“آیا شما در اتاق خبر? من از شنیدن وجود دارد تیراندازی. من نمی توانم ahold از هر کسی.” من شنیده گرفتن در صدای او همان لحظه دیدم ده ها تن از اتومبیل های پلیس پاره شدن نسبت به آناپولیس در شکست خط.

تماس گرفت از من ویرایشگر ریک Hutzell در 28 ژوئن 2018 روز یک مرد شلیک یک تفنگ ساچمهای از طریق درب های شیشه ای از سرمایه روزنامه newsroom. او را کشته و پنج تن از همکاران و دوستان من: ربکا اسمیت, Wendi زمستان جرالد Fischman راب Hiassen و جان مک نامارا. دو مجروح شدند.

صبح که من تا به حال رانده شده به ایالات متحده آکادمی نیروی دریایی به عکس القا جدیدترین کلاس. من تا به حال شده است یک هیات عکاس خبری برای پایتخت از سال 2004. آن روز من بعد از ثبت عکس های من, من مخفیانه در اوایل به دختر من را برای تولد توپ های برفی. که زمانی که من تماس بگیرید.

من می دانستم که چه باید بکنید که چیزی بود که من می خواهم انجام کار تمام است. من در ماشین من در اطراف و به سمت سرمایه به آن را پوشش میدهد.

در حال حاضر بسیار نزدیک به 20 سال از پوشش همسایه ها و جامعه از جمله گزارش از طریق تیراندازی و کشتار در خود من روزنامه, من از خریداری و خروج سرمایه روزنامه. این داده ها با یگدیگر از هر دو با چالش های روزنامه نگاران امروز چهره و چرا من باید امید به آینده.

روز از تیراندازی رسیدم در اتاق و پلیس همه جا بودند. من در زمان من دوربین و اسیر گسترده ای صحنه در زمان برخی از جزئیات عکس در زمان یک یا دو دقیقه از فیلم در حالی که همه تویت کردن تصاویر. فکر نمی کنم من مکرر به خودم. نگران نباشید. فقط انجام این کار است.

دو تا از همکاران همکار روزنامه نگاران — پت Furgurson و تعقیب طبخ — وارد شدند. ما جمع آوری حقایق تایید کرد که زنده بود و پس از آن که مرده بود. ما منتقل می شود از پشت پت وانت در بازار گاراژ در سراسر از اتاق خبر. همه ما تلاش برای نگه داشتن احساسات ما در خلیج.

استیو Schuh شهرستان اجرایی Anne Arundel County, دارای یک کپی از روزنامه سرمایه در نزدیکی صحنه یک تیراندازی در روزنامه در آناپولیس مریلند در 29 ژوئن 2018.
پاتریک Semansky/AP

روز بعد ما را از یک کاغذ پوشش داده شده است که عکسبرداری با کمک از کارکنان در بالتیمور خورشید. مظنون در حال حاضر بستری قاتل یک مرد بود ما نوشته بودم در مورد سال قبل که گناه التماس کرد به اذیت و آزار یک زن در Facebook. او عصبانی بود سعی کردم تحت پیگرد کاغذ و از دست رفته در دادگاه وجود دارد ، سپس او رفت و سکوت را برای سال. ما می خواهم فراموش شده او را تا آن روز وحشتناک.

در یک لحظه, کارکنان, کاغذ تبدیل شده بود از همکاران به خانواده است. وجود دارد بدون نیاز به می گویند آن را به هر یک از دیگر. یک نیروی سعی کرده بود به سکوت آمریکا و سکوت روزنامه نگاری در بزرگ اما ما نمی خواهد اجازه دهید آن را.

سال آینده به ارمغان آورد اولین مجالس ترحیم PTSD برای بسیاری از ما یک جلد مجله Time و پولیتزر ویژه استنادی. آن را به ما به ارمغان آورده تاری از احساسات و تروما و خنده و خانواده و سرخوردگی و هر روز ما تولید یک شماره جدید از سرمایه است. ما هرگز از دست رفته یک روز.

این راهپیمایی شده اند که 20 سال برای من با تریبون این شرکت که صاحب سرمایه روزنامه. در هفته گذشته شاهد شرکت گسترده buyouts کهنه کارکنان در سراسر تریبیون مقالات. زمانی که من پیوست کارکنان وجود دارد پنج عکاسان خبری و ویرایشگر عکس. دو هفته پیش ما را به فقط دو خودم و Paul W. Gillespie که جان سالم به در تیراندازی. در حال حاضر آن را فقط پل.

هفته گذشته من در زمان خریداری کنند. این تصمیم بود تقریبا به عنوان سخت به عنوان آنچه که من از طریق رفت و دو سال پیش.

من برای اولین بار سقوط در عشق با اتاق خبر در من اولین روزنامه نگاری شغل در یک پاره پاره و قدیمی از مد افتاده هفته ای دوبار به نام Aegis بعد از خریداری توسط تریبون در Harford County, Maryland در سال 2000. ما همه بیشتر بچه ها به رهبری ناهنجار حرفه ای که تا به حال آن همه دیده بودند و با صبر و حوصله ضرب و شتم قلب و روح روزنامه نگاری به سر ما. دیدن کار ما به زندگی می آیند از دیدن کار ما اعتبار حقیقت و زندگی خوانندگان ما — به عنوان انجام به عنوان تقریبا هر چیزی من می دانم. این شد زندگی من و چگونه من تعریف خودم.

هر روز ما را به عمل قرار داده این باور: روزنامه نگاری مهم است. ما قفل شده است و حقایق را پایین داد و صدای خود را به جامعه ما و تفاوت ساخته شده است. فساد مقامات دولتی استعفا داد چون ما گزارش شده در آنها را. چراغ های ترافیک بالا رفت مرگبار در تقاطع چون ما گزارش شده در آن است. بچه های دبیرستان بودند آنه و به نوبه خود به آنها گفته شد که جهان آنها را دیدم. یک جامعه با هم می آید به طور طبیعی اما من معتقدم که یک جامعه باید نشان داده شود که واقعی است که آن را مهم است. که آخرین ماموریت واقعی آمریکایی روزنامه نگاری.

شما می دانید که قسمت بعدی. ما مقالات فقط مانند روزنامه نگاری محلی در همه جا بودند ضربه تحکیم و کاهش. بین سال های 2004 و 2018, newsroom اشتغال کاهش یافته است با 47 درصد است. فقط در هفته گذشته مک کلاچی که دارای 30 روزنامه های محلی در سراسر کشور از جمله میامی هرالد و کانزاس سیتی استار برای ثبت ورشکستگی. به عنوان آن را احساس مانند صنعت در اطراف من بود فاسد شده من نگاه به من newsroom مربیان و چگونه آنها یش به باد نگه داشته و مشغول به کار است. من همان. آنچه در جریان بودند فرسایش صنعت شد, آخرین لیست از آنچه برای من مهم بود. آنچه که مهم بود در ادامه به قرار دادن یک کاغذ.

چرا من را به خریداری در حال حاضر ؟ بیست سال است که به مقدار زیادی وجود داشته اند زمان های سخت در زندگی حرفه ای من به عنوان یک عکاس خبری. اما وجود دارد هیچ کلمه ای برای توصیف دو سال گذشته است. شما را و شما را و صدمات اضافه کنید و در نهایت من تعجب اگر من بدهکار این کسب و کار بیشتر از خودم. برای لحظه ای — به وضوح briefer از من تصور چرا که در اینجا من خیره در یک مهلت دوباره برای این قطعه — من می گویند من به اندازه کافی داده شده. که یکی از دلایل.

اما یکی دیگر از دلیل و آن دلیل چیزی است که به من می دهد قدرت است. آخرین تکالیف برای سرمایه شد با دو دختر جوان, روزنامه نگاران, نائومی هریس و اولیویا سانچز عالی خبرنگاران که در حال کار بر روی برخی از پروژه های شگفت انگیز. آنها روشن و تیز و جهان واضح است. آنها طوفان حملات buffeting روزنامه نگاری از همه طرف آنها پا است. آنها رشد نمی کند تا در دنیای بی پایان تبلیغات سود پرداخت حقوق مناسب و معقول. آنها داوطلبانه نیست با وجود این چالش ها اما چون از آنها. آنها این کار نیاز به انجام و در حال رفتن به آن را انجام دهد مهم نیست که تلاش می کند تا آنها را متوقف کند.

با وجود همه چیز من خوش بینانه تر از همیشه است. این عصر طلایی روزنامه نگاری محلی از خبرنگاری آمریکا. آنچه ما مهم است. و آنچه ما ادامه خواهد داد. تعداد دفعات مشاهده شده بر روی آن.

اصلاح: نسخه های قبلی این مقاله غلط املایی پت Furgurson نام.

جاشوا McKerrow جانباز عکاس خبری مستقر در آناپولیس. با کارکنان از پایتخت او بخشی از یک جایزه پولیتزر ویژه استنادی و یک مجله تایم فرد از سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی