من واقعا نفرت تماشای شوهر من تاریخ زنان دیگر


Photo illustration by Slate. Photos by Getty Images Plus.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های گتی ایماژ به علاوه.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من نوشتن برای مشاوره در مورد چگونه به یک نسبتا شاد و کاربردی “ناهموار” nonmonogamous ازدواج.

حدود شش ماه پیش همسرم به من گفت که او می خواست به طور رسمی باز ازدواج ما. ما می خواهم به صحبت در مورد nonmonogamy اما عمدتا فقط شامل گروه بازی. ما حتی سعی کردم معمولی برای پیدا کردن یک سوم اما چیزی محقق نشد. در حال حاضر او گفت: او تصدیق کرد که او اساسا نه یک تک همسری فرد است که در علاوه بر این به بازی, او می خواست برای کشف قدمت و جنس با افراد دیگر.

از آن پس او را مورخ چندین زن شده است جنسی با یک زن و شوهر و ما تا به حال دو جنس با زن دیگری. برخی از آن بوده است! آن را تزریق افزایش بسیار مورد نیاز از شور و هیجان به همیشه خوب زندگی جنسی. ما با داشتن بیش از هیجان انگیز جنسی در اغلب موارد و به طور کلی احساس واقعا متصل می شود. ما در حال صحبت کردن خیلی بیشتر از همیشه و آزادی او احساس می کند آشکار است در چقدر صادقانه تر و باز او را در حال احساسی. من دوست دارم که تمام.

اما من هم واقعا تلاش زیرا من فکر می کنم من برای بیشتر قسمت ها, یک تک همسری فرد است. من سعی کردم از آشنایی خود من بیش از حد و یافت نشد هر کسی کلیک میکنم با چون قلب من فقط در آن نیست. من تنها احساس خفیف جرقه برای سوم ما سه نفره. من میل جنسی بالاتر از همیشه: من می خواهم او را در همه زمان ها. اما من هنوز هم فقط می خواهید او را. و من حسادت و اضطراب در مورد دوستیابی خود را در همه زمان ها. او بسیار اطمینان بخش است که او را به ترک من (و به اعتقاد من او) اما من از دست احساس ویژه ای مانند من تنها بود او می خواست یا احساس این راه مورد. من مودی زمانی که من دیدن او پیام کوتاه با زنان دیگر و ارسال آنها را selfies و معاشقه. من احساس غم انگیز است که من هستم “به اندازه کافی” برای او حتی اگر من درک می کنم فکری که منطقی نیست و من دیده ام چقدر بهتر ارتباط ما زمانی است که او به کشف این بخش از خود است. همه گیر ساخته شده است برخی از این بدتر چرا که ما مجبور به صرف تمام زمان ما با هم ما در حال گرفتن در هر یک از دیگر و اعصاب و ما لازم نیست که فضا برای راز و میل و هیجان به ساخت و در ضمن دیجیتال خود را-تنها لاس با زنان دیگر همه تازگی و هیجان و فانتزی.

من هیچ اخلاقی یا اخلاقی مشکل با nonmonogamy. من به او گفتم هیچ چیزی برای شرمنده و هیچ مشکلی با او. اما من غمگین و عصبی در مورد چگونه به حرکت این اساسی تقسیم بین ما. من می خواهم او را خوشحال و برآورده و من عمیقا او را دوست دارم و می خواهم به ازدواج می شود به او, اما من نمی دانم که چگونه به مربع است که با احساسات خود من در مورد او با زنان دیگر. ممکن است به یک nonmonogamous رابطه که در آن تنها یک فرد به دنبال مستقل دوستیابی? به مرزهای قرعه کشی برای nonmonogamous شریک است که از تک همسری شریک احساسات? چگونه می توانم احساس دوست داشتنی و امن در حالی که به او اجازه می دهد آزادی به بود که او است ؟

—سرد باز

عزیز سرد باز

آن را کاملا ممکن است به رضایت طرفین nonmonogamous رابطه که در آن تنها نیمی از مشارکت با دیگران است. آن را نیز ممکن است به یک رابطه که در آن شما به طور خاص در این است که در یک طرفه ارتباط—با توجه به آنچه شما می گویند در مورد میل جنسی خود را بالاتر از این ممکن است یک برنامه کاربردی تنظیم برای شما.

مرزهای ارتباطی و تعهد کلید در باز کردن یک رابطه و حفظ روابط باز. شما احساس نا امنی در دوران, آیا رابطه شما باز می ماند و یا بازگشت به بسته بودن. جزئیات اخلاقی, شلخته, با هم, پیگیری, چه طنین انداز برای شما و آنچه شما منفی واکنش نشان می دهند به. بحث در مورد آنچه به نظر می رسد مفید است و آنچه شما در مخالفت با.

به اشتراک گذاری احساسات خود را با شوهر خود. اجازه دهید او را می دانم که شما در حال مبارزه با حسادت است که شما غمگین هستید و سوال ارزش خود را به او و شما نا امید با این وضعیت شما هر دو در. بیان آن است. او فرصتی برای حمایت از شما به آدرس نگرانی های خود را و ایجاد تغییرات در رفتار او اگر او مایل. شاید که به عنوان ساده به عنوان داشتن به تنهایی برای یک ساعت. حتی اگر شما در همان اتاق تبدیل به دور و با استفاده از هدفون کمی کمک خواهد کرد که. اگر ممکن است یکی از شما می تواند اجرا شود در حالی که کارهای دیگر می شود برخی از تنهایی. شاید وقت آن است که به صراحت فقط برای شما دو نفر. و حفظ خود را در خارج از اتصالات. اگر شما علاقه مند در جستجوی تاریخ, شما می توانید تمایل خود را به افلاطونی و روابط خانوادگي است.

اگر شما دو نفر همچنان در حال باز شما ممکن است در نظر حضور, هوسران ها یا پلی munches برای دیدار با مردم دیگر با تجربه و به طور خاص برای یادگیری از آنها را مورد پردازش و مدیریت حسادت.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من راست و من یک آلت تناسلی مرد کوچک. حدود 4 اینچ وقتی راست. احتمالا این چیزی که من بیشتر خجالت در مورد خودم. من تلاش کرده ام به جلق زدن و من متوجه شدم که آن را ممکن است به خاطر من واقعا در تلاش برای پیدا کردن خودم انگیز و جذاب همه به خاطر من ، من شنیده ام داستان در مورد بچه ها خندید که زمانی که آنها در حال رفتن به جنسیت و شلوار خود را خاموش و در حالی که این اغلب به معنای سرگرم این به معنای واقعی کلمه برای تلفن های موبایل مانند یک کابوس برای من. بنابراین من حدس می زنم من سوال دو قسم است: یک با داشتن آلت تناسلی مرد کوچک یک به نوبه خود به زنان به طور کلی. مانند آن است که ممکن است به آنها لطفا بدون حداقل به طور متوسط آلت تناسلی مرد, و چگونه می توانم احساس بهتری در مورد خودم ؟ نکته مهم: من هنوز برگزاری بر روی my V-کارت هستم اما نه کاملا بی تجربه—من تا به حال یک دختر (که به نظر نمی رسد به ذهن اندازه, اما ما تا به حال هرگز P-در-V جنسی یا).

—بیش از حد کوچک برای رسیدگی ؟

عزیز بیش از حد کوچک برای رسیدگی?,

زنان بسیار گسترده است. برخی از ما مانند آلت تناسلی بزرگ. دیگران ترجیح می دهند کوچک آلت تناسلی. برخی حاضر به لمس هر ناحیه تناسلی است که ممکن است آلت تناسلی مرد. و بسیاری از ما مراقبت بیشتر در مورد فرد و جنسی دیگر جزئیات از اندازه دستگاه تناسلی خود را.

وجود دارد مردم در جهان که به شما میخندند, حتی اگر شما تنها کمی کمتر از متوسط. من آرزو می کنم که نبود این مورد, اما آن چیزی است که شما باید خودتان را آماده کنید برای. نیز وجود دارد کسانی که خواهد بود بسیار خوشحال است که شما از اندازه آنها به راحتی می توانید مسئولیت رسیدگی به. من امیدوار هستم که شما پیدا کردن بیشتر از دومی است.

آن را کاملا امکان پذیر است لطفا با یک آلت تناسلی مرد کوچک. شما می توانید لطفا یک زن بدون هیچ گونه آلت تناسلی دخالت در همه. در واقع بسیاری از زنان نمی توانند از P-در-V. مهم نیست که چقدر بزرگ وانگ آن هدر رفته در آنها را اگر ما در حال اندازه گیری موفقیت در orgasms. یادگیری در مورد دهان دیجیتال بزرگ (شست) کره ای و روان شناسی. آنها تمام راه های زیادی به لحاظ جنسی تحریک کسی. شروع به توجه به خود ، چه زبان خود را انجام می دهند ؟ چگونه شرکت خود را در موقعیت های مختلف? فکر می کنم در مورد احساس شما می توانید ارائه خود را با نوک انگشتان. تمرین نور, اذیت کردن سکته مغزی است. آزمایش بر روی سر خود را ، فشار. به آرامی بکشید. توسعه آگاهی خود را از این بخش از بدن خود و درک درستی از راه های مختلف احساس احساس ظریف اندام تناسلی است. هنگامی که شما با یک شریک به آنها توجه کنید. گوش دادن به واکنش های خود را. آیا آنها استنشاق نفس نفس زدن یا زاری? که به شما می گوید چه باید بکنید ،

به عنوان چگونه به احساس بهتری در مورد خودتان و من امیدوارم که اعتماد به نفس جنسی خود مهارت می تواند کمک به یک کمی. هنگامی که شما پیدا کنید که خوشحال خود را با آناتومی, من فکر می کنم این تجربه کمک خواهد کرد و همچنین. هنگامی که شما و افکار منحرف آمده به ویژه هنگامی که آنها در حال منفی نسبت به خودتان اذعان فکر خودتان یادآوری کنید که آن را مفید و بازگشت خود را با توجه به خود را پورنو, ادبیات عاشقانه, احساس, یا هر چیز دیگری مشغول به کار بود برای شما. گاهی اوقات فکر می آید. که خوب است. شما می توانید اذعان رد و تمرکز دوباره.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من یک زن هستم در اواخر 20s با استفاده از “قرص های کوچک” را به عنوان اصلی من کنترل تولد و پس از رفتن در آن یک زن و شوهر از سال پیش, من متوجه شده ام تدریجی اما قطعی رها کردن در میل جنسی. این معمولا یک مشکل بزرگ چون دوست پسر من و من در حال راه دور و دیدن هر یک از دیگر در فرد تنها برای یک هفته یا بیشتر در مورد هر زن و شوهر از ماه. اما زمانی که من دیدن من می خواهم می خواهم به داشتن رابطه جنسی و مقدار زیادی از آن را!

سوئیچینگ کنترل تولد نیست یک گزینه آسان چون به هر دلیل من تمایل به دریافت UTIs زیادی که ما با استفاده از کاندوم. یک آی یو دی باعث عوارض جانبی غیر قابل تحمل و چون از یک وضعیت پزشکی است که بدتر می شود با استروژن هورمونی دیگر کنترل تولد یک گزینه نیست. با وجود این اثر در میل جنسی, قرص های کوچک بهترین سازش که من و من می آمد تا با. حالا سوال من: آیا هر چیزی در غير آن من می توانید شروع به انجام من برای افزایش میل جنسی زمانی که من دیدن دوست پسر من?

—Chill Pill

عزیز لرز قرص

آیا شما سعی می کنید از کاندوم ساخته شده از مواد دیگر از استاندارد است ؟ من فرض کنیم اما من می خواستم به ذکر است فقط در مورد.

من توصیه باربارا Carrellas’ شهری تانترا. آن را فراهم می کند دستورالعمل های دقیق در مورد چگونگی ایجاد و نگه وابسته به عشق شهوانی فضا. آیا شما را از لباس است که شما احساس می کنید ، شاید وجود یک مجموعه ای از لباس زیر زنانه که متناسب با شما مانند یک رویا است. شاید یک لباس بلند و گشاد است که لذت بخش بافت. اگر شما آنها را بر روی. آیا نور منحرف کردن اذهان شما ؟ سرمایه گذاری در یک دیمر. اضافه کردن چیزهایی است که خود را افزایش نفس اماره و حذف حواس او را پرت از آن است.

شما ممکن است سعی کنید به خودتان یک, ارگاسم, یک بار در روز در هفته منتهی به بازدید از دوست پسر خود را. شما همچنین ممکن است سعی کنید به آرامی آغاز عمل جنسی با هم و دادن زمان بدن خود را به عقب. من استادانه درست شده: او ممکن است به بوسه و به آرامی اذیت کردن, چوچوله خود را در حالی که برای دعوت خود را در پاسخ جنسی به پا زدن در. کلیدی در اینجا این است که به وقت خود و تمرکز بر احساس است که استوک میل.

متاسفانه اثرات قرص های کوچک ممکن است circumventable. شما ممکن است مجبور به انتخاب بین کنترل تولد خود را و کامل و لذت بخش زندگی جنسی. ما باید بهتر از گزینه های کنترل تولد از جمله موثر کاندوم ساخته شده از مواد است که در افراد حساس می تواند تحمل کند و قرص برای مردان است. تا زمانی که ما که تجربه مثل شما ادامه خواهد داد.

قبل از اینکه شما بروید—من که P-در-V سرگرم کننده بزرگ است اما شما در نظر گرفته با تمرکز بر دهان و دندان, دیجیتال, و برای حذف دهانه رحم قرار گرفتن در معرض مایع منی و در نتیجه نیاز به قرص های کوچک?

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من نیاز به کسی برای صحبت کردن با من به—یا—آنلاین انجام کار جنسی. من می خواهم به نمایش گذاشتن بخشی از آن و یا حداقل من فکر می کنم من می خواهم و من می گویند من باید انتظارات معقول (من می دانم که آن را به زمان و کار سخت و ارتقاء خود به ایجاد یک زیر و حتی پس از آن هیچ تضمینی وجود ندارد). دوست پسر من است, حمایت از ایده تا زمانی که من هستم نه جسمی, رابطه جنسی با هر کس دیگری.

نگرانی اصلی من این است که فکر کسی متصل به خانواده و یا محل کار پیدا کردن. در حالی که من درک می کنم کار جنسی است و نه غیر اخلاقی و می دانم که زمان و مکان آن را هر کسی نمی کند. من با بچه ها و من شک من هنوز هم قادر خواهد بود به اگر پدر و مادر متوجه من شد و همچنین فروش صریح, عکس ها و ویدئوها از خودم. من می دانم که من می تواند راه اندازی یک جداگانه ایمیل حساب پی پال با استفاده از یک نام مستعار اما هنوز هم وجود دارد بالقوه برای به رسمیت شناخته شود و حتی اگر من جلو X-rated هانا مونتانا. وجود دارد راه هایی برای ماندن بیشتر undoxxable? یا باید به من بدهد تا من به طور مستقل ثروتمند و پدربزرگ و مادربزرگ رفته است ؟

—کارآموز

عزیز کارآموز ،

کسی در محل کار شما و یا خانواده شما احتمالا پیدا کردن. و سپس آنها ممکن است به هر کس دیگری. آیا شما خالکوبی ؟ هر قابل توجه نشانه تولد? متمایز صدا ؟ این ها همه راه های شما می تواند به رسمیت شناخته شده و حتی بدون نشان دادن صورت خود را.

شما در حال محتاطانه به نگران در مورد خانواده و زندگی حرفه ای انشعابات. اگر شما تصمیم به ورود مستند کار جنسی, شما می توانید بگویید که پدر و مادر خود را قبل از آنها پیدا کردن از شخص دیگری. این اجازه می دهد تا شما را به شکستن این خبر به آرامی در شرایط خود را. همانطور که برای کار شما وجود دارد یک فرصت قابل توجهی است که شما ممکن است از کار اخراج شدند. ایندیانا مکانیک بود و به تازگی از کار اخراج شده زمانی که او OnlyFans حساب به نور آمد.

اشاره کردید ابراز جنبه ای از جنس آنلاین کار می کنند. شما ممکن است لذت بردن از رفتن به یک باشگاه در برخی از نقطه تفریحی. باشگاه تمایل به هیچ-عکس سیاست است که محافظت از حریم خصوصی از شرکت کنندگان. شما می توانید خود را بیان ابراز خصوصی. اما اگر شما تصمیم می گیرید شما واقعا می خواهید برای انجام این کار نگه داشتن تمام حساب های خود را جدا مراقب باشید از روش های پرداخت مانند Venmo یا CashApp که ممکن است صفحه نمایش خود را قانونی نام و بله با استفاده از یک نام مستعار.

—Stoya

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

من 35 سال است که آغاز شده است قدمت a 33-year-old woman. ما بیشتر شیمی من تا کنون تجربه کرده اید با کسی که من مورخ. اما چیز دیگری که برای من در این سال است که پیچیده چیز: من شروع به دیدن کارگران جنسی. من به او گفت. آن را فقط به نظر نمی رسد محتمل است که او می تواند پذیرش این بخشی از من گذشته چه رسد به من و یا ما در آینده است. ما شیمی جنسی نیست, اما آن را به عنوان قوی به عنوان من می خواهم و نه به عنوان قوی به عنوان nonsexual شیمی داریم. من معتقدم که دیدن یک کارگر جنسی می تواند من را به یک شریک بهتر نیست بر خلاف دیدن یک درمانگر. گرفتن جنسی خاص نیاز به مراقبت های گرفته شده از جاهای دیگر خواهد به من اجازه می دهد به تمرکز بهتر به من توجه و سرمایه گذاری در روابط ما. من دیوانه ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی