من فکر می کنم من همکار گوناگون دوستان می خواهم به داشتن رابطه جنسی با من


Two men toast beers together, in front of a neon sign that reads "BRO."

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس bernardbodo/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

هر پنج شنبه شب خدمه در پاسخ به یک سوال جایزه در چت فرم.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من راست و من یک دختر که سفرهای زیادی است. هنگامی که او رفته است من مستقیم دوستان (برخی از ازدواج) آمده و لرز. تا پایان وقت خود را در خانه من وجود دارد این است که معمولا برخی از مرجع به کوبیدن. گاهی اوقات این نوع از بی دست و پا و بحث آنها در مورد تسکین خود را. من مطمئن هستم که اگر من خواندن بیش از حد به این, اما آن را احساس می کند به اتفاق می افتد میان ما. من نمی دانم که چگونه من احساس می کنم در مورد گرفتن پورنو با یک گروه از مردان و یا فقط یکی از آنها است. من مایل به دانستن آن است که اگر “اجتماعی” خوب به رابطه جنسی گاه به گاه خود را با دوستان مستقیم تعجب اگر شما می خواهم که به نظر خودتان, گی, اگر شما انجام داد.

—Brojob

Stoya: پس من به استناد فوکو یا پنت هاوس ؟

غنی: lol. من فقط فکر پنت هاوس. من دوست دارم این سوال را به من توپ.

Stoya: OK. شما پنت هاوس من به فوکو?

غنی: بله منظور من بحث در مورد فانتزی. سپاهی که horniness بسیار شدید آن میشود آنها را به عبور از خطوط که آنها قبلا تصور می شد uncrossable با هر یک از دیگر. (من با استفاده از “راست” آزادانه در اینجا بدیهی است.) این نیرومندی! گاه به گاه که لذت! این “آن را سرد bro”بودن از آن همه!

Stoya: بنابراین در تاریخ, تمایلات جنسی, دوره 1, فوکو می گوید چیزی در مورد “گی” که برچسب اعمال به اعمال مردم تنها تعداد انگشت شماری از قرن ها پیش. و ما شنیده ایم از مردم در این ستون که مطمئن نیستید که آیا آنها تعداد به عنوان همجنسگرا و یا دو و یا هر هویت برچسب تقریبا متناسب با آنها. بنابراین در حالی که من مطمئن هستم که آیا ما حرف نویسنده این است که جدی است یا نه, من فکر می کنم او به ارمغان می آورد تا یک سوال جالب: چقدر دیگر هستند “راست” و “گی” به معنی هر چیزی بتن ؟

غنی: به نظر می رسد مانند روز شماره. من فکر می کنم همیشه وجود خواهد داشت افرادی که اولویت برای یک طرف است که آنها به طور موثر یک یا دیگر اما من فکر می کنم برای بسیاری از افراد—به عنوان ذهن باز و تابوهای شل—آنها در حال رفتن به پیدا کردن خود را در منطقه خاکستری در وسط. من فکر می کنم در مورد ساموئل مباشر در موارد شبیه به این. او نوشت: خمیر عاشقانه در ’60s مستعار فیل اندروس. کتاب های او بودند بر خلاف کسانی که از معاصران او که خود را انجمن-مثبت توصیفاتی گی نمی آمد ادا با برخی از مرتب کردن بر اساس از عواقب اخلاقی—آنها توصیفاتی از لذت خالص است. او داشتن رابطه جنسی همجنسگرا در مانند 20s قبل از جنگ جهانی دوم مککارتیسم ، —قبل از هر کسی که تا به حال یک حس آن را در همه. و به این ترتیب حساب جاستین بهار مباشر, بیوگرافی,راز مورخ رفت و چیزی شبیه به: او می خواهم روش بچه ها و خورد آنها را و آنها می خواهم آن را دوست دارم. و این امر می تواند مرتب کردن بر اساس از هیچ ذهن و بسیار خوشحال است: “البته شما می توانید انجام دهید که چیزی به من که احساس خوبی است.” فقط کاملا عملی. که حس می کند به من.

Stoya: که همچنین باعث می شود حس به من. من فکر می کنم نویسنده ما نگرانی بزرگتر این است که این تحولات اجتماعی است که می تواند نتیجه از اتصال با یک گروه از دوستان خود.

غنی: که یک نگرانی منصفانه است. گاهی اوقات جنسی می کند همه چیز را عجیب و غریب بعد از آن حتی اگر یک جلسه به خوبی می رود. و ما در حال صحبت کردن در مورد شکننده مردانگی در اینجا است که مرتب کردن بر اساس از یک میدان مین.

Stoya: نه به ذکر است تمام آنها واقعی شرکای …

غنی: راست. من برخی از افکار در مورد برچسب زدن به مسائل او به ارمغان می آورد. اولا هیچ یک از رها کردن حکومت برای تمایلات جنسی. داشتن رابطه جنسی همجنسگرا نیست کسی که گی است. برچسب مانند “گی” و “بی” لزوما مختصر—آنها نمی توانند انتقال تمام پیچیدگی کسی تمایلات جنسی و در واقع احتمالا بیشتر مفید به جهت دیگران است. من می خواهم به می گویند: اگر یک label کار نمی کند استفاده از یک جمله. اگر که نیست به اندازه کافی برای شما توصیف یک بند. جهنم نوشتن یک کتاب! اما نمی دور زدن برچسب چیزی به عنوان یک راه نادرست بودن. وجود دارد یک سابقه از افرادی که عجیب و غریب است اما دروغ در مورد آن را به خاطر خود سرمایه اجتماعی.

Stoya: بله. در حقیقت, بسیاری از ما در حال جذب خیلی بیشتر به جزئیات بیشتری نسبت جنسیتی حتی اگر ما فوق العاده جذب به مردم از یک جنس است. بنابراین من با احتیاط از زمانی که این برچسب سوالات آمده است.

غنی: راست دقیقا.

Stoya: می تواند ما را در نوار کناری من برای یک ثانیه ؟

غنی: البته.

Stoya: من مورخ زنان و یک نفر که به عنوان جنسیت خنثی و تا به حال با انواع بسیاری از مردم برای تفریح و برای پول است. من به عنوان خوانده شده راست. و من بیشتر اجازه دهید که اتفاق می افتد به دلیل آن را نیز احساس می کند درست نیست برای شناسایی به عنوان عجیب و غریب. بنابراین من مطمئن هستم که اگر این یک شیب لغزنده به دروغ گفتن برای یک سرمایه اجتماعی.

غنی: آره که یک نقطه است. بنابراین در مورد شما آن را بیشتر شبیه به هیچ co-امید بستن به یک هویت است که شما باید کمی ارتباط فرهنگی مناسب است ؟

Stoya: آره. مرتب کردن بر اساس از یک نقطه تنگ بین شفافیت/همبستگی و co-گزینه است.

غنی: آره من فکر می کنم که نشان می دهد من را در یک پاراگراف فلسفه است. بدیهی است که شما در حال دروغ گفتن در مورد تمایلات جنسی خود را—رسید اغلب ، مانند حق در اینجا, به عنوان مثال.

Stoya: به نویسنده های ما اگر این واقعا یک مرد در یک نقطه تنگ: شما هرگز به خودتان را در نظر بگیرید ، و من گمان می کنم ما در حال رفتن به دیدن یک افزایش میزان پاراگراف-هویت در آینده است. برو جلو و گرفتن مال شما آماده است.

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

من یک مرد در 20s. من در حال حاضر دوستیابی بزرگ دختر بچه و من با اعتماد به نفس در تمایلات جنسی من است. اما از آنجایی که من یک preteen, من تا به حال یک طلسم است که به نظر می رسد تنها بود قوی تر. من واقعا با بودن در رختکن با هر دو اطفاء شهوت با نگاه و ابراز. من گرفتن مقدار زیادی از به نظر می رسد از بچه های دیگر در باشگاه من. من فکر نمی کنم آنها همجنسگرا هستند یا. من نگاه بیش از حد, اما هرگز خیره. من احساس گناه در مورد این—حتی اگر من نمی leering هستم و بازیگری عادی ترین بخش آن را بسیار جنسی برای من و من می دانم آن را به دیگر بچه ها ناراحت کننده است. من هم احساس شرم. من نمی دانم اگر من انجام کاری اشتباه است. آن را قطعا نمی خواهید به دور است ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>