من سعی کردم 80 Airbnb آنلاین “تجارب” و آن را در واقع یک ماجراجویی


The Airbnb logo with a cow, a magician, a hold holding a piece of chocolate, an airplane, and a microphone.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های Marat Musabirov/iStock/گتی ایماژ به علاوه Screenroad در Unsplash Toxitz/iStock/گتی ایماژ به علاوه NadyaPhoto/iStock/گتی ایماژ به علاوه و Satyrenko/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

از تمام چیزهایی که من می خواهم انتظار می رود در سال 2020 تماس تصویری از یک گاو بود نه یکی از آنها. به عنوان عجیب و غریب یک سال آن را به عنوان تبدیل شده است و من هنوز آماده نیست برای موجودی کنفرانس تلفنی. به عنوان راهنمای ما تبدیل گوشه به ورودی از خورشید خیس انبار گاو را تمدید frothing صورتی زبان flailed سمت دوربین در تبریک فراوان. من تقریبا می تواند بوی یونجه خشک و تعریق سرگین اطراف آن—حتی اگر من بیش از 5000 مایل دور. من در گرفتن یک تور مجازی از یک گاو پناهگاه در سونوما, کالیفرنیا زندگی می کنند به اتاق نشیمن من در لندن در روز سه شنبه بعد از ظهر. محراب را صاحب Kaileigh نقل مکان کرد او تلفن دوربین نزدیکتر است. تنها راه من می تواند یک گاو بیشتر نزدیک است اگر من یک دامپزشک انجام یک آندوسکوپی. “ما نجات این یکی از مزرعه های لبنی زمانی که او 3 سال و محلی مدرسه به نام او شمعون گاو-ell,” Kaileigh گفت.

دیدار من با Simon Cowell, بخشی از سفر من متعهد به تکمیل 80 Airbnb آنلاین تجربیات در یک هفته. به طور فزاینده ای احساس کردم کمی شبیه Simon Cowell—نسخه انسانی—خودم. به عنوان هر یک از تجربه آغاز شد میزبان خود راه اندازی به آن را با قلبی شور من احساس مانند یک underqualified استعداد نشان می دهد قاضی است.

دوست من دیو و من تا به حال شده است به شدت به دنبال چیزی برای پر کردن این سفر به شکل خالی در زندگی ما زمانی که ما تصادفا Airbnb جدید ارائه شده که در آن میزبان راهنمای شما را از طریق فعالیت های آنلاین از خانه های خود در سراسر جهان است. مطمئن نیستید چه به انتظار ما می خواهم آزمایشی پیوست خنده کلاس یوگا از لیسبون پرتغال هفته قبل از. مردی که تا به حال بدست به کمدی به طور تصادفی به دلیل نام او را توماس کیر هدایت ما را از طریق یک ساعت از خنده تمرینات: خنده الفبا نامرئی شده giggling, شیکر کوکتل, خنده, ما آخر خنده از طریق یک ترمینال سقوط هواپیما. دیگر هشت نفر در گروه ما شامل چند به طور منظم یکی از آنها بود در هفتمین جلسه. بعد از آن ما هر دو شگفت زده برای پیدا کردن وجود دارد واقعا بوده است و چیزی به آن است. آنچه که بود و چه بود و آن یکی کردن یا نه ما نامشخص است. و بنابراین در صبح روز دوشنبه, ما خودمان را از گام گذاشتن در یک ماموریت به تکمیل 80 آنلاین تجربه در آن هفته به دیدن اگر هر گونه سفر بزرگ آغاز می شود تنها با یک کلیک.

ما تا به حال تماس حاصل هر تجربه نوپای پلت فرم و به طور ناگهانی در بر داشت ما روز dizzyingly chockablock. سازماندهی و حضور تا 14 تجربیات یک روز چپ زمان کمی برای تهیه مواد مورد نیاز و خلاق منابع منجر به برخی از جدی بداهه هنر و صنایع دستی و سوزانده کرپ است تلاش. (شیر معلوم می شود کاملا یک عنصر کلیدی.) زمانی که من موفق به دزدکی حرکت کردن به سوپر مارکت ها هنوز رسما ضروری برای خرید, فقط, من, شکار برای امثال ladyfingers بنابراین به عنوان نه به اجازه دهید ما Tiramisù جام جهانی مربی باعث befuddlement در میان خریداران همکار من. اگر ما می خواهم به پرداخت قیمت کامل هفته می تواند همان هزینه به عنوان یک قاره کروز, اما زمانی که آنها شنیده ام در مورد این پروژه بیشتر میزبان—مهمان نوازی قهرمانان که آنها—خوشبختانه کاهش یافته و قیمت های خود را برای ما تسهیل نمونه وب کم خود را می فروشند ، به طور معمول هزینه تجارب محدوده از $1 به دیدار ونسان ون گوگ (به عنوان ما خواهد شد و بعد از آن) به 75 دلار برای توضیح کامل خود را با دست رنگ آمیزی نجوم نمودار پس از وضع حمل با آمدن در اطراف $10–$20 خوانده شده را علامت.

ما آنلاین سفر آغاز شد با دان نوشتن یک مربی در سیدنی که نمی توانست بیشتر فروخته شده در این فرمت جدید. “با تشکر برای کمک به ترویج این راه های جدید شگفت انگیز از زندگی,” او گفت: با شور و هنگامی که جلسه به پایان رسید. دن به وضوح در حال شلاق برای آوردن مردم به کتاب را برای تمام نکات بالا دیو و من بطور قابل توجهی کمتر مطمئن در مورد دیجیتال تحویل. می تواند هر چیزی را منتقل و از طریق وب کم را ناچیز پیکسل واقعا ادعا می کنند که “تجربه”? که شب و هفت تماس بعد ما کلیک زوم لینک در انتظار یک شکلات مدیتیشن. به جای آن ما خودمان را در حومه, مکزیکی, خیابان, دوربین, اشاره aimlessly از در لاجورد آسمان بالای تصویر-کتاب cul-de-sac خانه. ما فرض وجود داشته است tech قطعی و این نوعی از جیب خارج از منزل تماس بگیرید. سپس بدون هشدار دوربین آغاز لرزان پیاده روی به سمت یکی از خانه های یکسان. آن قهوهای مایل به زرد-قهوه ای درب آمد blearily به تمرکز. آن را به عنوان نزدیک کردم هنوز چیزی بر روی درب روشن شد: پس از آن توجه داشته باشید. در آن در ضخیم سیاه و سفید نشانگر پایتخت نوشته شده بود: “خوش آمدید جیمز و دیوید.” ما مات و مبهوت به عنوان میزبان ما ارتش ملی افغانستان به رهبری ایالات متحده در. با fanciest نوار از شکلات ما سوپر مارکت’ انتخاب ارائه شده در آماده Ana سپس منجر به نرمی از طریق گسترده شکلات, عشقبازی که رفت و در برابر همه چیز ما شده است می خواهم تدریس به کودکان در مورد بازی با مواد غذایی ما است. ما آن را لمس نگاه آن بوی آن حتی به آن گوش قبل از اینکه در نهایت اجازه می دهد آن را به انحلال به تدریج در دهان ما.

پس من کاکائو ذن من احساس می کردم این آخرین چیزی است که من نیاز اواخر شب تمرین اما که بود و چه بود بعد در برنامه سفر ما. این آینده تجربه بود و تنها حاشیه بازخرید در ذهن من خود را درخشان توضیحی نام: ZUMBA در بهشت با, المپیک, HAWAII. پیوستن به این لینک drowsily مانند یک سیل از انرژی از طریق از طرف دیگر که من تعجب آن را شکستن نیست من لپ تاپ. سابق المپیک قطب vaulter توماس و خود را Zumba instructor, همسر منفجر شد و به روال خود به دریا عرشه thrusting سلاح های خود را به عنوان اگر آنها در آستانه رسیدن به منبع فراوان آفتاب جاری شدن سیل روی صفحه نمایش به موسیقی متن فیلم پس از, نشاط بخشی است که آن را به مردم پایین در افسردگی. پیدا کردن خودم و نه فقط ورزش اما نشئه من به پایان رسید تمرین وزوز بیش از اگر من فقط می خواهم سوار یک موج تمام راه را به هاوایی خود را و قادر به خواب وقتی که می آمد به خواب جت عقب مانده و بدون داشتن سمت چپ اتاق نشیمن من.

روز بعد من زیاده روی در ناهار شراب قرمز و شکلات کیک من می خواهم پخته می روم مادر و دختر که در حال تبدیل آشپزخانه خود را به یک استودیو مناسب برای Netflix بکشد آشپزی نمایش کامل با بابا در دوربین وظیفه. من خودم را با عجله به تعویض من تازه fondant کیک برای یک تشک یوگا (و به احتمال زیاد سوء هاضمه) برای تمرین با یکی دیگر از المپیک این بار در بلژیک. در آن لحظه متوجه شدم که این سفر آنلاین وارد شده بود سفر من hall of fame: حتی اگر من می خواهم گرفته شده ترین rogue مسیرهای پایین ترین مبهم کوچه از مقصد رویای من سخت شده اند-فشرده به چنین بی پروا فیزیکی ماجراجویی.

مثل همه بهترین escapades نه همه چیز را به عنوان برنامه ریزی شده و از یک مکان به مکان دیگر نیست همیشه ساده است. یک بعد از ظهر با داشتن مبهم بی امان ما برنامه من انتظار داشتم که یک جین متخصص و به حال آماده من مشروب و تونیک تنها به استقبال توسط یک شعبده باز که پس از شکست خود رکورد جهانی گینس برای بیشترین کارت شناسایی در یک دقیقه. هنگامی که دیو منفجر کردن دو زمان جودو قهرمان جهان خصوصی درس به طوری که ما نبودند در اواخر برای قرار ملاقات ما با یک مرد در 40s خود را در لباس یک پنگوئن onesie. یکی دیگر از اقدام به خروج دیدم ما برگزار دیجیتال گروگان ها به عنوان یک مکزیکی, آشپزی, معلم حاضر به ما اجازه ترک برای ما ملاقات بعدی یک نویسنده استاد کلاس تا زمانی که او می خواهم به پایان رسید longwinded حکایت در مورد mezcal و مبهم تعطیلات ملی.

توسط جمعه این احساس کاملا طبیعی است که ما افزایش ساعت 5 برای K-pop dance class زنده از یک براق کنار جاده ای در استودیو در مرکز شهر سئول است. همانطور که من در تلاش برای نگه دارید تا با ما استاد را یکپارچه ابریشمی choreography وجود یک خطر واقعی از من K-ظاهر من مفصل شانه. که بعد از ظهر, Uluc در نیویورک بود که گفتن ما قهوه ترک, ثروت, اظهار داشت, در, روشن, شبح از یک پنگوئن در فنجان قهوه و به ما گفت که این همیشه نشان دهنده فرصت های جدید است. من راننده سرشونو تکون دادن همراه با جدیت. فکر دوست جدید من در onesie به نظر می رسید من می خواهم خودم را سهوا تکمیل یک پنگوئن دکتری

نه هر تجربه مناسب جدید خود را در فرمت دیجیتال: لندن تور چینی و یک سخنرانی در معماری غربی به خصوص خشک و یک بعدی. اما برخی از غیر منتظره آنهایی که کار می کرد: جنگل, حمام کردن, هدایت, هوای آزاد, بازتاب از روستایی پرتغال با یک خانم که تا به حال بی بدیل لبخند استقامت چپ من احساس آرامش و با طبیعت در شروع روز—حتی اگر من شهری جنگل شامل تنها گیاه گلدانی. بسیاری از تبدیل تورهای کار نمی کند به عنوان آنها فقط یک کم-fi نمایش به صورت اسلاید تفریح اصلی است. اما یک کاراواجو است که در آن ما پرواز بین کلیساها بر بام رم با Francesca—با تشکر از چیزی حتی علاءالدین ندارد تا آستین خود را سحر و جادو از نقشه های گوگل—ما مجاز به دیدن بیشتر و بیشتر با چشم انداز از ما همیشه می تواند در یک روز تمام تپش های توریستی دنباله. دیو و من رو به روی هیجان از پیوستن به هر یک از تماس های جدید هرگز دانستن آنچه کاملا غیر روحانی در فروشگاه. این احساس شگفت انگیزی ماهر در پر کردن گم شده وزوز ناشناخته از راه برای کشف مکان های جدید.

اگر شما قاضی یک سفر بزرگ در ارائه آن از لحظات فراموش نشدنی و سپس این هفته مطمئنا واجد شرایط. من هرگز احساس بیشتر ممتاز با هر برخورد از نیم ساعت من رو به صرف صحبت کردن به چین اولین قایقرانی المپیک مدال طلا زو Lijia بشر پس stirringly الهام بخش است که من شروع به نگران باشید که آیا شما می توانید یک لپ تاپ صدمه به آب از طریق اشک. صندوق من پر تا با ایمیل از ونسان ون گوگ تنها اشاره در عالی surreality به در آمده ون گوگ خودتان پیدا کنید در یک در یک برخورد با اواخر هنرمند مستقیم از یک مهمانی شام ، شنوایی خود را بر خلاقیت و سلامت روانی ثابت arrestingly احساسی. یوئل یک سیگار برگ کوبا متخصص در میامی نه تنها به من آموخت که توتون و تنباکو است که در واقع یک اسم بی مسمی است که در واقع اشاره به یک نوع جادویی لوله, اما همچنین به اشتراک گذاشته است که او شده است می خواهم زنده ماندن بحران خاموش, کاهش, فریزر, مواد غذایی تا زمانی که این تازه درآمد در دسترس منبع مجاز بود او را به پرداخت اجاره خود را. و من علامت چیزی است که من در دنیای واقعی سطل لیست بیش از حد: Maeve در شامپاین به من آموخت به صابر یک بطری. دفعه بعد یک فرد حزب ترفند نامیده می شود برای مردم بهتر است مراقب پرواز با چوب پنبه بستن.

که ما نزدیک به نتيجه گيری از ما, وب کم, سودای, خسته از بی شماری از لپ تاپ دور آن اجتناب ناپذیر به نظر می رسید که پایان خواهد بود چیزی از ضد حالی است که اغلب مورد با سنتی سفر. اما برای ما آخرین تماس ما خودمان را از صحبت کردن با آن دست و پنجه نرم یک کشور موسیقیدان از تبار جانی کش. او می خواهم فشرده ما در بین مجازی آهنگسازی جلسات او در حال اجرا بود پشت به پشت از طلوع تا غروب از خانه اش استودیو در Nashville, Tennessee. شنیدن در مورد هفته ما او ترک خورده از بی عیب و نقص کر در نقطه ای از جمله خطوط:

این یک سوار وحشی دور اینترنت
ملاقات مردمی ما فراموش نخواهد شد

یک بار دیگر ما هر دو gobsmacked. من نمی توانستم آن را بهتر از خودم. گاهی اوقات ما فراموش می کنیم که آن را به نام شبکه جهانی وب برای یک دلیل و کاملا نحوه اتصال می توان آن را هنگامی که آن را به عنوان چنین است. مطمئن, ما تا به حال در واقع شده است در هر نقطه اما خیلی از همین سفر ما این است که در مورد افراد و تجارب بیش از مکان واقعی خود را. و هرگز قبل از در یک هفته به حال من ملاقات بسیاری از افرادی که پرشور در مورد آنچه انجام می دهند و یا نمونه چنین التقاطی مجموعه ای از فعالیت ها. اگر ما می تواند استفاده از فن آوری برای اطمینان حاصل شود که ما می تواند کار حتی زمانی که ما نمی توانیم سفر برای کسب و کار به نظر می رسد تنها حق است که ما نیز پیدا کردن راه هایی برای استفاده از آن به کشف هنگامی که ما نمی توانیم سفر برای لذت بردن است. به عنوان من مطمئن هستم که Simon Cowell را اضافه کنید اگر او می تواند هر چیزی می گویند بیش از moo “این یک بله از من است.”

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>