من به تماشای 185 مایک بلومبرگ تبلیغات


Screenshots of several Mike Bloomberg ads, including one of the candidate eating Big Gay ice cream.

چهار نفر از حدود بی نهایت مایک بلومبرگ تبلیغات مبارزات انتخاباتی خود کرده نورد در ماه های اخیر.

عکس از یوتیوب

در اینجا این است که یک واقعیت غیر قابل اجتناب در مورد مایکل بلومبرگ انتخاباتی برای رئیس جمهور وجود دارد: تعداد زیادی از آن.

78 ساله شهردار سابق شهر نیویورک است آخرین بزرگ متوسط امید دموکراتیک اولیه قرار گرفتن او رسیده است و در هیچ بخش کوچکی از آنجا که شما نمی توانید تلنگر بر روی تلویزیون و یا پایین یک Facebook تغذیه بدون دیدن تبلیغات خود را. سابق جمهوریخواه که یک بار دفاع و پشتیبانی توقف-و-frisk پلیس که catered برای سرمایه در هزینه فقرا و کسانی که به طور منظم می گوید چیزهایی که خنگ در غنی شخص همایش به نظر می رسد دشوار کاندیدای نامزدی حزب دموکرات. اما میلیون-دلار-a-day استراتژی های تبلیغاتی که دموکراتیک استراتژیست الیزابت منارههای فراموش نشدنی توصیف به تازگی به عنوان “متوسط پیام در مقیاس گسترده” ساخته شده است که او را غیر قابل اجتناب—و با گسترش electable?

سرعت و میزان بلومبرگ آگهی رگبار گلوله است که شاید بی سابقه ای برای یک کاندیدای سیاسی اجازه دهید به تنهایی برای کسی که هنوز به طور مستقیم به رقابت در یک واحد اصلی و یا حتی به نظر می رسد در بحث مرحله. شهردار سابق انتخاباتی صرف بیش از 300 میلیون دلار در تبلیغات تا کنون و قصد دارد با دو برابر این مبلغ به سمت سه شنبه در مارس 3. که $600 میلیون دلار مبلغی است که به طور همزمان در کمتر از 1 درصد از بلومبرگ خالص ارزش و با توجه به Axios نه بار به عنوان مقدار پول به عنوان DNC مطرح شده در همه 2019. با توجه به ان بی سی نیوز از ایسنا کمپین به طور متوسط $1 میلیون دلار در هر روز در Facebook تبلیغات در اخیر دوره دو هفته ای پنج برابر بیشتر از معروف Facebook-متکی تهمت کمپین صرف در آن زمان. هیچ کس تا به حال صرف این مقدار پول در انتخابات ریاست جمهوری اولیه چون به ندرت کسی تا به حال این مقدار پول برای خرج کردن در انتخابات ریاست جمهوری سال اولیه.

هیچ آگهی خرید بیش از حد بزرگ یا بیش از حد کوچک برای بلومبرگ—او است که به راحتی هزینه 10 میلیون دلار در یک دقیقه طولانی Super Bowl ad به او پرداخت سطح پایین اجتماعی-رسانه اثرگذارندهها $150 پاپ به ذکر است او در اینترنت. تبلیغات تولید شده توسط بلومبرگ فروشگاه از محدوده استاندارد امید-و-تغییر شماره به, تشنه, عجیب و غریب می شود ویروسی ویدئوها از ضعیف سیاست ضعف برای حمله به-سبک تلاش برای افشای جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بسیاری از کاستی. او را استخدام الگوی رفتاری بچه ها برای رسیدن به الگوی رفتاری رای او را تایید و پیتزا و بستنی به دریافت مواد غذایی آشغال رای; او امن حمایت از سام واترستون برای دریافت Law & Order رای; او خواست امریکا “تعطیلات مبارک” به منظور دریافت nonsectarian caroler رای دادن. بلومبرگ منتشر کرده است بسیاری از تبلیغات است که آن را تقریبا غیر ممکن است برای پیگیری همه آنها را. اما این بدان معنا نیست که من می خواهم را امتحان کنید.

طی دو هفته گذشته من نشستم و اقدام به پخش هر آگهی و آگهی های مجاور قطعه از محتوای ویدئویی که بلومبرگ کمپین منتشر کرده است که در آن official YouTube channel, Facebook صفحه و توییتر حساب. (من تنها غوطه ور انگشتان من به Instagram چون من تا به حال برای رسم خط در جایی.) پس از رد چند برای رفع اشکالات من رتبه آنها را از بهترین به بدترین صرفا بر اساس خود منحصر به فرد بودند. (من قطعا از دست رفته و من از تلاش و کوشش برای پیدا کردن آنهایی که چند روز پیش برای سلامت عقل را به خاطر.) چرا من این کار را انجام? چون من می خواستم به mainline وسیله ای است که در اواخر اولیه شرکت کننده با غیر قابل تصور مبالغ از پول است تبدیل به یک امکان دموکراتیک frontrunner.

در اینجا چیزی است که من یاد گرفتم: برای یک چیز که کم و نزدیک به 200 کمپین تبلیغات در یک دوره کوتاه است که مرتب کردن بر اساس مانند شستشوی مغزی بودن که گمان می کنم که هدف از تمام تبلیغات. در این نقطه من نمی گویند من روی بلومبرگ قطار, اما من فکر می کنم من احساس کمی کمتر ناراحت کننده خرید یک بلیط. بسیاری از تبلیغات بسیار خوب است. بسیاری از آنها نیست. کیفیت هر فرد تبلیغ است و در نهایت کمتر مهم تر از وسعت کل جسم. این است که بلومبرگ ندارد برخی از ایده های خوب—او—یا که او را صالح تر اجرایی از ما رئیس جمهور فعلی. نکته این است که این کمپین هدف این است که به سرعت رسیدن به پیام اشباع جای monthslong زمین بازی بلومبرگ زحمت نیست برای اجرای. من نفرت را به آن می گویند اما آن کار می کند!

بهترین

1. “آوردن ‘ریاست جمهوری’ بازگشت” (Feb. 9, 2020): موثر ترین تبلیغات برای مایک بلومبرگ هستند کسانی که نمی از ویژگی های بسیار مایک بلومبرگ که به عنوان کاریزماتیک به عنوان یکی از پایانه های مالی و به جای آن چوب به dunking در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که بلومبرگ مبارزه می کند بسیار خوب است. این آگهی juxtaposes فیلم از مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت خنگ و تفرقه چیز با فیلم از بسیاری از روسای جمهور که قبل از او به شدت و به طور موثر در معرض مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک مرد که تنزل دفتر او نگه می دارد و ملت او آگهی—در حالی که overselling این تصور که مایکل بلومبرگ بهترین مرد برای موفقیت او است.

2. “در اینجا هر مدرسه تیراندازی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار” (Jan. 16, 2020): جدی و فراموش نشدنی—و در مورد این مسئله که بلومبرگ در واقع معتبر سخنگوی.

3. “کلمات عواقب” (Feb. 10, 2020): بسیار خوب بسیار ساده آگهی که در آن بلومبرگ صحبت کردن به طور واضح و عاشقانه به آنچه به نظر می رسد یک گروه از رای دهندگان لاتین, تماس از رئیس جمهور متعصب و بلاغت در مهاجرت و به طور مستقیم آن را در مقایسه به نوعی از زبان است که علیه یهودیان در آلمان نازی است.

4. “مغلوب ساختن پیشی جستن واقعی Super Bowl Ad” (Feb. 2, 2020): “امریکا خواستار تغییر و تغییر چیزی است که ما رو” بزرگ ابراز گوینده می گوید: قبل از این آگهی نوسانات به یک دلخراش, rapid-fire مونتاژ از lowlights از مغلوب ساختن پیشی جستن دوران از نئو نازی ها در راهپیمایی Charlottesville به مهاجر بودن در قفس در مرز به ناروا حول رول کاغذ حوله به بازماندگان طوفان در پورتوریکو. این آگهی و آنهایی که مانند آن را به کار به عنوان پتو استدلال برای هر و همه دموکرات ها نه فقط برای بلومبرگ. با جاری شدن سیل در امواج رادیو و تلویزیون و اینترنت با خوبی تولید یادآوری است که چهار سال گذشته شده اند بسیار بد بلومبرگ در حال انجام بخشی خود را برای افزایش میزان مشارکت رای دهندگان در سراسر هیئت مدیره.

5. “قاضی او را” (Jan. 6, 2020): پس از ماه از نفس افتاده حدس و گمان و دیوار-به-دیوار تلویزیون و تلخیص prognostication, ما در نهایت می دانم که قاضی جودی پشتیبانی خواهد کرد در سال 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه. او نامزد انتخاب شده است بلومبرگ که قاضی جودی خواستار شما را به قاضی… را در سابقه خود را از دستاوردهای! اگر او می تواند او را شاید حتی “جمله” همه ما به “چهار تا هشت سال” بلومبرگ. (او در واقع می گویند که آخرین بخش.) هاها اما من شرط می بندم بیشتر وجود دارد “قاضی جودی رای دهندگان” در خارج وجود دارد از هر یک از ما می خواهم به این باور است.

6. یکی در مورد نیویورک میلیاردرهای (Jan. 25, 2020): بلومبرگ به وضوح فکر می کند که مغلوب ساختن پیشی جستن یک رنگ ورو رفته, مبتذل, حرکت تند و سریع که overinflates ثروت خود را و conflates gaudiness با طعم خوب و در حالی که که ممکن است اکثر اساسی نقد مغلوب ساختن پیشی جستن آن را قطعا نادرست است! در اینجا بلومبرگ رد آن مفهوم است که آمریکا نمی خواهند به ریاست جمهوری آمده است را به یک انتخاب بین دو نیویورک میلیاردرهای. “که یکی دیگر؟” بلومبرگ می پرسد. سوزاند!

7. “AJ” (Jan. 31, 2020): در اطراف کاسه فوق العاده با بلومبرگ کمپین منتشر شد یک دسته از نقاط شامل افرادی است که زندگی شده بود تحت تاثیر خشونت اسلحه. این آگهی شامل یک مرد کلرادو که پسرش کشته شد در شفق, فیلم-تئاتر, تیراندازی, موثر ترین دسته در بخشی به دلیل قانع کننده زمین به چرخش رای دهندگان. “من یک تفنگ صاحب من یک افسر پلیس من یک جمهوری خواه هستم و میخوام برای رای دادن Mike.”

8. یکی که خودکار-آهنگ مغلوب ساختن پیشی جستن (Dec. 19, 2019): در تلاش برای موقعیت خود را نزدیک به هشتاد ساله میلیاردر نامزد به عنوان نه تنها از مردم بلکه از اینترنت بلومبرگ انتخاباتی است به سفارش یک دسته از “how-do-you-do-همکار-کودکان و نوجوانان”به سبک نقاط که در تلاش برای ویروسی عجیب و غریب بودن. این یکی که با استفاده از خودکار تنظیم قطعه از مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی به نوبه خود یک “اعتراف” خود impeachable جرائم به پا مورد بهره برداری گفته نیست فقط بهترین از این نیز جای تعجب جاذب. اگر این آهنگ منتشر شد به عنوان یک وجود غیر صفر فرصتی است که در آن می پردازیم.

9. “پدرم به من آموخت…” (Dec. 31, 2019): این تصویری است که در آن عصر ایران, مذاکرات در مورد او توسط خندیدن تربیت و ارزش کار سخت است و یکی از معدود که در آن او در واقع به نظر می رسد دوست داشتنی و می آید در سراسر به عنوان طبیعی—شاید به این دلیل که او نیز به نظر نمی رسد اسکریپت. اما نقطه نقطه مقابل همشهری خود-ساخته شده از میلیاردها با مغلوب ساختن پیشی جستن به ارث برده ثروت است.

10. “مایک بزرگ, گی, بستنی” (Jan. 29, 2020): در آن تنها تلاش برای ایجاد اینترنت بر این باورند که غنی مایک که می پوشد گران قیمت ژاکت های بافتنی بنفش و صرف مقدار زیادی از زمان در برمودا, عجیب و غریب است خود آگاه مایک بلومبرگ تیم منتشر کرده است چندین کم بودجه shot-in-a-minute نقاط که در آن نامزد می ایستد در یک دفتر مبارزات انتخاباتی و woodenly تایید مختلف مواد غذایی و/یا تعطیلات. این پیام که در بلومبرگ, تماس, برای, بستنی, از, بزرگ, گی, یخ Gream—فروشگاه بستنی در نیویورک—که مورد علاقه من از این در بخشی به دلیل پیش از این هرگز کسی به نظر می رسید به طوری چوبی و عجیب و غریب در حالی که شعار فضائل بستنی. بلومبرگ می آید مانند آقای برنز که در یکی سیمپسونها قسمت جایی که او برای اولین بار طعم “سرد کرم.” اوه عجیب و غریب, Mike شما بی دست و پا, دوست داشتنی, میلیاردر ور رفتن!

11. “این است که ما” (Feb. 4, 2020): شبیه به “مغلوب ساختن پیشی جستن واقعی Super Bowl Ad” (شماره 4 در این لیست) اما کمتر موثر است. بلومبرگ ضربه صفحه اصلی و بیش از بیش و بیش از, چگونه از عادی نیست تهمت و عصر است. با بودجه خود را, او می تواند!

12. “سریع نیش با مایک: پیتزا” (Feb. 9, 2020): “مایک جادویی” بلومبرگ توضیح می دهد که چه چیزی باعث خوب پیتزا: بسیار نازک سوخته پوسته با کرک فلفل قرمز و پپرونی ، دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از سوی دیگر به نظر می رسد در یک سال 1995 تجاری برای پیتزا کلبه را پر پوسته پیتزا. عجیب و غریب مایک برنده پیتزا اولیه.

13. “امریکا سزاوار بهتر” (Jan. 12, 2020): بلومبرگ توصیف خلیج فارس بین مغلوب ساختن پیشی جستن و بلاغت و در نتیجه وقتی که می آید به کاهش مالیات و ایجاد شغل. “رئیس جمهور تهمت گذشت بزرگترین کاهش مالیات در تاریخچه و تقریبا تمام پول را به افرادی که به آن نیاز نیست مثل من,” او می گوید. بلومبرگ قطعا نه نیاز به پول بیشتری برای خرج کردن در تبلیغات!

14. یکی در مورد زغال سنگ پاک (Feb. 12, 2020): قوی موضوع بر اساس آگهی که هم سرگرم کننده تمسخر تهمت وسواس با به اصطلاح “پاک” زغال سنگ که یک چیز نیست.

15. “او آن را انجام داده او آن را انجام دهد” (Jan. 16, 2020): یک پرستار پزشک از شهر نیویورک بیداد بلومبرگ را واجد fides اصلاح مراقبت های بهداشتی زیرا او “را دیدم که مایک بلومبرگ را به عنوان شهردار” در مورد این مسئله. نکته در اینجا نیست و خیلی جزئیات بلومبرگ گذشته سیاست دستاوردهای درست است که مهر می آید در سراسر به عنوان یک بسیار جذاب نامزد زمانی که کسی بیشتر relatable از او صحبت کردن از طرف او.

16. “جورج” (Jan. 30, 2020): بلومبرگ را در دقیقه-طولانی سوپر باول آگهی های ویژه مادر جرج کمپ مشتاق بازیکن فوتبال که به ضرب گلوله کشته شد در تگزاس در سال 2013. این آگهی این است که در همان سبک به عنوان “AJ” آگهی (شماره 7) و آن را به طور مشابه موثر و بسیار بسیار غم انگیز است. من فکر می کنم که بلومبرگ هوشمند به کنترل اسلحه امضای خود موضوع (برای یک چیز آن است که یکی از چند به طور سنتی دموکرات سیاست تخته که در آن او می تواند واقعا مستقل) و برای انجام این کار با قلب wrenching تبلیغات مانند این—حتی اگر به عنوان شما را ببینید از این لیست وجود دارد مقدار زیادی از آنها.

17. “مهاجران امریکا بزرگ” (Feb. 10, 2020): روده غم انگیز آگهی intercutting فیلم از مغلوب ساختن پیشی جستن شارژ شعارهای مهاجرین و مهاجرت با فیلم احمقها فریاد در Latinos در سراسر امریکا است. آگهی های دیگری که به نظر می رسد مانند آن را کمتر مورد گرفتن مردم به رای دادن بلومبرگ از مورد گرفتن آنها را به رای دادن در برابر تهمت و دولت.

18. “خوب سعی” (Feb. 7, 2020): یک عمل متقابل به مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای گرفتن اعتبار برای اقتصاد خوب توسط ذکر است که زمان بهبودی شروع شد و در دولت اوباما—که تهمت می افتد کوتاه از اوباما تقریبا در هر معنی دار اقتصادی متریک. آن را هوشمند برای حمله به مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مستقیم بر روی آنچه که اکثر رای دهندگان نظر خود را به عنوان بزرگترین نقطه فروش. من هم فکر می کردم این آگهی های ویژه خوب و استفاده از یک “غلط” زنگ اخبار. تبلیغات بیشتر باید ویژگی buzzers و همچنین airhorns.

19. “سال جدید قمری” (Jan. 25, 2020): عجیب و غریب مایک مبهوت توسط دوربین به عنوان او می کشد شخصیت های چینی بر روی یک تخته سفید فریاد “اوه سلام!” در سنت nonactors همه جا تظاهر به شگفت زده می شود توسط یک دوربین است. “مبارک سال جدید قمری در سال موش!” او می گوید: تلفظ “سال موش” را با ذوق. اوج عجیب و غریب مایک.

20. “باهم” (11/25/19): یک repackaged کلیپ بلومبرگ تمسخر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا فراست کسب و کار در سال 2016 دموکراتیک ملی کنوانسیون. “مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او می خواهد به اجرا ملت مانند او را در حال اجرا کسب و کار خود را? خدا به ما کمک کند” بلومبرگ می گوید که این انفجار جمعیت را به خنده. امتیاز برای خط خوب اما demerits برای بلومبرگ است بینی نچسب تحویل. بلومبرگ باید استخدام جیمز ارل جونز برای دوبله صدای او برای مدت زمان مبارزات انتخاباتی و اگر از آن می آید به آن, ریاست جمهوری است.

21. یک با یک John Mellencamp تایید (Feb.11, 2020): John Mellencamp گهواره گیتار در حالی که حیرت و شگفتی در نحوه مایک بلومبرگ نمی توان خرید. این آگهی این است که بهتر از بسیاری دیگر از Mellencamp تبلیغات کمپین تولید کرده است زیرا در اینجا, Mellencamp می گوید مطلقا هیچ چیزی در مورد او چگونه متولد شد, زندگی و در نهایت مرگ در یک شهر کوچک است. ما آن را دریافت John Mellencamp. شما لازم نیست خود ماشین.

22. “ما بسیار خوشحالیم که به قاضی جودی در گوشه ای…” (Jan. 6, 2020): این نوع قاضی جودی حمایت خوب است چرا که آن را به پایان می رسد با Sheindlin گفت: “پرونده بسته شد.” که در آن است!

23. “از دونالد: برجسته نفاق” (Feb. 9, 2020): در طول این آکادمی جایزه بلومبرگ کمپین در توییتر حساب میزبانی خود را faux-مراسم اعطای جوایز—”از دونالد”—اهدای مختلف unflattering جوایز در رئيس جمهور. این یکی که zings ما سرود ملی Respecter در ارشد به صورت بی قراری و مسخره انجام در طول اجرای سرود ملی در آنچه به نظر می رسد به یک شام مورد علاقه من در بخشی به دلیل این ویدئو قطعی نشان می دهد که رئیس جمهور هیچ حس سرعت و بدون دانش مناسب انجام الگوهای! به عنوان یک رای دهنده که پس از انجام یک ترم طولانی و مطالعه مستقل در کرال, انجام, این کلیپ آمار من درست جایی که من زندگی می کنند.

24. “ترویج سواد آموزی – یک برش در یک زمان” (Jan. 24, 2020): این آگهی ویژگی های سرد آرایشگر که او نیز دوست دارد به ترویج سواد آموزی در میان جوانان محلی و بسیار کمی مهر-مطالب مرتبط. بلومبرگ/سرد آرایشگر 2020? یک مرد نیاز به یک مدل موی قطعا می تواند رویای!

25. “تصنیف از یک آب و هوا منکر” (Dec. 13, 2019): من می خواهم این آگهی که در زیر طاق تهمت امتناع به این باور است که تغییر آب و هوا واقعی است اما جلف جراحی درام موسیقی در پس زمینه فقط به من یادآوری می کند که بلومبرگ با استفاده از جت کردن به برمودا در هر آخر هفته زمانی که او شهردار شهر نیویورک است.

26. “Koreatown…” (Jan. 18, 2020): این واقعا یک آگهی و احتمالا تعلق ندارد بنابراین در این لیست اما من با وسواس این بی صدا, خاموش, چهار-ویدئو دوم تشکیل شده هنوز هم عکس از بلومبرگ در نظر گرفتن یک تور از لس آنجلس Koreatown محله.
شب دیگر من به تماشای آن را بر روی یک حلقه مانند هفت دقیقه. چرا که این یک قطعه از محتوای آن نوشته شده بود به اینترنت توسط یک حرفه ای مبارزات سیاسی?

19 خیلی خوب بلومبرگ تبلیغات

27. “جویس” (Jan. 31, 2020)

28. “Donald J. Trump, من می دانم که شما بوده ام به تماشای تبلیغات ما…” (Jan. 22, 2020)

29. “قیمت دارو” (Jan. 27, 2020)

30. “قلب گرین ابتکار” (Jan. 16, 2020)

31. “نسل بعدی سزاوار هوای پاک و آب” (Jan. 22, 2020)

32. “جارد” (Jan. 31, 2020)

33. “کار پرداخت” (1/27/20)

34. “خشونت اسلحه در امریکا | باز مایک” (Jan. 31, 2020)

35. “مغلوب ساختن پیشی جستن وعده های شکسته” (Feb. 4, 2020)

36. “Kedrick” (Jan. 31, 2020)

37. “تهمت و بی احترامی سربازان ما” (Jan. 24, 2020)

38. “بیایید بسازیم اتحادیه” (Feb. 12, 2020)

39. “مری ان” (Jan. 31, 2020)

40. “کالین” (Jan. 31, 2020)

41. “کیرستن” (Jan. 31, 2020)

42. “کار می کرد” (Jan. 25, 2020)

43. “صرفه جویی در زندگی” (Jan. 16, 2020)

44. “ساری” (Jan. 31, 2020)

45. یکی در مورد چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن یک بازنده (Jan. 17, 2020)

بهترین Mediocrities

46. “از دونالد: بسیاری نهفته است گفت: در یکی از سخنرانی” (Feb. 9, 2020): فیلم از مغلوب ساختن پیشی جستن در پست خود-تبرئه کنفرانس مطبوعاتی فقط با گفتن کلمه “دروغ” و بیش از بیش به عنوان یک انیمیشن مرد شیرینی زنجفیلی رقص بر روی شانه خود را. این خیلی احمقانه است. (نگران نباشید تبلیغات دریافت راه stupider.)

47. “خانه جایی است که قلب است” (Dec. 15, 2019): “با هم ما می توانیم او را نه به دریا-a-لاگو اما به روسیه است.” یک بار دیگر به موسیقی!

48. “بازسازی امریکا” (Nov. 24, 2019): بلومبرگ در راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود با این نزدیک به دو دقیقه نقطه ای که در تصویر می کشد او را به عنوان یک “شغل خالق رهبر [و] حل مشکل.” آگهی خم به شدت در B-رول آن را به نگاه مانند بلومبرگ صرف نیمی از وقت خود را داشتن قلب به قلب با اعضای طبقه متوسط و joshing با بیماران در بیمارستان است.

49. “حقیقت این است که تا سال 2020” (Jan. 16, 2020): یک عجیب سرحال “تعطیلات مبارک” پیام از عجیب و غریب مایک ارسال شده به یوتیوب هفته پس از تعطیلات به پایان رسید.

50. “مایک ایجاد خواهد شد اولین آتش سوزی حفاظت سپاه” (Jan. 16, 2020): نگاهی که فضای سپاه!

25 بنابراین تبلیغات

51. “IF باعث می شود رویاهای ممکن است” (فوریه ، 11, 2020)

52. “به یاد هولوکاست: (Jan. 27, 2020)

53. “تهمت و دروغ گفتن در مورد اقتصاد” (Feb.
4, 2020)

54. “Dedrick” (Jan. 31, 2020)

55. “شاون” (Jan. 31, 2020)

56. “از دونالد: برجسته روسیه پاتریوت” (Feb. 9, 2020)

57. “از دونالد: برجسته لغزش فرویدی” (Feb. 9, 2020):

58. “از دونالد: بهترین داستانی دیوار” (Feb. 9, 2020)

59. “چگونه ما پیروز خواهیم شد” (نسخه کوتاه) (Dec. 27, 2019)

60. “نانسی” (Jan. 31, 2020)

61. “خاکستر ذغال سنگ و آب می نوشند” (Jan. 25, 2020)

62. “مایک رکورد مبارزه با خشونت اسلحه” (Dec. 6, 2019)

63. “Donnell” (Feb. 7, 2020)

64. “حقوق زنان تحت حمله” (Jan. 18, 2020)

65. “مبارزه برای ایمنی اسلحه” (Jan. 31, 2020)

66. “ضبط بر روی آب و هوا” (Jan. 16, 2020)

67. “الکس” (Jan. 31, 2020)

68. “مغلوب ساختن پیشی جستن مراقبت های بهداشتی نهفته است” (Jan. 13, 2020)

69. “میراث سیاه وال استریت” Jan. 24, 2020)

70. “زندگی پس از پارک تیراندازی 2020” (Feb. 3, 2020)

71. “مری” (Jan. 31, 2020)

72. “مایک باز: هزینه های واقعی از مراقبت های بهداشتی” (Jan. 16, 2020)

73. “پت” (Jan. 31, 2020)

74. “تجلیل تاریخ سیاه” (Feb. 3, 2020)

75. “زنان برای مایک” (Jan. 16, 2020)

شما در حال از دست دادن من مایک

76. “بخشی از این مشکل با کمک آمریکایی ها پیدا کردن خانه…” (Jan. 31, 2020): یک ضعیف, خاموش, تصویری که در آن بلومبرگ مجموعه ای از راه حل های خاص برای بی خانمانی بحران است. من بی اعتمادی بلومبرگ در مورد این موضوع اما حداقل آن نمی صدمه دیده گوش من.

77. “#MayorsForMike: Michael Nutter” (Jan. 16, 2020): این آگهی فضیلت است که سابق فیلادلفیا شهردار مایکل Nutter بسیاری از شور و شوق. آن باطل است که Nutter است: “من مانند مایک” سرعت باد و ممکن است زشت ترین سرعت باد و من تا کنون دیده اند.

78. “سلامت زنان در این کشور مورد حمله قرار گرفت…” (Dec. 31, 2019): این ویدئو شروع می شود با مثال تمام کشورهای که در آن شما کمتر احتمال دارد به مرگ در هنگام زایمان از شما در ایالات متحده است. یک جدی سفرنامه را از طریق جهان از بارداری مراقبت های بهداشتی, بله, اما آن را نیز misspells “بوسنی و هرزگوین.”

79. “چیزی است که سوزاندن?” (Feb. 5, 2020): از بلومبرگ اجتماعی-تبلیغات رسانه ای تیم وسواس با کنار فیلم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با انیمیشن مرد شیرینی زنجفیلی انجام پیچ و تاب و به عنوان پای خود را در آتش گرفتن. من گریه برای آینده این کشور است.

80. “ما نیاز به عدالت اقتصادی برای آمریکایی های سیاه و سفید” (Jan. 30, 2020): نقاط خوب و لازم است پیام اینجا demerits به صورت ضمنی فرض که منشور مدارس یک ابزار عدالت اقتصادی.

81. یکی دیگر با John Mellencamp (Feb. 5, 2020): یک مونتاژ از صحنه های از شهر های کوچک آمریکا soundtracked که Mellencamp آهنگ در مورد شهر های کوچک آمریکا شامل یک cameo از Mellencamp. شاید این شاخی گه که چرا بسیاری از مردم پس از جان گذشته خود را به ترک شهرهای کوچک? این 30 ثانیه ویدئو نیز می آید در یک دقیقه-نسخه طولانی که نیست خیلی بهتر است.

23 تبلیغات است که در صورت بی حس

82. “استفانی مورفی” (Jan. 23, 2020)

83. “آمریکا برای مایک” (Jan. 26, 2020)

84. “دروغ دروغ دروغ” (Feb. 6, 2020)

85. “بیمار” (Feb. 16, 2020)

86. ریچارد V. اسپنسر تایید بلومبرگ (Feb. 8, 2020)

87. سام واترستون تایید بلومبرگ (Jan. 17, 2020)

88. “چگونه ما پیروز خواهیم شد” (Dec. 23, 2019)

89. “دادن” (Jan. 16, 2020)

90. “حل مشکل پوشش بهداشت و درمان” (Jan. 16, 2020)

91. “افتخار با مایک” (Jan. 28, 2020)

92. “هزینه از مغلوب ساختن پیشی جستن سفر بان کی مون” (Feb. 6, 2020)

93. “جو” (Jan. 31, 2020)

94. “Christa پالمر” (Dec. 17, 2019)

95. “مغلوب ساختن پیشی جستن آب و هوا آینده” (Dec. 17, 2019)

96. “حفظ دموکراسی” (Feb. 10, 2020):

97. “مایک دختر شایعات بی اساس Cameo” (Jan. 26, 2020)

98. “مغلوب ساختن پیشی جستن به وضوح درک نمی کند آب و هوا علم” (Jan. 23, 2020)

99. “درک Herrera” (Jan. 12, 2020)

100. “این است که #WomenForMike” (Jan. 15, 2020)

101. “آمریکای لاتینی سزاوار برابر پرداخت” (Feb. 4, 2020)

102. “مغلوب ساختن پیشی جستن وعده های شکسته به جانبازان” (Jan. 5, 2020)

103. “مایک پشتیبانی از استقلال پورتوریکو” (Jan. 27,2020)

104. “پنس بود کبابی در برنامه ریزی پزشکی کاهش” (Feb. 2, 2020)

چند Enervating تبلیغات تنها یکی از آن ویژگی های John Mellencamp

105. “Dhani جونز لایک مایک” (Feb. 1, 2020): بازیکن سابق NFL Dhani جونز معتقد است که بلومبرگ بسیار علاقه مند است از مقابله با مشکلات است که شما ممکن است به عنوان به خوبی او را “امریکا linebacker.” عبور!

106. “در اقتصاد” (Dec. 13, 2019): من پریشان در این نقطه مورد بلومبرگ سابقه ایجاد شغل توسط بدانم که آیا, که U2 آهنگ در حال پخش در پس زمینه و یا اگر آن را فقط نوعی از تلفن های موبایل مانند U2. آن نیست U2 من فکر نمی کنم حتی اگر بلومبرگ است که قطعا به اندازه کافی غنی برای مجوز U2 آهنگ به عنوان موسیقی پس زمینه برای یک کم اهرم YouTube ad.

107. “بیایید دوباره امریکا” (Jan. 17, 2020): Unmemorable آگهی به جز فوق العاده موهن راه است که در آن بلومبرگ مدعی کلمه “تویت.” این مرد نمی تواند ایستاده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در راه است که متفاوت است و شوخ تر از هر نامزد دیگر, در دموکراتیک زمینه است.

108. “یکی نیست” (Jan. 16, 2020): بسیاری از تبلیغات لاف زدن در مورد چگونه بلومبرگ نیست و نمی خواهد کمپین یک سهم از هر کسی جز خودش را کمتر موثر و الهام بخش از مبارزات انتخاباتی خود را به نظر می رسد فکر می کنم. ایده این است که مهر را تامین مالی خود به این معناست که او نمی تواند خریداری; نیویورکی می دانم که آن را نیز بدان معنی است که او نمی خواهد معنی پاسخگو به هر کسی جز خودش را.

109. “#ProudwithMike” (Jan. 28, 2020): به سختی یک آگهی در همه, اما لازم به ذکر که چگونه بلومبرگ کمپین به طور مداوم و صحیح تر موارد آن حروف ربط و حتی در هشتگهای. بیشتر شبیه #CopyEditorsforMike.

110. “ما می توانید ضرب و شتم مخدر بحران” (Jan. 6, 2020): یکی از بلومبرگ است “باز مایک” ویدئوها که در آن مردم عادی از او سوال. این یکی از ویژگی های یک زن که تا به اجرا هوشیار-زندگی در خانه ای در اوهایو همیشه از دخترش درگذشت. این موضوع مهم است که زن داستان فوتی و فوری و تبلیغ موثر است تا به نقطه ای که بلومبرگ پاسخ یک سوال در مورد درمان در مقابل حبس گفت: “من فکر می کنم, و من مشغول به کار بسیار سخت بر این هر چیزی که شما می توانید به نگه داشتن که کودک در خارج از زندان سیستم شما در حال انجام کار خدا. ما درست در جهت اشتباه است.” من فکر می کنم که بسیاری از هزاران نفر از اقلیت نیویورکی که در شهرستان و دولت و سیستم کیفری به دلیل بلومبرگ-تایید توقف-و-frisk پلیس برنامه خود را در طول mayoralty خواهد سوال بلومبرگ تعهد به نگه داشتن بچه ها در بیرون از زندان.

111. یکی از آنهایی که در آن یک Instagram تاثیر گذار تلاش می کند تا جهان بر این باورند که عجیب و غریب مایک یک چیز (Feb. 12, 2020): در حالی که این spon باهم جم از Instagram تاثیر گذار “شسته و رفته پدر” نیست تصویری, آن را هنوز هم ارزش ذکر به عنوان مثال نماینده از بلومبرگ کمپین گسترده تلاش ها برای مهار ویروسی عجیب و غریب بودن در گردن کلفت پیر زن پولدار-مرد نامزد نمایندگی. این تبلیغ به معنای واقعی کلمه فقط یک تصویر از یک ادعا Instagram تبادل پیام بین شسته و رفته پدر و بلومبرگ که در آن مهر می پرسد اگر شسته و رفته پدر را دنبال خواهد کرد او را به عقب. آن است که unfunny در این صورت بسیار خاص از مردم عادی تلاش برای وانمود کند که آنها می دانند که چه غرابت است; آن است که اخلال در آن تلاش برای ساخت یک faux-مسخره کردن شخصیت در اطراف یکی از اللفظی ثروتمندترین مردان در تاریخ بشر است. آن را نیز دریافت کرده تقریبا 29,000 دوست دارد در چهار روز گذشته که بدان معنی است که آن را در حال کار. عجیب و غریب مایک دوباره برنده!

112. “لرزش عادلانه” (Jan. 16, 2020): این آگهی بسیار بر روی پیام تا جایی که مایکل بلومبرگ می لرزد بسیاری از دست مردم در آن است.

113. “John Mellencamp پشتیبانی از مایک” (Feb. 6, 2020): Mellencamp عظیم پیشانی یک از حواس پرتی خود را به صورت جدی اصرار که مایک بهترین مرد برای این کار و که او را نمی توان مورد آزار واقع در مناظره با مغلوب ساختن پیشی جستن. Pffft! همه تهمت انجام دهد این است که سرگرم کننده را از بلومبرگ را عملیاتی عظیم پیشانی و او را برابر مانند یک روزنامه.

32 تبلیغات که تاری با هم

114. “نمی توانیم” (Jan. 16, 2020)

115. “رفع مراقبت های بهداشتی برای همه” (Dec. 19, 2019)

116. “راهنمای مایک تفنگ ایمنی طرح” (Jan. 30, 2020)

117. “آنها جنگیدند. آنها خدمت کرده است. آنها قربانی.” (Feb. 7, 2020)

118. “هم ما #GetItDone” (Jan. 18, 2020)

119. “لابی…” (Dec. 19, 2019)

120. “تهمت نیست بالاتر از قانون” (Jan. 30, 2020)

121. “منافع ما” (Jan. 16, 2020)

122. “اسکات کوپر” (Jan. 9, 2020)

123. “هزینه های مراقبت های بهداشتی” (Feb. 5, 2020)

124. “آتش سوزی در حال بزرگتر شدن” (Jan. 16, 2020)

125. یکی با اوباما (Feb. 5, 2020)

126. یکی در مورد کوروناویروس (Feb. 11, 2020)

127. “تهمت و دروغ در مورد تلفات نظامی” (Jan. 29, 2020)

128. “پایان خشونت اسلحه” (Dec. 6, 2019)

129. “ما نیاز به حفاظت از حقوق رای دهندگان” (Jan. 21, 2020)

130. “ما نمی تواند به میدان نبرد متحده مانند مینه سوتا مسلم” (Jan. 23, 2020)

131. “تهمت نمی مراقبت در مورد خود حقوق” (Feb. 10, 2020)

132. “من به حمایت از متمم دوم اما…” (Jan. 6, 2020)

133. “#WomenforMike: آنچه در خطر است این انتخابات” (Jan. 30, 2020)

134. “چرا Audra لایک مایک” (Feb. 10, 2020)

135. یکی در مورد انرژی پاک (Dec. 13, 2019)

136. “دولت واقعی از اتحادیه” (Feb. 4, 2020)

137. “El Sueño Americano Es عبارت” (Jan. 30, 2020)

138. “من می دانم آنچه در آن طول می کشد به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن…” (Nov. 25, 2019)

139. “مبارزه با تغییر آب و هوا” (Jan. 17, 2020)

140. “مایک قطع خواهد شد بی خانمانی در نیمه…” (Jan. 30, 2020)

141. “مایک می ایستد با پاپ فرانسیس در مبارزه با تغییر آب و هوا” (Feb. 12, 2020)

142. “من در حال اجرا به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” (Jan. 21, 2020)

143. “گلف” (Jan. 31, 2020)

144. “مسیر موفقیت” (Jan. 16, 2020)

145. “#WomenForMike: دیدار با آدری” (Jan. 15, 2020)

یک Enraging آگهی در مورد قطار

146. “زیرساخت” (23 ژانویه 2020): بله مغلوب ساختن پیشی جستن به نیست زندگی به وعده های خود برای بهبود امریکا زیرساخت اما من اذیت توسط این ویدیو ادعا می کنند که به عنوان شهردار شهر نیویورک, عصر ایران “تمدید بحرانی خط مترو.” واقعا ؟ اول گسترش 7 قطار به 10th Avenue به عنوان یک sop به شنیع هادسون متری توسعه هرگز به من زده به عنوان مهم گسترش شهر سیستم مترو. دوم اینکه فرماندار ایالت نیویورک نه شهردار شهر نیویورک را بر عهده دارد MTA. در نهایت و بیشتر به طرز وحشتناکی حتی اگر بلومبرگ شناخته شده بود برای گرفتن مترو به کار هنگامی که او شهردار بود او نیز باید خود راننده رانندگی او را از خانه خود را به نزدیکترین قطار اکسپرس توقف 22 بلوک های دور حتی اگر او می تواند به معنای واقعی کلمه فقط راه می رفت به نزدیکی قطار محلی. چه کسی است که?

31 تبلیغات من به استناد وقتی که من لایحه تخته سنگ برای درمان

147. “امریکا منسوخ و ناعادلانه سیستم مهاجرت…” (Feb. 10, 2020)

148. “مغلوب ساختن پیشی جستن را تبعیض آمیز و ممنوعیت سفر…” (Feb. 10, 2020)

149. “تگزاس” (Dec. 8, 2019)

150. “زمانی که جانبازان تبدیل شدن به کارآفرینان” (Feb. 12, 2020)

151. “من همیشه پشت اسرائیل” (Jan. 26, 2020)

152. “رایان مک گیل” (Jan. 12, 2020)

153. “هزینه بهداشت و درمان در آمریکا است که خارج از کنترل” (Feb. 4, 2020)

154. مغلوب ساختن پیشی جستن عصبانی است” (Jan. 31, 2020)

155. “Hardie دیویس” (Dec. 7, 2019)

156. “شهرداران برای مایک” (Feb. 4, 2020)

157. “این است که چگونه آزادی می میرد” (Feb. 6, 2020)

158. “اصلاحات در نظام عدالت کیفری…” (Dec. 4, 2019)

159. “وجود دارد بجای?” (1/29/20)

160. “ما مانند مایک” (Feb. 13, 2020)

161. یکی دیگر در مورد کوروناویروس (Feb. 11, 2020)

162. مغلوب ساختن پیشی جستن Vape بان ضعیف است” (فوریه ، 6, 2020)

163. “از آن زمان به رفع مراقبت های بهداشتی” (Dec. 19, 2019)

164. “حفاظت از بچه های ما” (Jan. 16, 2020)

165. یک با یک onesie (Dec. 17, 2019)

166. “من در حال اجرا یک کمپین برای همه آمریکایی ها” (Jan. 28, 2020)

167. “استرالیا در حال سوختن است” (Jan. 16, 2020)

168. “بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دیوار می افتد” (Feb. 4, 2020)

169. “تیم خود را به مسائل” (Jan. 31, 2020)

170. “شهرداران برای مایک: Greg فیشر” (Jan. 14, 2020)

171. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می داند که من می توانید او را ضرب و شتم” (Feb. 2, 2020)

172. نه یک پنی” (Jan. 14, 2020)

173. “حل مشکل مالیاتی سیاست” (Jan. 16, 2020)

174. “زیرساخت های طرح 21st Century” (Jan. 22, 2020)

175. “مایک Peeps” (Feb. 6, 2020)

176. یکی در مورد رای دهندگان جوان (Feb. 3, 2020)

177. “هر دو طرف” (Jan. 28, 2020)

بدترین

178. “چرا مولی پشتیبانی از مایک” (Jan. 31, 2020): متاسفانه نه متقاطع آگهی با تلویزیون نشان می دهد مایک و مولیاما در عوض یک آگهی است که در آن یک بانوی پیر اعلام کرد که او با پشتیبانی از بلومبرگ چرا که او هنگامی که او را فرستاده یک نامه. در صورتی که برای تلفن های موبایل به شما می خواهم آن را برای مایک و مالی اپیزود خوب باید یه تنظیمات اسکریپت برای شما!

179. یکی که به معنای واقعی کلمه فقط شش ثانیه از بلومبرگ پر کردن یک حفره (Jan. 22, 2020): شهرداران ، شما نمی بینید, فرمانداران و یا سناتور وجود دارد فیلمبرداری خود را انجام این کار قشنگ گه و پس از آن لاف زدن در یقه آبی عکس-op به عنوان اگر آن را می سازد آنها John Mellencamp یا چیزی.

180. یکی که در آن عصر ایران, مذاکرات در مورد اسرائیل چند سال پیش در نیل Cavuto را نشان می دهد (Jan. 26, 2020): در این کلیپ که چند سال, عصر ایران, مذاکرات در مورد اسرائیل در حالی که ظاهر می شود در نیل Cavuto را نشان می دهد.

181. “ما فقط شروع کار” (Feb. 4, 2020): در اینجا ما یاد بگیرند که بلومبرگ انتخاباتی اتوبوس است که به نام “آن را انجام داده اکسپرس” و من فکر می کنم این است که Larry the Cable Guy نیاز به یا تایید او و یا او شکایت آمار!

182. “آن را انجام داده” (Feb. 5, 2020): چوبی نقطه که در آن بلومبرگ توضیح می دهد که “آن” در مبارزات انتخاباتی خود شعار است. نمی توانید آن را همه دور!

183. “DogsFurMike” (Jan. 29, 2020): من یک سگ پسر, بنابراین من تن این نقطه ساخته نشده بود برای من. که گفت:, این جهنم-کابوس یک آگهی که در آن های مختلف سگ ها در نیویورک ادعا به تایید بلومبرگ یکی از بدترین چیزهایی است که من تا کنون دیده اند. “من مانند مایک. من لیسیدن مایک” یک سگ “می گوید.” دوستان اگر شما می خواهید برای رفتن ویروسی با یک سگ-مجاور تایید فقط استخدام پیروزی توهین طنز سگ. ارزش آن چیزی است که بلومبرگ نیز نه یک سگ پسر, به عنوان نشان داده شده است اخیرا هنگامی که او با یک سگ در مبارزات انتخاباتی و اقدام به تکان دادن دهان خود.

184. “اندرو یانگ…” (Feb. 12, 2020): این ویدئو منتشر شد روز بعد از اندرو یانگ متمایل خارج از مسابقه به معنای واقعی کلمه فقط یک سیلی مایک بلومبرگ 2020 لوگو بر روی فیلم از یانگ در مبارزات انتخاباتی و پس از آن به پایان می رسد گفت: “اندرو یانگ: مایک بلومبرگ پشتیبانی از شما” در حالی که شفاعت برای #yanggang برای پیوستن به #teammike. بیش از حد تشنه نوع رنگ ورو رفته.

185. “مایکل داگلاس تایید مایک بلومبرگ” (Jan. 20, 2020): بدترین بلومبرگ نقطه یک آگهی بد و بی اثر مشهور تایید برای چند دلیل. برای اولین بار مایکل داگلاس به نظر می رسد وحشتناک. دوم در یک زندگی واقعی-تقلید-هنر سناریو او می آید در سراسر به عنوان یک حرکت تند و سریع, اعلام, “این است که مایکل داگلاس و من اغلب در نقش حمایت.” سوم آن است که یک عجیب تن-ناشنوا انتخاب برای ژیان چند میلیاردر اقدام به خرید یک انتخابات به شلاق زدن یک به حمایت از یک بازیگر معروف ترین برای بازی یک شخصیت است که استدلال کرد که “حرص خوب است.” آنچه ما انجام Mikes?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی