من در راه من به تدریس در راست شهروندان تیپ هنگامی که آن را بسته است. شاید آن زمان به حرکت می کند.


Eight black people stand closely together, all looking down at the bottom right corner with expressions of surprise on their face.

کارولین مارتین پایین مرکز با تریک تیم Astronomy Club.

لارا Solanki/Netflix

Coronavirus خاطرات یک سری از اعزام کاوش چگونه coronavirus مؤثر است و زندگی مردم است. برای آخرین بهداشت عمومی اطلاعات مراجعه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت.

کارولین مارتین نیویورک-بر اساس کمدین است که به نظر می رسد در Broad City, سیاه, آینه و توفنده و در این طرح نشان می دهد نجوم باشگاه در Netflix بکشد که او نیز نوشته و تولید شده است. او انجام بارگیری در این هفته و به تدریس در راست شهروند تیپ معروف تریک تئاتر و مرکز آموزش شرکت تاسیس شده توسط Matt Walsh and Amy Poehler که به تازگی بسته آن نیویورک مکان برای خوب است. این که-گفت-به مقاله رونویسی و ویرایش شده برای وضوح از گفتگو با Rachelle Hampton.

من در واقع بسته بندی برای رفتن آموزش تریک شنبه شب در مارس 12thو سپس تماس تلفنی که با ما بودند رفتن به کلاس به دلیل coronavirus. من آموخته پس از آن.

درست قبل از این که آن را واقعا ترسناک زمان فقط به خاطر من آموزش پنج کلاس در هفته است. چه شد به طوری عجیب و غریب بود که ما در اتاق با شاید 16 دانش آموزان و فقط من به عنوان coronavirus بود ، من آغاز شده و گفت: “بچه ها بیایید یکدیگر را لمس نمی کند در صحنه است. بیایید دور ماندن از هر یک از دیگر در صحنه است.”

من تا به حال این یک دانشجو در کلاس شب روز قبل از کلاس لغو شد که سرفه یک تن. آن را بسیار پر تنش است. و گفتم: “حال شما خوب است ؟ آیا شما نیاز به ترک ؟ من فکر می کنم شما باید ترک کنید.” و او مانند “شما می دانید, من به دکتر رفتم و آن را فقط یک سرفه خشک” است که نشانه ای از coronavirus. به طوری که واقعا عجیب و غریب است. من واقعا سپاسگزار و خوشحالم که به یاد نمی کنه. من می دانستم که آن را واقعا سخت مالی در تصمیم گیری, اما آن را احساس نمی امن است.

من همه درست شهروند تیپ تریک کلاس. تریک 101 از طریق 401 پیشرفته مطالعه است. مردم در تیم نجوم باشگاه تمام شد بداهه در حوزه های مختلف تئاتر در نیویورک است. یکی از اعضای فقط می خواستم به یک گروه از مردم از رنگ را با هم به طوری که ما می تواند بداهه نوازی با هم. ما امتحان با هم در UCB; آنها تصمیم گرفتند که آنها می خواستم برای قرار دادن کل تیم ما در. UCB جایی است که من بیشتر به طور مداوم در زندگی بزرگسالان است. من آموزش در حال حاضر تریک 101 به 401.

من قطعا فکر نمی کنم ما بودند رفتن به تئاتر ما تا برادوی رفت و تاریکی در مارس 12. اما آن را نیز ساخته شده حس. من تا به حال یک هفته نمایش در تئاتر به نام حکومت نظامی, شنبه, 7:30 بود که به فروش می رسد در هر هفته. چگونه ما می رویم به ما نشان می دهد ؟ ما رفتن به یک پر جمعیت ؟ ما رفتن به بداهه نوازی شش فوت دور از هر یک از دیگر ؟ حتی در بهترین سناریو من واقعا نمی دانم چگونه آن را امکان پذیر خواهد بود به انجام آن است.

از آن همه فقط از نوع خیلی سریع اتفاق افتاد. من به روز رسانی کردم که گفت: هر معلمان که می خواهند به سعی کنید و انجام کلاس های آنلاین می trailblaze چگونه شکل که. کارکنان تئاتر ما به عنوان کارکنان در مرکز آموزش بودند اجازه رفتن. و سپس من ایمیل است که ما در حال بسته شدن نیویورک. برای من این نوع سمان که این یک چیز واقعی است و ما در حال رفتن به آن را برای مدت زمان طولانی.

چگونه می خواهیم به عقب بر گردیم به حالت عادی با توجه به نحوه اجتماعی تریک است ؟

چگونه می خواهیم به عقب بر گردیم به حالت عادی با توجه به نحوه اجتماعی تریک است ؟ من نمی دانم. آن را بمکد. من فکر می کنم آن ممکن است بازگشت به واقعا مکان های کوچک به بداهه نوازی. فقط برای نگه داشتن جمعیت و این تیم در یک حد است. UCB شده است به آرامی کاهش آن نوع از پانک راک پرنیان در حالی که من فکر می کنم مردم غمگین هستند اما از آن زمان به حرکت در تاریخ به عنوان به خوبی. من فکر می کنم ما بیشتر گردشگران بودند که شاید به دنبال چیزی در امتداد خطوط از برادوی نشان می دهد.

این می تواند بدتر شود. من خوب خواهد شد. من تا به حال خود من نشان می دهد در Netflix بکشد با Astronomy Club. من قطعا هستم احساس اعتماد به نفس است که من را پیدا خواهد کرد چیزی دیگری است. اما من اخیرا تدریس در UCB و در حال حاضر من از دست داده ام که پول پس از آن است که به زور من برای پیدا کردن یک کار جدید ASAP یک بار همه چیز به حالت عادی بازگشت. آن 15 ساعت از هفته من هر هفته به طوری که واقعا داره. من واقعا غمگین به دیدن من دانش آموزان دیگر.

طرح من در 31 بود برای تدریس وجود دارد برای بقیه زندگی من, اما به عنوان یک کمدین جوان آن را ارزشمند می شود در یک اتاق سه ساعت تقریبا هر روز حل مسئله به دنبال مسائل در تلاش برای کمک به دانش آموزان من در تلاش برای کمک به آنها را با سرهم بندی کردن کمدی ایده که آنها می خواستند برای کار با. من واقعا فکر می کنم آن را نگه داشته و مغز من فوق العاده تیز. و در حال حاضر من تماشای بیش از حد واقعی زنان خانه دار و من فکر نمی کنم که خوب است برای مغز من.

من را دیده اند و دعوت شده به انجام تریک نشان می دهد آنلاین در زوم و در Instagram و من کاهش یافته است چرا که وجود دارد چیزی در مورد آن است که اساسا باعث می شود من غمگین. زوم نمی کمدی زمان. هر کس صحبت کردن روی صفحه نمایش خود را تبدیل خواهد شد یکی از غالب. اما پس از آن اگر کسی خنده که اتفاق خواهد افتاد ، من واقعا نمی خواهید مردم را به تنظیم در به تماشای آن. من بیشتر فقط نوشتن است. که راه من از سالم ماندن. از من پرسید این فرد در سنگاپور به شاید انجام برخی از آنلاین طرح نوشتن کلاس. جهان کمی کوچکتر از آنجا که از همه این طوری که من ممکن است سعی کنید که در شکل ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>