من هم تبدیل شده 50. در حال حاضر من به همکاران تماس با من “پدر” و من ضربه و بی وقفه.


A man in his 50s in front of a flashing "daddy" sign.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس YakobchukOlena/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من 52 ساله با جنس مخالف مرد. من یک کامپیوتر nerd به عنوان یک نوجوان و به من 20s و به احتمال بسیار زیاد من نوعی سندرم اسپرگر رنج می برد. من همیشه بی دست و پا با دختران. من تا به حال ثابت روابط اما در نهایت در اطراف سن 21, من متوقف آشنایی زنان به طور کامل به دلیل آن به نظر می رسید همه آنها به ارمغان آورد به من درد و سردرگمی—تا زمانی که من ملاقات همسر من حدود سن 25 و من با او بوده است.

در حدود سن 40 سالگی و یک مربی از معدن توضیح داد: آنچه که من نیاز به انجام به موفقیت در شرکت های بزرگ امریکا: مربی بچه های من’ تیم لیگ کوچک به طوری که هر کس می داند که من یک پدر خوب, مربی کودکان محروم به طوری که هر کس می داند که من یک مرد خوب هرگز خجالتی و دور از توضیح من ضد نژادپرستانه و ضد جنسیتی سیاست به طوری که هر کس می داند که من می تواند اعتماد مربی افرادی که نیست مثل من—زنان و اقلیت ها—رفتن به داغترین آرایشگاه در شهر ما و پرداخت هزینه به صورت کامل سیاستمدار کوتاه کردن مو در هر ماه, خرید آرمانی و برادران بروکس, لباس و چرم دست دوز کفش, خرید تسلا به طوری که مردم می دانند که من ثروتمند هستم و در مورد مراقبت از محیط زیست است. این نه شخصیت من را نشان می دهد اما پس از این چک لیست واقعا به من کمک کرد تا اعتماد به نفس و به من کمک کرد با مشتریان و من تبدیل به یک انسان جدید. در حال حاضر من مانند یک chubbier, “بیدار میت رامنی”—نه من مدت. اما در قلب من من همیشه درک مردم و انگیزه های خود و من هنوز هم بسیار خجالتی کامپیوتر nerd.

سه سال پیش من تبدیل به یک سایه خاص از نقره و از آن نقطه به حدود 1 در هر 20 خانم من با کار به خصوص زنان در اوایل 20s شروع به ساخت می گذرد در من. ما گروه هشت کالج کارورزان تصمیم گرفتیم که ناهار با من پنج شنبه ها که من به توافق برای اهداف آموزشی, اما آنها به نظر می رسید در رقابت برای جلب توجه من مانند بلند کردن یک پیراهن به من نشان دهد خالکوبی هر دختر پیام کوتاه من تصاویر تعطیلات مناسب در حمام و یا حالا و یا در تلاش برای من یک back rub (من نمی خواهم به لمس در دفتر) و در یک ناهار با چهار نفر از آنها آنها به من گفتند که من یک “low-key پدر” و رفت و از طریق این لیست از آنچه جذاب بود در مورد من به یک 22-ساله—من تا به حال هرگز شنیده ام این واژه قبل از آن. که در آن یکی به نام من “بیدار میت رامنی.” واقعا چاپلوس بنابراین من نمی دانستم که من نیاز به مرزهای تعیین و سپس همه چیز رو از نوع عجیب و غریب از وقتی که من آنها را بعد. در حال حاضر در سال های اخیر زوم جلسات در طول COVID زنانی هستند که درمان زوم مانند یک جلسه خصوصی و مشتریان متعدد و یا کارورزان یا به طور تصادفی و یا بر روی هدف به نام من “پدر.”

در یک مورد زمانی که من مربی گری یک دانشجوی سال اول دانشگاه بود که یکی از ما بیشتر junior کارورزان او رفت و به سخنرانی در مورد چگونه خوب من به او چگونه او تا به حال تجربه بد با مردان تمام زندگی خود را و چگونه من مهربانی و پرورش اجازه داده او را به اعتماد به مردان دوباره و نمرات او بهبود یافته و چگونه ویژه من به او. آخر هفته و پس از او سمت چپ ما برنامه های کارورزی او sexted من لباس, تصاویر و عکس های هر روز به نقطه من قرار داده و من پا به پایین به او گفت: به دیدن یک درمانگر و مسدود شدن شماره خود را. بار دیگر یک همکار که من لذت بردن از شوخ حاضر جوابی در دفتر ما, نام من او “شوهر آینده.” من بیش از حد freaked به گزارش او و فقط سعی به تظاهر من تصور آن است. حدود چهار هفته پیش یک زن از شرکت به من رسیده است اما من علاقه مند بود در پاسخ به او, و او من را متهم به اجتناب از او به صحبت کردن با زنان دیگر همکاران. من تا به حال در گزارش خود به HR.

شما می توانید ببینید که برخی از این باور نکردنی برای من نفس. اما من نمی فکر می کنم من درک می کنم چه اتفاقی می افتد. مردان دیگر به نظر می رسد در کنترل کامل از کسی که علاقه مند در آنها, اما من احساس می کنم مثل یک شیطان پین بال دزد. همه این حوادث بودند به نوبه خود-ons, صادقانه, اما من نمی خواهم به از دست دادن من ازدواج یا زندگی حرفه ای من با فریب دهد در اطراف با یک کارآموز. من مرد من دوست دارم توجه زیاد و در اواخر شب من واقعا روشن reliving این گفتگو. اما در 52 من نمی توانم امر با یک کارآموز 30 سال جوانتر از من است. در همان زمان من احساس می کنم این خرد تاسف است که زنان علاقه مند بودند من وقتی که من 22 بود اما در 52 یک ازدواج پدر و اجرایی شرکت من احتمالا می تواند اغوا شده حدود دو دوجین زنان در سه سال گذشته است. من احساس می کنم پاره شده چون من می خواهم به داشتن رابطه جنسی با جوان, زنان داغ و من به نظر می رسد قادر به انجام این کار در حال حاضر. اما من همچنین نمی خواهید برای پایان دادن به ازدواج من و خانواده من است. من ممکن است قادر به گرفتن یک باز ازدواج, اما حتی پس از آن من می توانم خواب با 24 سال از کار که در حال حاضر با مسائل مرزی! من همچنین می دانم, عمیق در داخل که من 52 و 57 یا 60 من نخواهد بود “پدر” دیگر من یک پیرمرد پس از این توجه نمی خواهد اتفاق می افتد برای بسیاری دیگر.

فقط به تایید اکثریت زنان کار می کنند علاقه مند هستند من در همه. من کاملا قادر به گفتن تفاوت. من فکر نمی کنم پیشخدمت و یا دختران در استارباکس ماهیگیری برای راهنمایی به من علاقه مند است یا نه. چه چیزی شما فکر می کنم است که در اینجا و چه چیزی شما فکر می کنم من باید انجام دهید ؟ من احساس می کنم ما در حال رفتن به دوباره از COVID-19 و آن دسته از دختران که به نام من “پدر” در زوم در حال رفتن به می گویند آن را به صورت من و کل این فرآیند در حال رفتن به شروع همه را دوباره و دوباره. من احساس می کنم مجبور به تصمیم گیری قبل از ما رفتن به هر دو آشکارا برقراری ارتباط مرزها و یا به درخواست برای ازدواج باز (و اگر همسر من می گوید بله و من فکر می کنم این امکان—و سپس این را امتحان کنید). شما چه فکر می کنید ؟

—مضطرب پدر

عزیز مضطرب پدر

من فکر می کنم آنچه اتفاق می افتد این است که شما خودتان را سوار تاج فرهنگی موج از نفس پدر/zaddy قدردانی. به دموکراتیزه اثر از اینترنت اجازه داده است مردم به بلندتر در مورد منافع خود را از همیشه و سر و صدا کمک می کند تا شکل فرهنگی و رسوم. در همان زمان برجسته تر نجیب زاده شده است باارزش در فرهنگ نر امتیاز است که به ندرت ارائه می دهد همان تحسین برای زنان است. شون کانری بود 59 زمانی که مردم magazine اعلام کرد او و سکسی ترین مرد زنده در سال 1989. برت رینولدز نبود و در عین حال 40 زمانی که او جاسوس در یک bearskin برای یاد جهان وطنی , صفحه مابین مجله از سال 1972 اما او مطمئن بود نگاه آن (و سپس) با استانداردهای امروز. در 50, Shemar Moore شده است هرگز بیشتر شدنی است. و حتی من آغاز شده در Delroy Lindo را به شدت آسیب پذیر در دا 5 Bloods. دارای 67 تا کنون نگاه riper?

مردان: هنوز هم انجام می دهند ،

من قصد دارم به حدس می زنم که شما همیشه به نوعی سکسی, swaggy چیز برای شما—پس از همه, شما جذب یک همسر که شما موفق به نگه داشتن بر روی نزدیک به 30 سال است. شما دولت است که شما همیشه نمی دانند مردم و انگیزه های خود, بنابراین این احتمال وجود دارد که در بار بودند که کمتر استقبال به بيان جنسی زنان, منافع, شما ممکن است از دست رفته برخی از پنهان سرازیر شدن آب دهان و چشم است که در سکوت لباس بلند شما.

به نظر می رسد مثل شما چشم انداز مناسب و معقول در حال حاضر بر روی آن نگه دارید و آیا شروع به کوبیدن زیردستان خود را. من خواهد بود یک منافق به منصرف کردن شما از دنبال کردن یک رابطه باز, داده همه چیز من شده است موعظه در موضوع nonmonogamy در این فضا برای یک سال و نیم اما آرام اگر همسر شما به شما می دهد چراغ سبز. دیدن مردم از نزدیک اغلب باعث می شود مردم و حتی بیشتر گیج کننده است, به ویژه هنگامی که بازی گاه به گاه صمیمیت شما با آنها به اشتراک بگذارید به طور ناگهانی و بدون توضیح متوقف است. و حتی بیشتر از روشنفکر, همسرم, احتمالا نمی تصور شما تکاپو در اطراف هر شب مثل یک گربه کوچه که حس بویایی فقط نمی خواهد ترک. من فکر می کنم مرزهای این ترتیب با همسر خود باید مجموعه ای بسیار واضح است و شما باید عمل به اندازه خود کنترل به عنوان امکان پذیر است. آن بیش از حد نیست. اندک اندک خوردن نیست جشن.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من HPV (مانند بسیاری از جمعیت) و در حالی که از لحاظ فنی این نوع 1 من اولین و آخرین برک آوت شد واژينال. من آن را از زمان, اما گاهی اوقات من در مورد مردم افشای HPV برای خود شرکای جنسی. این باعث می شود من تعجب می کنم اگر من تا به حال به دوباره وارد دنیای دوستیابی, آیا من واقعا باید بتواند که یک بار در زندگی من تا به حال شیوع? آن بوده است بیش از 10 سال و من و تنها شیوع تنها در آورده با تروما از تولد. آن را احساس می کند واقعا بعید است که من آن را دوباره یا که من آن عبور کند. اما من نمی دانم که این خطر واقعی و من قطعا می خواهید به اخلاقی در هر گونه روابط آینده.

—HPV س

عزیز HPV س

من قصد دارم به استناد حکیم سخنان من HTDI شریک Stoya از اوایل ستون که در آن ما در مورد این موضوع: “اگر شما یک عفونت فعال شما نیاز به فاش. که من یک طرفه قضاوت است.” من فکر می کنم این طرز فکر نشان دهنده ایده آل و این مسئولیت من برای بیان آن, اما من درک می کنم که زندگی ایده آل نیست و امتیاز خود را معتبر هستند. چیزی که ممکن است زندگی خود را ساده تر زمانی که شما عبور از این پل فرضی است rescreened برای دیدن اگر بدن خود را پاکسازی ویروس—اکثر عفونت HPV از بین برود خود به خود. که عدم افشا با هشدارهای که شما لمس کرده ایم در اینجا و علاوه بر این با توجه به شیوع HPV (که باعث می شود آن انگ زدن که خیلی بیشتر پوچ) می تواند کمک به بهبود درک. در تمام احتمال, یا شریک زندگی خود را است, آن را تا به حال آن را و یا آن را دریافت خواهد کرد و همان می رود برای همکاران گذشته است. این یک واقعیت است که خرس یادآوری و به این معنی است که اگر مردم می ترسند از HPV آنها به سادگی نباید hooking. این درست است که رایج است. و واکسن کمک می کند! از آن شما می توانید محافظت از گونه های شما نیست و قرارداد برای یک چیز. به دنبال ارزش.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من و همسرم باید با هم برای 16 سال و تا به حال یک نوزاد در مدت کوتاهی قبل از COVID-19 در زمان بیش از آمریکا است. احتمالا در نیمه راه به ما ارتباط خود را kinks شروع به نشان می دهد. هیچ چیز مهم اما او نى/تحقیر توهمات و اغلب می خواهد من به کمی غالب است. (ما هر دو بسیار مطیع هر چند.)

بزرگترین توهمات اما به نظر می رسد در مورد هل دادن من به بیش جنسی پرماجرا. من نسبتا وانیل و هر چند ما هر دو بدست کردن به برخی از risqué مسائل من به طور طبیعی به هل دادن مرزهای من بسیار است. او واقعا آن را دوست دارد زمانی که من بحث کثیف به او و من استفاده می شود به انجام این کار در حالی که توصیف استادانه درست شده cuckolding توهمات به او. (اگر من صحبت کردن در مورد توهمات من معمولا تجاوز حالات مختلف سطح فسق.) اما در طول سال ها او توانسته است بگویید که من “تظاهر” و “داستان” به جای گفتن آنچه که من احساس گرم است.

بنابراین این روزها آن را واقعا مهم نیست که چه من می گویم به عنوان طولانی به عنوان آن را معتبر. در طول همه گیر ما فرار را به ماندن با خانواده در یک خانه بسیار کوچک برای دریافت کمک با مراقبت از کودکان در حالی که ما کار از راه دور و ما تنها قادر به گرفتن دور برای چند ساعت در هفته را به رابطه جنسی در یک ماشین مثل نوجوانان است. این واقعا برای من سخت بود و اصیل در آن مختصر ترجمه; من احساس می کنم در یک تریک کلاس و نیاز به آمده تا با چیزی جالب برای گفتن و یا انجام دهد. شوهر من می گوید که من فقط نیاز به در حال حاضر. نتیجه این است که من فقط حلزون. من می ترسم و ناراحت کننده و خجالت و می توانید آن را چند دقیقه قبل از اینکه من می گویند هر چیزی در همه و معمولا شروع با “ام … hmm. من نمی دانم چه می گویند:” قبل از من به آن را دریافت.

ما در حال حاضر به حال چندین نمونه که در آن او نیست بدست کردن و صدمه دیده و عصبانی به من برای ساخت بیشتر از تلاش برای او را لطفا. او می گوید که او صرف مقدار زیادی از زمان و انرژی در تلاش برای فکر می کنم از راه های جدید برای من روشن و کشف توهمات من است و من همین حالا این کار را برای او. این درست است! او می کند! و من نمی دانم! من به ندرت فکر می کنم در مورد رابطه جنسی, مگر اینکه ما با داشتن آن است. من فقط نیست که جنسی که مقدار زیادی از زمان و من در این راه بوده است پس از مدتها قبل از ما تا به حال یک کودک. ما تا به حال این نوع از مسائل با رابطه جنسی قبل از COVID; این درست است که در حال حاضر وجود دارد این زمان اضافه فشار (و به طور کلی حس دل تنگی و عذاب در جهان) رنگ آمیزی ما چند لحظات عاشقانه با هم یک هفته.

من روشن هستم و به او جذب شده و من اغلب خوب با آرام مناقصه عمومی (با کمک وسیله ارتعاش و نوسان من). من نگران گاهی اوقات که ما از لحاظ جنسی ناسازگار است. پس این است که من تلاش برای گسترش افق دید من. چگونه می توان کمتر مهار و معتبر در تمایلات جنسی من? آیا شما ترفندها برای فکر کردن به آنچه می گویند در این نوع از حالات? من در واقع امل یا امریکا فریب من به بودن وانیل ؟ در درمان من کشف کرده ام که یکی از بزرگترین مشکلات است نه دانستن اینکه چه چیزی من می خواهم در تمام جنبه های زندگی من است. و این که یک چیز را هنگامی که آن را می آید به خود من سلامت روان, اما در حال حاضر آن را متخلف در شریک زندگی من است.

—Hmm

عزیز Hmm

من فکر می کنم شما مانند آنچه شما دوست دارید میل جنسی خود را به نظر می رسد پایین تر از شوهر خود را از طریق هیچ گسل از خود و او حق ندارد برای انرژی خلاق خود را. مفهوم خود را از سخاوت فاسد است. سخاوت است: من این کار را برای شما به طوری که شما همین کار را برای من. سخاوت است: من این کار را برای شما. دوره! در هیچ کجای قانون طلایی وجود دارد یک شرط در مورد آنچه do-gooder برخوردار است و در عوض ، این باز طراحی شده توسط, با همین دلیل خوب: اگر شما انتظار می رود مردم به پایبندی به استانداردهای بالا, شما ملزم به نا امید خواهد شد در برخی از نقطه. علاوه بر این احتمالا ساده تر برای او را به صرف انرژی و زمان فکر راه به نوبه خود از شما به خاطر این که او بیشتر علاقه مند به جنس از شما هستند.

ناسازگاری می تواند به یک موضوع در اینجا. اگر شما کمتر مشارکتی, من می خواهم شما را تشویق به سعی کنید گاهی اوقات یک کمی از نورد در اطراف می تواند به شما در خلق و خوی هنگامی که شما قبلا فکر می کنید شما نمی قادر به چنین دولت—اما به نظر می رسد مانند شما در حال انجام بخشی خود را. شما نمی متخلف در شریک زندگی خود را, شما فقط از بودن شما. اگر شما منافع جنسی شما می خواهید به کشت با تمام معنی آنها را به اتاق خواب خود را, اما من واقعا فکر می کنم که شما در حال رفتن به القاء مانند یک طلسم شاش از هیچ است. بر خلاف شاش خود را, شما نمی توانید فقط تحمل کردن و طلسم برای آن اتفاق می افتد. من نمی دانم اگر شما شده است با تلقین به وانیلی proclivities توسط فرهنگ—شما احتمالا تنها کسی که با طولی داده و شروع به ایجاد چنین یک تماس در مورد خودتان—اما آن را صدا نمی خواهم آن را به من داده خود را در معرض خوردگی و نسبی ماه ، و من به هیچ وجه هزل هک. من همیشه آن را غم انگیز هنگامی که یک شریک انتظار من به آمپر بالا, کثیف, بحث فراتر از فراغت اما شدید sprinklings که من به طور طبیعی ارائه, بنابراین من قصد دارم به اشفتگی فکری موقتی برای شماست. من فکر می کنم شما نیاز به شوهر خود شما هستند و معتبر بودن در تمایلات جنسی خود را و از آن زمان شکل مرزهای آن است که کار بهتری برای هر دو شما.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

برای برخی از دلیل من همیشه این احساس که چیزی وجود دارد “کثیف” در مورد مایع منی من. این باعث می شود من ناراحت کننده با گرفتن آن بر روی ورق تخت فرش یا مبلمان وقتی من افتاد. برای سال های من قرار دادن یک حوله زیر من سعی کنید به آن را گرفتن زمانی که من ارگاسم, اما این همیشه کار نمی کند. من بسیار نگران آن زمانی که آن اتفاق می افتد. در واقع به عنوان به زودی به عنوان من می دانم این اتفاق می افتد, من نگران نباشید خیلی در مورد این که من نمی توانم واقعا لذت من اوج لذت جنسی. من حتی احساس شرم در مورد آن را به عنوان اگر من تا به نوعی آلوده فرش ملافه و یا مبلمان. این احساس به اشتراک گذاشته شده توسط دیگران ؟ چگونه می توانم جلوگیری از داشتن این کثیف و شرم آور احساسات به طوری که من می توانید به طور کامل لذت بردن از من ارگاسم ؟

—دل Funk

عزیز دل فانک

من به ابداع یک راه برای تست اینکه آیا من می تواند کمک به شما از راه دور است. ببینید اگر خواندن این تغییر ذهن خود را در: مایع منی خود را کثیف نیست. وجود دارد به معنای واقعی کلمه هیچ آلودگی در آن است.

در صورتی که تلاوت گویا حقیقت نیست انجام این ترفند من می ترسم وضعیت خود را بزرگتر از آنچه که من می تواند درمان کند. شما باید یک درمانگر مراجعه کنید و همچنین شروع ejaculating به جوراب. فقط با قرار دادن یک جوراب بیش از دیک خود را به عنوان به زودی به عنوان شما شروع به در حال آمدن است و شما آن را گرفتن آن است. برای بارهای بزرگ سرمایه گذاری در جوراب لوله.

وجود دارد بسیاری از چیزهایی که می تواند با شما در جریان روانی (آلودگی نگرانی های شایع در افراد مبتلا به OCD به عنوان مثال) اما آن می تواند به عنوان ساده به عنوان شرم آور است. من فکر می کنم شرم باعث می شود بسیاری از مردم به افکار منفی در مورد خود و عملکردهای بدن که ممکن است شامل ترس که خود مایع منی است که به نوعی نفرت انگیز است. اما با توجه به آن کثیفنفسه چیزی نیست که من تماس بگیرید رایج است. من همچنین فکر می کنم که تجربه یک راه خوب برای assuaging این نگرانی ها. اگر مردم به اندازه کافی غذا خوردن تقدیر خود را و لازم نیست بلافاصله شروع retching شما فکر کنید که شما خوب. حداقل من. اگر شما کاملا در نقطه ای از ارائه یک DNA مزه منو به آینده نگر gourmands, شاید, کمی, انفرادی قرار گرفتن در معرض درمان کمک خواهد کرد. اگر شما سعی می کنید مایع منی خود را برای خودتان, شما ممکن است پیدا کردن که بد نیست در همه. منظورم این نیست vichyssoise یا هر چیزی اما مایع منی به طور کلی مطلوب و inoffensive به زبان. (من به شدت بر این باورند که به طور گسترده ای گزارش بی میلی برای آن بیشتر به دلایل روانی از چشایی هستند و من نیز بر این باورند که این مورد برای افرادی که فقط looooooove آن است.) شانس خوب در خارج وجود دارد.

—غنی

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

من procrastinator; شریک زندگی من است و انجام آن-دیروز-er. در اوایل این سال من kvetching در مورد انجام مالیات من. شریک زندگی من و از راه انگیزه و گفت: “اونا انجام می شود و من به شما ضربه.” چرا که شریک زندگی من بسیار خوب است که من به کار بلافاصله اما برگزار شد تا با برخی از مدارک گم شده. فلش رو به جلو در حال حاضر از دست رفته فرم در دست است. با خوشحالی خودم را برای تشکیل پرونده اشاره کردم به شریک زندگی من است که من می خواهم به در نظر گرفتن که ضربه فیلم های پورنو کار بعدی خود را در قدیمیترین راحتی. آنها با تمسخر و به من گفت من نمی توانم انتظار IRS EZBJ 2+ ماه پس از این واقعیت است. من تماس نقض قرارداد! ما به توافق پایبند خود را حاکم بنابراین آنچه به شما می گویند?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>