من راه می رفت همه 1,114 بلوک از من کد پستی و فقط به فروشگاه مردم چگونه به سبک خود را در خانه شماره


A lot of different house numbers.

تمام عکس های توسط دن Kois

فکر می کنم از خود را به آدرس اعداد را به عنوان خانه خود را گوشواره. خانه پروژه ها زیبایی خاصی به همسایگان خود خواسته یا ناخواسته یک مجموعه ای از نشانه های بصری است که می تواند به عنوان خوانده شده همراه خطوط, طبقه, طعم, آرمان و سبک. شماره خود را در خانه انجام بیش از شناسایی آدرس خود را برای پستچی; مستقر درست مانند کامل جفت گوشواره خانه شماره تشدید هماهنگ پیام تصویری در کنسرت با طراحی در اطراف آنها. گاهی اوقات که پیام یکی از فردیت: من خانه اعداد می گویند نشان دهنده شخصیت خود من است و بر خلاف هر گونه دیگر خانه شما ممکن است روبرو می شوند. گاهی اوقات آن را یک پیام انطباق: من خانه متناسب با ایمن با همه همسایگان من.

من به تازگی راه می رفت هر خیابان در کد پستی در ویرجینیای شمالی حومه فهرستنویسی شماره خانه را دیدم در طول راه و نقشه آنها را بلوک بلوک برای 1,114 بلوک. این کاملا علمی بررسی بلوک های قابل توجهی به همراه داشت اطلاعات در مورد چگونه سبک از خانه شماره انتشار در سراسر محله و قابل توجهی مشاهدات در مورد چگونه خانه شماره “صحبت می کنند” به عابران آنها آدرس.

تاریخچه کوتاه از خانه شماره

آشنا آمریکایی آدرس سیستم از شانس و صاف در حال اجرا به صورت همزمان کردن طرف مقابل از خیابان می آید از فیلادلفیا که در آن کلمنت Biddle تاسیس آن در سال 1790 با توجه به آنتون Tantner عجیب و لذت بخش آدرس شماره: تصاویری از یک تاریخ فراموش شده. همچنین در فیلادلفیا که این ایده از اختصاص هر بلوک خود را 100-تعداد محدوده پیشگام شد و در سال 1856. هر دو سیستم را در سراسر جهان هر چند سیستم های دیگر هنوز باقی است: “نعل اسب” روش شماره پی در پی در حال اجرا پایین یک طرف خیابان و سپس دوباره در طرف دیگر, به طوری که شماره 1 نشسته در سراسر از کمترین تعداد در بلوک; یک “فاصله طرح” است که در آن تعداد در یک خانه اشاره به فاصله آن از یک نقطه داده شده است. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از مکان در جهان که در آن آدرس استفاده نمی شود. در بسیاری از شهرهای در کاستاریکا به عنوان مثال مکان داده می شود narratively (“پنجاه متر در غرب شهر” و غیره.), پس از خانه هیچ اعداد و “را به عنوان ترانه U2” می نویسد: اخبار کاستاریکا, “the streets have no name.”

از کجا این ایده بسیار از اختصاص شماره به خانه آمده است ؟ به عنوان Deirdre ماسک می نویسد در جذاب تاریخ جدید خیابان, آدرس, آدرس کتابخانه شماره یک محصول روشنگری و انجام شد در ابتدا برای کمک به شهروندان اما آن را آسان تر به مالیات و وظيفه آنها است. “خانه شماره وجود دارد به شما کمک کند راه خود را پیدا کنید” ماسک می نویسد: “اما نه برای کمک به دولت در پیدا کردن شما.” به همین دلیل در بسیاری از اروپایی شهرداری شهروندان تسهیل در شب برای شستن یا اسکنه کردن تعداد خانه های اعمال شده توسط مقامات در طول روز. در لندن, ایجاد ایمیل سلطنتی الهام جمعی تغییر نام خیابان ها و renumbering خانه در 1860s و 1870s. نه همه رو نقطه; مرد پشت ایمیل سلطنتی رولند هیل یک بار دیدم یک خانه با برنج 95 بر روی درب بین اعداد 14 و 16. صاحب خانه به او گفت که 95 بوده است آدرس قبلی او و از بشقاب برنج بود کاملا در شکل خوب او به سادگی در آورده و آن را با خود به خانه جدید.

که زن غرور در او خوش تیپ پلاک برنجی است که تکرار امروز در راه ساکنان با استفاده از خانه خود را از اعداد برای بیان زیبایی شناسی پیام. گاهی اوقات این است که رسما تعیین شده; در برخی از مناطق در آلمان “طلایی خانه شماره” داده می شود به خصوص ظریف خانه. (به ظاهر بی گناه, سیستم, تاریک, سابقه در اروپا مرکزی; در سال 1770 مقدس روم ملکه ماریا ترزا دستور داد تمام 1,100,399 از دامنه خود را به خانه های شماره گذاری با اعداد عربی—به جز خانه های یهودیان که داده شد اعداد رومی.) در امریکا تعداد خانه به طور معمول یک موضوع انتخاب شخصی است. و من در سفر حماسی از طریق یک کد پستی تایید می کند که انتخاب بازده همه چیز از 1950s اعداد به دست-نقاشی آيات زیبا و مدرن و اعداد به حواس پرت نمایش به طوری مزین به آستانه در مجسمه سازی.

روش

بین ماه های مارس 10 و 25 مه من راه می رفت هر خیابان در آرلینگتون ویرجینیا 22207 کل یک فاصله حدود 200 مایل با توجه به Fitbit. کد پستی را پوشش می دهد مقدار زیادی از خاک 6.37 نسبتا پرجمعیت مایل مربع از رودخانه پوتوماک و واشنگتن, DC مرزی در شرق به شرق می افتد کلیسا و مکلین مرزی در غرب است. این شامل برخی از ویرجینیا ثروتمندترین و سفید محله, اما همچنین تعدادی از ساختمان های آپارتمانی و خانه همراه لی بزرگراه و تاریخی سیاه و سفید محله طبقه متوسط هال هیل است.

در طول پیاده روی های من جمع آوری داده ها در این آدرس قابل مشاهده شماره های متصل به هر یک از خانه در طول مسیر من در آمریكا هر خانه به صورت دندانه یا بدون دندانه.

سریف فونت شامل سنتی اسکریپت فونت آشنا در خانه در سراسر شهر بسیاری از آنها قدمت آن به ساخت و ساز اصلی بسیاری از شمالی آرلینگتون خانه در 1940s و 1950s. (خود من خانه ورزش چه به نظر می رسد اصلی فلزی شماره خانه و یا حداقل آن را ندارد تا با الهام از این پروژه من جای آنها را با چیزی بیشتر سرگرم کننده است.) آنها همچنین شامل بسیاری از جدیدتر آدرس شماره از جمله کسانی که انتخاب کرده اند به نظر می رسد “قدیمی timey” و یا به انتقال یک “کلاسیک” احساس.

Four serif house numbers.

چهار serif خانه.

بدون سریف فونت بودند براق جدیدتر آدرس و شماره اغلب با نصب یک اینچ بالاتر از مسکن سطح به ارائه مدرن drop-shadow effect. اما بدون سریف فونت نیز به نظر می رسد در خانه های قدیمی اغلب کسانی که با ad hoc آدرس راه حل های نصب شده در دهه 1950 یا 1960—کن صندوق پستی برچسب و مانند آن.

Four sans serif houses.

چهار sans serif خانه. پایین سمت راست: یکی از تنها پنج “یورو 7s” در کل کد پستی است.

اگر یک خانه آدرس ظاهر شد نه در خانه بلکه در یک صندوق پستی یا حصار من شمارش آن است. اگر آدرس به نظر می رسد مکان های متعدد من ثبت نام آدرس شماره است که به نظر می رسد اخیرا اعمال شده یا این که به نظر می رسید بیشتر به ساخت بیانیه ای خاص. (برای مثال خانه های بسیاری را تحمل اصلی weatherbeaten 1940s اعداد نیز خریداری و نصب برجسته, جدید, فانتزی sans serif اعداد; من شمارش خانه ها از جمله به عنوان sans serif.)

من شمارش تعداد sans serif و سریف خانه ها در هر بلوک و نگهداری ترانه دست در کون آشفته نقشه ساخته شده در حدود 20 نقشه های گوگل صفحه نمایش چاپ و ضبط با هم.

My map, and a detail from the map.

من انتشار این اطلاعات در نقشه های تعاملی گوگل که من مصرانه از شما در قوی ترین شرایط ممکن به اتمام است. مورخان آینده حومه برنامه ریزی خواهد گریه با شادی زمانی که آنها را ببینید من بلوک با بلوک های رنگی داده; آمده را در یک نگاه!

An absolutely deranged map.
در این نقشه گوگل بلوک با صفر sans serif خانه های آبی. بلوک های که در آن 1 تا 24 درصد از خانه های sans serif, آدرس سبز. بلوک های که در آن 25 تا 49 درصد از خانه های sans serif, آدرس نارنجی. بسیار چند بلوک که در آن sans serif خانه برابر یا بیشتر serif خانه قرمز. شما همچنین می توانید انتخاب محله لایه به ببینید که چگونه مختلف محله پشته.

سطح بالا نتایج

در کد پستی 22207, serif آدرس های بسیار بیشتر sans serif, آدرس 7,759 به 2,111. بلوک های بسیاری از ویژگی های sans serif خانه ها در همه و یا فقط یک یا دو. اما در جیب جدا—بلوک های فردی و یا حتی نارنجی و قرمز “داغ مناطق” گسترش در سراسر یک زن و شوهر از خیابان—sans serif اعداد شروع به از طریق شکستن.

شکسته محله داده به نظر می رسد مثل این:

Glebewood 192 serif/28 sans serif, 87.2% سریف
پیر Glebe 353/62, 85.1%
Waverly تپه 471/100, 82.5%
پل های زنجیره ای جنگل 146/32, 82.0%
Cherrydale 848/187, 81.9%
بالا مشخصات پارک/سالن تپه 392/89, 81.5%
Waycroft/وودلاون 201/47, 81.0%
Yorktown 744/185, 80.1%
باشگاه کشور هیلز/خلیج فارس شعبه 528/139, 79.1%
میوود 132/36, 78.6%
Arlingwood 66/18, 78.6%
دوور کریستال/Riverwood 384/105, 78.5%
راک بهار 652/189, 77.5%
Allencrest/ویلیامزبرگ 767/224, قیمت 77.4%
قدیمی قلمرو 362/107, 77.2%
دونالدسون اجرا 635/189, 77.1%
ویلیامزبرگ ایجاد کرد 370/141, 72.4%
Rivercrest/Bellevue جنگل 400/156, 71.9%
Woodmont 116/77, 60.1%

این اطلاعات البته در حال تحول هر روز. در آن زمان پس از من جمع آوری داده ها در بلوک یکی دیگر از خانه در مرتع پرورش احشام شده است پاره به جا شود قطعا شنیع نه خوابه ایالات متحده ورزشی درجه یک, ظریف sans serif اعداد.

اولیه نتیجه گیری

در حالی که serif خانه نمایندگی اکثریت قریب به اتفاق سهام مسکن در 22207 برخی از بلوک ها و محله ها دیده می شود رونق sans serif آدرس شماره.

در غرب و جنوب 22207 ساخت و ساز جدید شروع به پیشی پس از جنگ مزارع مستعمراتی و تقسیم سطوح ساخته شده در موج اول suburbanization. مشاهدات من نشان می دهد که اگر شما زدم یکی از کسانی که خانه های کوچک و ساخته شده خانه های مدرن وجود دارد حدود 50 درصد شانس است که خانه خود را ویژگی های sans serif آدرس شماره. شانس افزایش به حدود 100 درصد اگر خانه های سفید با سقف.

در واقع در سایت های که در آن خانه های قدیمی پاره شده اند و خانه های جدید در حال ساخته شده و خدمه گاهی اوقات ناخن های قدیمی خانه های فرسوده اعداد به اجازه لوحه به عنوان اگر در هشدار به دیگر خانه های قدیمی در بلوک است که می تواند آنها را در آینده:

A house under construction with a warning posted.

یک هشدار!

اگر شما بلوک شامل چهار یا بیشتر از نمونه های اخیر ساخت و ساز جدید آن را بسیار محتمل است که بسیاری از کسانی که در خانه های ورزش sans serif آدرس شماره. و اگر در همان بلوک های جدیدتر ساکنان را انجام نوسازی یا توسعه پروژه های در extant مسکن سهام آنها به احتمال زیاد الهام گرفته شاید با sans serif تعداد آنها در اطراف آنها را هر روز به جای خود در خانه های سنتی اعداد با چیزی که می خواند به عنوان یک کمی مدرن تر.

برای مثال یک بن بست و خیابان در 22207, 37 خیابان. این خیابان نادر در بررسی که بر روی sans serif تعداد تقریبا بیش serif اعداد. (تعداد 7 serif, 6 بدون سریف.) بلوک است که توسط دو اخیر ایجاد شده در بالای تپه: سفید-و-سیاه و سفید خانه مدرن و جالب معاصر نوسازی رامبلر که اضافه شده برخی از قابل توجه تراس. هر دو خانه و البته از ویژگی های sans serif اعداد. جالب است که این شهرت از آن دو خانه به نظر می رسد به یک اثر در بلوک. هر خانه در داخل چشم از ویترین معاصر است که دستخوش نوسازی کرده و به جای آن از مد افتاده اعداد با sans serif اعداد; حتی چند مرتع پرورش احشام خانه های دیگر قابل ارتقاء رفته اند بدون سریف. در این بلوک به نظر می رسد مدرن, آدرس و شماره ویروسی رفت.

The two houses dominating 37th Street.

دو خانه مسلط 37 خیابان.

Modern address numbers on nearby ranch houses.

آدرس شماره در این نزدیکی هست در مرتع پرورش احشام خانه.

این Woodmont محله در شرق 22207 قابل توجه برای آن نسبتا بالا نرخ sans serif خانه بیشتر از ده درصد بالاتر از هر محله است. (شما می توانید آن را بر روی نقشه گوگل به عنوان یک کانون نارنجی و قرمز است.) Woodmont ثروتمند است اما جالب تقریبا عاری از جدید ساخت و ساز است که خانه های ساخته شده در ده سال گذشته ، چرا که بسیاری از خانه ها در Woodmont به نظر می رسد به روز از دهه های 1960 و 1970 به نظر می رسد خانواده ها نه به حال شانس به آنها را خرید و آنها را پاره کردن و در عین حال. خود معاصر سبک—تنظیم پشت در اعماق جنگل با تراس و lanais بسیاری از آنها به نظر می رسد مستقیما از شمال کالیفرنیا بازی بدون سریف فونت که بسیاری از مالکان به نظر می رسد اضافه شده اند به خانه های خود را از ابتدا.

در بسیار ثروتمند منطقه 22207 شناخته شده به عنوان باشگاه کشور هیلز جدید ساخت و ساز خانه اغلب هدایت به دور از “خانههای ییلاقی در استروئیدها” طراحی رایج در مناطق دیگر وجود دارد ساخت و ساز جدید اغلب به نظر می رسد کاملا پست مدرن, ویترین خانه با دیوارهای ویندوز و چشمگیر هندسی تراس. کسانی که خانه های یکنواخت از ویژگی های sans serif آدرس شماره. اما در اطراف آنها خانه های غنی Arlingtonians ایستادگی حفظ سبک کلاسیک serif آدرس و شماره و نگه داشتن نسبت به serif sans serif بالا است.

برخی از گزاف McMansions ویژه هیچ نشانی اعداد در تمام, تنها بسیار با اشاره security-شرکت نشانه. (اتومبیل پارک شده در آن دسته از خانه ها اغلب ورزشی دیپلماتیک صفحات.) بسیاری از ثروتمندترین خانه در آرلینگتون—برای مثال بناهای مشرف به پوتوماک در نزدیکی پل های زنجیره ای—نمی شد و قابل مشاهده از خیابان و بنابراین تنها آدرس شماره اثبات پذیر بودند در صندوق های پستی و یا دروازه امنیتی در پای بلند و پیچ در پیچ وآمد.

North Arlington's least welcoming house, with no visible address but plenty of security-company signs.

شمالی آرلینگتون در حداقل استقبال با هیچ قابل مشاهده آدرس, اما مقدار زیادی از امنیت-شرکت نشانه.

در سالن تپه های تاریخی سیاه و سفید محله در نزدیکی بیمارستان ویرجینیا مرکز شواهد از بازسازی نشان می دهد gentrification شده است هل دادن به محله برای چندین دهه در حال حاضر به عنوان مخالف به بیشتر های اخیر ملک گردش مشهود در بخش دیگر از 22207. این بدان معناست که بسیاری از “جدید” ساخت و ساز در سالن تپه ساخته شده بود در 1990s یا 2000s قبل از زمان رواج sans serif آدرس. بسیاری از خانه ها در سالن تپه هنوز هم از ویژگی های منحصر به فرد زیادی serif شماره های زیر دیده می شود که به نظر می رسد نصب شده اند در بسیاری از مسکن اصلی سهام در این منطقه است. سالن هیل همچنین ویژگی های 22207 تنها تاریخی نشانگر این است که در مورد تاریخ واقعی به عنوان فقط در مورد برخی از فانتزی عمارت قدیمی که در آن یک سناتور در زمان معشوقه خود را در تعطیلات در سال 1875.

A historical marker telling the story of the Hall's Hill wall, built to separate North Arlington's black neighborhood from the white neighborhood.

یک خانه و یک تاریخی نشانگر در سالن هیل است.

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد: در غرب 22207 چند تقسیم بندی به نظر می رسد به ویژه در اصلی ساخت این sans serif آدرس و شماره نصب شده بر روی قطعه ای از چوب است. بسیاری از این اعداد باقی بماند در Allencrest/محله ویلیامزبرگ کمک به بالا sans-serif تعداد با وجود فقدان نسبی ساخت و ساز جدید در مقایسه با سایر نقاط 22207. من پیدا کردن آنها را بسیار ظریف در تابستان-اردوگاه نوع راه است.

Old-timey sans serif address numbers.

مشاهدات بیشتر در خانه اعداد (و فراتر از آن)

امریکا شما باید یک تنظیم فاصله مشکل:

Badly-kerned address numbers.

آن را غیر معمول نیست برای دیدن خاص تعداد خانه سبک اکو بین خانه ها در همان بلوک و یا در همان محله است. گاهی اوقات آن را به خاطر یک توسعه دهنده ساخته شده است دو یا بیشتر از خانه های یکسان در همان بلوک حق را به فونت در جلو. اما اغلب آن را به نظر می رسد به عنوان اینکه ساکنان دیدن شخص دیگری شماره های جدید و الهام گرفته است. “چه ایده خوبی!” شما می گویند و بعد خانه خود را به نظر می رسد فقط کمی بیشتر شبیه Joneses’. روشن است که هر دو سرگرم کننده ایده (فرانک لوید رایت-مدل دهید اعداد) و احمقانه آنهایی که (آدرس اعداد نوشته شده را به عنوان کلمات در یک اسکریپت فونت) گسترش virally از خانه به خانه در محله و در بلوک.

Frank Lloyd Wright-styled numbers.

فرانک لوید رایت-ish.

Two houses with terrible script addresses.

این خانه ها از درب بعدی را به هر یک از دیگر؟!

برخی از خانه ها تقاضا که شما اذعان آدرس خود را با گچ آن را در همه جا:

Houses with multiple address numbers all over them.

شهرستان حفظ مجموعه خود را از آدرس و شماره رنگ را بر روی محدود در مقابل هر اقامت در آرلینگتون. این شماره ها به روز شده هر از چند گاهی اما نسخه های قدیمی تر نشان دادن تغییر فونت شهرستان استفاده شده در طول سال از یک نظامی به سبک استنسیل به یک mod نازک midcentury بدون سریف:

Different styles of address numbers from different eras.

در این دوره از اقامت در خانه سفارشات و افزایش آمازون تحویل بسیاری از خانه های دست ساز, دست کشیده, راه حل برای مشکل نداشتن خانه شماره در همه:

Handwritten signs.

آدرس اعداد را می توان جلال منحصر به فرد به عنوان مالکان جستجوی راه هایی برای بیان فردیت خود را سبک و کلاس و/یا طعم:

Six interesting house numbers.

در رومینگ من کشف شمالی آرلینگتون wildest خانه شمالی آرلینگتون در funkiest آدرس و شماره و شمالی آرلینگتون جالبترین صندوق پستی:

North Arlington’s wildest house, North Arlington’s funkiest address numbers, and North Arlington’s coolest mailbox.

دو ماه و نیم من صرف راه رفتن را از طریق 22207 بود البته در مورد بیش از به سادگی فهرستنویسی آدرس شماره. من می خواستم برای به دست آوردن یک حس از آنچه در جامعه بود به بازدید از مکان های من هرگز قبل از دیده می شود. من تو را دیدم روباه unhurriedly عبور از خیابان جلوی حیاط زنبور عسل جوان گوزن انصراف خود را شاخ و درختان که نفس من دور است. من به ارمغان آورد یک بسکتبال همراه در یک راه رفتن و پرتاب آزاد در هر cul-de-sac جمعی حلقه. من خواندن صدها نفر از حیاط نشانه های تبریک فارغ التحصیلان excoriating رئیس جمهور ضمن تشکر از کارگران ضروری. من اغلب به رسمیت شناخته شده توسط مردم تنها به عنوان علاقه مند به آدرس اعداد را به عنوان من—ایمیل حامل که بستگی دارد و آنها را در کار روزانه خود. (با توجه به USPS پست حامل پیاده روی روزانه بیش از 117 تحویل مایل در 22207; من راه می رفت بیشتر به خاطر تمام به و وپیش از خانه من.) من راننده سرشونو تکون دادن و یا لبخند یا دست تکان داد یا گفت: “هی” به تعداد بی شماری از خانواده های جاگر gaggles عدم فاصله tweens, آمازون, تحویل, مردم, فدرال اکسپرس بانوان خدمه ساخت و ساز و چمن ،

در راه رفتن هر خیابان در کد پستی به من کمک کرد واقعا دیدن, برای اولین بار, جایی که من زندگی می کنند و افرادی که در اینجا زندگی می کنند. آدرس شماره بودند اما یک جنبه از این بزرگتر مشاهده کنید. اجازه دهید این وابسته به دان کیشوت وظیفه ای که به من اختصاص داده شده بهار من ایستاده به عنوان عهد به من عشق کوچک من گوشه ای از جهان—و به من ملتهب میل است که به زودی انشالله آه لطفا من قادر خواهید بود برای رفتن در هر نقطه دیگری دوباره.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>