کیم در زمان عجیب و غریب, با کیفیت نوجوان له. رئیس جمهور اعلام کرد که این دو تا به حال “عاشق” و fussed برای ماه ها در مورد ارائه یک هدیه به مستبد: یک مغلوب ساختن پیشی جستن-امضا Elton John CD.

که این عجیب و غریب معاشقه و پس از نزدیک در پاشنه nerve-wracking حادثه که در آن تهمت و تهدید کره شمالی در توییتر با “آتش و خشم مانند جهان هرگز دیده می شود” تأکید چقدر هوس باز این ریاست بوده است. در مصاحبه با ABC News’ مارتا Raddatz, Bolton گفت که او می تواند تشخیص “هیچ منسجم اساس هیچ استراتژی هیچ فلسفه” در کاخ سفید است. “تصمیم گیری ساخته شده در scattershot مد.” تا حدودی به این دلیل به عنوان Sims قرار می دهد و آن تهمت معتقد است خود را به تابع به راحتی در شرایط هرج و مرج است که ترک دشمنان خود را در یک نقطه ضعف. اما در چه معنا می تواند خود رئیس جمهور کارکنان در نظر گرفته شود دشمنان خود را? که باعث می شود یک لیست دشمنان مردم کار را برای او ؟ است تهمت واقعا تهدید “خود را” حیوان خانگی باارزش ژنرال و همه فن حریف “قاتلان” که او نیاز به نگه داشتن آنها را در چه بولتون توصیف یک hilariously بلاعوض نمایش لاتین به عنوان یک “Hobbesian bellum omnium contra omnes (جنگ همه علیه همه)”?

بله, اما این خاطرات همچنین نشان می دهد که تهمت نمی اعتماد برخی از اعضای دولت او چون او به سادگی را درک نمی کند آنها را. رفتار چشمه از تعهد به اصول او نه تنها نمی داشتن اما نمی تواند. برخی از این اصول باید با اخلاق که تهمت فاقد اما دیگران نیاز به یک کار طولانی مدت یا تصویر بزرگ چشم انداز که او نیز به نظر می رسد ناتوان. با توجه به Bolton مغلوب ساختن پیشی جستن “به اعتقاد او می تواند اجرا به قوه مجریه و ایجاد امنیت ملی و سیاست در غریزه تکیه بر روابط شخصی با رهبران خارجی.” همه چیز شخصی است و در نتیجه زودگذر. حتی بدون گه-تکان دهنده که مغلوب ساختن پیشی جستن به طور منظم درگیر با کارکنان اساسی خود را rudderlessness تنها می تواند آنها را به سمت چپ به دستگاه های خود را و در مقطع اهداف با یکدیگر است.

این نقطه کور نیز قرار داده مغلوب ساختن پیشی جستن در یک دوره برخورد با نه یکی بلکه دو G-men, James Comey و اندرو McCabe نویسندگان از دو قابل خواندن کتاب در مورد کار تحت مغلوب ساختن پیشی جستن. خود را بدنام بحث که در طی آن تهمت خواسته نادرست برای Comey را “وفاداری” FBI مدیر مصون سازی counteroffer از “صداقت” به رهبری تهمت به پرش به این نتیجه رسیدند که آنها می خواهم به یک معامله: Comey می تواند او را با “صادق وفاداری.” به عنوان Comey آن را می بیند, او, اولیه تعهد به حقیقت—عنوان خود را تا سال 2018 خاطرات بالاتر وفاداریاشاره به این—اما چنین انتزاعی معنی هیچ چیز به مغلوب ساختن پیشی جستن. او ضربات گذشته آنها را به عنوان بسیار بی معنی سخن نامفهوم گفتن. وفاداری این است که شخصی که به او می شود.

هر دو FBI مدیران هستند و ایده آل قرار به مقایسه تهمت به یک رئیس اوباش—اما واقعا آیا این یک توهین به اراذل و اوباش کارفرمایان?

McCabe که موفق Comey برای تبدیل شدن به بازیگری مدیر اف بی آی است که کمتر فلسفی تمایل از Comey, اما او به شدت اختصاص داده شده به اف بی آی که در آن او کار می کرد برای بیش از 20 سال است. هر دو Comey کتاب و McCabe—تهدید, منتشر شده در سال 2019—از ویژگی های چشمگیر backstories مورد بررسی جرایم سازمان یافته و تروریسم که خیلی بیشتر سرگرم کننده تر از قصه های از اسپایسر اوایل کار در مبارزات سیاسی و یا کریستی زمان در حال اجرا برای هیئت freeholders در Morris County است. Comey به طور خاص خوب چشم برای آشکار صفات شخصیت و اشاره کرد که در حالی که رئیس جمهور جورج دبلیو بوش و باراک اوباما همیشه با او ملاقات کرد در حالی که نشسته در صندلی شومینه در دفتر بیضی تهمت ساخته شده یک نقطه از نشستن پشت معروف مصمم میز به عنوان اگر girding خود را با اقتدار او احساس قادر به فرض بدون آن.

برای McCabe شاهد برخی از رئيس جمهور را به وقیحانه ترین کینه جو خاتوله. مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت که اف بی آی را بررسی هیلاری کلینتون از ایمیل های آلوده شد به دلیل کمک های مالی McCabe را برای دریافت ناموفق مبارزات سیاسی در ویرجینیا. طی یک تماس تلفنی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: McCabe به درخواست همسر او “آنچه آن را مانند به از دست دادن. باید آن را سخت به یک بازنده است.” بعد متلک McCabe در توییتر برای “مسابقه با زمان برای بازنشستگی با مزایای” مغلوب ساختن پیشی جستن به حال دادستان کل جف جلسات آتش McCabe کمتر از دو روز قبل از بازنشستگی خود را به طور کامل واگذار شده است.

هر دو Comey و McCabe باید زمینه های که در حالت ایده آل و موقعیت آنها را به مقایسه تهمت به یک رئیس اوباش—اما واقعا آیا این یک توهین به کارفرمایان اوباش? در حال اجرا گسترده و مداوم جنایی سازمانی نیاز به یک قوام و پاسخگویی به زیردستان را که تهمت هرگز به نمایش گذاشته. و به عنوان Sims ruefully قرار می دهد آن را در پایان تیم Vipers, “او تا به حال برداشته انگشت برای تعداد بی شماری از مشاوران وفادار قبل از من و من مطمئن هستم که او نمی خواهد برای تعداد بی شماری از مشاوران وفادار آمده است. آن را به خوبی شناخته شده بود که در مغلوب ساختن پیشی جستن جهان, وفاداری بیشتر بود یک خیابان یک طرفه است.” Mafiosi اعمال بدوی افتخار کدهای اما به عنوان Comey روزجهانی بدون کوچک شیفتگی اینها با این وجود کدهای که اعمال می شود برای همه. چه مدت می تواند یک رئیس اوباش به عنوان دمدمی مزاج و غیر قابل اعتماد به عنوان تهمت گذشته قبل از lieutenants شورش کردند و به جای او با کسی که بیشتر صالح ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>