من به قلاب تا با یک پسر—و پس از آن متوجه شدم او Livestreaming ما به 74 نفر


Photo illustration of a man frustratingly rubbing his head. Neon arrows pointing left and right, like a turn signal, glow in the background.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس توسط جرمی پرکینز در Unsplash.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من بخشی از جهانی xxx جامعه است که تسهیل عضو meetups خاص بدسم فعالیت به طور معمول بین مردان است. من تا به حال شده است در گفتگو با کسی که برای بیش از یک ماه در مورد یک ناهار در طول یک برنامه ریزی سفر آخر هفته و ما در مورد ویژگی های در جزئیات.

هنگامی که ما به تازگی ملاقات کرد تا برای برخورد وجود دارد مرد دیگری وجود دارد (در لباس زیر خود را و چشم). او یک دوست از میزبان. نیز وجود دارد یک روش لوله و بوی آن استفاده کنید. به عنوان یک قانون من نیست در حالی که رابطه جنسی نه هوشیار و یا با افرادی که هوشیار—بدون قضاوت نسبت به کسانی که مذاکره برای انجام این کار, اما ما تا به حال نه آن را مورد بحث.

من به او گفتم که من نه راضی به مخاطب و نه chemsex. پس از وی این مواد مخدر با استفاده از بررسی در هوشیاری blindfolded مرد و او اعتراف کرد که در آنها بالا است. من پس از آن متوجه یک دوربین مجموعه در سراسر اتاق و دیدم چه بود خود را در تلویزیون من! من فکر کردم که تماشای پورنو اما او livestreaming این برخورد به 74 بینندگان. او به سرعت خاموش livestream و عذرخواهی کرد و سپس من به سمت چپ.

بعد از آن شب من رفت و به ما ناهار صفحه چت روم و او را دیدم, آنلاین, ارسال, گفته, او به دنبال میزبان مردم برای نامزدی خاص ما قبلا مذاکره. چه من بدانم این است که آیا و چگونه من باید با افشای آنچه که اتفاق افتاده است به یک سایت ادمین ؟ این جامعه نیست و تحمل این نوع رفتار با توجه به فیزیکی مهاجم و خطرناک بودن این پیچ خوردگی. من همچنین نگران در مورد آنچه تجربه و یا اعضای جوان را در همان وضعیت است. من فکر نمی کنم جوانتر از من شناخته شده اند چه به ذهن هرگز تا به حال جسارت به خود رها کردن.

من احساس می کنم به خصوص نقض livestream. گمنامی است که انتظار این برخورد اگر چه برخی از مردمی را قبل از مذاکره عکاسی و یا فیلمبرداری برای استفاده شخصی است. من باید هر چیزی را در اینجا علاوه بر مسدود کردن مرد ؟ من واقعا برای او آرزوی بهترین ها را شناخت چگونه به چالش کشیدن آن است که با زندگی و غلبه بر یک مت اعتیاد. من احساس همدردی نه تمایل او را مجازات کند.

—بیش از حزب

عزیز حزب را بیش از

من موافق با ارزیابی خود را در اینجا. به استفاده از مواد مخدر نیست سرد—او باید حداقل به شما داده می شود یک سر است که او از قبل از ورود خود را در مورد شما نمی علاقه مند به سیگار مت و یا داشتن رابطه جنسی با کسی که بود. آن می تواند باعث به شما اگر شما تا به حال مسائل با مواد در گذشته به عنوان به خوبی. نسبی همه گیر از مت در, تفریحی, سکس عجیب و غریب در میان مردان باعث شده است تا من شروع به پرسیدن از بچه ها که من با چت در نرم افزار اگر آنها به آن—من ترجیح می دهم در صف مقابل از تعجب زمانی که ملاقات با آنها را در فرد. چیزی را در نظر بگیرید برای آینده است.

اما مثل شما livestream است که واقعا چه اشکالات من برای شما تا به حال متوجه نشده که دوربین شما به خوبی می توانست ناخواسته در ظاهر انجمن—انتقام انجمن است. تعاریف توسط دولت متفاوت است اما انتشار جنسی مواد از یک nonconsenting فرد است که اساسا تعریف استاندارد. در واقع این فیلم اسیر از شما—که اگر من خواندن حق کوتاه قطع شد و قبل از هر گونه عکس و یا تماس جنسی در بخشی خود را—هنوز هم ممکن است واجد شرایط در برخی از قوانین’ کلمات.

شما باید حداقل بگویید مدیر در مورد آن است. گرمای جامعه باید یک فضای امن و کسی که وقیحانه نقض قوانین در مخلوط نشان دهنده یک نقض امنیتی. آن را به ویژه نگران کننده است که او در آن در عرض چند ساعت از گفته در زبان صریح و روشن است که او تا به حال نقض رضایت—او به نظر نمی رسد علاقه مند (یا شاید نمی قادر) درون گرایی. اگر شما فکر می کنم آن را بیش از حد شدید برای گزارش این مرد به پلیس شما ممکن است در نظر تأیید عدالت ترمیمی روند که خواهد شما را در مقابل یک میانجی بی طرف به طوری که شما می توانید خودتان را بیان شنیدن آنچه که او می گویند برای خود و تلاش برای توضیح به او چرا رفتار او غیر قابل قبول است و نباید تحت هیچ شرایطی تکرار شود. موفق باشید.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

پس همه ما در خانه های ما, آیا شما هر گونه راهنمایی برای پیامک جنسی و تصویری ،

—من را به یک ستاره

عزیز ستاره

همه در تنهایی درست است ؟ من آغاز شده اجتماعی فاصله بسیار زود است که درگیر آرامی rebuffing افرادی که می خواستند برای آویزان کردن و رابطه جنسی قبل از آن شد چنین اجتماعی تابو. من متوجه برخی از پتانسیل بازی جوانه به نظر می رسید تنظیم شده در توسط بی تفاوتی من. من خیلی ساده—من همیشگی عدم صبر وادار می کند آن است که من هرگز بازی سخت برای به دست آوردن و من فقط در حال حاضر شاهد است که آن را به نظر می رسد مانند یک استراتژی موثر برای داشتن بچه ها من ارسال کیر گلفت … و پس از آن بیشتر کیر عکس. این است که آنچه شما می خواهید ؟ من نه جرم توسط این آنها خوب dicks—اما من به ویژه منتقل شده توسط آنها ، برای من پیامک جنسی (من واقعا نمی فراموش تصویری مسائل خودم) یک نوع عشقبازی جنسی من قصد داشتن. این وسیله نه یک پایان. طولانی بحث در مورد رابطه جنسی که نمی شود ممکن است برای ماه ها و ماه آزمون من صبر و شکیبایی است.

اما من می دانم که هر کس احساس می کند در این راه است. شما باید گزینه. آنها به شما بستگی دارد که چگونه شما قبلا در ارتباط با مردم شما در حال حاضر اتصال به دیجیتالی. من یک دوست است که مقدار زیادی از تجربه های اخیر با یک فاصله تنظیم که گفت sexting غنی یک زندگی جنسی زمانی که دو دوست داشتن شرکای نمی تواند با هم. “پیامک جنسی اجازه می دهد تا برای مرتب کردن بر اساس همان گسترش مرزهای حتی برای یک به طور معمول جنسی فرد” او به من گفت, مرجع Stoya را بارها تحویل داده مشاوره در مورد اهمیت شفاهی نیاز و خواسته. “شما می توانید شروع به فعل خواسته و سپس در نهایت آنها ممکن است رشد را به اقدامات” او گفت:.

که آیا یا نه که وضعیت خود را به طور کلی در این نوع دیجیتال تماس جنسی است و مانند هر گونه تماس جنسی و باید هدایت شود رضایت همه طرف های درگیر احترام به یکدیگر و مرزهای. که باعث می شود آن را سخت به شما راهنمایی های خاص به مانند یک بهتر sext زندگی, چون من نمی دانم چه شرکای خود را به هستند. یکی از چیزهایی که من دوست دارم این است که دریافت بازخورد مثبت در گذشته برخوردهای بنابراین اگر شما در حال ارسال محتوای جنسی و یا داشتن تصویری با قبلی IRL شریک ارجاع یک لحظه و یا جلسه شما یافت می شود به خصوص داغ است یک راه خوب برای شروع یک گفتگو (“به یاد داشته باشید زمانی که شما X ؟ که بسیار داغ بود…”) و یا شاید نگه داشتن رفتن. از نظر من یک بار تصویری گفتگو با پسر من بود به طور خلاصه از دیدن و او نگه داشته و نوع آشکار خود را به عنوان ما صحبت او می خواهم حرکت ردا او به من نشان می دهد دیک یا پان پایین دوربین برای حتی نمای نزدیک, اما تنها از زمان به زمان. آن بود و بسیار گرم است.

اگر شما فقط به دنبال تصادفی sext و تصویری شرکای واقعی وجود دارد subreddits در ق اختصاص داده شده به اتصال به منظور انجام این کار به طور کلی بر اساس جهت گیری ها و منافع. آنچه که من می خواهم به شما یادآوری در اینجا این است که آنچه شما در حال ارسال ممکن است به طور دائم در گیرنده در اختیار داشتن. سیستم عامل است که ارائه تصاویر است که خود تخریبی پس از آنها بازدید مانند اسنپ چت و Instagram را دريده و ممکن است امنrاما screenshotting و دیگر گرفتن امکان پذیر است (در نظر گرفتن یک عکس از یک گوشی با گوشی دیگر به عنوان مثال) حتی در آن. آن را نمی خواهد درست و نه می شود آن را تقصیر شما نیست اما من فقط می خواهم به نشان می دهد که شما می توانید برخی از اقدامات احتیاطی (برقراری ارتباط در این راه تنها با افرادی که به شما اعتماد ندارد و ارسال مواد است که شما نمی خواهید افراد دیگر برای دیدن اجتناب از صورت خود را) را به پتانسیل ذرات کمتر از یک سردرد است. مقدار زیادی از مردم ارز صریح گوناگون با غریبه کامل است که آنها هرگز حتی تا پایان جلسه و هیچ چیز بد اتفاق می افتد. بسیاری از مردم به سادگی نمی مراقبت اگر خود دستگاه تناسلی است که به راحتی در گوگل و هیچ مشکلی با آن. اما در صورتی که شما فقط فکر می کنم در مورد آنچه شما انتخاب را به شخص دیگری. این مهم است که به طور امن در خارج وجود دارد, حتی اگر شما در حال اقامت در خانه.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من اواسط 30s مستقیم و برای بسیاری از نظر جنسی فعال بخشی از زندگی من بوده است سریع دان. شاید نه کاملا “زودرس” اما بسیار سریع است. بسیاری از همکاران من شده اند خوشخو در مورد آن و من تهیه کرده ام خوب عشقبازی و مهارت های دهان و دندان را برای اختصار. هنوز من همیشه در حد متوسط (و گاهی اوقات بسیار) خجالت آن است.

چند ماه پیش من رفت و در (لازم) دارو با پتانسیل عوارض جانبی جنسی و در حال حاضر آن را کامل مخالف است. من با ماندگاری بسیار طولانی اغلب به نقطه ای که من هرگز ارگاسم در همه. به نظر من, این یک تجارت من را 110 درصد از زمان—آن را چنین افزایش اعتماد به نفس قادر به آوردن شریک زندگی من به اوج لذت جنسی در شریک من خوشحالم که تا چند ارگاسم خود من. از دیدگاه من, من با داشتن رابطه جنسی بهتر از همیشه قبل از.

شریک زندگی من, اما به نظر می رسد به احساس می کنید که اگر من در پایان او را از انجام کاری اشتباه است. من توضیح داد که مسئله دارو و رضایت من با دولت ما ، در یک سطح منطقی من فکر می کنم او می داند اما او هنوز هم طول می کشد تا آن را شخصا.

آیا شما هر گونه پیشنهاد در مورد چگونگی رسیدگی به این ؟ من قصد ندارم meds, اما من می خواهم قدردانی هر گونه بینش به چه روش دیگری به این بحث با شریک زندگی من است. و یا اگر وجود دارد یک ترفند سحر و جادو به اوج بر تقاضا خواهد بود که بیش از حد بزرگ.

—Better Late Than Never

عزیز BLTN,

گذشته از افرادی که تسلط شخصی خود را راه خود را تحت فشار بیش از لبه به سرعت وجود دارد هیچ ترفند سحر و جادو به آینده تقاضا—اگر وجود دارد هر کس فقط می تواند orgasming تمام وقت.

این بسیار خوب است که شما با ملاحظه و من مطمئن هستم که شریک زندگی خود را دوست داشتنی است اما او بودن خیلی خود خواه در اینجا است که من با او نا امید. فقدان ارگاسم است قابل اثبات اثر دارو خود را. در نظر گرفتن دیک خود را پاسخ شخصا مانند بازیگری مانند شریک زندگی خود را پس از شام گوزیدن در حال اعمال آگاهانه پرخاشگری است. من حدس می زنم مردم واقعا انجام عمل مانند آن, اما احمقانه است. دوست دختر شما می تواند واقعیت-بررسی شما توسط گوگل دارو عوارض جانبی و همچنین از تجربه خود را با خود را قبل و بعد از پزشکی ،

شاید شما همیشه آن را می دانستند اما شرایط نشان داده شده شما به آنچه که شناخته شده است در محاوره به عنوان یک دهنده. آن را فقط به آنچه شما به. به او لذت می دهد شما لذت. او دختر شما با داشتن یک توپ—واقعا وجود دارد بدون موضوع, در اینجا. سعی کنید و توضیح داد که به او و نگه داشتن انجام آنچه شما انجام می دهند. اگر او را به داشتن اعتماد ارگاسم از رابطه جنسی خود با هم باید متمرکز است که به جای آنچه که ظاهرا گم شده است. ببینید اگر تمام لذت او را تجربه نمی کند و در نهایت منحرف کردن او از آنچه از دست داده اند.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من به تازگی شروع به آشنایی یک پسر و آمده اند در سراسر یک مشکل من مواجه می شوند قبل از اینکه او مقاربت (شترسواری برای قرار دادن آن را به سادگی) ریتم های سریع و قوی است. این نیست همیشه بد نیست اما من دوست دارم تنوع به علاوه من نیاز به گرم کردن قبل از حرکت به تپش مناسب. در بالا به من می دهد کنترل بیشتری, اما من احساس می کنم آن را سخت برای او به حفظ نعوظ در ریتم است. سابق من در واقع واقعا خوب در این—او را تغییر داد تا خود را با سرعت و بین رفت سریع و آهسته و متوسط و بازگشت دوباره—اما شاید او را پرت. (او نیز تا به حال شگفت آور کنترل خود نصب و برای همیشه به طول انجامید.)

جدید پسر طول می کشد در حالی که به اوج لذت جنسی,, بنابراین آن را مانند او نمی تواند آخرین. غریزه من این است که او بسیار متمرکز بر شترسواری و پمپاژ او را از دست رفته دیگر حسی به نوبه خود-ons اما من همچنین می تواند فقط طرح ریزی. من می دانم ارتباطات کلیدی است اما من خارج از کشور زندگی میکنند و ما آمده بسیار متفاوت زبانی و فرهنگی پس زمینه. علاوه بر صحبت کردن در این مورد وجود دارد برخی از چیزهایی که ما می توانید سعی کنید برای دیدن اگر او می تواند آهسته و ماندن سخت است ؟ آیا ممکن است برای یک مرد برای تغییر ریتم خود را در هنگام رابطه جنسی و یا این ثابت چیزی که او را از طریق آموخته کارشناسی ارشد?

—Jackhammer

عزیز Jackhammer,

آن را قطعا ممکن است برای بسیاری از بچه ها به خود متفاوت ریتم … یا هر چیزی که برای ماده. آن را به نام وصل و آن را حداقل کمی نگرانکننده به من که پسر جدید خود به نظر نمی رسد با این مفهوم آشنا. من می دانم که این نوع از پرنیان شما در حال صحبت کردن در مورد برخی از بچه ها قوز با چنین شدت آن را مانند هیچ چیز دیگری در جهان وجود دارد و نه دست کم از آن است که کسی که در زیر آنها را.

پس شما واقعا نمی توانم در این مورد صحبت کنید به طور کامل است که آنچه که من را کاملا نشان می دهد در یک سناریو که در آن یک زبان مشترک ساخته شده انجام این کار ساده تر من می خواهم ثبت نام من نارضایتی از طریق جهانی بیشتر نشانه ها—عبارات صورت صداهای قرار دادن دست خود را بر روی نیم تنه خود را زمانی که او شروع به رفتن بیش از حد سریع برای طعم و مزه خود را. چیزی برای به دست آوردن او را به کم کردن سرعت و بدون من حدس می زنم داشتن توانایی برای گفتن این کلمات. شما قرار بود با داشتن سرگرم کننده بیش از حد. درست است که گاهی اوقات داشتن پذیرای شریک بود در بالا ارائه نمی شود کافی تحریک. چگونه او قطع در دیگر فعالیت های جنسی? آیا او ماندن سخت طریق blowjobs ، شما می توانید سعی کنید موقعیت های دیگر که تا حدودی محدود کردن دامنه حرکتی مانند spooning اما او ممکن است پیدا کردن یک راه برای بازگشت به اوردرایو.

که گفت:, dicks می تواند شیک و ممکن است که سکته مغزی او نشان داده شده است شما تنها سکته مغزی او را قادر به. که بیش از حد می تواند در طول زمان تغییر دهید اما اگر این مرد را در یک سرعت تسویه حساب مایل و یا قادر به تغییر ریتم است که شما مناسب نیست و شما به خوبی ممکن است از لحاظ جنسی ناسازگار است. آن را ممکن است زمان به صورت آن است.

—غنی

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

زمانی که من تا به حال رابطه جنسی با اولین دوست پسر او آمد به سرعت در یک دقیقه. او شرمنده شد. من به او گفتم این طبیعی بود که او را طولانی تر آخرین دفعه بعد. این چیزی است که او هرگز واقعا. هر بار که ما تا به حال رابطه جنسی بعد از شاید یک یا دو دقیقه او را به بیرون بکشید و یا او می تواند انجام شود. نکته دیگر این است که من شروع به واقعا دوست دارم این. این من رو تبدیل به طوری که او نمی تواند کمک کند اما از دست دادن آن با من. ما شکست تا تابستان گذشته. در حال حاضر من یک مشکل: من از دست دو-پمپ کنده! بعضی از بچه ها واقعا می تواند مدت زمان طولانی به نظر می رسد با افتخار خود را “استقامت” اما من خیلی خسته ام بعد از چند دقیقه. این برای تلفن های موبایل مسخره, من می دانم, اما چه می توانم انجام دهم ؟ قرار دهید بر روی آتش زنه “باید embarrassingly سریع در هنگام رابطه جنسی”?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>