من می خواهم به صرف زمان با بچه من است. اما آنها واقعا خسته کننده…

قسمت یادداشت ها

در قسمت این هفته: دان Jamilah و الیزابت بحث خود را به روز رسانی خواهد شد. این مهم است که یک به روز رسانی طرح احتمالی در این زمان نامشخص است. اما چگونه شما می توانید مطمئن شوید که اگر شما در حال خروج از بچه های خود را به حق مردم ؟ آنها نیز در پاسخ به نامه ای از یک مادر که در حال رفتن به هم بزنید پس از چند روز در خانه با کودک خود. والدین چگونه می توانند تحریک شود در حالی که گاهی اوقات خسته کننده, بازی با بچه های خود را ؟ به صورت تخته سنگ به علاوه ما باید قرنطینه برنامه شورش! ما از شنیدن این مادر است که با دریافت سه صفحه نامه اعتراض و پسر نوشت که مانیفست. ثبت نام برای تخته سنگ به علاوه.

توصیه:

دن توصیه می کند یک روز سخت, شب, 1964 بیتلز مستند.

Jamilah توصیه دوستیابی, برنامه های, به خصوص اگر شما به دنبال یک شریک زندگی مرد. قرنطینه است که آنها را وادار به خود convo بازی. اما هدایت و روشنی از کسانی که به دنبال قرنطینه رفقا.

الیزابت توصیه بالا بردن کرم ladybugs و دعا mantises, oh my!

لینک های اضافی:

“آره ما باید از ما بخواهد آماده است”: چه اتفاقی می افتد زمانی که هر دو پدر و مادر COVID-19 اموزش گریم

مرگ بیش از شام یک منبع برای داشتن دشوار مکالمات.

تاریخ مافیس بوک و ایمیل با ما در [email protected] از ما بخواهید سوالات جدید به ما بگویید چه شما فکر امروز را نشان می دهد و به ما ایده ها برای چه ما باید به بحث در مورد در آینده قسمت.

پادکست های تولید شده توسط رزماری Belson.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>